Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

1800 km lik yolculuk 19.06.06 tarihinde

Motovento
    REKLAM ALANI
    Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Hocam...

Nereye gittiğin değil, nasıl gittiğin önemli...
    A dan B ye gitmek diil maksat, A ile B nin arası nasıl onu görebilmek...

Gideceğin yol , özellikle Samsundan sonra muhtemelen mis gibi kokacak..bol bol içine çek temiz havayı...

ZAT da bence gayet güzel gider....gider abi...yağı komple değiştir, bujilerini de yenile, bas git abi arkana da bakma....

Ben aynı şeyi, Yunan adaları için düşünüyorum ciddi bi şekilde bakalım hayırlısı...

Şu Çin Çin diye dudak kıvıranlara da kapak ...neyse ya...
    Sanki para çoktu da ben ya da biz macera olsun diye aldık...
    Herkes en güzelini ister...buyurun, ben de isterim Harley Davidson Sportster...ama elimden gelen şimdilik bu ve bu makineler parasının karşılığını veren makineler bence....

Yolun, farın, şansın açık olsun...full koruma unutma....
    Kazadan uzak, keyifi boool bir seyahat diliyorum dostum....

Selamlar, sevgiler....
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Off birde Trabzon'dan Kuşadasına döneceksin heralde...
    Ara konaklamaların olmalı mutlaka, zira durmadan gitmen imkansız. Gece yolculuk yapma. Günün sonunda vücudun yorgunluktan ölecektir.. Mutlaka tam korumalı kıyafetler ile yola çık. Dizlik kullanmayı sakın ihmal etme.
    Bende yakında İstanbul'dan Assos'a gidip orda konaklayıp İstanbul'a döneceğim. Motorum bu yolu çok rahat kaldırır ama ben ne olucam onu merak ediyorum..
    Hafta sonu 650 km yol yaptık ancak kendime geldim
    Kazasız belasız hayırlı yolculuk
    Hayatonda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    hayırlı yolculuklar arkadaşım istanbulda inşallah görüşürüz

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Hayırlı yolculuklar. Scooter'ların islak virajlarda kayma ihtimali yüksek. Bu nedenle sürekli yağış alan karadeniz bölgesinde virajlara hızlı girmemelisin. Kazasız sürüşler dilerim.

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaslar 19 haziran pazartesi günü yoluluğa cıkıyorum 150 zat ımla. kusadasından istanbula. istanbulda 1 hafta kalıp oradanda trabzona gecicem. her gectigim yerde resim cekilecem. simdiden icimi bi heycan sardi.istanbula ulasinca cekildigim resimleri upload ederim siteye haydee hayırlısı
    kardeş sana iyi yolculuklar walla inşallah kazasız belasız tamamlarsın. fakat dediğine göre yol 1800 km ve bildiğin gibi her 1000 km de bakım yapılıyor. bakımı yaptıracağın şehirlerdeki arkadaşlarla, yardımcı olmaları bakımından irtibat kurarsan iyi olur bence.

Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı
    way be!!!! bravo walla...

resimlerini bekliyoruz, iyi yolculuklar-kazasız belasız gidip gelirsin inşallah.

bu gezin de çinli dandik diyip ana caddeden ayrılmayan marka meraklısı tatlısu motorcularına kapak olur.
    assslanım benim beeeee budur işteee
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    trabzona gelince maçkayada git olurmu.orda sümela manastırına bi çık..hadi iyi yolculuklar sana...en güzel rutu sen seçtin

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    helal olsun kardes bende tokattan sınopa kadar 3-4 gunlıuk bır tur dusunuyorum tek basıma olmak uzere. ama cesaretım yok bızım motorlara karsı yapılan muhabbet yuzunden. çin min ama daha hıc arıza vermedı 3000 km de. sana da ıyı yolculuklar
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    eksozun yolda kesin kopacaktır yanına vida ve yanmayan bantlardan al lastiğin kolay patlamaz çelik tabanlıdır patlasa bile yola yapışmaz seni bir lastikçiye her türlü götürür patlayan yere bir sac vidası bile sıksan havası varsa günlerce gider eksozu kesin ihmal etme
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

AYDOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şenbağcı gönderirse gitmemezlik etme

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Hayırlı yolculuklar ustammm
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce en çok kaç km yapmıştın kesintisiz yani buna benzer?

istersen önce bir ısın...

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    kardeş sana iyi yolculuklar walla inşallah kazasız belasız tamamlarsın. fakat dediğine göre yol 1800 km ve bildiğin gibi her 1000 km de bakım yapılıyor. bakımı yaptıracağın şehirlerdeki arkadaşlarla, yardımcı olmaları bakımından irtibat kurarsan iyi olur bence.
    arkadasım 4000 bakımı sonra bakım 8000 de.
    benım tek korkum hava. karadenızde yagmurlu olursa kotu olur cekerım bı kenera beklerım yagmurun gecmesını tabii geçerse

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    şimdiden keyifli sürüşler

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hayırlı yolculuklar
    Ride your way

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Yanına yağmurluk al, bak keyfine... Yağmur yağarken bekleyip durunca gitmenin anlamı yok ki kardeş. Yerler gene ıslak olacak. Sen bi yağmurluk al, ben almıştım, 20-30 ytl'lik bişey.. çok az yer kaplıyor incecik olduğu için, at çantaya gerekirse kenara çekip giyersin. Yağmur da keyiflidir...
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    çin malına dandik diyenlere kapak olacak diyosunda kendin kapak olma sonra bide zat 150 ile dünya turuna cıkıcam diyen arkadas iyimisin sen kullandıgımız motor 150cc bi scooter taksimde gezmeye benzemez bu işler illa gidicem diyosan bu yolculuk günlerce sürmesi gerekir maximum 2 saatte bir 1 saat mola vermen gerekir yoksa motor seni tasıcagına sen motoru tasırsın lütfen yanlış anlama iyiliğin için konusuyorum diğer arkadaslarda aslında bunun farkında ama hevesini kırmak istemedikleri için böyle konusuyolar sanırım gercekci olmak lazım

Motosikleti
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    çin malına dandik diyenlere kapak olacak diyosunda kendin kapak olma sonra bide zat 150 ile dünya turuna cıkıcam diyen arkadas iyimisin sen kullandıgımız motor 150cc bi scooter taksimde gezmeye benzemez bu işler illa gidicem diyosan bu yolculuk günlerce sürmesi gerekir maximum 2 saatte bir 1 saat mola vermen gerekir yoksa motor seni tasıcagına sen motoru tasırsın lütfen yanlış anlama iyiliğin için konusuyorum diğer arkadaslarda aslında bunun farkında ama hevesini kırmak istemedikleri için böyle konusuyolar sanırım gercekci olmak lazım
    arkadasım istanbula gittiğimde resimleri ve yolda gecenlerı anlattıktan sonra gorusuruz yine

Motosikleti
    arkadaşlar geziye 15 inde çıkıyorum

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dostum ben bir kere apv 41 cengiz abimin 150 zat ıyla 200 km yol yaptım ama belim çok ağrıdı sen 100 km de bir dinlen madem zevk için gidiyon kendini de üzme motoruda üzme hayrlı yolculuklar
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Yolun,havanın gerektirdiği şartlarda gidersen hiç birşey olmaz.Kendine güven ve lütfen sürat yapma.En önemli olan senin hayatın.Sorunsuz ve güzel bir yolculuk diliyorum.Döndüğünde senden öğreneceğimiz çok şeyler olacak.Sevgi ile kal arkadaşım.Hayırlı yolculuklar
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler