Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kayseri ,felahiye ,çandır,çayıralan,sızır,gemerek,sarıoğlan,kayseri rotalı gezim

Motovento
    REKLAM ALANI
    acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    23 nisan 2014 de havanın da güzelliğinden faydalanarak yaptığım gezim. Bu siteyi yaklaşık 2 yıldır izliyorum bu benim ilk gezi raporum olacak. Gençlik yıllarımda Peugeot mobilet kullanmışlığım vardı, yıllarca hiç aklıma bile gelmedi motora binmek. 2 yıl önce birden aklıma düştü, önce ehliyet almak için kursa yazıldım sonrada motorları araştırmaya başladım. bu site ve barkın beyin programı bana çok yardımcı oldu ve yamaha 125 ybr ile öğrenmeye başladım. Halende öğreniyorum, 1,5 yılda 5000 km anca yapabildim. motor sürmekten müthiş zevk alıyorum. kayseride haftasonları günübirlik geziler yapabilecek arkadaşlarlada böyle gezileri paylaşmak isterim. Bu kadar laftan sonra gelelim resimlere. Sızır şelalesinde güzel resimler çektim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Sizi tebrik ederim. Resimleri de görebilir miyiz?

Alıntı acoskun1970 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar laftan sonra gelelim resimlere. Sızır şelalesinde güzel resimler çektim.
    ceyceypad bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Çok güzel gezi olmuş.

Motosikleti
    Honda NC 750 S

rotamı bu şekilde planladım ve uyguladım. giderken felahiye,çandır,çayıran,sızır. sızırda şelaleyi gezdim, karnımı doyurdum (aslında doyamadım da) sonra gemerek, sarıoğlan üzerinden döndüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

çıkış hazırlıkları

adettendir diye çıkış km si. gerçi bizim gezimiz öyle uzun soluklu olmayacak ama inşallah ileriki günlerde olur.

kayseri çıkışında resim çektirmek için duruyorum.

felahiye yol ayrımı.

kuşçu barajı üstünde bir köprü. Yaşar Karayel viyadüğü imiş.

felahiye küçük bir ilçe. 1900 nüfusu var.

uzaklardan çandır gözüküyor.

çandır.. burasıda küçük ama felahiye den büyük.

Çayıralan merkezinde resim çekmeyi unuttum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

sızır kasabası

aşşağıda şelale resimlerini yorumsuz bir şekilde veriyorum...

şelaleye giriş ücreti yok. piknik yapmaya gelenler vardı. çok büyük olmasada hoşuma gitti sızır şelalesi.
    burdan ayrılıp az ileride alabalık tesislerine geçiyorum.

küçük bir işletme sakin bir yer. birazdan verdiğim sipariş gelecek ama servis ve sunum pek hoşuma gitmedi. balığı yağda kızartıyorlar, ızgara yok. ekmek kullanmadığımdan pek doyduğum da söylenemez. ikinciyi ısmarlamaya vakit de yoktu. karanlık olmadan eve varmayı düşünüyorum çünki. çay bile içemedim. hazırda çay yokmuş demlikle veriyorlar... gidecekler için fiyatınıda belirteyim porsiyonu 10 lira. ee ne kadar ekmek o kadae köfte...

dönüşte yeniçubuk istikametine gidip sivas-kayseri istikametine çıkıyorsunuz. sivas'ın Gemerek ilçesi.

Sarıoğlan

ismiyle dikkatimi çeken bir tesis. gerçi eski popülerliği yok artık. şimdi popüler plan paralel !!!

burada kısa bir mola verip kışlık eldiven ve termo form baklava yı giyiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

ileride görünen yer harikalar diyarı... yeni açıldı çok büyük bir tesis. belediyeye ait. büyük bir hayvanat bahçesi lunapark v.s var.

eve yaklaşıyorum

ve evdeyim.. planladığım gibi hava kararmadan vardım..

bu ilk gezi raporum böylece tamamlandı. giderken yollar ıssızdı ama bol virajlar vardı. daha güzel gezilerde buluşmak üzere deyip burada şimdilik bitireyim.
    efsane88, dionysos06, Garip ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Güzel gezi olmuş abi. Devamını bekleriz inşaallah. ;)
    Bir garip yolcu...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    çok güzel gezi yapmışsınız tebrik ederim

levent81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    çok güzel gezi olmuş bol manzaralı tebrik ederim. kayseriyi özlemişim askerliğimi zinciderede yaptım anılarım canlandı tşkler.'

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    YAHU KARDEŞ ORALAR NERESİ ÖYLE, BAYILDIM ,BAŞLANGIÇTA ÖYLESİNE BİR GEZİ PAYLAŞIMI ZANNETTİM AMA HİÇTE ÖYLE DEĞİLMİŞ O ŞELALELERE BAYILDIM,O AKAN DEREYE NE DEMELİ ÇOK SÜPER FOTOLAR ALLAH SENDEN RAZI OLSUN İÇİMİZ AÇILDI VALLA TEŞEKKÜRLER DOSTUM SAYGILAR...

Motosikleti
    Honda NC 750 S
    teşekkür ederim mesut hocam. sizin gezilerinizi de takip ediyorum. Çanakkale gezinize bayılmıştım...

Motosikleti
    Bianchi Mach-1 150
    Hocam bu sene de varmı bi gezi planı kayseride katılmak isterim

Resimler bende gözükmedi. Neden ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)