Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

3000 km Ege ve Akdeniz Turu 2 kişi full yüklü Bajaj Pulsar 200NS ile

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Çok iyiydi
    gky bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    :(
    tebrikler mükemmel gezi olmuş tekerinize sağlık
    gky bunu beğendi.

JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Güzel bi gezi olmuş, tebrikler.
    gky bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Ellerine tekerine sağlık harika bir gezi ve harika bir rapor olmuş tebrik ederim.
    gky bunu beğendi.

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer yaln ız gidiyorsanız ıssız yerlerde kurabilirsiniz.Ben yalnız olsaydım hayatta kamping e girmezdim.çadır kurulacak mukemmel manzaralı yerler mevcut.En çok hoşuma giden yerler ölüdeniz,kelebeklervadisi,dalyaniztuzu plajı buralara muhakkak ugrayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaştığınız için teşekkürler.Güzel gezi olmuş.Hatta çokta isabet oldu, bayram haftası bizde bir arkadaşımla ( 1 pulsar- 1 hyosung ) benzer bir gezi yapmayı planlıyoruz. Yukarıda arkadaşlarda bahsetmişler özellikle şuraya gidin ,şurada kamp yapın şuraları görmeden dönmeyin dediğiniz yerler varsa dikkate alırım. 1 haftalık süreçte olabildiğince yeni yerler görmek istiyorum :D Ayrıca yolculuk süresince herhangi bir problemle karşılaştınızmı bu motorla alakalı olmayaiblir , şunlara dikkat edin gibi, şunu kesinlikle yanınıza alın gibi , önerilerinizide bekliyorum.
    eğer pulsar ile gidiyorsanız hiç bir sıkıntınız olmayacagını düşünüyorum.Ama yanınızda olmazsa olmaz bir sinek ilacı olsun.
    oknglr bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Gerçekten çok güzel olmuş. haftaya ankara-antalya ve sahilden çanakkale turu yapacağım. kemer-fethiye arası yolu çok merak ediyorum. yoğun viraj olduğunu yorulacağımı söylüyolar ama gitmek gerekiyor...

daha uzunlarını yaparsın inşallah...
    gky bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    [QUOTE=gky;3666668]Eğer yaln ız gidiyorsanız ıssız yerlerde kurabilirsiniz.Ben yalnız olsaydım hayatta kamping e girmezdim.çadır kurulacak mukemmel manzaralı yerler mevcut.En çok hoşuma giden yerler ölüdeniz,kelebeklervadisi,dalyaniztuzu plajı buralara muhakkak ugrayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

eğer pulsar ile gidiyorsanız hiç bir sıkıntınız olmayacagını düşünüyorum.Ama yanınızda olmazsa olmaz bir sinek ilacı olsun.[/QU

Evet yalnız gidicez. önerileri dikakte alıcam teşekkürler :D
    gky bunu beğendi.

Motosikleti
    arıyorumm
    çok güzel bir gezi olmuş elinize sağlık. Alanyadan geçerken görmüştüm sizi motorunuzu görünce hatırladım
    alanyaya gelecek arkadaşlar sapadere kanyonu,dim mağarası,damlataş mağarası,Alanya kalesi (özellikle akşam güzel olur) dimçayı,ve dimçayı barajına gitmelerini tavsiye ederim. sahil yolundaki küçük apart oteller 30 tl den başlar. öğretmen evi var daha uyğun fiyatı. çadır kurmakta mümkün
    gky bunu beğendi.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel olmuş. haftaya ankara-antalya ve sahilden çanakkale turu yapacağım. kemer-fethiye arası yolu çok merak ediyorum. yoğun viraj olduğunu yorulacağımı söylüyolar ama gitmek gerekiyor...

daha uzunlarını yaparsın inşallah...
    Çok teşekkür ederim.Kemer fethiye arasında pek birşey yok yani çok virajlı degil asıl viraj finike yolunda kaşa doğru giderken birde akyaka dan muğlaya dogru çıkarken sizin yerinizde olmak isterdim izinim bitti ama özlemim bitmedi güzergahınız çok güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Keşke durdursaydınz :D verdiğiniz öneriler de çok güzel bi çok arkadaşımıza faydalı oalcak bilgiler bize kimse söylemedi kendi çabamızla bulduk :D özellikle dimçayına bayıldım damlataş mağarasıda küçük ama bir okadar değişikti astım hastalarına faydasıda varmış gitmek isteyen arkadaşlarımıza duyurulur.

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.Kemer fethiye arasında pek birşey yok yani çok virajlı degil asıl viraj finike yolunda kaşa doğru giderken birde akyaka dan muğlaya dogru çıkarken sizin yerinizde olmak isterdim izinim bitti ama özlemim bitmedi güzergahınız çok güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Keşke durdursaydınz :D verdiğiniz öneriler de çok güzel bi çok arkadaşımıza faydalı oalcak bilgiler bize kimse söylemedi kendi çabamızla bulduk :D özellikle dimçayına bayıldım damlataş mağarasıda küçük ama bir okadar değişikti astım hastalarına faydasıda varmış gitmek isteyen arkadaşlarımıza duyurulur.
    durdurmam mümkün değildi çevreyolunda akan trafikte ilerliyordunuz ben yolun kenarından karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordum. sizin motoru ilerden görünce büyük bi touring motor sandım bi baktım pulsarbirde düden şelalesi var Antalya tarafında mutlaka görülmesi gereken
    gky bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Tebrikler... Güzel gezi..
    gky bunu beğendi.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaputaj plajı fotolardaki gibi degil gerçekten ama yol ustunde iki dakika denize girip çıkmalık bir koy ülkemizde nice guzel yerler var herhangi bir rotam olmadı her kahverengi tabelaya girdim çok yoruldum ama girip çıkmadıgım yer kalmadı
    2 motor turumuzda biz Kaputaş plajında denize girmeyi düşünmemiştik. Tamam güzel plaj ama hem küçücük birşey hemde ekipmanları çıkar, soyun dökün, metrelerce aşağıya in değmez demiştik.

Güzel gezi güzel km, hayırlı olsun keyifle kullanasın motorunu.
    gky bunu beğendi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 motor turumuzda biz Kaputaş plajında denize girmeyi düşünmemiştik. Tamam güzel plaj ama hem küçücük birşey hemde ekipmanları çıkar, soyun dökün, metrelerce aşağıya in değmez demiştik.

Güzel gezi güzel km, hayırlı olsun keyifle kullanasın motorunu.
    o yorgunlukta aynısı bende dedim.Teşekkür ederim.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel bir gezi yapmışsınız.Paylaşım için teşekkürler.
    gky bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Gökay,
    Paylaşımın için teşekkür ederim. Paylaştığın resimleri izlerken gezmiş kadar keyif aldım.
    Bizden bahsetmişsin Oktay Motor adına teşekkür ederim.
    gky bunu beğendi.

Sizin gibi ustalardan bahsetmeden olmaz haksızlık olur.
    aSuBaYaH bunu beğendi.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Süper gezi olmuş fotolar muhteşem .
    gky bunu beğendi.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Çok güzel yazı olmuş elinize tekerinize sağlık.. Ufak bi sorum olacaktı size tekirova daki çadır kampı nın ismini hatırlıyor musunuz acaba?
    gky bunu beğendi.

Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yazı olmuş elinize tekerinize sağlık.. Ufak bi sorum olacaktı size tekirova daki çadır kampı nın ismini hatırlıyor musunuz acaba?
    Teşekkür ederim İsmini hatırlamıyorum ancak olimposa gelmeden tekirovaya girdiginiz de kime sorsanız gösterir zaten 1 tane var ve sahibi inanılmaz tatlı bir yaşlı amca şiddetle tavsiye ederim size.

mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    harika gezi harika paylaşım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)