Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Kadirlide bayram vardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı imkansiz27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso dune kadar bana gel dıyordun ne cabuk unuttun msn de alacagın olsun demekkı unutulduk helal sana beb neyse ama senın mkınada manyak gorunuyor ya helede o turk bayragı mutıs olmus bu arada mahelleden nasıl gecıyorsun o sekılde

baba bayrağı kamufle ediyorummm öyle dükkana kadar gidiyorummmm :d şaka bi yana bayrakla ilgili hiç sıkıntı yaşamadımmm caddede sokakta helal olsun deyip alkışlayanlar durdurup tebrik edenler felan çok güzel oluyo yaaa senide her zaman beklerimm gurbannn oldooommmmmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    .......................................

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    yusuf abı sen merak etme bızde sızı en ıyı sekılde agırlarız bu arada boreklerde guzeldı ama ya tadı hala damagımızda ama gelıcez dıyorsunuz bır turlu gelmıyorsunuz yoksa motorlarınızın dıreksıyonları doguya dogru donmuyormu neyse ısın sakası basımızın ustunde yerınız var bu arada benım msn kadermi27@hotmail.com eklemk ısteyen arkadaslar varsa eklıyebılır konusmak ısın yanı
    Abicim çok teşekkür ederim.Börekleri beğenmiş olmanız bizi çok mutlu etti. Birgün gelcez inşallah, sizinde bizi en iyi şekilke karşılayacağınızdan hiç şüphemiz yok, sizde her zaman baş tacısınız. Msn listeme ekledim seni. Görüşmek dileğiyle...
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    kanunı 150 cc

ıste bulusma anı alı abı gene gec klamayın dıyıp durdu fakat kendısını beklıyoruz gene gec kaldın alı abı

kadırlı merkezden alıntı manzaraları

URL=http://imageshack.us][/URL]

ve ısonun bebegı motoru kocaman ama neden se kendı kucuk saka saka motoru gıbı kendısınınde yuregı kocaman

ıste en sevdıgım manzara bereket tanrısı tamamda bunu goren bereket kacar be

ve en sonda ben daha cok eklıyecektım ama vaktım yok sımdılık ınsalalh devamını sonra getırırım herkese ıyı gunler

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    .................................................. ......................................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    .................................

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    [QUOTE=airman;851284]İlgilerinize teşekkürler arkadaşlar
    fotografları ve videoları bir arada toplamaya başladık.elinde döküman olan lütfen göndersin.
    Baharda aynı yerde iki günlük kamp yapmayı planlıyoruz.

kroscuların havalanma anı çok güzel ama iniş biraz sert oluyor.(şaka) arkadaşımıza geçmiş olsun.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Ahmet abi ismini hatırlayamadım ama askeri kıyafetli olan kroscu abinin yere düşüş anını koymuşsun sadece, abi aynı abinin düşmeden önceki havada da fotoğrafı vardı madem bunu koydun adamı rezil ettin, bari havadaki fotoğrafında koysaydın havası olurdu abi ya. Şaka bir yana, küçük bir kazaydı ve Allah tan birşey olmadı ama endişelendik. Umarım bir daha yaşamaz dicem ama muhtemelen bundan sonrada defalarca düşecek, çünkü o gün 2 kez de ben palazlandım Askeri kıyafetli kroscu abim forumu takip ediyormu bilmiyorum ama kendisine saygılarımı sunuyorum. Ben hepsini tanımaktan çok mutluluk duydum.

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Arkadaşlar TOGEPI artık bizden birisi lütfen mesajlarınızı düzeltiniz.
    sevgiler.

Askeri kıyafetli kroscu arkadaşın ismini bilmiyorum ama çıkış resmini diğer arkadaşlara yanlış örnek olur diye koymadım.Havada gaz kesilmeyip önün kaldırılması gerekli sanırım.

sevgilerle.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ...................................

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgiler.

Askeri kıyafetli kroscu arkadaşın ismini bilmiyorum ama çıkış resmini diğer arkadaşlara yanlış örnek olur diye koymadım.Havada gaz kesilmeyip önün kaldırılması gerekli sanırım.

sevgilerle.

Ahmet abi uyarınız üzerine TOGEPI isimli arkadaşa yönelik yazdığım mesajları derhal kaldırdım bilginize...

Abi biliyorsunuz benimde kros merakım var. Askeri kıyafetli abinin havadaki haliyle diğer arkadaşların havadaki görüntülerini mukayese ettim, bende sizin vardığınız kanıya vardım, diğer motorların ön tekerleği arka tekerlekten daha yüksekteydi, yani önce arka tekerlek düşüyor, askeri kıyafetli abinin görüntüsünde ise tam tersi var, onun ön tekerleği yere önce düşüyor. Abdülkadir abi genelde akşamları yazıyor, sanırım bu akşam bu konuyla ilgili bizi ve merakı olan arkadaşları aydınlatır.

airmen abı sana laf soyledı dıye bız sana olan saygımızdan ona cıkıstık ama sen bızı dısladın abı mesajıma gelıcek olursak kalsın ınsanlara saygısızlık yapılmıyacagını anlasın bugu8n sana baska gun baskasına neyse benım karısmam bıla basta hataydı senı savundugum ıcın ozur dılerım abı
    Sevgili kardeşim sana hak veriyorum, normal şartlarda örnek teşkil etmesi bakımından yazıların kalması ve insanların yapılan saygısızlık karşısında gösterdiği tepkileri herkesin görmesi gerekir. İlk önce tıpkı bende senin gibi düşündüm, emin ol Ahmet abi ona karşı yazılanların kendisine yapılan saygısızlıktan kaynaklandığını biliyor, ilk başta kendiside tepkisini ve kızgınlığını foruma taşıdı ama sonrasında özelden konuşmuşlar, demekki gerçekten hatasını anlamış ki Ahmet abi bizden yazılarımızı kaldırmamızı isdedi. Ahmet abi konuyu bütün yönleriyle inceleyip öyle yazmıştır bunu.Kesinlikle hoş birşey değildi ama hepimiz hata yapabiliriz, eğer pişmansa, af dilemişse çok fazla üzerine gitmemiz doğru olmaz. Ama tabiki yazını kaldırıp kaldırmamak yinede sana kalmış, biz hepimiz aynı amaç uğruna bu platformda toplanmışız, birlik beraberlik olmak için, bölmeye, parçalamaya, bozmaya çalışana çok sert şekilde tepkimizi gösteririz ama şimdi büyüklük yapma zamanı. Kardeşimiz yaşça bizdende çok küçük, Ahmet abiye, sana, bana ve konuyu okuyup tepki gösteren herkese ağabeylik yapıp affetmek düşer. Hoşgörü göstercene eminim. Biraz uzun yazdım, çok lafın çok yanlışı olur derler, umarım yazımın içerisinde seni kıracak birşey yoktur. Selam ve sevgilerimle.

yine harika resimler atmişiniz elletinize ve emeginize saglık

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    sanki daha foto olacaktı gibi yaw neyse merakla yeni eklenecek fotoları bekliyorum...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    airmen abı sana laf soyledı dıye bız sana olan saygımızdan ona cıkıstık ama sen bızı dısladın abı mesajıma gelıcek olursak kalsın ınsanlara saygısızlık yapılmıyacagını anlasın bugu8n sana baska gun baskasına neyse benım karısmam bıla basta hataydı senı savundugum ıcın ozur dılerım abı
    Üzeyir(imkansiz27) kardeşim ahmet abi silindediyse bize silmek düşer demekki bir bildigi var bize sorgulamak düşmez belliki o arkadaşimizda hatasini anlamiş ahmet abiden özür dilemiş
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ok abım degıstırdım kusura bakmayın bıraz gec oldu aırmen abı sana karsıda bır kusurum olduysa af ola

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    sevgiler.

sevgilerle.
    ahmet abicim o arkadaşın ismi ertuğrul merak etme zaten o alışkın yerden pek kalkmaz.rezilde olmuş sayılamaz.krosu seven düşmesine katlanır.çmok özelden saygılar.

Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Değerli arkadaşlar.
    Bu topic'in açılış amacı
    Motosiklet Kardeşliği ve dostluğu adına dolu dolu yaşadığımız bir güzel günün anılarını canlı tutabilmek için fotograflarımızı ve
    aaaa ben bunu nasıl görmemişim
    vay anasını ben bu kareyi kaçırmışım gibi dileklerimizi paylaşmak içindir.

bu gün topic birdenbire dış güçlerin etkisiyle amacından çıktı gerekli gereksiz tartışmalara sebep oldu ama,problem tamamıyla kontrol altında

Konunun rayından çıkmaması için hassasiyet gösteren Aydemir,Efendy_iso (sonunda kendisi raydan çıkıyordu ya) İmkansız27,Yusuf_tb5cks'ye özellikle teşekkür ederim.

Amacımız dost kazanmak Herkes er yada geç hatasını anlayacaktır.

sevgilerimle

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    (sonunda kendisi raydan çıkıyordu ya)

[I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abicim o arkadaşın ismi ertuğrul merak etme zaten o alışkın yerden pek kalkmaz.rezilde olmuş sayılamaz.krosu seven düşmesine katlanır.çmok özelden saygılar.
    Ertugrul beye sevgiler
    Ben hiç düşmedim diyen motorcu yalan söylemiş olur. yeterki allah kaza bela vermesin.

bu da ertugrulun çıkış resmi

[IMG][/IMG]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    yusuf abı sen merak etme bızde sızı en ıyı sekılde agırlarız bu arada boreklerde guzeldı ama ya tadı hala damagımızda ama gelıcez dıyorsunuz bır turlu gelmıyorsunuz yoksa motorlarınızın dıreksıyonları doguya dogru donmuyormu neyse ısın sakası basımızın ustunde yerınız var bu arada benım msn kadermi27@hotmail.com eklemk ısteyen arkadaslar varsa eklıyebılır konusmak ısın yanı

Kimsenin seni tavlamak gibi bir amacı olacağını sanmıyom zaten
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba bayrağı kamufle ediyorummm öyle dükkana kadar gidiyorummmm :d şaka bi yana bayrakla ilgili hiç sıkıntı yaşamadımmm caddede sokakta helal olsun deyip alkışlayanlar durdurup tebrik edenler felan çok güzel oluyo yaaa senide her zaman beklerimm gurbannn oldooommmmmm
    ya arkadaşlar bu kelimelerin sonunda kullanılan D harfi ne işe yarıyor.bir bilen varsa açıklasın lütfen.özellikle efendi iso.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler