Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İhtiyar heyetinin Karadeniz ve Batum Gezisi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Sevgili motorcu arkadaşlarım.sizlerle şimdi de karadeniz ve batum gezi resimlerimi paylaşmak istedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    paylaş abi bekliyoruz
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    MERAKLA BEKLİYORUZZZZ...
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    ihtiyar heyetin bir,üç ,dört ve beş numaraları ile gezimiz başlıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

gece hopada konakladıkdan sonra, sabah erkenden sarp kapıdayız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

3 numaranın kimliği yok.
    4 numaranın da motor kaydı üzerine olmayınca,onlar fire verdiler, 5 numara ile ben günü birlik girdik ama fazla kalmadan geri döndük
    çünki arkadaşlar kapıda bekliyorlar. 5 numaranın gelmesini bekliyoruz hayırlısı ile bi geleydi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

sarp kapı.çıkış yerii..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Rize ikizdere yolu.yağmur başladı, yağmurluklar hazır,tedbirimizi biz alalım da.daha çok yolumuz var..

3 numara ve ben arkadaşlar burda üç numaranın başına dikkatli bakmanızı rica edicem.neden derseniz açıklaması sonraki resimlerde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

4 numara ercüment arkadaşımız ve ben kenan abiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

yolda biraz mola,daha hala rampa çıkıyoruz, kaplıcaya kadar devam gece orda termalde konaklamayı düşünüyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

nihayet vardık termal otele. harika bi yer manzara derseniz süperrrr.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

termal otelden ayrılıp, 17 km daha rampa çıkıyoruz ve ikizderesi doğal alabalık yerine geliyoruz. ben hiç motorla bu kadar çok yükseğe. çıkmamışdım.
    bulutların üzerindeyiz,adeta.ağustos,ayında olmamıza rağmen hava buz gibi.soba yanıyor
    balıklar karşıdaki ikizderesinden olta ile tutulup,terayağında kızartılıp salata ile servis arkadaşlar ediyorlar yanında köy ekmeği ve içebildiğin kadar çay..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Şu bizim 5 numara, bi motoru var leylek gibi havada duruyor, her mola yerinde, hep benim motorun yanına çekiyor,lan oğlum getirme yanıma, motorun üzerine
    düşer falan diyorum,al götür nereye park edersen et ama benim motorun yanına getirme,
    kızdım yine aldı gitti başka tarafa. (ADI AHMET VERİYOR YOLDA BİZE ARA SIRA ZAHMET.)
    ama yinede kendisini çok seviyoruzz,harika bi arkadaş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

ortadaki arkadaşımız,bizi trabzonda misafir eden, hemşerimiz sağolsun çok ilgilendi, bizimle her şey için çok teşekkürler komutanım..
    sağ başdaki arkadaşımızda işde sizlere bahsettiğim bizim 5 numara gözlüksüz olan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

speed_dream, tezer, DEISIS ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    MUTLULUK BU OLSA GEREK...

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    abii güzel gezi olmuş emeğinize sağlık bende niksardan apdullah yılmaz bende esnafım abii tanışmak isterim abi kaleye çıkmışsnz teşekkr ederiz abi bizde Niksarda motosiklet festivali yapcaz sizleride aramızda görmek isteriz abii bana 0544 776 7887 den ulaşırsan daha detaylı konuşuruz teşekkr ederim iyi günler..
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abii güzel gezi olmuş emeğinize sağlık bende niksardan apdullah yılmaz bende esnafım abii tanışmak isterim abi kaleye çıkmışsnz teşekkr ederiz abi bizde Niksarda motosiklet festivali yapcaz sizleride aramızda görmek isteriz abii bana 0544 776 7887 den ulaşırsan daha detaylı konuşuruz teşekkr ederim iyi günler..
    İnşallah apdullah kardeşim neden olmasın.daha bu hafta sizin orda, akkuş daydık, 8 motor geldik sizin oraya,tanışırız inşallah.memnun olurum. görüşürüz.

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    abii facebookdan eklermisin beni ya da ben ekliyim daha kolay haberleşiriz gezilerden haberdar oluruz
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuşş... ohh yepyeşil heryer..
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    YARABBİM, ŞUNLARIN ŞİRİNLİĞİNE Bİ BAKIN ARKADAŞLAR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)