Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni motorumu almaya gidişim ve Manavgat festivali. 1

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Yine muhteşem bir Manavgat Motosiklet festivalini,geride bıraktık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    ellerinize emeğinize sağlık ,çok güzel gezi olmuş.
    yeni motosikletiniz de hayırlı olsun

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok hoş olmuş,tekerinize sağlık

Ayrıca yeni motosikletiniz hayırlı olsun,Allah kazasız,belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Çok teşekkür ederim Uğur bey,

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine muhteşem bir Manavgat Motosiklet festivalini,geride bıraktık
    Seneye tekrar buluşmak üzere..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerinize emeğinize sağlık ,çok güzel gezi olmuş.
    yeni motosikletiniz de hayırlı olsun
    çok teşekkür ederim sağolun, darısı sizlere inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş motor alma bahanesiyle Elinize sağlık.

Şu iki resime bayıldım

http://mototrac.net/resimyukleme/man...20%20(334).JPG
    http://mototrac.net/resimyukleme/man...20%20(358).JPG
    Evet harika ama alttaki resimde de belli oluyor sıkıldı galiba çocuk bide ağlaması tuttu ki sormayın, neyseki bizler bu taraftan biraz şaklabanlık falan yapınca keyfi yerine geldi yavrucağın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

Alıntı aligt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer Abi, sen çok yaşa...Ellerine sağlık paylaşımın için tekrar görüşmek üzere...
    Ali G. HAMOK
    Ali bey teşekkür ederim inşallah tekrar görüşürüz, Batum olabilir mesela..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
    Tolga bey ben teşekkür ederim, sağolun..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    vay muzaffer kardeş,işlerimin yoğunluğundan,gezi raporunu henüz gördüm.seninle manavgatta tanışmaktan mutluluk duydum.ADANA'dan selam olsun.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay muzaffer kardeş,işlerimin yoğunluğundan,gezi raporunu henüz gördüm.seninle manavgatta tanışmaktan mutluluk duydum.ADANA'dan selam olsun.
    Aleykümselam Bora abi senin gibi değerli kadirşinas bir abim olduğu için çok şanslı adlediyorum kendimi Elazığdan Adanalı tüm iki teker sevdalılarına şahsınızda selamlarımı gönderiyorum Allaha emanet olun.

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Abiciğim harikasınız valla Moto23 olarak yaptığınız gezilere organizasyonlara imrenmemek mümkün değil aynı hafta Ereğli festivalindeydim motorum (2000 model yamaha virago 535) konjektör arızası yaptı parça sorun oldu akü falan derken burnumdan geldi tamamen orjinal ve çok bakımlı bir motor olmasına rağmen memlekete döner dönmez sattım ve hep içimde olan enduro ya geçiş yapmak için motor araştırmalarına başladım inşallah başka etkinliklerde karşılaşıp tanışmak nasip olur gerçekten çok güzel bir ekibiniz var birlikteliğiniz ve gezileriniz daim olsun kazasız belasız geziler diliyorum...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    hocam böyle şeyler paylaşmayın yahu.. senelerdir gaza gelip yola vuruyoruz kendimizi şehir içi motora binmekten nefret eder oldum.. 4 tekerin danaları yüzünden..

uzun yol en iyisi. geçtiğin il ve ilçelerde şehir turu ve devam

çok güzel geziler olmuş. emekli olunca bende yapacam diyecem ama 65 den sonra ne olur bilinmez

saygılarımla..

Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiciğim harikasınız valla Moto23 olarak yaptığınız gezilere organizasyonlara imrenmemek mümkün değil aynı hafta Ereğli festivalindeydim motorum (2000 model yamaha virago 535) konjektör arızası yaptı parça sorun oldu akü falan derken burnumdan geldi tamamen orjinal ve çok bakımlı bir motor olmasına rağmen memlekete döner dönmez sattım ve hep içimde olan enduro ya geçiş yapmak için motor araştırmalarına başladım inşallah başka etkinliklerde karşılaşıp tanışmak nasip olur gerçekten çok güzel bir ekibiniz var birlikteliğiniz ve gezileriniz daim olsun kazasız belasız geziler diliyorum...
    Arıza için üzüldüm, sağlık olsun kaza bela yok ya önemli olan o, evet birlik olmak gerekir hani derlerya "3 günlük Dünya gelip geçiyor bir anda" işte geçen bu zamanı birlikte değerlendirmek gerekir hiç sevmediğiniz bir insanla bile ortak noktanız var 2 teker sevdası işte sadece bu sevgiyi paylaşınca hayat daha da güzel oluyor biz bunu başardık devam da ediyoruz ve eminim bütün dernek ve kulüpler de bu bunu başarmışlardır ki bu birliktelikler var. Enduro güzel motor ben sonunda alabildim çokta memnunum darısı sana inşallah. Hayırlısı inşallah tanışmaktan onur duyarım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam böyle şeyler paylaşmayın yahu.. senelerdir gaza gelip yola vuruyoruz kendimizi şehir içi motora binmekten nefret eder oldum.. 4 tekerin danaları yüzünden..

uzun yol en iyisi. geçtiğin il ve ilçelerde şehir turu ve devam

çok güzel geziler olmuş. emekli olunca bende yapacam diyecem ama 65 den sonra ne olur bilinmez

saygılarımla..
    Saygı benden üstadım, paylaşalım paylaşalım da gençler biraz hareketlensin, şehir içinde motor kullanmak; söyleyecek birşey bulamıyorum, Ülkemin her yerinde aynı sıkıntı buralarda öyle maalesef. Uzun yolda huzur buluyorum inan hem motor kullanmanın zevki, hem yeni yerler görmek bilmek, güzel insanlarla tanışmak daha da sayılabilir. Allah hayırlı ömürler versin hayat 65 ten sonra başlar aha ben 51 yaşındayım ayakta durabildiğim kadarıyla gezmeyi düşünüyorum sana örnek teşkil ediyorum dur umarım. Görüşmek üzere Allaha emanet ol..
    Garip bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    paylaşım için saolun fotolar harika orda bulunmuş kadar oldum vala pembeli motorlu çift süperdi

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için saolun fotolar harika orda bulunmuş kadar oldum vala pembeli motorlu çift süperdi
    Bence festivalin maskotu oldular..

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu festivali kacırdım benden bir hafta önceymiş yaramı dağladın abi :(

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel ellerinize emeğinize sağlık. Acayip kıskandım ama

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    [/COLOR][QUOTE=ilka;3094228]Arıza için üzüldüm, sağlık olsun kaza bela yok ya önemli olan o, evet birlik olmak gerekir hani derlerya "3 günlük Dünya gelip geçiyor bir anda" işte geçen bu zamanı birlikte değerlendirmek gerekir hiç sevmediğiniz bir insanla bile ortak noktanız var 2 teker sevdası işte sadece bu sevgiyi paylaşınca hayat daha da güzel oluyor biz bunu başardık devam da ediyoruz ve eminim bütün dernek ve kulüpler de bu bunu başarmışlardır ki bu birliktelikler var. Enduro güzel motor ben sonunda alabildim çokta memnunum darısı sana inşallah. Hayırlısı inşallah tanışmaktan onur duyarım...[COLOR="Silver"]

Çok haklısın abim ortak tukkumuz motosiklet sayesinde bir çok etkinikte organizasyonda ilk defa gördüğümüz tanıştığımız insanlarla güzel ve seviyeli arkadaşlıklar dostluklar kuruluyor bu tür aktivitelerde yeni insanlarla tanışmak ülkenin her yerinde bir tanıdığının bir arkadaşının bulunduğunu bilmek insan hem gurur hemde çıkılan gezilerde cesaret veriyor böyle bir camianın içerisinde olmaktan şahsım adına mutluyum saygılar...[COLOR="Silver"]

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu festivali kacırdım benden bir hafta önceymiş yaramı dağladın abi :(
    Seneye inşallah beraber oluruz. Yara değil sağlık olsun....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ellerinize emeğinize sağlık. Acayip kıskandım ama
    Levent bey şimdiden önümüzdeki yılın festival günlerine hazırlık yap, hep birlikte olalım olmaz mı??

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok güzel bir gezi raporu olmuş elinize sağlık.kortejdede benim resmimi çekmişsiniz çok sevindimmm 01 Y 1236 benim motorum

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi raporu olmuş elinize sağlık.kortejdede benim resmimi çekmişsiniz çok sevindimmm 01 Y 1236 benim motorum
    Çok sağolun teşekkür ederim, evet iki kare de görüntün var artçı ile beraber .
    tuc bunu beğendi.

gisler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika bir gezi olmuş.. fotograflar süper

elinize sağlık...

Not: 350D nin sensörün de toz var bilginize

Alıntı gisler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gezi olmuş.. fotograflar süper

elinize sağlık...

Not: 350D nin sensörün de toz var bilginize
    Çok teşekkür ederim, evet maalesef toz var temizlemeye cesaret edemedim sezon sonu erkayalara gönderecem

gisler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, evet maalesef toz var temizlemeye cesaret edemedim sezon sonu erkayalara gönderecem
    bozacağınız kıracağınız bir şey yok.. çok sert bir cisim sokmadığınız sürece.. hava pompaları var bu iş için biliyorsunuzdur, yeni oluşan tozları kolayca atabilirsiniz
    oturan tozları ise maalesef tazyikli hava tutmalısınız.. ve Erkayalara gitmenize gerek yok.. para istiyorlar bu iş için ;)

hayyam çarşısın da Hayyam foto teknik (slm mı mı söyleyin) veya babataş a gidin ücretsiz 2 dk için de hallederler ;)

sevgiler...

uppss.. siz elazığ daymışınız..

burada tanıdık varsa gönderin bence.. erkayalarla hiiç uğraşmayın
    Not: ayrıca artık resmi mümessil değil ;)

Alıntı gisler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bozacağınız kıracağınız bir şey yok.. çok sert bir cisim sokmadığınız sürece.. hava pompaları var bu iş için biliyorsunuzdur, yeni oluşan tozları kolayca atabilirsiniz
    oturan tozları ise maalesef tazyikli hava tutmalısınız.. ve Erkayalara gitmenize gerek yok.. para istiyorlar bu iş için ;)

hayyam çarşısın da Hayyam foto teknik (slm mı mı söyleyin) veya babataş a gidin ücretsiz 2 dk için de hallederler ;)

sevgiler...

uppss.. siz elazığ daymışınız..

burada tanıdık varsa gönderin bence.. erkayalarla hiiç uğraşmayın
    Not: ayrıca artık resmi mümessil değil ;)
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim, Valla cesaretlendim şimdi bir deneyecem bakalım ne olacak...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)