Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana MT] 24.02.2008 Kozan - Saimbeyli Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Gürsel abi fotolar için teşekkürler.. yanlız karın kalınlıgı da hiç de öyle yabana atılacak gibi değilmiş.. ufak kazanız için de geçmiş olsun.. allahtan sizde bişe yok .. selamlar...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    bu süper geziyi benimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .. motor arkadaşım ve eşi evimde bir çay içimi ağırlayabilmek beni onure etti tüm arkadaşlara da çay ikram edebilmek isterim hoşçakalın..yaw motorcu ancak bu kadar yazabiliyor..idare edin artık hepinize iyi geziler..

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    motorize dostluklar sınırları aşıyor ellerinize sağlık.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    ljkmgnıyf7uh6tfhutfn8tgnı8yuıumo9hmıhpöpoıhm8gıtfn utrc trcutrcunımpoıjmyh

Motosikleti
    hyosung gt 250r turuncu-siyah...... favorim; HONDA CB 1300S ABS
    oooooooooooooo arkadaşlar;
    gezi güzel
    muhabbet (belli ki) güzel
    motorlar güzel
    motorcular güzel
    üfffff yemek güzel
    manzara güüüüüp güzel
    emeğinize, elinize ve tekerinize sağlık
    herkese;kazasız,belasız,
    özgürlüğe doğru iyi yolculuklar...:bounce:

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    süper bi gezi olmuş ellerinize sağlık

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fotoya koptum,yüzünün feri kaçmış be abimmmmmm
    nasıl kaçmasın iso.karın içinden zor kaçtım.
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten çok üşümüşler ya
    üşümek az kalır,dondum abi
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim RAMBO tarzı bi bakış olmuş dogrusu...
    ah orda olsaydın,görecektim halini mehmet
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla onu bunu bilmem ama eve gelip sıcak duş aldığımda anca ısındım. Gerçekten hava soğuktu. Bizi donduran ana unsur Poyraz dı.
    oh vallahi,ben bide gece işe gittim
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel abi fotolar için teşekkürler.. yanlız karın kalınlıgı da hiç de öyle yabana atılacak gibi değilmiş.. ufak kazanız için de geçmiş olsun.. allahtan sizde bişe yok .. selamlar...
    abi kar tecrübem yok(nolacak adanalı adamdan kar görmüşmüyüz)resimlerde dikkat ettiysen gittikçe kar kalınlaşıyor,motoru yatırdığım yerde kar yolu kaplamıştı,ve kalınca buz tabakası oluşmuştu.aslında girmek hiç akıllıca deyildi ama baktım teker izleri var,dedim ekip burdan geçti herhalde,meğer araba iziymişdaha tekerin ucu bastığı gibi kaydık,motoru çıkarmak için bi on dakika kadar cırmaladım resmengeriden tufanbeyli minübüsü geldi,abi yardım edelim muhabbetleri,sağolsunlar.anlıyacağın karizma sıfıra indi abi
    Alıntı SARHOŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu süper geziyi benimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .. motor arkadaşım ve eşi evimde bir çay içimi ağırlayabilmek beni onure etti tüm arkadaşlara da çay ikram edebilmek isterim hoşçakalın..yaw motorcu ancak bu kadar yazabiliyor..idare edin artık hepinize iyi geziler..
    tekin abi bizim alacak hanemize işlesek desem ayıp olurmuki
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    harikasınız arkadaşlar güzel bir gezi dosluk ,motorculuk,doga,herşey cok güzel gürsel geçmiş olsun kardeşim ...

hasan ustadim harıkasın bu fotorarı sıteye atmak bile başlı başinca bir sorun yüreginize saglik allah kaza bela vermesin

Gaziantep den herkese selamlar ...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    waaayyy beee biz eskiden çulluuşağına giderdik yazın yaylaya uzun zamandır gitmemiştim fotoları gördüm duygulandım şimdi
    kar - soğuk dememiş süper gezmişsiniz walllaa ne diyim şimdi daha da cook üzüldüm gelemediğimee

Motosikleti
    honda dylan
    paylasım ıcın tesekkurler.guzel gezı olmus.

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem sen neden gelmedin haberin yokmuydu
    geç haberim oldu cengiz abi hava da pek iyi değildi gezi olmaz diye düşünmüştüm ama haftaya gezi olursa mutlaka geliyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    cok güzel bir gezi olmuşşş...
    bak adanayı çok arıyorum valla...
    bi geldik ankaraya dönemedik bidaha...
    neyse hepinizin tekerine zarar gelmesin...
    iyi gezmeler hepinize...

yanlız söylemeden edemiyeceğim son resimlerde askeri yeşil motor gerçekten çok güzel aman nazar değmesin güle güle kullansın sahibi ....

Not: Gezideki er6f in sahibi arkadaşa bi sorum olcak, çantanın modeli nedir acaba?

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    resimler harika gezi yazısı diye buna derim ben

teşekkürler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    nedir bu yawww bitirlü yükleyemedim resimleri:(

gezi cok güzeldi biz engüzel yerinde ayrıldık sizlerden ama gelirken harikaydı iyi bir kross seyrettik videoları ekleyebilirsem görürsünüz manyak oldu

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedir bu yawww bitirlü yükleyemedim resimleri:(

gezi cok güzeldi biz engüzel yerinde ayrıldık sizlerden ama gelirken harikaydı iyi bir kross seyrettik videoları ekleyebilirsem görürsünüz manyak oldu
    reşit kardeşim fotoları irfanview programıyla 640-480 yap lütfen.olduğu gibi yüklediğinde sayfayı kilitliyor.
    ok

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Teşekkürler

Çok güzel, eğlenceli bir gezi olmuş. Görmek istediğim yerlerdi aslında. Bu hafta geziye Kadirlili arkadaşlarla birlikte katılmayı planlayıp dururken bir de öğrendim ki, okulun pansiyonunda nöbetçiymişim, üstüne üstlük, küçük kızı Antakya'ya dershanenin deneme sınavına götürecekmişim Haydi nöbet görevini nöbet ortağıma havale edebilirdim ama, çocuğu götürme işi devredilemiyor, zira hanım ehliyetli ehliyetsizlerden olduğundan, arabayı kullanamıyor. Sineye çektik, ancak resimlerle idare ederiz dedik.
    Resimleri çeken Sezen hanıma, siteye yükleyen Hasan beye, herkese, herkese bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
    Demirgürsel geçmiş olsun. Olayı da güzel özetlemişsin.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harikasınız arkadaşlar güzel bir gezi dosluk ,motorculuk,doga,herşey cok güzel gürsel geçmiş olsun kardeşim ...

hasan ustadim harıkasın bu fotorarı sıteye atmak bile başlı başinca bir sorun yüreginize saglik allah kaza bela vermesin

Gaziantep den herkese selamlar ...
    abi sağolasın ufak bi kaymaydı ne yapalım bunada şükür,Allahtan karı görünce durdum,baktım teker izleri var,dedim benim ekip geçmiş bende geçerim.meğer onlar 3 km önce patikaya sapmışlar.tabi tekerin ucu girer girmez kaydım.sağlık olsun
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, eğlenceli bir gezi olmuş. Görmek istediğim yerlerdi aslında. Bu hafta geziye Kadirlili arkadaşlarla birlikte katılmayı planlayıp dururken bir de öğrendim ki, okulun pansiyonunda nöbetçiymişim, üstüne üstlük, küçük kızı Antakya'ya dershanenin deneme sınavına götürecekmişim Haydi nöbet görevini nöbet ortağıma havale edebilirdim ama, çocuğu götürme işi devredilemiyor, zira hanım ehliyetli ehliyetsizlerden olduğundan, arabayı kullanamıyor. Sineye çektik, ancak resimlerle idare ederiz dedik.
    Resimleri çeken Sezen hanıma, siteye yükleyen Hasan beye, herkese, herkese bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.
    Demirgürsel geçmiş olsun. Olayı da güzel özetlemişsin.
    abi sağol Allah hiçbirimize kaza vermesin

bora33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    defender
    paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    adaş fotoları seyredince yaşamanın nekadar güzel ve kutsal olduğunu Allahın o bölgeye nekadar cömert davrandığını gördüm bu güzelliklerin hemen elinizin altında ve yakınında olması nekadar sanslısınız dedirtiyor. kutlarım. güzel bir geziye imza atmışsınız gezi güzergahını haritalandırsanız iyi olur kopya çekmiş oluruz.sezen,ede teşekküürler güzel kareler yakalamış.hepinize selamlar
    Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    abi harika ya. süper bi gezi olmuş. özellikle mekana motorlarla girme ve esnafın şaşkın olduğu bölüm çok komik. Adana MT ye teşekkürler. sürüsüne bereket kalabalık bi gezi olmuş sayamadım. Adana ve Kadirli MT yi aktif görüyorum siteye üye olduğumdan beri.
    orda olmadığımız halde bizi ordaymışız gibi heyecanlandıran Adana MT grubuna teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler