Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

3600 km 12 gün ve KARADENİZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    bravo size arkadaşlar
    allah banada nasip eder inşallah....
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    St Kanuni gt250r

ben gezi diye buna derim işte :)

şimdiye kadar hiç böyle bir organizasyona katılmadım çok zevkli ve unutulmaz geçtiğine inanıyorum zaten resimlerde belli ediyor cesaretinize hayran kaldım paylaşım için saolun

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bizde marmara , ege turu yaptık en kısa sürede karadeniz turu yapacağım acayip hoşuma gitti
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Kıskandım ya resmen.
    Çok güzel bir gezi olmuş ellerinize, ayaklarınıza, motorlarına sağlık. Karadeniz tutu yapmak isteyenlere de güzel bir rehber niteliinde olmuş
    Çok istiyordum bu sene geçtiğiniz güzergahları motorla gezmeyi ama kısmet değilmiş. Seneye darısı bizim de başımıza
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Resimlere büyük bir hazla baktım.Elinize sağlık.Tebrik ediyorum sizleri.Darısı benim başıma.En çok arzuladığım yolculuğu gerçekleştirmişsiniz.

lokmanhekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    çok güzel yaaa hep yapmak istediğim şeydir ama buralarda benim gibi düşünen arkadaş bulamadığım için düzcede tıkıldım kaldım yahuuu

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Emeğinize, tekerinize sağlık. Burayada gelmişsiniz. şehir merkezinden 1-2 fotoğraf çekseydiniz. Eğer geçtiyseniz şehirin içinden.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    geçtik kongre binasında bir resmimiz vardı.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hayalimin resimli hali olmuş eline sağlık

Motosikleti
    grand dink 250
    süper gezi yaaa,acaipp imrendimm tebriklerr
    kymco grand dink 250 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    çok güzel gezmişsiniz. tebrikler. tek kişi yola çıkmışsın sonra 11 motorolmuşsunuz, sonra derken fire vere vere yolu tamamlamışsın. fakat neden nerede ayrıldılar bahsetmamişsin. tekrar tebrik ederim.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    tam olaralk tek denemez zaten planda gerede de buluşmak vardı. sonra diğer arkadaşların izin problemleri derken bunu yapabildiğimize bile şaşıyorum aslında ama işin ilginç tarafı ben bur arkadaşları sadece internetten tanıyordum ve çok güzel bir uyumla sorunsuz bir şekilde gezimizi tamamladık.

tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. umarım sizlerede nasip olur benzer bir gezi.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    niye kimse mesaj atmıyo ya

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    dudaklarım uçukladı keşke gelebilseydim.böyle bir plan yapmıştım ancak gelecek yoldaş bulamamıştım
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    2006 100KH - Yakında Hyosung GT250 Naked
    Resimlere bakarken ve açıklamaları okurken adeta o gezinin içinde olmuş gibi oldum. En çokta koğuşta yatmanıza şaşırdım
    [B]MOTOR[/B]
    [B] 96[/B]

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    daha yeni bakma fırsatım oldu,halukçuğum muhteşem bir gezi olmuş, manzaralar tarihi eserler doğa sımsıcak dostluklar kurmuşsun ellerinize sağlık,yüreğinize ve motorlarınıza sağlık, halayimdeki gezilerden birini gerçekleştirmisiniz.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    arkadaşlar herşeyiyle on numara birgezi olmuş tebrik ederim sizleri canı gönülden. geçen yaz bizde kütahya sinop arası bi gezi yapmıştık aşırı yorucu fakat mükemmel bir yol olmuştu. keşke şöyle 20-30 motor organize olup çadırlarımızı alıp hep beraber bi gezi yapsak.

ABİCİM HARİKASINIZ İNANIN ÇOĞU İNSANIN HAYALLERİNİ KURUPTA YAPAMADIĞINI YAPMIŞSINIZ BANA FORUMDA CVP YAZDINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM YOKSA BU GÜZELLİKLERİ GÖREMEYEKTİMASLINDA DAHA YENİ GELDİM TRABZONDAN AMA MOTOSİKLET İLE TADI EMİNİM KAT VE KAT ARTIYODUR ORALARDA GEZMENİN Bİ KAÇ SORUM OLACAK SİZE ÖNCELİKLE MOTORLARIN HEPSİ AYNI MARKA MI ? TÜM BU GEZİNİN MALİYETİ NE KADAR BENZİN PARASI YEMEK KONAKLAMA NE KADAR YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM SENEYE AĞUSTOS AYINDA ALLAH İZİN VERİRSE BENDE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM MOTOSİKLETİM LE YARDIMLARIN İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SENİNLE İRTİBATI KESMEMEK İÇİN MSN ADRESİMİ VERİYORUM EKLERSEN SEVİNİRİM ABİ ALLAH A EMANET OL
    parola.61@msn.com

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    evet parola iyi dileklerin için teşekkür ederim. gelelim sorularına:
    1. motorların hepsi aynıydı yani regal raptor. normal asfalt yol da zaten herhangi bir problem olmaz ama biz yayla yollarına da çıktık ve yinede motorlara hiç bir şey olmadı.
    2. bu gezinin tüm maliyeti 800 ytl idi. bazen çadırda kaldık ki aslında karadenizde çadır fiyatları akdenizden daha pahallı (20 ytl), bazen pansiyonda kaldık bazen öğretmenevinde kaldık. bir kerede turizm otelcilik okullarının uygulamalı otelinde kaldık. arkadşlar buna değinmek istiyorum. perşembede çok lüks olmayan bir uygulama otelinde kaldık ama çadırdan iyiydi ve kahvaltı dahil 15 ytl idi. Gezilerinizde yola çıkmadan önce rotanız üzerinde ki uygulaa otellerinin listesine bakarsanız daha ucuz bir konaklama imkanı bulursunuz.
    3. benzin maliyeti beklediim gibiydi hatta biraz daha az çıktı. 3644 km de 387 milyonluk benzin aldım. buda kilometrede 106 binlira benzin yapar yada 1 litre benzinle 29 km demektir ki bu da regalimi öpüp başıma koyayım anlamına gelir. konfor derseniz resimlerdenede görüldüğü gibi arkamı doldurdum dolayıısyla sırt ağrım olmadı, altıma da iki minder koydym ve popom da pek ağrımadı çünkü bu bölgeler chopper larda oturma stilimiz yüzünden pek kolay ağrıyabiliyor. birde regallerin seleleri gerçekten pek rahat değil bi şekilde nasıl olur bilmiyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum.
    4. Msn pek kullanmıyorum o yüzden seni eklemeyeyim ama bana özelden istediğini sorabilirsin.

Saygılar.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    gezi süper ötesi
    ancak bir konu hakkında ufak bir bilgi..demişin ya topu topu 40 50 km lik yol neden yapılmaz.. orda ne kadar yaparsan yap maalesef o dere ( solaklı deresi ) yolu alaşağı ediyor.. baharda karların erimesiyle o dere bir çoşuyorki sorma etrafında hiç bir şey bırakmıyor..uzungöl yolu...
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)