Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Günübirlik Gaziantep gezisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    26 Mayıs 2013 Gaziantep'te yapılan bir sınav için, toplam 730 kilometrelik gidiş ve dönüş maceram. Sabah erken saat 05:30 da harekat ettim. Rotam aşağıdaki gibi, yollar genelde çok iyi, tabii yer yer yol yapım çalışmaları da devam ediyor. Güzel geçen yolculuğumun hikayesine birlikte bakalım neler olmuş...

İşte rotam..

İşte yolculuğumuzun kareleri başladı...

Kapıkaya rampasına giriş..

Kapıkaya rampasında yol yapım çalışmaları başlamış geçişler tek şeritten veriliyor dikkatli olmak lazım..

Malatya girişi, Malatya çevre yolu yapımı bir türlü bitmedi..

Turgut Özal viyadüğüne giriş..

Kayseri, Adıyaman yol ayrımı..

Malatya, Doğanşehir arası, yol çok güzel..

Çığlık Köyü..

Doğanşehir yol ayrımı..

Doğanşehir sulama Gölet'inde Sabah kahvaltı molası...

Ve gölet çevresinden bir resim..

Sürgü girişi

Gölbaşına doğru devam ediyorum..

Karşı dağlarda kar hala duruyor..

Yine yol yapım çalışmaları başladı.

Erkenek Tünele yaklaşıyorum..

Çok dikkatli olmak lazım, yol hem çok dar, hem de çok virajlı..

Yapımı devam eden yeni tüneller..

Eski tünel, yenileri hizmete açılınca bu tünel kullanım dışı kalacak gibi görünüyor..

Burada köz çayı içmek farz gibi bir şey harika çay oluyor.

Burada görünen yol eskiden çok dardı, Tabiri caizse iki araç yan yana zor geçerdi, şimdi bayağı genişlemiş ve yapım çalışmaları da devam ediyor hala..

Ülkemizde görmeye alışık olduğumuz yol kenarlarındaki satıcılar..

Pazarcık ilçemiz de yakıt ikmali..

Gaziantep girişinde eski zamanları anımsatan bir kervan görüntüsü..

Gaziantep'te değerli arkadaşlarım. Selim, Hasan, Şeref ve bendeniz Muzaffer..

Burdan sonra dönüş başladı...

Türkoğlu, Kahramanmaraş yol ayrımı, meşhur maraş dondurması..

Telefonda navigasyon.

Erkenek'te sürmeli çay evi ve sürmeli dayı..

Ve gezimin sonu burada bitiyor. Doğanşehir'e geldiğimde hava bayağı bozdu, havada kararmaya başladı. Yağmurluğumu ve ekipmanları mı donanıp yola devam ettim, yaklaşık 3 Km. sonra bardaktan boşalırcasına yağmur başladı tabii fotoğraf çekimlerini de bırakmak zorunda kaldım..
    FatihC, tezer, babaduru ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    emeğine sağlık muzaffer bey ,güzel bir gezi, paylaşım için teşekkürler .gezilerinin devamını dilerim .

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    güzel bir gezi olmuşa benziyor abi, Malatya'nın her tarafı şantiye gibi oldu şehrin giriş çıkışlarında da durum bilhassa böyle, daha yeni büyükşehir olduk diye şehir içerisinde de sürekli bir altyapı ve kaldırım/yol çalışması var vatandaşlar bıkmış durumda artık, bir yolu günde 3-4 defa trafiğe kapatıp açtıkları oluyor.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Emeğine sağlık, Muzaffer Bey, gidemediğimiz yerlere fotograflarınınzla bizleri götürdünüz,teşekkür ederim.
    Herzamanki gibi süpersiniz, sağlıgınız nasıl ? Balık tutanları bıraz daha detaylarını beklerdık rasgeleeee.
    Yeni yol maceralarınızı beklıyoruz sağlıcakla kalın

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık muzaffer bey ,güzel bir gezi, paylaşım için teşekkürler .gezilerinin devamını dilerim .
    Teşekkür ederim Mesut Bey....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık, Muzaffer Bey, gidemediğimiz yerlere fotograflarınınzla bizleri götürdünüz,teşekkür ederim.
    Herzamanki gibi süpersiniz, sağlıgınız nasıl ? Balık tutanları bıraz daha detaylarını beklerdık rasgeleeee.
    Yeni yol maceralarınızı beklıyoruz sağlıcakla kalın
    Çok teşekkür ederim sağ olun, sağlığım iyi çok şükür birazcık omzumda ağrı var oda tedaviye cevap veriyor zamanla geçer inşallah. Balık tutanları detaylı çekemedim çünkü motor hareket halindeyken çektim. Akşam saati de yaklaşmıştı ve gittiğim istikamete doğru kara bulutlarda yoğunlaşmaya başlayınca yağmura yakalanmamak için acele ettim ancak yağmura yakalanmaktan kurtulamadım. Olsun yağmurda olsa motorla gezip resim çekmek çok güzel bir duygu. Evet yeni yol macerası var, nasip olursa Haziran 8 de Mersin seyahati var, orada Honda plaza açılışına davet edildik, akabinde Antalya turu planlıyoruz bir aksilik çıkmazsa....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuşa benziyor abi, Malatya'nın her tarafı şantiye gibi oldu şehrin giriş çıkışlarında da durum bilhassa böyle, daha yeni büyükşehir olduk diye şehir içerisinde de sürekli bir altyapı ve kaldırım/yol çalışması var vatandaşlar bıkmış durumda artık, bir yolu günde 3-4 defa trafiğe kapatıp açtıkları oluyor.
    Sevgili Fatih teşekkür ederim evet güzel bir gezi oldu, ancak yapılaşma konusunda Malatyalı hemşehrilerimle aynı fikirde değilim, şöyleki Belediyeci olmam hasebi ile o hizmetlerin ileride sizlere ne gibi güzellikler getireceğini çok iyi biliyorum. Birazcık sabır etmek lazım..
    fz6_fazer ve FatihC bunu beğendiler.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler. Motor 4000 devirde 80 mi basıyor

Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler. Motor 4000 devirde 80 mi basıyor
    Ben teşekkür ederim Emre bey, devire ve Km. ye pek dikkat etmedim ancak resmi çekerken elimi gazdan çekiyorum mecburen haliyle motorda yavaşlıyor, o an benim için önemli olan güzel görüntüleri yakalayabilmek ondan dolayıdır ki hızıma, devrime pek dikkat etmiyorum..

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Muzaffer bey,
    Hemen hemen her ay geçtiğim bir güzergahı fotoğraf karelerinde izlemek çok keyifli oldu.
    Paylaşım için teşekkürler.

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    Güzel gezi...2009 da arabamla geçmiş,sıkıcı viraj,kamyon arkası yolculuktan sonra burada mola iyi gelmişti.Ama buradan çıkıştan sonra radara girmiştim...İnşallah motorla en kısa zamanda geleceğim....
    [IMG][/IMG]

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Emeğinize sağlık Muzaffer Bey. Gerçekten bol resimli ve çok güzel bir gezi. Teşekkürler.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Emeğinize sağlık, çok güzel kareler yakalamışsınız Resimde gördüğüm telefonu navigasyon olarafk kullanıyorsunuz, telefon tutucusunu merak ettim, güzel bir tutucuya benziyor, bende bunun gibi tutucu arıyordum Sorması ayıp nerden ve kaça temin ettiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eline,ayağına sağlık,keyifle baştan sona inceledim.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    Malum sebeplerden dolayı sana eşlik edemedim abi ancak bir gözümde yollarda kaldı

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    elıne emegıne saglık cok guzel gezı olmus nıcelerıne ınsallah tekerınız duz bassın
    bu arada motorunuzu cok begendım kazasız belasız surusler

Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer bey,
    Hemen hemen her ay geçtiğim bir güzergahı fotoğraf karelerinde izlemek çok keyifli oldu.
    Paylaşım için teşekkürler.
    Bende teşekkür ederim Yusuf bey, işiniz gereği mi geçiyorsunuz yoksa motor gezisimi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı apophis2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi...2009 da arabamla geçmiş,sıkıcı viraj,kamyon arkası yolculuktan sonra burada mola iyi gelmişti.Ama buradan çıkıştan sonra radara girmiştim...İnşallah motorla en kısa zamanda geleceğim....
    http://<a href="http://img444.yukle....202055.jpg</a>
    Tünellerde biterse eğer artık kamyon arkası sıkıcı seyahat ortadan kalkar, radara yakalanmanız kötü olmuş, sağlık olsun yapacak bişey yok maalesef. Şayet motorla gelirseniz mutlaka haberimiz olsun, sizi ağırlamaktan onur duyarım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık Muzaffer Bey. Gerçekten bol resimli ve çok güzel bir gezi. Teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim, imkanlar dahilinde darısı başınıza derim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık, çok güzel kareler yakalamışsınız Resimde gördüğüm telefonu navigasyon olarafk kullanıyorsunuz, telefon tutucusunu merak ettim, güzel bir tutucuya benziyor, bende bunun gibi tutucu arıyordum Sorması ayıp nerden ve kaça temin ettiniz
    Evet adaşım telefonu navigasyon olarak kullanıyorum. Telefon İphone 5, navigasyon zaman zaman beni çıldırtan lisanslı Sygic programı, Telefon tutucusu ise İphone 4 tutucusu, geçen yıl İzmir de Mototal den almıştım o tarihte iphone 4 vardı tam oluyordu şimdi ise iphone 5 var en olarak sıkıntı yok ama boy olarak uzun olduğundan tam kilitlenmiyor ama sorunsuz kullanılabiliyor, fiyatı ise 110. TL idi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline,ayağına sağlık,keyifle baştan sona inceledim.
    Çok teşekkür ederim Savaş bey sağolun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum sebeplerden dolayı sana eşlik edemedim abi ancak bir gözümde yollarda kaldı
    Hayırlısı olsun Halilim, inşallah bir gün beraber uzun bir gezi yaparız dert etme..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı mustafaferah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elıne emegıne saglık cok guzel gezı olmus nıcelerıne ınsallah tekerınız duz bassın
    bu arada motorunuzu cok begendım kazasız belasız surusler
    Çok teşekkür ederim Mustafa bey, Motorum malum CBF 500 çok memnunum ama yaş 50 oldu Naket motor dan Enduroya geçmem lazım rüzgar beni bayağı rahatsız ediyor..

ŞEHMUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Rokko
    Ne güzel, ne güzel, yol kenarlarındaki çay bahçeleri, kebapçıları ne güzel valla

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    bütün resimlerde görülen hafif nokta şeklindeki karartı ufo takibindeymişsin gibi bir izlenim vermiş
    güzel makine güzel gezi ...

Alıntı ŞEHMUZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel, ne güzel, yol kenarlarındaki çay bahçeleri, kebapçıları ne güzel valla
    Evet kebapçılar güzel ama benim gibi vejetaryen'e (yani et yemeyen ) dememişler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün resimlerde görülen hafif nokta şeklindeki karartı ufo takibindeymişsin gibi bir izlenim vermiş
    güzel makine güzel gezi ...
    Evet Veysel kardeşim o karartı maalesef fotoğraf makinesinin sensöründe var, temizleme menüsü var makinede ama riskli ancak servisi tarafından temizlenmeli, ben yapmaya kalkarsam makinenin sonu demektir, şimdilik servisine gidene kadar idare edecez...

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Güzel bi gezi olmuş,çok beğendim ama neden yalnızsın arkadaşım keşke bi motor daha olsaydı,daha zevkli olurdu. benim bundan önceki motorumda cbf 500 idi sıfır almışdım çok memnundum.harika bi motor ben çok beğenmişdim. şu an tekrar sıfırı çıkmış olsa hiç düşünmeden yine alırım.fakat daha ne yazık ki honda da üretimi yok.Güle güle kullan, yolun açık olsun arkadaşım...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)