Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ne Mutlu Bize Gaziantep Mt

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Duyduk ki Gaziantep bin nızıp ilcesıne baglı akcakentköy ilk ögretim okulunun yardıma ihtiyaci varmiş Gaziantep mt olarak ne yapabilecegimizi cuma gunku toplantıda konuştuk sagolsun arkadaşlar duyarsız kalmadı ve ellerinden geldigi kadar yardımlarını esirgemedıler.

hepinize tekrar teşekürler arkadaşlar

alperence(yanlizkurt) : hayali
    salton :gökhan
    cycle :yahya
    cceyhun 20 : ali
    imzkansiz 27 :üzeyir
    better 27 :irfan
    cbr 125repsol : harun
    fearlesboyy :ahmet
    benhasan :hasan

Bunun üzerine pazar sabahi erkenden toplanıp nizip ilcesine dogru yola koyulduk yardım mazemelerimizle içimizde bir heycan sormayın ama bu duygu farklı bir duygu ne mutlu bize.....

buluşma yerimizden harekete hazırız..

[IMG][/IMG]

o güzel yollar sakin sessız bir şekilde bizi beklıyor..

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

nizip ilcesinın girişinde bir motorcu amcayla karşilaşiyoruz hayali abinin tanıdıgı yani mehmet amca 50 senelik motorcu kendisinın yanında motorcuyum demeye utandim muabbeti hoş güler yüzlu 65 yaşlarında bir abimiz o da bize eşlik etti sagolsun..motoru yamaha drag star xvs 650

[IMG][/IMG]

bu foto mehmet amcanın arşivinden sene 1976 yer osmanıye (toprakkale) kendisi ortadaki kendisi fotoyu gururla gösteriyor bizi

[IMG][/IMG]

drag starda bana yakişti mi ne??????

[IMG][/IMG]

okul müdürü durdu beyle buluştuk sıcak kannli motorcu bir hocamız motorcu olması ayrı bir sevındırdı bizi

[IMG][/IMG]

caylarımızı içtıkten sonra okula dogru yola cıktık ve okul durdu bey bu okulun müdürü

[IMG][/IMG]

yardım yapacagımız köy okulu bu okula bagli oldugu için yardım paketlerimizi buraya bırakacagız..

[IMG][/IMG]

ve yardım paketlerimizi müdürümuze teslim edıyoruz okulda

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Müdür beyın odasındayız

[IMG][/IMG]

hayali abi duruşa bak sennnnn.... kırk köyün agasi..

[IMG][/IMG]

okul müdürü Durdu bey

[IMG][/IMG]

Toplu halde foto

[IMG][/IMG]

Ahanda buda benim

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

ve artık okuldan ayrılma zamanı

[IMG][/IMG]

nizip ilcemizden bir kaç foto

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

arkadaşlar bu ilce de o kadar cok motor varki anlatamam hemen hemen ner evde bir motor bayada büyük bir yer onlardan bir kaçtanesi

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

daha sonra yardım yapacagımız köye dogru yola koyulduk oranında bir kaç fotosunu cekelim dedik

[IMG][/IMG]

işte şirin yemyeşil bir köy

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

köyden cıktıktan sonra yemek yemek için nizip ilcesinin karpuz atan mesire yerine geliyoruz cok güzel bir yer arkadaşlar

[IMG][/IMG]

hemen yemek hazirlikleri

[IMG][/IMG]

hayali abim(alperence yanlizkurt) mangalda

[IMG][/IMG]

hayali abinın oglu kedi gibi mangali bekliyor

[IMG][/IMG]

salata hazir allah agzım sulandi ya...

[IMG][/IMG]

oyyyy oyyyyyyyy ben birdaha ac karnına foto koymuyacammm

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

hayali abiyle gökhan eti paylaşamiyorlar az daha kavga cıkacak tı

[IMG][/IMG]

ve dönüş zamanı artık

[IMG][/IMG]

yolda ilgiç bir durumla karşilaştim hemen foto cektim

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

şu yolun güzelligine bakın herşey motor sürmeye elverişli

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

bu bizim hayali abinin oglu gelecegin motorcusu yetişitiriyor hayali abi

[IMG][/IMG]

evet arkadaşlar bir gezimizin daha kazasız belasız bıtırmenın sevinci sizinle paylaştik

Teşekürler Gaziantep MT

Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler Gaziantep MT ye Gerçekten çok güzel işlere imza atıyorsunuz.
    Daima takip ediyorum,umarım bir gün yüz yüze de tanışma fırsatını yakalarız.
    Sizi canı gönülden tebrik ediyorum bu örnek davranışınız için.
    Yüreğinize sağlık...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    aydemir sizler tebrik ediyorum bu yaptığınız gerçekten örnek bir harekettir keşke benimde vaktim olsaydı sizlere katılsaydım selamlar

ayrıca beni cumartesi günü karşıyıp ağırladığın içinde çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Erkengel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    ali abi eline koluna saglık yardım işi hayır işi çok iyi şeylerdir.helede o minicik yavrular bizim gelecegimiz onlara yardımda bulunmak en büyük görevimiz o yüzden çok mutluyum.sende işinden gücünden fedekarlık edip fotoları attıgın için çok sağol abi kebabın tadı damagımda çok güzeldi.karnım mı açıktı ne olduhayali abiye ve şıhmehmet amcaya çok teşekkür ederim geziye katılan ve okula yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim kalın saglıcakla
    GSR600 27 J 9552
    2009 Minik kurabiye
    Hiç bir zaman koruyucu meleğinden hızlı gitme::159::

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    TEBRİKLER GAZİANTEP MT. SİZİ ELLERİM PATLAYANA KADAR ALKIŞLIYORUM. GEREKSİZ GEYİK MUHABBETLERLE UĞRAŞMADAN ÇOCUKLARI SEVİNDİRMENİZ KARŞISINDA SAYGIYLA EĞİLİYORUM. HELAL OLSUN SİZE.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Ali abi bu resmen işkence başka'da bişey değil... ilk defa 1 gezi kaçırdım sadece oda bu gezi oldu içim yandı resimlere baktıkça Gaziantep Mt yine yapmış yapacağını resimler çok güzel ellerinize sağlık abi çok şey kaçırmışız valla ben ve 2-3 gelemeyen arkadaş kısmet abi inşallah başka zamana diyelim mübarek ramazan ayı'da geldi sayılır artık sanırım 1 ay gezi olmaz diye düşünüyorum ama yinede gideriz abi benim motorun çıkmasına çok az bi zaman kaldı inş benim motor çıkıyor geziler bitiyor entresan bi durum bu son 2 ayın acısını çıkartacam abi gezi'ye katılan ve benim gibi bazı sebeblerden dolayı gelmeyi çok isteyen ama gelemeyen arkadaşlara teşekkür ederim elinize kolunuza motorlarınıza sağlık eminim bir sürü kebab artmıştır onlarıda pis çinli yemiştir zaten yahya'dan şüphem yok o somun düşmanı zaten ekmek yemekle arası pek olmadığından yapmaz diye düşünüyorum malum rumkale'de kendisi yemedi bizede yedirtmedi ve aç bıraktı...

Gaziantep MT'nin en en en Yakışıklı üyesinden Sevgiler......

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gaziantep mt tebrikler sizlere duyarlı davranışınızdan dolayı.böyle gezilerde gerekli.zahmetleriniz ve paylaşımınız için candan teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    slm arkadaslar ya ıslerımını yogunlugundan oturu gıremıyorum oncelıkle yardım kampanyasına katılan arkadasalra tssekkur ederım gazı antep mt gene yaptı yapacagını ben ve bazı arkadasalrım bazı sorunlardan oturu katılamadık ama keske katılabılseydık mt ye katıldıgımdan bu yana ılk defa gezı kacırıyorum ama ınsallah bundan sonra kacırmam kıb arkadasalr resımlerde super hayalı abı umarım oglunda senın gıbı bır motor tutkunu olur herkese kazasız belasız yollar dılegıyle

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler, bravoooo, ::

karşılaştığınız mehmet amca enstantanesi de çok hoş .
    May The Force Be With You

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Tebrikler Gaziantep MT'ye... Çok faydalı bir gezi olmuş...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Çok güzel bi gezi olmuş G.Antep mt'nin her konudaki duyarlılığı tüm mt lere örnek olması dileğiyle sizleri seviyorum arkadaşlar saygı duyulması gereken çok öenmli organizasyonlara imza atıyosunuz tekrar tekrar tebriklerr ( yav bu arada gene acıktım ben yavvvv biz yediğimiz yemkleri çekiyozmu kardeşim gitti gene 1 ytl yarım yesem doyarmıyımki neyse zaten 0,50 ytl var günahım sizin boynunuzaa )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Motorculugun, yardımseverliğin, iyi kalpliliğin ve ağzının tadını bilmenin kralını yapmışsınız..

Yardımlarınız kim bilir kaç öğrenciye ilaç olacak??
    O mangalda kim bilir hangilerinizin karnını doyurdu?

Gaziantep-MT'ye büyüüüüükk bir alkışş...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Erkengel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    arkadaşlar asıl biz sizlere teşekkür ederiz.isom senin canın sagolsun kardeşim benim valla bizde sizleri çok seviyoruz gelecegiz dediniz yalan oldu inşallah bekliyoruz gelirseniz daha güzel mangallar yelleriz sizekalın saglıcakla
    GSR600 27 J 9552
    2009 Minik kurabiye
    Hiç bir zaman koruyucu meleğinden hızlı gitme::159::

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    mübarek ramazan ayı öncesi böylesine hayırlı bir işi yapmanın gururunu taşıyoruz abi hep birlikte. İnş geleceğimiz olan çocuklara denizde damla da olsa elimizden geldiğince yardım yapabilmişizdir.Katılımcı tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Arkadaşlar güzel yurdumda, kimbilir daha ne kadar okumaya susamış taze fidan vardır. Elbette sizinde az da olsa yapabileceğiniz bir şeyler vardır diye düşünüyorum.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Gaziantep MT ye Gerçekten çok güzel işlere imza atıyorsunuz.
    Daima takip ediyorum,umarım bir gün yüz yüze de tanışma fırsatını yakalarız.
    Sizi canı gönülden tebrik ediyorum bu örnek davranışınız için.
    Yüreğinize sağlık...

tuncer inşallah tanişiriz bir gün

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydemir sizler tebrik ediyorum bu yaptığınız gerçekten örnek bir harekettir keşke benimde vaktim olsaydı sizlere katılsaydım selamlar

ayrıca beni cumartesi günü karşıyıp ağırladığın içinde çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    teşekürler ahmet kardeşim ne demek her zaman başimizin üstunde yerin var

Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEBRİKLER GAZİANTEP MT. SİZİ ELLERİM PATLAYANA KADAR ALKIŞLIYORUM. GEREKSİZ GEYİK MUHABBETLERLE UĞRAŞMADAN ÇOCUKLARI SEVİNDİRMENİZ KARŞISINDA SAYGIYLA EĞİLİYORUM. HELAL OLSUN SİZE.
    o saygi bizden size

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziantep mt tebrikler sizlere duyarlı davranışınızdan dolayı.böyle gezilerde gerekli.zahmetleriniz ve paylaşımınız için candan teşekkürler.
    ümmet abi dedigin gibi gerekli böyle geziler

Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Gaziantep MT'ye... Çok faydalı bir gezi olmuş...
    teşekürler

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi gezi olmuş G.Antep mt'nin her konudaki duyarlılığı tüm mt lere örnek olması dileğiyle sizleri seviyorum arkadaşlar saygı duyulması gereken çok öenmli organizasyonlara imza atıyosunuz tekrar tekrar tebriklerr ( yav bu arada gene acıktım ben yavvvv biz yediğimiz yemkleri çekiyozmu kardeşim gitti gene 1 ytl yarım yesem doyarmıyımki neyse zaten 0,50 ytl var günahım sizin boynunuzaa )
    lan iso gel o 0,50 kurşu ben verecem sana ustunede bir yemek yapacam kardeşim

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorculugun, yardımseverliğin, iyi kalpliliğin ve ağzının tadını bilmenin kralını yapmışsınız..

Yardımlarınız kim bilir kaç öğrenciye ilaç olacak??
    O mangalda kim bilir hangilerinizin karnını doyurdu?

Gaziantep-MT'ye büyüüüüükk bir alkışş...
    teşekürler serhat kardeşim seni takip ediyorum
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Arkadaşlar çok güzel ve anLamLı bir gezi oLmuş ellerinize sağLık yine fark yaratmışsınız başka başka gezilerde görüşmek üzere saygıLar...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Canım kardeşlerim GaZiANTeP MT Li dostlarım Sizleri tebrik ediyor ve sewiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arkadaşlar bu manalı aynı zaman da cok anlamlı şu anda duygu yukunden ne yazacagımı bilemiyorum olmayı gercekten cok isterdim butun arkadaşlarımı canı gonulden kucaklıyorum HEPİNİZİN ELLERİNE VE YUREGİNE SAGLIK teşekkurler sizlerle onurluyum ve mutluyum sagolu sagolun sagolun

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.

Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    helal olsun sizlere Gaziantep MT
    Gezinize böyle güzel kutsal bir amaç katmanız takdire şayandır. Paylaşımınıza teşekkürler, aklımızı gönlümüzü açtınız. Sağolasınız
    Poturdak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler