Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 MART 2015, 3 PULSAR 200NS, 1 TVS APACHE RTR, 1 Bayan 4 Çatlak ( ÇANAKKALE )

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    18 Mart 2015 Çanakkale Şehitliğine yapmış olduğumuz gezimizden resimler, biraz yağmur biraz rüzgar biraz soğuk, resimlerle baş başa bırakıyorum sizleri.

https://www.facebook.com/tunahan.tas...=1&pnref=story

mehmetenis, tunahanist ve shooter1 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    100. yılımızda sizleri aramızda görmekten çok mutluluk duyduk, tekerinize sağlık teşekkürler. İçerikte sorun var bu arada açılmıyor
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Motosikleti

[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

tekoklava, MCV, mustafa_akin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    resimler çok güzel teşekkürler paylaşımınız için biraz yol hakkında gezi hakkında da bilgiler verirmisiniz yazın bende düşünüyorum da böyle bir gezi, ne kadar sürdü gidiş geliş yakıt durumu v.s.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Diğer resimleri de burdan görebiirsiniz, tabi eğer link te sorun yoksa,
    https://www.facebook.com/enesturker6...3&uploaded=109

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Toplamda 1000km ye yakın yol yaptık, ufak tefek sorunlar yaşasakta güzel bir etkinlik oldu, Cumartesi günü sabah yağmur olsada vazgeçmeyip yolumuza devam ettik, avrupa yakasnda ki arkadaşla buluşana kadar zaten belden aşağısı ıslandı, kendimizi streçe sardık gitmemek olmaz ve yolumuza devam ettik, hava soğuk, rüzgar var, yağmur var, Tekirdağ tarafında hava açıktı zaten kalacağımız pansiyona kadar kurulandık bu sayede, Eceabata benzin almaya gittik 32km, kalacağımız pansiyona giderken eceabat dönüş yolunda bir virajı döndük ikinci viraja girerken bir de ne görelim, ipini çözmüş bir at, Allahtan karşı yönden gelen araç yoktu kurtardık, Çanakkale şehitlik ziyareti yapacak olanlar önce tanıtım merkezine eçsinler, 1 saatlik seansı izlesnler ve danışmadan buröşür alsınlar ve orda ayrıntılı şekilde sıra numarasını takip ederek çok güzel gün geçireceklerine eminim, biz kendimiz free takılınca br yerden bir kaç defa geçtik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

ben deniz Kemal,
    oenaj, tekoklava, karadenizz ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir gezi olmuş,
    Paylaşım için teşekkürler,,,

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Çok güzel gezi, teşekkürler. Bu arada Pulsar ön camla ilgili yorumlarınızı alabilir miyim? Gerçekten faydası var mı? 100 km/h veya üzerindeki hızlarda herhangi bir problem yaşatıyor mu?
    umuterdogdu bunu beğendi.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Geziniz çok güzel olmuş peki 3 tane pulsar 200ns kullanan olarak motoru onerırmısınız yoksa cbr 125 mı onerırsınız kronık bır sıkıntısı fılan oluyormu ? yada 3.000 -5000 km de dökülmeye filan başlıyormu ? cevaplarınızı bekliyorum cbr 125 ile pulsar 200ns arasında kaldım :(

Motosikleti
    Alıntı xewor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi, teşekkürler. Bu arada Pulsar ön camla ilgili yorumlarınızı alabilir miyim? Gerçekten faydası var mı? 100 km/h veya üzerindeki hızlarda herhangi bir problem yaşatıyor mu?
    faydası rüzgarın direk göğsünüze engellemesine var, cumartesi günü hem yağmuru ye, hemde rüzgarla savaş bunu test etme gibi bir şansım yoktu. Camı ben kendim yaptım sırf rüzgardan korunmak için, hıza etki etsin diye değil, eğer cam alacaksanız mümkünse dik olmasın aksi taktirde çok fazla rüzgara ve sese maruz kalıyorsunuz. Herhangi bir problem yaşamadım yaşatmadı, yeter ki camın yanlarda boşluk kısmı olmasın, camın sağ ve sol kısmında boşluk olursa direksiyona hareket verdiğinde, verdiğin yönde san ki direksiyonu kitliyor gibi durum yapıyor, yani hareketinizi önlüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziniz çok güzel olmuş peki 3 tane pulsar 200ns kullanan olarak motoru onerırmısınız yoksa cbr 125 mı onerırsınız kronık bır sıkıntısı fılan oluyormu ? yada 3.000 -5000 km de dökülmeye filan başlıyormu ? cevaplarınızı bekliyorum cbr 125 ile pulsar 200ns arasında kaldım :(
    benim motor 5000km de dün bakımını yaptırdım, arkadaşın ki 10000km oda dün bakımını yaptırdı, diğer arkadaşın ki de sanırsam 5000km altı üstü olabilir, kendi motorumdan örnek verim ben bozmadığım sürece bir sorunum yok, arkadaşlarda benim gibi, yukarıda da yazdım 1000km ye yakın yol yaptık, motorlardan yana bir sıkıntı bir gevşeme bir civata düşmesi yaşamadık, ben her zaman şunu söylüyorum, siz nasıl bir motor istiyorsunuz kendiniz gidin görün deneyin ve ne almak istiyorsunuz ona karar verin istediğiniz motoru alın. cbr125 konusunda bir bilgim ve fikrim yok. Ben 5 defa kaza yaptım, 3 ü benden 2 si yoldan kaynaklıydı, hala motor taş gibi en azından parçası ucuz. Kullandığınız motora bakarsanız oda size bakar isterse çin malı olsun.( Çin motora laf eden olabilir, ben kaale almıyorum) bundan öce ki dört motorumda çindi Allaha çok şükür ben baktığım sürece bir sıkıntısını görmedim yaşamadım.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Kemal abi konu için sağol.. Yüklemişsin üşenmeyip resimleri.. Hintliyle yola çıkılmaz.. apacheyle uzun yol yapılmaz , artçılı kullanılmaz diyenlere de ayrıca cevap olsun.. Çok eğlendim şahsen.. Hele havalar biraz daha ısınsın her hafta başka bi dünya..

Şahsen 2 kişi ile , toplamda 1010km 130tl harcadım benzin için.. Litreye vuracak olursak 3.5litre gibi bi rakama geliyor.. Ancak apachenin resmen canını çıkardım..Pulsarlari yavaşlatmak istemedim pek.. 7 bin devire düştüğü an vites düşürdüm.. motor 8-12bin devir bandında gitti sürekli.. üzerine o kadar yükle.. Bence gayet iyi bir rakam.. daha fazlasını yaktıramadım ..
    kdiner bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    EneS_Turker bunu beğendi.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok güzel bir mekanda güzel bir gezi yapmışsınız.Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)