Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Pulsar 200NS Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    harika bir gezi olmuş, ayrıca gezinizi bizimle paylaşırken yaşadığınız sevinç ve pozitif enerjinizi bizimle paylaştığınız için teşekür ederim
    tolgaersoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC700X
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon da ekstra uzatma aparatı gördüm sanki nereden temin ettiniz ? Birde motordaki stikerları sökmek zor oldumu?
    Oktay motordan satın almış idim 120 liraya.Stickerları fön makine ise sökmüş idim gayet kolay oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler çok güzel gezi. Toplam maliyet ne kadar oldu? Gürcistanda ne kadar içeri girdiniz? Bende planlıyorum bu rotayı gürcistanda özellikle milletin önerdiği askeri yolu gitmek istiyorum.
    Rotayı görmüş oldugunuz üzere ona artı olarak Adigenden yukarı doğru çıktık yaklaşık 130 km kadar tabi GPS 'ler mantara bağladıgı için tam olarak ne kadar içeri girdiğimizi bilmiyorum kaybolmuştuk.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gezi olmuş, ayrıca gezinizi bizimle paylaşırken yaşadığınız sevinç ve pozitif enerjinizi bizimle paylaştığınız için teşekür ederim
    Teşekkür ederim asıl eğlence videolarda onlarıda editleyebilir isem paylaşacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler,zevkle okudum,izledim.umarım bende birgün gidebilirim çünkü ya vakiti denkleştiremiyorum yada nakiti.ADANA'dan selam olsun.
    Kesinlikle zamanınızı ayarlayıp böyle bir rota planlamalısınız döndüğünüzde herşeye bakış açınız değişiyor

Tige-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gürcistan'da bir sorunla karşılaştın mı? İnsanların bakış açısı nasıl bir yabancıya,gezgine,Türk'e vs?

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    tolga kardeş
    inan tüm motor kullanan arkadaşlar da benim gibi imrenerek ve zevkle izledik.
    diğer resimleride bekliyoruz...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    gezmiş kadar oldum ne süper bir gezi yarabbi... ne kadar güzel görsellemişsin! super!

Fotolar için teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)