Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Moto-solo gezilerim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobidik'imi sattım. Satışı çarşamba veriyorum. Hayırlı olsun inşallah!...
    Hayırlısı olsun. Umarım gönlünüze göre bir motor bulursunuz, motor sürmeyeceğim derseniz bile yine gönlünüze göre gezeceğiniz keyif alacağınız bir taşıtınız olur.

Bu arada bu başlık 15 sayfa olmuş, efsane bir konu başlığı olmuş. işler güçler yüzünden gezemediğim zamanlarda bu başlığa yeni bir şey yazıldığını görünce ne güzel birileri gezmiş keyif almış deyip seviniyorum.
    kryeck bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Sağolun Sn.Espreso...
    Bakalım, Kısmet.
    Sanırım artık belediye otobüsü zamanım geliyor. Bakalım durumlar ne gösterecek. Motorlu taşıt kullanmayı bırakabilirim de. Bunu biraz zamana yayayım istiyorum. Yıllarca ehliyeti olan birinin birden bire ehliyetsiz yaşamaya alışması hiç kolay değil. Ama psikiyatrik hastalığım olduğu için ehliyeti yenilemek de oldukça güç olacak benim için. Son tarih, 1 Ocak, yeni ehliyeti tabii yeniden uzatmazlarsa...
    Buradaki dostlardan çok memnunum. Yazılarımı takip eden dostlara teşekkür ediyorum. Forumu takibe devam etmek isterim. Motosikletim olmasa da ben bir motosiklet sevdalısıyım. Sevgilerle...
    kryeck, espresso ve ilker a. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Motosikletimin resmi işlemleri tamamlandı. Artık resmen yeni yuvasında. Mobidik.
    dundanbiri, kryeck ve mertowski bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)