Alıntı reckaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
gezin çok güzel bende iskenderundan recep ama senin gezmediğin çok yer kalmış o güzergahda tam detaylı olarak gezmeni tavsiye ederim çevlikte beşikli mağara var çok güzel . samandağı çıkışından yaylağı yolu var o yol dan kara mağaraya yol gider orasıda çok güzel gezmeni tavsiye ederim
beşikli mağara, titus vs. hepsini daha önce antakya yolundan arabayla gelerek gezmiştim zaten, vakit problemim olunca tekrar girme şansım olmadı malesef, inşallah toplu bir şekilde gezeriz...

Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
skoter a dandik diyerek hakkını yeme daha ne yapsın seni o kadar gezdirmiş hatta künefe bile yedirmiş
dandik mandik severim sukutırımı, nerelere getirdi götürdü beni, ilk motorum ve kendi paramla öğrenciyken aldım, değerli olmaz olurmu

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Paylaşımın için teşekkürler..
Başlığı da çok güzel yapmışsın..
hatay-mt böyle işte birader, single-mt

Alıntı mici_ceko_4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
abi topluluk yok bir zamanlar merih abi varaken topluyodu ortalıgı...
toplanan gruplar var ama siteye üye degil,hepsi +600cc ...
600+lar takılsınlar ne diyelim, iskenderun'a veya adana'ya yolunuz düşerse haberinizi bekliyorum..

Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
abi güzel gezmişsin bi ara benide al gezdir ben de şoförüm hatay il jandarmada askerim geçen hassa ya gittim ben de geziyorum sayılır
motor falan mı kiraladın yoksa dolmuşlamı gittin? tekrar yolum düşerse (2-3 haftadan önce olmaz,sınavlarım var) haberleşiriz...