Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

delimavi ile 1750 km ( Ankara, Yalova, İstanbul, Kırkağaç, Alaşehir, Pamukkale Afyon)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Helal olsun be murat agbi artik bizim geziler kesmez seni =)
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    işte uzaktan koyunlar kuzular. Fazla yaklaşamıyorum kocaman bir çoban köpeği var. Tırsma durumu söz konusu anlayacığınız

Bahar bir başka güzel sanki buralarda çiçeklerin güzelliğine bakın

Orda bir köy var uzakta

yok sinirli değilim güneşten dolayı biraz gözümükısmışım sanki sinirli gibi çıkmışım

şimdi buraya doğru gitmek istiyorum ama çekinmiyorumda değil yağmurdan dolayı çimler ıslak ve bazı yerler çamur inişi ve çıkışı var birde aynı şekilde dönüşü tabi. Olsun tecrübe etmeye değer düşe kalka öğreneceğiz diye devam ettim

işte başardım ve düşmedim. Sandığım kadar zor değilmiş

ve Alaşehir'e döndüm sohbet muhabbet yemek faslı. Sabah kahvaltıyı felan yaptıktan sonra dönüş için her şey tamam saat 8 gibi ayrıldım vedalaşıp. Alaşehir çıkışında foto çekmek aklıma geldi

Eşme yolundan Uşağa gidiyorum önce hafif tırmanış ve yer yer virajlı bir yol. Oldukça keyifli yağış yok ama yükseldikçe sis başladı eee bulutların içine girdim olacak o kadar

birazdan o dağın üstünde olacağım

Hani sis nerde demeyin biraz sonra tam içindeyiz

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    bende yazayım bariii )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun be murat agbi artik bizim geziler kesmez seni =)
    neden kesmesin gezi gezidir. Yeterki sindire sindire olsun
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yazayım bariii )
    sayfa atladı bu arada yinede sağol

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    muhteşem bir gezi yapmışsın tekerine sağlık renklerin hepsini yakalamışsın paylaşım için teşekkürler
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Tekerine ve yüreğine sağlık, gitmiş gibi olduk..
    [B]“Şairim/ Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası/ Ayak seslerinden tanırım/ Ne zaman bir köy türküsü duysam/ Şairliğimden utanırım“...Bedri Rahmi[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu bölümde en çok beğendiğim kareler var. Sanırım bu kısımlarda biraz daha güzel çekim yaptım gibime geliyor özellikle üç foto gerçekten çok güzel oldu bana göre. Tabi profosyönel bir fotoğrafçı değilim ama göze hoş görünüyor bakalım sizlerde beğenecek misiniz?

İşte sis yada bulutların içi ben bulutların içinde saydım kendimi zira geçtikten sonra bulutların içinden çıktığımıda gördüm. Issız sessiz bir yerlerden insan seside geliyor ama göremiyorum. foto çekimini bitirip bir kaç sigara içipte yola tekrar çıktığımda fazla değil 50 metre ötemde bir kamyonun park etmiş olduğunu gördüm ve ordaki iki kişinin sesleri olduğunu anladım. Göz gözü göstermeyecek cinsten bir bulut. Gerçi çok daha yoğun bir sisle Erzincan Kızıldağda karşılaşmıştım ama o korkunç bir şeydi. Burda huzurum yerine geldi. lafı fazla uzatmadan devam edeyim

işte sözünü ettiğim fotolardan ikisi geliyor

delimaviyle aramdaki mesafe 10 metre civarında nerdeyse görünmeyecek

Yola çıktım tabi yeniden burdan sora görüş mesafesi dahada düştü nerdese 5 ye kadar yavaş yavaş geçtim. Bulutların geldim dediğimde buydu bakın hangi bulutun içinden çıkmışım

yine yoldan çıktım buraya girdim gerçi burası asfalttan çok uzak değil en fazla 100 metre. Ama burdan daha güzel görünüyor her şey

burdan sonra ne kadar gittim bilmiyorum Eşmeden önce miydi sonramıydı onuda hatırlamıyorum ama yine yoldan çıkıp girdiğim bu yerde rahat 1 saat oturdum. Karnımda acıkınca keşke yanıma bir şeyler alsaydımda burda yeseydim dedim defalarca. Lüsk bir restourant yerine burda yiyeceğim bir kaşar ekmek yanında birde çayı tercih ederdim. Yorumu sizlere bırakıyorum. Başlangıçta bahsettiğim fotoların diğer ikiside burda siz seçin bakalım hangisi

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    helal fotolar bitmek bilmiyor bi türlü....
    aynen böyle devam abicim....
    o siste nasıl gittin abicim bide onu bi ara detaylı anlatırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    işte buradaki son kareyide çektikten sonra yine yola koyulma vakti.

Artık Afyon'a kadar durmayı düşünmezken gördüğüm bir tabela beni yine yoldan çıkardı. Ama bu sefer yoldan çıkmayıp buraya uğramasaydım kendimi affetmezdim. İşte beni yoldan çıkartan tabelada yazan DUMLUPINAR. Onlara bir Fatiha da ben okudum ama ne kadar yeterli onlar için. Genç bedenlerini bizler için siper etmiş bu Atalarımıza ne kadar layık oluyoruz diye düşüyorsunuz orda

Bunu yorum eklemeden geçemeyeceğim. Daha çocuk yaşta şehit düşmüş. Çrpışırken hiç mi kormadı minik yüreği heyecanlanmadı mı? Gerçi yaşlar genelde yirmi civarında henüz 13 yaşında bir çocuk o yıılarda siper etmiş gövdesini düşmana karşı. Belkide gözlerinin önünde Annesi Babası hunharca öldürülmüştü yada kardeşleri düşman tarafından. Öfkeyle saldırdı belkide içinde hiç korku duymaksızın

Çanakkale'ye uğrayamayaşıma burada daha fazla üzülerek ayrıldım.

Afyon girişinde arkadaşlar karşıladı ve bu tepeye çıktık. Burda mangal yakıp sucuk ekmek yaptık. Hamdi ve Sedat gösterdiğiniz misafirperveklikten ötürü teşekkür ederim sizlere

Tabi Afyon'a uğrayıp kaymaklı ekmek kadayıfı yemeden olmaz. Tatlıdan sonra şehrin çıkışına kadar arkadaşlar yanımda geldi. Yağmur başlamıştı her ne kadar dönün dediysemde çıkışa kadar ayrılmadılar

işte bundan sonrası pek zevkli bir yol değil. Dümdüz çok sıkıcı

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    masallah fotolar bitmiyo...
    ama o sehitlik insani direk hüzünlendiriyor....
    ben görünce dayanamıyorum gerçekten...
    çok üzülüyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yanılmıyorsam buralarda Afyon'nun mermer kaynağı

rengarenk kayalar

inat ettim sıfırlama km si 100 yi gösterinceye kadar hiç durmayacağım diye km 12 yi gösterirken. iyice sigara kirizine girmeme rağmen durmadım bu kadar olur ki km tam 100.0 gösterdiğinde bu ayrılmış bölüm çıktı ve yolun başka hiç bir yerinde yoktu

sigara bitince bu dümdüz yola devam. Sirihisara yakalaşırken motorun üstünden inmeden bir fotoğraf çektim Ankara girişindeki Temelli göletine kadar durmadım oda buraya yaklaşık 130 km civarında.

İşte Sivrihisarın uzaktan görünüşü zaten şehre girmeden yol ayrılıyor. Havada burada kararmaya başladı.

Temelli göletinde durup bir sigara molası verdim burası evime yaklaşık 35-40 km ama belim ağrıdı

işte yolculuğun sonu toplam 1776 km olmuşaslına bakarsanız daha dönmek arzusunda değildim ama vakitte nakitte buray kadar. Bir başka yolculukta görüşmek Ümidiyle herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oy oy oy

hava bugün gerçekten çok güzel ara yağmur serpiştirdi oda toprağın kokusunu öyle güzel bir şekilde burnuma yansıttıki çiğerlerim için resmen bir bayramdı
    hayat boş geliyor bazen

bu arada sayfa atlatma cabanız takdire şayan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ne yapalım fotoların hepsi bir sayfada toplanıncda açılmak bilmiyor atlatalım bari dedik

Motosikleti
    honda dylan
    paylasım ıcın tesekkurler.guzel gezmıssın...

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    çok güzel bir gezi olmuş.
    MuraD THSDLN

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum çok güzel paylaşım, sağol
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylasım ıcın tesekkurler.guzel gezmıssın...
    Alıntı muratx22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş.
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çok güzel paylaşım, sağol
    ben teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika bir gezi olmuş,bu kadar detaylı fotoğraflayıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim,imrendim

Motosikleti
    honda cbf-150
    abicim mükemmel bi gezi oldu bizler içinde. sanki sürükleyici bir fotoroman gibi olmus.
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    valla abicim kutluyorum seni inan resimler bitsin istemiorum bi bukadar daha olsa bakardım hiç sıkılmadım benimde en cok istediğim böyle gezii yazılarında harika insann okudukça okuması gelio
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)