Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2015 Eurasia Moto Bike Duygu,Düşünce ve Resim Paylaşma Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

2015 Eurasia Moto Bike (26 Şubat – 01 Mart 2015)ile ilgili duygu,düşünce,izlenim ve resim paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Arkadaşlar biz gelemiyoruz bol bol resim atın gezmiş kadar olalım bizde
    Bir garip yolcu

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasip olursa bu sene ilk defa gideceğim acayip bi heyecan var içimde... Cumartesi-pazar kaçta başlayıp kaçta bittiğini bilen var mı ? Çok kalabalık olmadan gidip ekipman bakmayı düşünüyorum.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Saat 10.00 dan 20.00 te kadar pazar 19.00 da kapanacak

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    bi allahın kulu yokmu honda standının fotolarını paylaşsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    bugün fuara gittim. İzlenimlerim kendi bakış açımdan kısaca anlatmak isterim. Öncelikle fuara gitmekteki amacım, yakın gelecekte satın almayı planladığım birkaç scooter'ı yakından inceleyip üstüne şöyle bir oturmak ve alıcı gözle bakmaktı. neyseki çoğunu görebildim. Kymco'nun olmayışı büyük kayıp mıdır? zaten kayıp olan bir markanın da olmayışı bir eksiklik oldu mu bilemiyorum. Ama kymco sahibi olsaydım herhalde çok kızardım. Markaları şöyle kabataslak değerlendirirsek. Kimin ne kadar para harcadığı üç aşağı beş yukarı belli.
    Kawasaki: öyle ayaküstü küçük bir stand kiralamış çok fazla model getirmiş sonra ilgiden başa çıkamayacaklarını anlayınca motosikletlerin üzerine yalandan "satılmıştır oturmayınız" yazmışlar. Açkıkçası fuarın en gözde modellerine sahip bir markanın bu tutumunu hiç beğenmedim. Mankenleri de yok bilmiyorum iyi mi olmuş kötü mü olmuş.
    Honda, her zaman bizim milletimizin favorisi ve en kalabalık standlardan biriydi. Yamaha, BMW, Ferco ve Suzuki için de aynı şeyleri söyleyebilirim.
    SYM de joymaxların üzerinde mankenler vardı. Kalkın da biz oturalım diyemiyorsunuz haliyle. Son zamlarla uyguladığı fiyat politikası ile SYM gözümden düşmüştür, sen kimsin ki yamaha'dan pahalı fiyata satıcan joymaxı.
    Daelim s3 advance, beğendim ilgi alaka da iyiydi.
    Bazı markaların Yuki ve TVS Apache'nin aşırı büyük stand kiralamaları, salcano'nun ne varsa tüm bisikletlerini mağaza gibi yığmış olması bunun yanında kawasaki ve özellikle peugeot'un bir avuç köşede yer alması acayip garibime gitti.
    Devam edeceğim.
    ESGEL bunu beğendi.

Fuarda aksesuar, özellikle kask deneme imkanı olması çok iyi. Deneme imkanı sayesinde daha önce alabilirim dediğim kaskları eledim. Kafam L beden, L alayım da ne olursa olsun olmuyormuş.

Aksesuar satanlar nakitte %15 20 falan indirim yapıyorlar. Mal alacaksanız nakit parayla gitmenizi öneririm.

Gösteriler arasında Rok Bagaros'un motosiklet şovu ile bisikletçi Thomas adlı elemanın şovu güzeldi. Etkinlikleri de izlemenizi tavsiye ederim.

Bir tek Kawasaki standında motorlara oturmayın uyarıları vardı. Diğer tüm markalarda motorlara oturabiliyorsunuz. Zaten Kawa bakmadığım için oturma ihtiyacı da duymadım.

Oturmanın faydasını da aynı kask mevuzusunda olduğu gibi gördüm. Ben bunu alayım diye düşündüğünüz bir motor üstünde rahat edemediğiniz olabiliyor. Şahsen Yamaha MT125'i çok rahat buldum. Scooter'larda ise PCX'in oturma pozisyonu ve rahatlığı çok iyiydi.

Motor ve aksesuar denemek için güzel bir fırsat oldu.
    ESGEL bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben nedense bu sene pek zevk alamadım fuardan. Geçen sene ilk kez gittiğimden midir bilmiyorum çok daha iyi gibi gelmişti bana. Zaten ybr 125'in olmaması beni hayli üzdü. Tabi bu sefer o kadar çok motosiklete de bakmaya cesaret edemedim fiyatlar böyle olunca. Belki bununda etkisi vardır.

Fakat bolca ekipman vardı. (Bir o kadar da insan vardı ekipman standlarında) Gerçekten ekipman alacaksanız hepsini bir yerde tek tek denemek, karar vermek çok iyi.

Not: Fuar girişinde saçları hafif uzun dalgalı birine (bana) 2 tane çift kişilik bilet veren abi buradaysa. Çok teşekkür ediyorum. Orada teşekkür etme fırsatı bulamadım. Hemen davetiyeyi verip gitti. Allah razı olsun. 60 liradan kurtardı bizi öğrenci adamız.
    ESGEL ve :bus: bunu beğendiler.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Fuarin en iyi yani motorlari gozle incelemenin yaninda ustune oturup hissiyatina bakmak bence de. Kawasaki de keske izin verseydi ama nedense selelerin ustune uyduruk bir el yazisiyla satilmistir yazmislardi. Japonlar gorse kizardi herhalde. Triump ve Motoguzzi'nin bazi modelleri disaridan cok guzel gorunse de bindigimde pek de begenmedim mesela.

Mt-07'yi ilk defa yakindan gordum ve bindim ve bence oturus olarak hissiyati cok iyi. Motor alacak olsam herhalde onu alirdim.

Fuardaki en mutevazi insanlar alt kattaki kucuk standlarinda oturan Çinli'ler idi. Bu insanlarla sohbet etmek keyifli oluyor. Cok sakin ve akilli insanlar. Mankenlerin de ozellikle yabanci olanlari daha bir mutlu ve sempatik oluyor nedense, Turk olanlarindan insan korkuyor.

ESGEL, hyo kenan, ellaksakir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 Eurasia Moto Bike (26 Şubat – 01 Mart 2015)ile ilgili duygu,düşünce,izlenim ve resim paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz...
    bu başlık benim de aklımda gelmişti iyi oldu bizim gibi fuara gidemeyecekler için , bizde fuar indiriminden yararlanıp 600 rr sahibi olduk bu arada

giden arkadaşlardan bol paylaşım bekliyorum şahsen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    viteslilerle ilgim olmadığından oturmak bir yana bakmadım bile sayılır. Ben gittiğimde kawasaki selelerine printer çıktısı koymuşlardı. "satılmıştır oturmayınız" yazıyordu. (biz de yedik sanki)Ayrıca fiyatı bilmem kaçbin Euro olan motora otursan nolur, hiç öyle bir hevesim olmamıştır. ifm küçük gelmiş sanki bir salon daha olabilirmiş. Aksesuar kısmı çok sıkışıktı.
    yamaha xmax selesi resmen tahta gibi geldi hiç rahat edemedim. En beğendiğim yer hudson leather idi. Motosikletin ilgi çekeni, mankenin en iyileri ekipmanın türlüsü, yok yoktu yani. en çok vakit geçirdiğim yerlerden biriydi. Nitekim bir çift de deri eldiven aldım kasada indirim yaptılar.
    ESGEL bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Fazıl bey yakışmış bence tam fiziğinize uygun . Ben 190 cm olunca biraz küçük kaldı bana

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yarın yola çıkıyorum Allah (c.c.)nasip ederse. Fotoğraflarımızı atarım .

Pazar günü sabah oradayım ulaşmak isteyenler olur ise bana mesaj yolu ile ulaşabilirler

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    İnazuma F gelecekti arkadaşlar geldi mi fuara?
    Şayet geldiyse, bir resim rica ediyoruz, biz fuara gelemeyenler için

Siz orada fuar gezin diye, biz burada, ANadolu daaaa, köy ekmeği yiyerek sizi bekliyor

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Fazıl bey yakışmış bence tam fiziğinize uygun . Ben 190 cm olunca biraz küçük kaldı bana
    Fotograftaki ben degilim
    Fotografi ceken benim. O kim bilmiyorum.
    Boyum 1.82 bana tam geldi sanirim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma F gelecekti arkadaşlar geldi mi fuara?
    Şayet geldiyse, bir resim rica ediyoruz, biz fuara gelemeyenler için

Siz orada fuar gezin diye, biz burada, ANadolu daaaa, köy ekmeği yiyerek sizi bekliyor
    Fuardaydı ve çok fena bişey olmuştu. Şahsen çok beğendim. Özellikle mavi beyazı.. Hiçbir motor fotosu çekmediğim için paylaşamıyorum. fiyatı 14200 dü galiba.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    fuarda çekilen fotolardan pek hayır gelmez, etrafında bir sürü insan dolanıyor her yerden alakasız ışıklar var. ben bikaç tane çektim ama paylaşmaya değer görmüyorum. yeni çıkan modeller hakkında istiyorsanız web sitelerine bakın. fuarda doğru dürüst broşür bile yok. Koskoca ferco xevo250 nin teknik özelliklerini yanlış bastırmış. Ama gidebiliyorsanız gidin bir göz banyosu yaparsınız.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    yarın katılımcı otoparkında bir firma baf dagıtacakmış motoruyla gelenlere hangi firma oldugunu bilemedim tam isteyen gelsin biz orda olacagız

Motosikleti
    xv250 / fz6

Arka planda kalmis bir inazuma var, f versiyonu olabilir.
    ESGEL ve APALA bunu beğendiler.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Şu linki henüz farkeden yok sanırım : )
    zealous, ronnytechno, smiles ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)