Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

17 - 24.08.2015 Tarihleri arasındaki 2.628 km lik gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 Honda NC 700 X
    Evet arkadaşlar uzun zaman önce planlayıp en sonunda yapabilme şerefine layık olduğumuz gezimize İstanbul Çağlayandan başladık yine aynı yerde bitirdik. 7 gece 8 gündüz süren gezimizde ilk gece çadırda Antalya Kemer de çadırda konakladık, ertesi gün sinirli öfkeli bir şekilde Ölüdeniz e sürdük ve Antalya dan bi arkadaş daha bize katıldı. ikinci gece Ölüdeniz de mecburiyetten pansiyonda konakladık, çünkü o sıcaklarda Kemerde çadırda kalınmazmış, çünkü piştik çadırın içinde

Sonra orada da biraz gezip dolaştıktan sonra dedik Marmaris 'e gidelim. Marmaris ' e gittik ben kamping yerleri arıyorum internetten , arkadaşım pansiyon arıyor, çünkü pansiyon baya rahatmış çadıra nazaran bulamadık sandık tam da sokakda kalacağımızı düşünürken karnımız acıktı, bi dönerciye gittik adamla muhabbet başladı, daha sonra adam bize Marmaris ' in göbeğinde bi yer buldu gayet de güzeldi mecbur kaldık orda motorları kilitledik sonra çıktık dışarı Benim çok eski bi arkadaşım orda memur şuan bizi sağolsun gezdirdi bol bol , yani o kadar gezdik ki ayaklarımız koptu ama hala geziyorduk, yürüyorduk. Deseler ki bize ilerde Kawasaki H2 var diye gerek yok biz hala gezmeye devam edelim diyorduk . Sonra orda da sabahladıktan sonra marmaris de ben halk plajına girdim, arkadaşım etrafı dolaştı biraz. Orda kendi motorsiklet grubumuzdan bi kardeşimiz varmış onu öğrendik, askerliğini yapıyormuş, onunla çarşıda dolaştık biraz. sonra o gitti birliğine teslim oldu. Bizde Bodrum a doğru yola çıktık. yaw ne güzel yollar oralar 130 km/h ile viraja giriyorum çok mükemmel yaa Bodruma vardık , gezinin 4. günündeyiz. orda da biraz dolaştık etrafı ama baktık ki marmaris kadar beğenmedik orayı,
    gümbet e de gittik ama pek beğenmedik. Sonra düşünmeye başladık gezerken nerde kalalım diye?? Düşünürken gece saat 01:00 sonra 02:00 sonra 03:00 oldu artık bi yerde kalmanın anlamı kalmadığını farkettik biraz daha takıldık saat 05:00 gibi arkadaşımın memleketine doğru yola çıktık uyumadan :D . Bi yerde kahvaltı yaptık çay falan derken kendimize geldik ama motora tekrar bindik saat 06:30 - 07:00 gibi yavaş yavaş şerit değiştirmeye başladık Allah dan intercom var konuşuyoruz yolda giderken. Sonra baktık ki acelemiz yok dedik uyuyalım. Ben baya iyi güzel yer bulmada kendimi aştım. Yolda giderken bi baktım sağda hafif aşağıda çok güzel bi yer. hemen soktuk motorları oraya, şişme yatakları şişirdik saat 08:00 den 13:00 e kadar uyuduk ve çok iyi geldi. ordan çıktık Uşağa doğru yola koyulduk, tabi Aydın civarlarında yandık fena sıcakmış. 5 gece de Uşak da kaldık, 6 gün de Uşak ta kalacaktık sözde ama benim dedem ALLAH ın izni ile hac görevini yapmaya gidecekti o yüzden ben Uşaktan çıktım kendi memleketim olan Kütahya ya geldim dedemi uğurladım. Arkadaşım 6 gece Uşak da ben Kütahya da kaldım. 7 gün ise Kütahya Dumlupınar şehitliği ni gezdik. Gece de benim memleketim olan Kütahya da kaldık mangal ıvır zıvır sessiz sedasız bi yerdi , en yakın zamanda yenisini yapıcaz inşallah. 8. gün sabah kahvaltı yaptık, sonra çıktık yola, malum geziye giderken yaptığımız gibi dönerken de köfteci yusufu ihmal etmedik ama dönüş felaketti nerdeyse, resmen 360 km lik yolun 200 km sini aşırı rüzgara karşı geldim. 120 km/h ı geçemedim. Yemek işini de genel olarak bim, a 101, şok gibi yerlerden hallettik, benim yanımda termos vardı 1 litre sürekli durup sallama çay içtik. Hee ben geziye full + full çıktım hiç eksiğim yoktu, malum maliyeti azaltmak içindi, pet bardak, plastik çatal, şeker, kahve, çay, hepsi vardı, hatta geziye çıkmadan önce arkadaşımın ailesi poğaca yaptı benim annem de börek yaptı, iki gün idare etti bizi Velhasıl akşam vardık İstanbul a sonra dinlendik whatsapdan konuşmaya başlayınca, dedik asıl motorsiklet gezisi budur. Bi çıkıcaksın misal 10 gün 4.000 km yapıp geleceksin.

Benim motorsikletim - 2014 BAJAJ PULSAR 200 NS 2.628 km - 346,5 lira yakıt

Arkadaşımın motorsikleti - 2005 YAMAHA FZ6 FAZER - 2.628 km 512 lira yakıt
    mehmetenis ve osmandzz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gezi çok güzel gerçi biraz da tehlikeli olmuş uykusuz filan
    fotoğrafta atabilsen iyi olurmuş gezdiğiniz yerleri bizde görürdük heveslenirdik

Motosikleti
    2012 Honda NC 700 X
    Fotoğrafları atmaya çalışıyorum ama bi türlü beceremedim işin açıkcası yaklaşık 1 saattir uğraşıyorum ama yapamadım

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Güzel gezi olmuş hepsini okudum günleri paragraf yapsanız daha iyi olurdu. hizliresim.coma yükleyebilirsiniz ordan forum linki var onu yapştırırsanız direk resimler görünür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)