Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motogezi 10 (Vize,Panayır iskelesi,Longoz ormanları)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Lüleburgazlıyım ama iş için bir kaç seneden beri Bursa Karacabey'de sürünüyorum. Resimleri görünce kötü oldum.Çok özledim Trakya'yı. Keşke yine Lüleburgaz'da yaşasaydım motorumla size eşlik ederdim.
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf bey her zamanki gibi gene harika bir geziye daha imza atmışsınız tebrik ediyorum mükemmel bir gezi olmuş yapmış olduğunuz gezileri ve özellikle çekmiş olduğunuz fotoları heyecanla takip ediyorum kazasız belasız geziler...

Sağolun Fatih bey siz diğer arkadaşlar beğendiğine göre ,kafalarımız bir sanırım
    Havalar soğuyana kadar devam edicem,Allah kaza bela vermediği sürece

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler

honda innova sadık bir arkadaştır.

nasıl gidiyor bu arada arkadaşlığınız?
    Sağol Mustıfa sanada teşekkürler,Şükür rolenta düzensizliği dışında bir sorun yok,her yanını kontrol ettim temizledim,(karbürator,boğaz,filtreler,hortumlar)h ava alan kısımda yok ama nedenini bulamadım bir türlü,
    Yurtdışından service manualinide aldım,bir sorun çıkartırsa sorunu çözerim artık,karbüratörlü modellerin subap ayar ölçüsüde 0,1 değil 0.05+-0.02

Gitmeyceği yol yok gibi çok pratik,sürat ile işim yok zaten,ama gitmiyorda değil,hafif olmasından dolayı manevra kabiliyeti çok iyi ,özellikle orman,dağ taş,ağaç araları,
    Yakıtından ziyade almıştım zaten bu modeli,gayette memnunum,ama şimdi çıtayı biraz yükseltip 2011 enjeksiyonlu modelinden almak niyetim,
    Motordanda çok memnunum ama,Kısmet

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Lüleburgazlıyım ama iş için bir kaç seneden beri Bursa Karacabey'de sürünüyorum. Resimleri görünce kötü oldum.Çok özledim Trakya'yı. Keşke yine Lüleburgaz'da yaşasaydım motorumla size eşlik ederdim.
    Hasret kötüdür hocam ama en özlediğiniz bir yer bile oraya ulaştıktan sonra en fazla 1 ay sonra gözünüzdeki eski halini alıyor,
    İnsanın yabancı bir yerde çalışması farklı tabii

İnşallah en kısa sürede dönersiniz memleketinize,size tavsiyem bir hafta sonu Erdekten girin,o yarım adayı çepeçevre dolaşın,harika koylar var
    Thracian ve satoyama bunu beğendiler.
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    [QUOTE=oyunageldim;3168517]
    Sağolun Fatih bey siz diğer arkadaşlar beğendiğine göre ,kafalarımız bir sanırım
    Havalar soğuyana kadar devam edicem,Allah kaza bela vermediği sürece

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Evet bende genelde doğada yalnız olmayı kamp yapmayı özellikle resim çekmeyi çok seviyorum doğada kendimi dinliyorum deşarj oluyorum birde bunu motosikletle yapıyorsam her şey dahada güzel oluyor.Sabırsızlıkla yeni gezileri ve birbirinden güzel yeni fotoları bekliyorum kazasız belasız geziler...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    innova 125i modelini kesinlikle tavsiye ederim.

artıları

sele daha rahat
    daha ekononik
    motor daha stabil
    yağ eksiltmiyor
    sürüşü daha farklı
    tipi daha güzel.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Mükemmel olmus ya,elinize tekerinize saglık. Devamını bekliyoruz

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel olmus ya,elinize tekerinize saglık. Devamını bekliyoruz
    Teşekkürler İzzet bey,beğenmenize sevindim
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)