Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[İzmir-MT] Seferihisar Seferi Fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Şimdi ben "şubat tatilinde oradayım, hadi gezelim" desem, benimki şans ya, herkesin işi çıkar...

güzel güzel gezmişsiniz, daha ne denir, allahınızdan bulun!
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biriniz bana o sucukların ısıl işlem görmüş sucuk benzeri ürün olmadığını söylesin....

Yalancı uscuklara ölüüüüm,yaşasın Türk usülü kasap uscukları

Hava da güzeldi helal olsun size güzel gezi ve ziyafet çıkarmışsınız,afiyet olsun

Şimdi mutfağa gidiyorum çatal ucunda uscuk kızartacağım,canım çekti yaa.
    İhtiyar.... Uscuklar güzel... Orjinal yağlı Sultan uscuğu.... Bayağıda lezzetliydi yaww.....

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben "şubat tatilinde oradayım, hadi gezelim" desem, benimki şans ya, herkesin işi çıkar...

güzel güzel gezmişsiniz, daha ne denir, allahınızdan bulun!
    Konuşana bak.... Gelicem abi dedi 1 ay oldu ne moturu var ne kendi ortalarda....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    allah içinize sindirsin. gelemedik diye süper ötesi bir gezi yapmışsınız. neyse bizde böyle azımızın suyu aka aka fotolara bakmakla yetinelim artık

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12
    Tam 250 km yol yapmışım dün maşallah çok güzel bir gezi oldu seferihisar - kuşadası yolu ayrı bir tat verdi nice gezilere.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    bol katılımlı bir gezi olmuş iyi eğlenmişsiniz resimler uscuklar çok güzel proda ankaradaki cafeleri gezsinişte gezi diye buna derim ben
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal olsun hepinize..
    hafta içi gelebileceği kesin olmayan bi-iki kişiye işlerini ayarlamaları ve gelmeleri için ısrar ediyodum adamlar gelmiş geziye, güya adamları ikna etmeye çalışan ben geliyodum ama fotolara baktımda kendimi görermedim
    pazarım kendi iradem dışında oluaşan bi meşguliyetle geçti maalesef ve bütün gün aklım bu gezide kaldı, katılamadığıma üzüldüm.
    May The Force Be With You

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    yaw allahtan sende gidememişsin mustafacaım bende gidemedim diye üzülüyordum. gel birbirimizi teselli edelim en iyisi

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Uzun zamandır bukadar keyif almamıştım arkadaşlar süperdi.
    Akşam parmak uçlarıma tekrar his gelmesini beklerken bir kavramın daha farkına vardırm.
    Motorcuların artık üç gruba ayrıldığını düşünüyorum;

1- Tatlısu Motorcuları

2- Tuzlusu Motorcuları

ve son olarak dün litaretürümüze eklenen

3- Buzlusu Motorcuları

Ayrıca motosikletle mangal, kömür, kangal sucukların taşınıp hatta ilerde bu ekipmana çizgili picema ve terlikte eklenebileceğini hepbirlikte yaşayarak görmüş olduk.

Grup ve emniyetli sürüş konusunda da geçen yaz başından beri bariz ilerleme kaydettiğimzi görmekte dikkatimi çeken ayrıntılardandı.

Bir konuya daha deyinmeden geçemicem Angels of the MT 'ye kendi adıma teşekkür etmek isterim.Ceyz,Böcek,Miss Kolpa ve Ebush süperdiniz hiçbir dır dır mırmır mız mızlanma emaresi göstermediniz ve varlığınızla gruba keyif kattınız allah tüm erkeklere sizin gibi partnerler ve dostlar versin

Ve son olarak "düşememiş motorcu yoktur henüz düşmemiş motorcu vardır" önermesini bu sefer ben doğruladım nazarlık olsun

Herkese tekrar teşekkürler...(ahmet fotoları gönder)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    rots En kötü düşmenn böylee olsun ya

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarım kangal uscuğu mangalın üstüne attım. ( İLLAKİ ) Hani böyle yağları akarken yarım ekmeğide üzerine bastırdım. ( İLLAKİ ) Uscukları ekmeğin arasına koyup ısırırken birde baktım Alp-Tunay mangalda yağ bırakmamış elinde bir koca somun o uscuk senin bu uscuk benim deken bastırıp duruyo . ben uscuklarımı alp-tunaydan kurtarıncaya kadar neler çektim bilemezsıniz . Aman ha mangalı alp-tunay yaksın çünki MT İzmirin mangalcıbaşısı kendisi, ama mangal yanıp uscuklar mangala atıldıktan sonra ellerini tutun, mangalda ekmek bastırmadık uscuk bırakmıyo

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarım kangal uscuğu mangalın üstüne attım. ( İLLAKİ ) Hani böyle yağları akarken yarım ekmeğide üzerine bastırdım. ( İLLAKİ ) Uscukları ekmeğin arasına koyup ısırırken birde baktım Alp-Tunay mangalda yağ bırakmamış elinde bir koca somun o uscuk senin bu uscuk benim deken bastırıp duruyo . ben uscuklarımı alp-tunaydan kurtarıncaya kadar neler çektim bilemezsıniz . Aman ha mangalı alp-tunay yaksın çünki MT İzmirin mangalcıbaşısı kendisi, ama mangal yanıp uscuklar mangala atıldıktan sonra ellerini tutun, mangalda ekmek bastırmadık uscuk bırakmıyo
    super bı anlatım olmus abı elıne yureğıne sağlık aynen oyle yaptı vallaha ben sahıdım...

mılletsercan nerde saldırcak adam yok alper abı ıle sevgılı modum bana saldırıyo bende sercana saldırıyım alper abılerıde yanıma alarak...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tam ekmek arası sucuk yedim... Yarım ekmek arası da sucuğa bastırılmış ekmek yedim... Ne var yani sucuğunuzun yağına azcık ekmeğimizi değdirdiysek
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VAy be yıne 10 numara bı gezı yıne İZMİR mt ve yıne tabıkıde benım yorumum ...

Sizi emeklı yaşlı abılerım... Çok guzel olmus ellerınıze saglık...

Bide bısey dıcem sımdı sucuklar ney yanı ılla agzımımı sulandırcaksınız??

Bak elıme ekmegı aldım sımdı ekrandakı sucuklara bandırıom tadı cok guzel oluo tafsıye ederım herkecıklere...

Insallah su yazın ızmıre gelemde abılerımın ve ablalarımın ellerıden opeyım...

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VAy be yıne 10 numara bı gezı yıne İZMİR mt ve yıne tabıkıde benım yorumum ...

Sizi emeklı yaşlı abılerım... Çok guzel olmus ellerınıze saglık...

Bide bısey dıcem sımdı sucuklar ney yanı ılla agzımımı sulandırcaksınız??

Bak elıme ekmegı aldım sımdı ekrandakı sucuklara bandırıom tadı cok guzel oluo tafsıye ederım herkecıklere...

Insallah su yazın ızmıre gelemde abılerımın ve ablalarımın ellerıden opeyım...
    gel kardesım... İZMİR MT yı bıde yakından gor

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel kardesım... İZMİR MT yı bıde yakından gor
    İnşallah... İZMİR MT Ben gelıom kaçınnnnnnnnnnnnnnnn

Şaka şaka korkmayın

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    cemaat harika bi geziydi çok iyi geldi valla
    emeği geçen katılan herkese sevgiler...
    davutum özelliklede sana ve er-5 2005'e teşekkürlerimi iletiyorum..(alıştık birbirimize fazla binmede yaza aliim onu senden )

elimde yüklü video var bi şekilde ulaştırıcam izleticem sizlere...bekleme kalın ;)

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abartıyosunuz , ne olacakki 2 parça sucuk yemişsiniz, bi kaç turda teker döndürmüşsünüz işte,
    kılmısınız ya ne ballandırıyosunuz .
    May The Force Be With You

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ya ortalama herbiri 200 mb boyutunda 7 adet video çekmişim...onları yeniden boyutlandırmam gerekebilir..yada parçalamam falan gerekebilir...
    bi dahaki geziye kadar ayarlarım umarım

Motosikleti
    şehir efsanesi
    sen onları bi cd ye topla isteyen çeksin chatkut...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen onları bi cd ye topla isteyen çeksin chatkut...
    cumaya 10-15 tane cd bas getir en sebilinden

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler