Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kısa bir iş gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Merhabalar herkese.
    Malum havalar nefis, geçen hafta çarşamba yada perşembe günüydü motorsikletimin aynı modelinden turuncu bir motosiklet gördüm yolda. Turuncu bir honda shadow 😍. Ben dolmuşta o ise hemen sol şeritte sanki bana nispet taparcasına 1 saat sürdü. Sanki özellikle bana birşeyler hatırlatıyor gibiydi. Bi biz geçiyoruz Bi o geçiyor ama görsel Show var yolda. 1 saat sonunda biz geçtik Bi noktada ve arkada kayboldu. Dedim ki "yolda bekleyeyim inince" gelince de durdurup Bi kahve ısmarlayayım sohbet olur, tanışırız dost kazanırız. Sonuçta ortak noktamız 2 teker ve daha da güzeli tarzımız aynı. 15 dakika bekledim 40 derece sıcakta. Gelmedi. Bekledim bekledim bekledim... Yürüdüm ana yoldan ayrıldım 5 dk daha yürüdüm PA PA PA PA geçti öteden, kaynar su döküldü başımdan Bi 5 dk daha bekleyemedin dedim kendime. El kol ettim ama görmedi. Gitti süzülen süzülen. Ben zaten hasretim, baya zamandır Motosikletime binememiştim. Bende işe Bi gün gideyim niye olmasın. 86 km.
    Bugün işe motosiklet ile gitmeye karar verdim.
    Sabah kalktıktan sonra kahvaltı sonrası düştüm Yollara. Geç kalmıştım nasılsa motosiklet ile gideceğim diye aheste aheste hazırlanırken. İşe giderken pek bir müsait olmadığı için fotoğraf çekemedim. Ancak dönüşte zaman sıkıntısı olmadığından bir kaç fotoğraf çekme fırsatı buldum.

Aşkım benim Balıkesir de bekledi işim bitene kadar. 10burada diye bir mekan var oraya uğramıştım birşeyler atıştırmak için. Saat mesai bitişi dedim "yolcu yolunda gerek". Atladım düldüle.
    Balıkesir - Edremit arası yolculuk güzel görseller sunuyor. İnsan elinin altında olunca önem vermiyor. Normalleşiyor manzara. Halbuki nefis. Hele ki ivrindi yi geçip dağların arasına ormana girince bambaşka.

Yol güzel, Orman güzel, manzara güzel...

Pek Bi ilginç birşey yoktu yolda. Manzara ve huzur dışında.
    Yol kalabalık, insanlar aceleci. Salak salak sıkıştıranlar, rampada sollama yaparken kuyruğuna yapışanlar darlıyor. Halbuki fırsat buldukça foto alırım diyordum ancak alışık değilim bu yüzden kameradan video üzerinden alıyorum fotoları. Affola.

Yol bir saati geçiyor.
    Müzik eşliğinde ilerliyorum. İnterkom ve müzik dinleyebilmek ne güzel birşeymiş. Derken sürekli dağlarda gördüğüm ancak kurulumunda denk gelmediğim bir olayı görüyorum. Çekiyorum kenara ve şak diye alıyorum görüntüyü.

Vinçle kuruluyormuş. Vincin boyutlarına bakar mısınız?
    Bir müddet izliyorum ve yola devam ediyorum. Büyük şapçı köyü burası.
    Hep yol ve manzara olmasın ahanda buda benim sıfat. Motosiklet binen masum köylü edasıyla poz veriyorum.

Aşkım ❤️*🔥

Ve Körfez kendini gösteriyor...

Çok şükür kazasız belasız varıyorum evime ve aileme.
    Çok bir içerik yok macera da yok ancak paylaşmak istedim. Sonuçta bindim mi motosikletime? Bindim! O kadar!
    Teşekkür ederim okuyanlara. Video var ancak forumdaki siz değerli arkadaşlarım böyle fotoğraflı olmasını daha çok seviyorsunuz. Hepinize selamlar saygılar. Tekerimiz düz bassın inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Ekipmanlarımı tam ama ivrindi yi geçince yapmamam gereken birşey yapıyorum ve çıkarıyorum ceketimi. Hava 40 derece rüzgar sıfır hissedilen sıcaklık 158.5 derece. Affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Bu paylaşımı da esmeyen bir havada balkonda nargile içerken yazıyorum. Emek veriyorum 🥴😅
    tommygun, stubborn, dundanbiri ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Downtown ile Adana dan Balıkesire gidişim geldi aklıma
    Dursunbey yolu mu neydi? Geceye kalınca işkence olmuştu. Ama sizin gittiğiniz bu güzergahları arkadaşım vasıtası ile gezerken çok keyif almıştım. Emeğinize sağlık
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Dursunbey yolu 5 10 yıl öncesine kadar işkenceyi. Yılan gibi kıvrıla kıvrıla tek şerit şimdi hemen hemen %95 çift şerit olmuş ve güzergahı düzeltmişler.
    Bu güzergah ise muhteşemdi dediğiniz gibi pek beceremedim ama fotoğraf işini artıracağız 😅
    sailor33 bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Hocam evle iş arası 86 km nedir yaa kaybettiğin zamana yazık.
    espresso bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güzel ve keyifli bir aktiviye olmuş. Belli ki hoşunuza gitmiş.
    Alışkanlık yapabilir.
    (Kendimden biliyorum)

Alıntı Mustafa Lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu paylaşımı da esmeyen bir havada balkonda nargile içerken yazıyorum. Emek veriyorum ����
    Emeğinize sağlık.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam evle iş arası 86 km nedir yaa kaybettiğin zamana yazık.
    Malesef öyle. 1 saat 15 dk. Yinede de İstanbuldayım iyidir diye düşünüyorum zaman açısından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Alıntı Guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ve keyifli bir aktiviye olmuş. Belli ki hoşunuza gitmiş.
    Alışkanlık yapabilir.
    (Kendimden biliyorum)

Emeğinize sağlık.
    Teşekkür ederim. Güzel bir ayrıcalık
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)