Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt[İZMİR]-[MANİSA] 27 Ocak Cumartesi AYVALIK Gezisi video ve fotograflari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    regal-raptor
    geziya ayvalık/altınovadan eşimle katıldık.bizler için çok değişik ve zevkli geçti.tertib edenlere ve geziye katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.motorcu gençlik deyip geçmeyin çok olgun seviyeli ve kendini bilen insanlarla beraber olmanın mutluluğu ve huzurunu da yaşattınız bizlere.inşaallah tekar beraber olabilmek dileği il geziye kayılan ve katılamayan arkadaşlara va ailelerine selam ve sevgiler.

geziye ayvalık/altınovadan eşimle katıldık.bizler için çok değişik ve zevkli geçti.tertib edenlere ve geziye katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.motorcu gençlik deyip geçmeyin çok olgun seviyeli ve kendini bilen insanlarla beraber olmanın mutluluğu ve huzurunu da yaşattınız bizlere.inşaallah tekrar beraber olabilmek dileği ile geziye katılan ve katılamayan arkadaşlara va ailelerine selam ve sevgiler.

geziye ayvalık/altınovadan eşimle katıldık.bizler için çok değişik ve zevkli geçti.tertib edenlere ve geziye katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.motorcu gençlik deyip geçmeyin çok olgun seviyeli ve kendini bilen insanlarla beraber olmanın mutluluğu ve huzurunu da yaşattınız bizlere.inşaallah tekrar beraber olabilmek dileği ile geziye katılan ve katılamayan arkadaşlara va ailelerine selam ve sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasta olan tüm motorcu dostlarıma geçmiş olsun
    kendinize dikkat edin sizlerle daha ne geziler yapıcaz inşallah

sizlerle olmak çok güzeldi

ayrıca weboy kardeşim ünlü olduk köşeyi dönmeye az kaldı

video harika olmuş sağol sercan
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    regal-raptor
    altınova/ayvalık'dan geziye eşimle beraber katıldım.geziyi tertib edenlere ve bu gezide beraber olduğumuz arkadaşlara çok teşekkür ederiz.Çok seviyeli olgun ve eğlenceli geçen gece benzerlerine katılmak en samimi arzumuz.Çok zor iklim şartlerında seyahat eden motorcu arkadaşlara da geçmiş olsun.Kış şartlarında kaza bela olmadan çok şükür üzüntüsüz bir gezi olması da ayrıca sevindirici yönü oldu.Geziye katılan ve katılamayan arkadaşlara ve ailelerine selam ve sevgiler.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı balikesir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altınova/ayvalık'dan geziye eşimle beraber katıldım.geziyi tertib edenlere ve bu gezide beraber olduğumuz arkadaşlara çok teşekkür ederiz.Çok seviyeli olgun ve eğlenceli geçen gece benzerlerine katılmak en samimi arzumuz.Çok zor iklim şartlerında seyahat eden motorcu arkadaşlara da geçmiş olsun.Kış şartlarında kaza bela olmadan çok şükür üzüntüsüz bir gezi olması da ayrıca sevindirici yönü oldu.Geziye katılan ve katılamayan arkadaşlara ve ailelerine selam ve sevgiler.
    sızınle tanısmak bizim icin buyuk bir zevkti Ali ihsan abicim,- bizi sabahin 5 ine kadar yanliz birakmadin ve hic sikayetci olmadin insallah kisa bi zaman sonra yine gorusecegiz....

Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ayrıca weboy kardeşim ünlü olduk köşeyi dönmeye az kaldı

video harika olmuş sağol sercan
    evet evet donceniz donceniz ama neyse soylemiyeyim burdan...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sercan cım döktürdün yine kardeşim valla. eline sağlık. yüreğine sağlık.

nergal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mtc 250
    Tüm fotoları görmedik daha ama eminim güsel bi gezi olmuştur. Daha önce katıldıklarımdan biliyorum. Umarım bir sonraki geziye bende katılırım.

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    aranızda olomadım bagzı sorunlardan dolayı umarım cok güzel olmuştur şu fotolar gelsede bi kıskansak hepinize kazasız sürüşler

Motosikleti
    Yamaha x-max 250
    Bu kadar insanı ağırlamak ve böyle güzel vakit geçirmeleini sağlamak gerçekten zor iş..Herşey için teşekkür ederiz Sercan annene de çok selamlar..
    Gittardando, Tenten ve Weboy'a da ayrıca teşekkür..
    Kafamda hala darbuka çalıyo sanki
    ::pulp::

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda olomadım bagzı sorunlardan dolayı umarım cok güzel olmuştur şu fotolar gelsede bi kıskansak hepinize kazasız sürüşler
    Hadeee tatlısu Motorcuları!!! neler kaçırdığınızın farkında değilsiniz.
    benim gibi genç olsaydınız kaçırmazdınız bütün bunları şaka bir tarafa gelecek defa sizleride görmek istiyoruz Muharrem. Görüşmek üzere

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    abi biz ihtiyarlamışız ya gercekten rahmi abi bi hafta önceden hazırlandım ama elde olmayan sebeblerden dolayı olmadı sizleri cok özledim inşallah en kısa zamanda görüşürüz

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hiç yüklemeyin abii
    sitenin huzurunu ve düzenini bozmayın
    ayıp edıyonn serkan abıı ben burda meraklanıyorumm

ama yazık olan benn ağlaşan gineee benn

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    ben geziye gezi demem,resimleri görmeyince
    Motosiklet aşkına

hakkaten yaaaaa
    arkadaşlar resimler videolar bir dünyaydı.nerde Allahaşkına kimseden ses soluk yok yahu. serçedandoooooo volkan çimeeeeeeen uglychiiiiiild ve diğerleriiiiii

Motosikleti
    sevgili dostlar,
    bi dunya fotograf cekildi, evet bi cogunu da ben cektim ama DUSLEMEK OZGUR'un ve CANDYKSK' nin makinasiyla ve ozellikle en cok fotograf GURELI abinin arkadasi MERAL ablada... tum geceyi de videoya alan SERÇEDANDO FUNDA da... ve Manisali GURKAY da da olacak....
    hadi ayılın artık! hala sarhos musunuz yoksa?

bakın millet inanmiyacak yoksa yagmurda gezi yaptigimiza...

Motosikleti
    honda 1000 rr
    arkadaslar babam hafıf bır trafık kazası gecırdıgı ıcın gezıyı ekmek zorunda kaldım kusura bakmayın babamın saglık durumu ıyı ama benım arabamın durumu pek hos degıl:(

Resimleri bekliyorum evet evet.

bu arada bombam var yenı mototmu? honda mı? 500cc mi? CBF mi? sıyah mı? sıfır mı? yanıyor yanıyor vallaha bomba yakındır subat gıbı gelıyor bu arada yenı uyelıgım bu eskısı yalan oldu sıfre gıttı.
    saygılarımla F.T.T.

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz senin vişne suyu içtiğini sanıyorduk kandırdınmı bizi
    yok abla bende baştan öle biliyordum vişne suyu die ama baya baya içkimiş tadı damagımda hala
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Yok be kafadan atıyorlar. Yolda yağmur yağdığı için kimse gitmedi. Foto ve video yoksa inanmıyorum.

Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar babam hafıf bır trafık kazası gecırdıgı ıcın gezıyı ekmek zorunda kaldım kusura bakmayın babamın saglık durumu ıyı ama benım arabamın durumu pek hos degıl:(

Resimleri bekliyorum evet evet.

bu arada bombam var yenı mototmu? honda mı? 500cc mi? CBF mi? sıyah mı? sıfır mı? yanıyor yanıyor vallaha bomba yakındır subat gıbı gelıyor bu arada yenı uyelıgım bu eskısı yalan oldu sıfre gıttı.
    saygılarımla F.T.T.
    evet ferhatcım o gün kazayı duyunca bayağı bir üzülmüştük neyseki babanda birşey yokmuş geçmiş olsun tekrar. misafirperverliğin için teşekkürler. cidden çok hamaratmışsın. ellerine sağlık valla.
    gelemedin geziye bir dahakine ekecek herhangi bir olay yada bahanen olmaz inşallah. ayrıca burnuma yeni motor kokusu geldiiiii. rüzgar beyle yarışırsınız artık.. onunda sana bir sürprizi olabilir????? bilmiyorum artık
    araba yapılır boşver üzülme. sende bu bahaneyle gıcır motorunla daha çok gezersin hadi bakalım hayırlısı olsun al motorunuda toplantıda kutlama yapalım artık.

Motosikleti
    Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim cok gecmis olsun, valla uzuldum, ama yeni motorunda hayirli olsun alinca seninkiyle de bi tur atarim
    ne oluyor mt izmir'e nereden bu paranin kaynagi, soyleyin bize de MASALLAH MASALLAH...

Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be kafadan atıyorlar. Yolda yağmur yağdığı için kimse gitmedi. Foto ve video yoksa inanmıyorum.
    gezi de gittardandoyla tek konustugumuzda buydu zaten... simdi Selim abi olsa ne guzel foto ve videolar cekerdi diye... emin ol ki surekli konustuk seni...

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhatcığım, babana çok geçmiş olsun. bişeyi olmadığına sevindim. yeni motorunda hayırlı olsun. kazasız sürüşler dileğimle.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)