Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çeşme Kaçamağı 11-12 Nisan(İzmir yapımı)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    güzel gezi olmuş ehliyet var huzur var :D
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harikasınız İzmir' e ayrı bir sempatim var uzun uğraşlar sonucu bu sene annemi Çeşme'ye daimi ikametgah adresine postaladım Bu yaz ve sonraki bütün yazlar artık Çeşme İzmir ve bilumum ege şehir ve beldelerindeyim oleee Fotoğrafları görünce bir tuhaf oldum yazı iple çekiyorum
    e e emadem annen çeşme de, sen de düsersin bu taraflara yakında.. ama biz yazı yazalıkçı gibi acmayız.. elini cabuk tutta mayıstaki yat gezisine yetiş

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhhh ahhh Şu Ankara'da niye deniz yok yavvvvvvvv.Grup elinize sağlık güzel gezi olmuş.Ama sabahın dördüne kadar içip uykusuz ve yorgun şekilde yola çıkmanız iyi olmamış.Daha dikkatli olun.
    sabahın 4 üne kadar içtik, hem de cok, birer bira toplamda 70 çay
    dedigin cok dogru yorgun bi sekilde geziye cıkmak yanlış, ama İzmirin havası ve dostluk ayıltıyor bizi mutlaka beklerim bi gün gel bu taraflara misafir edelim, tanışalım

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw ne güzel bir gezi olmuş. Grup sürüşü desen grup sürüşü, kardeşlik desen kardeşlik, dostluk desen dosluk, eğlence desen tadından yenmez. Bu izmir yok mu ya bu İzmir. Az değil walla. Kıskanmadık deil hani ..
    olum hakketten bu gezi de sanki sen yokmuşsun gibi yazmışsın, Rahmi dede seni başka bir sanmış.. nick ini nerden bilsin dedem senin

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş sercan nasip yaza....tanışalım artık
    Şahin askerdesin sanıyordum... yaz geliyor ben Bodrum a kacarım yavaş yavaş... gorusuruz oralarda...

Alıntı bws100cc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziniz güzel olmuş ehliyetleri alalım bizde çıkacaz arkadaşlarla böyle uzun gezilere ilk hedefimiz ÇANAKKALE
    bakarsın bizde geliriz Çanakkaleye.. bize belli olmaz

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cumartesi bi çay içelim diye çıktım kordona pazar gecesi vardım eve. ne çaymış ama. çaycıda başlayıp rock barda devam eden gece sonunda sabahın köründe buluşup düştük yollara. şamata gırgır desen gani. bizleri kırmayan ve evinde ağırlayan rahmi amcamıza ve semra ablamıza çok teşekkürler. sonra onları da aldık düştük çeşmeye kumru yemeğe. ne eğlendik ama.
    gelen, katılani katılamayan herkese teşekkürler.
    sen 10 numara bi arkadaş, 10 numara bi abi, 10 numara bi yoldaşsınşsın... sen gelip kaldırmasan, ben bile kendi organizasyonuma gitmezdim

Alıntı aşksarhoşu_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş arkadaşlar tebrikkler
    sagolasın aşk sarhoşu...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harikasınız İzmir' e ayrı bir sempatim var uzun uğraşlar sonucu bu sene annemi Çeşme'ye daimi ikametgah adresine postaladım Bu yaz ve sonraki bütün yazlar artık Çeşme İzmir ve bilumum ege şehir ve beldelerindeyim oleee Fotoğrafları görünce bir tuhaf oldum yazı iple çekiyorum
    o zaman yaza görüşmek tanışmak dileği ile. yazları izmir mt durmaz yerinde

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabahın 4 üne kadar içtik, hem de cok, birer bira toplamda 70 çay
    dedigin cok dogru yorgun bi sekilde geziye cıkmak yanlış, ama İzmirin havası ve dostluk ayıltıyor bizi mutlaka beklerim bi gün gel bu taraflara misafir edelim, tanışalım

sen 10 numara bi arkadaş, 10 numara bi abi, 10 numara bi yoldaşsınşsın... sen gelip kaldırmasan, ben bile kendi organizasyonuma gitmezdim

kardeşim ne demek. senin ve misafirinin hatırı için herşeyi yaparız. biz bir aile değil miyiz?

bu arada hakikaten ya bir biraz ve 70 çay içtik dimi tüm gece. napalım şu iki tekere binerken adam gibi içemiyoruz ama olsun. hayatımız daha önemli. ayvalıkta kontakları kapatıp dibine vururuz içkinin

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    sercanım sen bana bakma daha 4 ay var azalttık oldukça
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    çok güzel yapmışsınız en iyi yapılan plan her zaman plansızlıkla sonuçlanır,yüreğinize tekerinize ağlık

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    benim için çok iyi oldu ancak kendime geldim gezmek gibisi varmıya bide şu benzin muhabeti olmasa daha iyi olurdu.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel yapmışsınız en iyi yapılan plan her zaman plansızlıkla sonuçlanır,yüreğinize tekerinize ağlık
    İnsallah bi gün sizlerle de gaz acarız...

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için çok iyi oldu ancak kendime geldim gezmek gibisi varmıya bide şu benzin muhabeti olmasa daha iyi olurdu.
    Cesi ben hala kendimde degilim karmacomalak ı beklemekten ömrümün yarısı gidecek gibi
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok gusel gezi olmus paylasın ıcın saolun....

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    sercan nerde resimler bu kadar değil di bu arşiv daha bişeyler çıkacak...dizinin dewamı oynasın artık

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet sercan bi dünya resim aktardık pc ne

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Evet sercan, az biraz koymuşun resimleri bi de topiği açmışsın. Nerde bu resimler ???

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Güzel gezmişsiniz makinalar sağlam.

Motosikleti
    CBF 250
    Biz Kenyalardayken Çeşme gezisi de on numara olmuş.Ya benim motoru da gezmeye götürseydiniz.Ben Konyadayken motorumun canı sıkılmış.Hahahahaa

Ama Çeşme gezisi (26-27 MAyıs 2007) aklıma geldi.Ne efsaneydi yaaa.Yat gezisine mutlaka gidip de anıları tazelemek lazım :D

Elinize pistonunuza sağlık...
    :pr::pr::pr:

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heytttt noluyorrr oralardaaa ahmedim kenyada ben istanbuldayken hiçç rahat durmuyorsunuz.....elinize kolunuza tekerinize sağlık çok iii gezmişsinizzz....

bu arada bazı motorların yolcu sayıları ikilenmiş ama ben yokken bu kadar değişiklik fazla oluyor döndüğümde tanıyamayacağım sizleriii....
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Kenyalardayken Çeşme gezisi de on numara olmuş.Ya benim motoru da gezmeye götürseydiniz.Ben Konyadayken motorumun canı sıkılmış.Hahahahaa

Ama Çeşme gezisi (26-27 MAyıs 2007) aklıma geldi.Ne efsaneydi yaaa.Yat gezisine mutlaka gidip de anıları tazelemek lazım :D

Elinize pistonunuza sağlık...
    Tarih tekerrürden ibarettir Ahmet bundan böyle yıllık olağan yat gezisi yaparız artık.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heytttt noluyorrr oralardaaa ahmedim kenyada ben istanbuldayken hiçç rahat durmuyorsunuz.....elinize kolunuza tekerinize sağlık çok iii gezmişsinizzz....

bu arada bazı motorların yolcu sayıları ikilenmiş ama ben yokken bu kadar değişiklik fazla oluyor döndüğümde tanıyamayacağım sizleriii....
    sen dönünce izmiri tanıyamayacaksan gelme biz seni unutmadık sen bizi unuttunmu yoksa bir an önce iyileş gel bu kadar tatil yeter
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dönünce izmiri tanıyamayacaksan gelme biz seni unutmadık sen bizi unuttunmu yoksa bir an önce iyileş gel bu kadar tatil yeter
    doktorlar göndermiyor abi bende çok fazlasıyla sıkıldım artık önümüzdeki hafta içi geleceğim kısmet olursaaa....

dizi başladı ben kaçtım....
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde dizim başladı i am away
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

memoli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150 2013
    güzel insanlar güzel işler yapar elinize yüreğinize sağlık allah yüzünüzdeki gülücükleri eksik etmesin

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    süper bi kaçamak olmuş tekerlerinize saglık saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler