Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT[GAZİANTEP] cuma toplantısi (mekan güzel) resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Artık geleneksel olan Gaziantep MT cuma toplantılarının birini daha Gaziantep bin efsane başkanı Celal DOGAN nın bizlere hediye etmiş oldugu ve kendi adını verdıgı bircok avrupa ülkesının beledıye başkanlarının gelip kopyasını cekerek kendı ülkelerine yaptırdıgı o mükemmel parkta yapmiş bulunmaktayız ilk 20 dakkası ne kadar gergın gecsede (benım için) toplantımızın yınede muabbetı bol saygı sevgı cercevesı içerısınde hoş bir ortamda geçmiştır

Toplantıdan cıkan sonuç ben ve arkadaşlarım daha sıkı birbirimize baglı olması gerektıgı sonucu cıkmiştır bir kaç kendını bilmesın hakımızda yaptıgı yorumlar Gaziantep MT yı daha cok birbirine baglamiştır ve bizim hakkımızda yapılan yorumların MT nın sayın modları tarafından dıkkade alınmaması ve bir arkadaşimiza bu konu hakkında uyarı verılmesı bızı daha cok uzmüştur

konuyu fazla uzatmadan buyurum o mükemmel parktan bir kaç foto

[/IMG]

[IMG][/IMG]

bu da Gaziantep MT ye yeni katılan arkadaşimiz ahmet tekrar hoşgeldın aramıza kardeşim (solda)

[/IMG]

[/IMG]

ne karızmatık foto ama

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

bunlarda makınelerımız ve bizler

[/IMG]

[/IMG]

Tüm MT ye GAZİANTEP MT den sevgiler saygılar...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    harika bir yer ve güzel bir toplantı oldu. Katılan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Her nekadar başlangıcı biraz gergin olsada sonu tatlıya bağlandı. Artık aramıza eleman alırkan daha seçici olacağız.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Erkengel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    abi süpersiniz hepinizi çok seviyorumsizlerle böyle organizasyonlara imza atmak beni hem motorsiklet aşkına daha bi baglıyor hemde yorucu bir haftalık iş stresimi atmamı saglıyor.inşallah zamanla dahada büyüyüp daha güzel organizasyonlar yapacagız hepinize teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tanımışım iyiki varsınız.ali abi ellerine saglık emek verip buraya koydugun için teşekkür ederim.ahmet abi aramıza tekrar hoş geldin

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine yapmış buluşmasını Gaziantep,tebrik ediyorum böylesine motosiklete kısıtlamalar getirilen bir ilde böylesine güzel buluşmalar,geziler düzenlediği için Gaziantep MT yi...
    Yüreğinize sağlık...

Şu bir arkadaşa verilen uyarı konusunu açmayalım lütfen,iki tarafında özel mesajlarının incelenmesi doğrultusunda gereken yere gerekli işlemler yapılmıştır.Kimseye yargısız infaz yapılmadı,sadece incelenip gereken yapıldı.Tekrarı olmaması temennimizdir.Gaziantep MT yi bu tür durumlarla değil,yaptığı güzel gezi ve buluşmalarla hatırlıyoruz,böyle de devam etmesini istiyoruz.

Saygılar

bakın benim gaziantep mt ile bir alıp veremediğim yok bunu bana tekrar tekrar söyletmeyin...gezilerinizin,toplantılarınız ın birbirinize bağlı bir şekilde devaminı dilerim elbette...
    ama siz halaa konuyu uzatmaya devam ediyorsunuz....beni yorum yapmaya mecbur bırakıyosunuz...ben değil siz bana bulaştınız ve mümkünse artık yorumlarınızda laf vurmalarınız olmasın...bir kaç kendini bilmezin yaptığı yorumlar demişsiniz...bakın tekrar ve son kez söylüyorum.. "ben sizin bana yansıttıklarınız sonucu yorum yaptım,karşınızda ayna oldum"kendim uydurmadım...zaten gerekeni mod arkadaşım söylemiş.....
    bu konuyu kapatalım kendi muhattaplarımızla ilgilenelim....yakışanı yapalım...
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

Motosikleti
    kuba 200+yamaha r6
    çoook Güzel Bi Cuma Akşami Geçirdiiik Harbiden Bütün Haftanin Yorgunlugunu We Sitresini Attim Toplantiyi Yapan Ve Düzenleyen Sewgili Başkanim Ali Abiye Teşekkürlerimi Sunuyorum

Ahmet Abi Aramiza Hoş Geldin

Not::::biz Gaziantep Mt Olarak Birbirimize Adeta Bütünleşmiş Biçimdeyiz Biz Ayirmaya Kimsenin Gücü Yetmez

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Öncelikle Gaziantep Mt'ye Yeni katılan değerli abimiz Ahmet abiye aramıza hoşgeldin demek istiyorum..Toplantımız çok güzel bi ortamda gerçekleşti...
    Ali abi eline sağlık güzel resimler yakalamışsın toplantıya katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum pazar günü gezide goruşmek üzre kendinize çok iyi bakın arkadaşlar........

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Güzel gezi olmuş elinize saglık. fakattttttttttttttttttttttttttttttttttt ;

Gezide mangal olmaması büyük eksiklik

Motosikleti
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir yer ve güzel bir toplantı oldu. Katılan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Her nekadar başlangıcı biraz gergin olsada sonu tatlıya bağlandı. Artık aramıza eleman alırkan daha seçici olacağız.
    evet yahya dogru söyluyorsun bende sana teşekür ederim

Alıntı cceyhun20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi süpersiniz hepinizi çok seviyorumsizlerle böyle organizasyonlara imza atmak beni hem motorsiklet aşkına daha bi baglıyor hemde yorucu bir haftalık iş stresimi atmamı saglıyor.inşallah zamanla dahada büyüyüp daha güzel organizasyonlar yapacagız hepinize teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tanımışım iyiki varsınız.ali abi ellerine saglık emek verip buraya koydugun için teşekkür ederim.ahmet abi aramıza tekrar hoş geldin
    eyvallah abim inşallah daha iyi olacagız

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine yapmış buluşmasını Gaziantep,tebrik ediyorum böylesine motosiklete kısıtlamalar getirilen bir ilde böylesine güzel buluşmalar,geziler düzenlediği için Gaziantep MT yi...
    Yüreğinize sağlık...

Şu bir arkadaşa verilen uyarı konusunu açmayalım lütfen,iki tarafında özel mesajlarının incelenmesi doğrultusunda gereken yere gerekli işlemler yapılmıştır.Kimseye yargısız infaz yapılmadı,sadece incelenip gereken yapıldı.Tekrarı olmaması temennimizdir.Gaziantep MT yi bu tür durumlarla değil,yaptığı güzel gezi ve buluşmalarla hatırlıyoruz,böyle de devam etmesini istiyoruz.

Saygılar
    ilgin alakan için teşekürler forrap modum

saygılar bizden sana

Alıntı gulumseee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın benim gaziantep mt ile bir alıp veremediğim yok bunu bana tekrar tekrar söyletmeyin...gezilerinizin,toplantılarınızın birbirinize bağlı bir şekilde devaminı dilerim elbette...
    ama siz halaa konuyu uzatmaya devam ediyorsunuz....beni yorum yapmaya mecbur bırakıyosunuz...ben değil siz bana bulaştınız ve mümkünse artık yorumlarınızda laf vurmalarınız olmasın...bir kaç kendini bilmezin yaptığı yorumlar demişsiniz...bakın tekrar ve son kez söylüyorum.. "ben sizin bana yansıttıklarınız sonucu yorum yaptım,karşınızda ayna oldum"kendim uydurmadım...zaten gerekeni mod arkadaşım söylemiş.....
    bu konuyu kapatalım kendi muhattaplarımızla ilgilenelim....yakışanı yapalım...
    ben size bu konuda cevap yazmıyacam çünkü ben bayanlarla nasıl konuşacagımı bilmiyorum ........

bayanlarla nasıl konuşmam gerektıgı konusunda egtım almam gerektını düşünen kişiler var kişiler var

Alıntı KENAN EVREN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoook Güzel Bi Cuma Akşami Geçirdiiik Harbiden Bütün Haftanin Yorgunlugunu We Sitresini Attim Toplantiyi Yapan Ve Düzenleyen Sewgili Başkanim Ali Abiye Teşekkürlerimi Sunuyorum

Ahmet Abi Aramiza Hoş Geldin

Not::::biz Gaziantep Mt Olarak Birbirimize Adeta Bütünleşmiş Biçimdeyiz Biz Ayirmaya Kimsenin Gücü Yetmez
    ben katıldınız için teşekür ederım kenan dedıklerınede aynen katılıyorum

Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Gaziantep Mt'ye Yeni katılan değerli abimiz Ahmet abiye aramıza hoşgeldin demek istiyorum..Toplantımız çok güzel bi ortamda gerçekleşti...
    Ali abi eline sağlık güzel resimler yakalamışsın toplantıya katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum pazar günü gezide goruşmek üzre kendinize çok iyi bakın arkadaşlar........
    sagol harun

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ELINT mangal pazara yakılacak senın içinde kebab yıyecegım nede olsa fahrı hemşerımızsın saygılar

doğru söze diyecek bişeyiniz olmadığı için konuşamadınız...demekki kabul ettiniz eğitim almanız gerektiğini...hadi hayırlısı bu da doğru söz bişey denmez....
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elint kardeş asıl bombamızı pazar günü patlatacağız inş nasipse
    Toplantılarda mangal yakma tarzımız değil valla ama yani düşünmedik hiç ilerleyen günlerde iyice çıldırır onuda yaparız gibime geliyor görüşmek üzre..

Motosikleti
    Alıntı gulumseee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söze diyecek bişeyiniz olmadığı için konuşamadınız...demekki kabul ettiniz eğitim almanız gerektiğini...hadi hayırlısı bu da doğru söz bişey denmez....
    hiç gülesim yoktu bak sennnnnnnnn cevap vermememin sebebi sizinle muatap olmamamdandır.......

sende ne benımle nede grupla muatap olma anlarsan tabiiiiii

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu dışı-tartışma içerikli mesajlar foruma YAZILAMAZ ! Konunun uzatılmaması konusunda daha önce de mesaj yazmıştım.Ancak görüyorum ki çok ilgi çekmemiş.Bu yazı bir uyarıdır.Eğer bu şekilde konu dışı,tartışma içerikli yazışmalar devam ederse cezai işlem uygulanacaktır.

Saygılar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    IHZ jübiter 5 / 350cc
    Tebrikler böyle güzel toplantılar düzenlediginiz için.Eminimki çok güzel geçiyordur bende bir mt tutkunu olarak sizin adınıza sevindim yaşadıgım şehirde böyle aktifelerin olması beni sevindirdi dogrusu.

Ben yeni üyeyim gerkese burdan selam arkadaşlar toplantılarınızın devamını
    dilerim.

Motosikleti
    Alıntı ÇILGIN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler böyle güzel toplantılar düzenlediginiz için.Eminimki çok güzel geçiyordur bende bir mt tutkunu olarak sizin adınıza sevindim yaşadıgım şehirde böyle aktifelerin olması beni sevindirdi dogrusu.

Ben yeni üyeyim gerkese burdan selam arkadaşlar toplantılarınızın devamını
    dilerim.
    hoş geldın aramıza cılgın reis senıde falıyetlerde görmek isteriz özelde mesaj atacam

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    kardes bu laf banamıydı ? hani yeni geldim ya : ))) ama gerçek bir şey var harıka bır ortam dı tüm antep mt arkadaşlar teşekkurler harıka bir toplantıydı beklediğimden sıcak karşılandım teşekkürler arkadasşlar Ali usta,Rossi.harun gokhan ali yahya ve aını sayamadıgım dıgerlerı : )))

sertacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spayc 110
    yine bombayı patlatmışsınız.. valla resimlerde on numara olmuş. manzarada şahane. ah işte orda olabilseydim. tam süper olacaktı... ama gönüller bir olsun. yolu mt. den geçen herkesle bir gün biryerde buluşuruz..selam ve sevgilerimle..
    Büyük Adam Olman Gerekmez Adam Ol Yeter...

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    yarın senide bekliyoruz sertac abi ona gore bu sefer ekmezsin inş bizi görüşmek üzre abi..

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    sertac abi pazar günki gezimizde seni aramızda görmek isteriz. Bu kadar kişinin ricasını kırmazsın umarım. Hem öyle uzak bir yere gitmeyeceğiz. Hayvanat bahçesine gideceğiz.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

arkadaşlar toplantı gercekten mukemmel gecti iki hafta sonra o degerli arkadaşlarımı gordum gercekten mutlu oldum {gerci her hafta toplantı ama } ben yoktum gecen hafta emegi gecen tum arkadaşlara teşekkur ediyorum herkes kendine iyi baksın saygılarımla
    ,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler