Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

17.12.2006 [Adana MT] Simit Şelalesi - Eyner - Akören Örenyeri Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    @JaNTi Senin insanları karalayan 3 adet teşekkür mesajına aynı kalitede 3 adet cevap verdim ..-ki sende burdaki ince çizgiyi yakalayamamışsın.Gruptaki insanlar keyifleri için değil durumları olmadığından rota değişikliği talep etti,konuşuldu,kabul edildi.Klüpteki toplantılarımıza katılsaydın eğer, düşünceni söyleyebilirdin.Belkide Eynere gidilmezdi isteğin doğrultusunda..3 satır yazıyla beni nasıl tanıdığınla da ilgilenmiyorum.Ehliyet olayına gelirsek.Ehliyet tabiki de bir gerek.ama ehliyeti olmayan arkadaşlara sitem etmek doğru değil. Bende dahil gruptaki herkesin aklında ehliyet almak var. Kimimiz bu dönem kimimiz diğer dönem.. teşekkürler..

@çiyan inşallah abi...
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    ehliyetin olmasada seni sewiorum tequ
    kendini dışlanmış hissetme
    sen ehliyetsiz bu gezileri göze alıyosan kimseye laf düşmezz ki sende lacagını sölüosun yani alman gerektiginin farkındasın sonuçta seni bilen biliyo tequ..forumda 2 yazına göre hareket edenlere zaten işimiz olmaz..
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    wodka jantinin haklı olduğu noktalar var abi.mesela ehliyetin yapılan bazı planlamalarda sorun teşkil etmesi gibi.Sadece dışa vurumu yanlış. ama bu sorunun 2007 nin başlarında çözüleceğini umuyorum.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    ne istersen var :P
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)

......

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wodka jantinin haklı olduğu noktalar var abi.mesela ehliyetin yapılan bazı planlamalarda sorun teşkil etmesi gibi.Sadece dışa vurumu yanlış. ama bu sorunun 2007 nin başlarında çözüleceğini umuyorum.
    hı ??huh??hönk???
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    gerçekten imrenilecek bir gezi olmuş...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hı ??huh??hönk???
    +1
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Adana MT imrenilecek geziler yapıyorsunuz. Bravo... İnsanın içi idiyor gerçekten....

Havalar güzel oldukca bizim yerimizede gezin....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Ben insanları karalayan degil sitem eder sekilde bir yazı yazdım lütfen biraz daha dikkatli oku tequ.Karaliyacak olsam güsel bi gezi olmuş elinize ayagınıza saglık demem ! Ayrıca tanımadıgım insanları karalamak gbi yüzeysel bir davranış içinde bulunmam.
    Bende ilk aldıgım motosikletimi 2 ay ehliyetsiz kullandım fakat motosikletimle ne adana şehir sınırlarına çıktım ne de planlı programlı gezi düzenleyen arkadasların kararlarını etkiliyecek şekilde davranışlarda bulundum.Ehliyet almak 3 aylık bir sürec en fazla ama lafım aramızda 3 aydan fazladır ehliyetsiz motosiklet kullanan arkadaslara.Biz bir klube üyeyiz ve yolda ehliyetsiz,kasksız gezen insanlardan bi farkımız da olmalı bence...
    Seni tanımamla ilgili kısma gelince;insanlar karşısındaki şahsı ilk tanışmada ki hareket ve uslubu ile hatırlar.Sen bana cevap olarak yazdıgın ilk msg ında hafif alaylı bir uslub kullandıgın için öyle bir cevap yakıştırdım.
    Born To Be wild,Live to Ride...

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Adana coşmuş ( Hep coşuyor ama ) güzel gezi.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşlar burası bunların tartışılacağı yer değil. Bazı şeyleri açıklığa kavuşturalım:
    1. Grup içinde ehliyeti olmayan arkadaşlar ehliyet başvuruları için dönemin gelmesini bekliyor ve herkes ehliyet alacak. Bu konudan artık burda konuşulmasını istemiyorum.

2.Gezi rotasının değiştirilmesi ehliyet olmamasından değil arkadaşların imkansızlığı sebebiyle yapılmıştır. Herkesin belli dönem zor anları olabilir. Burda birlik beraberlikten söz ediyoruz. O arkadaşlarında kısıtlı dahi olsa sağlayabildiği şartlarla bizle gelmesini sağlamak bizim büyüklüğümüzdür, saygı göstermemizdir.

3.Gezi planlama konusunda lütfen herkes biraz düşünsün son dakika değişiklikleri iyi olmuyor. Lütfen fikrinizi baştan belirtin. Herkes gidilebilecek yerler konusunda fikirlerini sunsun.

Bu haftasonu gezimiz olumsuzluklara rağmen güzel geçti. Gelen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Yorumlarını ve görüşlerini paylaşan tüm MT camiasına daki arkadaşlarıma da teşekkürlerim sonsuzdur.

Ümmet abi yolun düşerse bu taraflara gideriz abi.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

pazar günü yapılan eğner gezisinin ne kadar güzel olduğu hasanın fotoğraflarından görünüyor ben ise defalarca gitmiş olduğum bu yolda simit şelalesini görmeden geçip gitmişim(araba ve motor arasındaki fark olmalı)gezinin ilk başlarında üzücü olaylar olmasına karşın grubun biribrine yaklaşımı günün ilerleyen saatlerinin güzel geçmesini sağladı bu geziye eşimle katılmak ve yeni arkadaşlar la tanışmak çok güzeldi.şimdi yazı sabırsızlık la bekliyorum simit şelalesine dalabilmek için,orda emrenin chopper la yaptığı ve burcunun da ilk denemesi olan crooss gösterilieri çok ilginçdi geziler böyle olduğu sürece ben hep varım.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Dostlarım,motorlarınıza yüreklerinize sağlık,ne güzel değerlendirmişsiniz yazdan kalan pırıl pırıl havayı,malumunuz veçile(biraz bülent ersoy ağzı oldu) bel sorunundan dolayı chopperla gelemiyorum ama parçanın gelmesi an meselesi kısmetse aranıza katılacağız eşimle birlikte o zaman iki kişilik yer açarsınız masanızdan.

Adana MT nin gezilerle ilgili polemiği siteye taşımasını istemiyorum kim olursa olsun tartışmayı yorumları klüpte yapın dostlarım.Janti sana aççık kızdım dostum okuduğum kadarıyla 3 maddede yargısız infaz yapmışsın seni öptüm umarım bidahaki gezide birlikte oluruz hepinizi seviyorum
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Güne iyi başlamıştık aslında , ta ki o kazayı görünceye kadar . Kıyamet günü gibiydi . Her yer yaralılarla ve kaza yapmış araçlarla doluydu . En korkunç olan da ölen vatandaşlarımızın akrabalarıyla karşılaşma anıydı . Biz o andan itibaren 3 arkadaş geziden dönmeye karar verdik . Yardıma ihtiyaç olabilir diye bir saat olay yerinde yaralıların başında bekledik . Yücel abi fazlasıyla bizatihi yardımda bulundu . Allah hepimizi korusun , bundan sonra daha dikkatli olalım arkadaşlar .

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    gezi üzücü bir olayla başlamış. fakat sonrası güzel. tekerlerinize sağlık
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

Motosikleti
    LF 250
    Alıntı okan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü yapılan eğner gezisinin ne kadar güzel olduğu hasanın fotoğraflarından görünüyor ben ise defalarca gitmiş olduğum bu yolda simit şelalesini görmeden geçip gitmişim(araba ve motor arasındaki fark olmalı)gezinin ilk başlarında üzücü olaylar olmasına karşın grubun biribrine yaklaşımı günün ilerleyen saatlerinin güzel geçmesini sağladı bu geziye eşimle katılmak ve yeni arkadaşlar la tanışmak çok güzeldi.şimdi yazı sabırsızlık la bekliyorum simit şelalesine dalabilmek için,orda emrenin chopper la yaptığı ve burcunun da ilk denemesi olan crooss gösterilieri çok ilginçdi geziler böyle olduğu sürece ben hep varım.
    biz de çok memnun olduk okan. yazı bekleyecek değilsin herhalde, haftaya pazar yine bekliyoruz yengeyle seni. size chop-cross gösterisi yapacağım
    [FONT="Fixedsys"]BORN TO BE WILD![/FONT]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Çok güzel bir gezi olmuş ellerinize sağlık.
    Rotanın değiştiğinden haberim olsaydı ben de gelmek isterdim. Keşke bu tür rota değişiklikleri cuma günü ortalarına kadar internette duyurulabilseydi.

Neyse başka zaman artık.

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    rota değişikliğinden benimde haberim yoktu sabah öğrendim iskenderun hayaliyle çıkmıştım yola.
    İlk defa Cross motorla cross yaptım hehe bende mi alsam bir tane aceba

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    hasan abi çok güzel gezii olmuş Muğla mt olarak adana mt yi sevgiler.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @sahinbirinci Muğla MT ye bizden de selam. İnşallah gelicez oralara da. Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler