Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tekirdağ Hayrabolu GEZİNTİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçiye benzer bir yanımız olduğunu düşünmüyorum iki takım ayna eksik diye apaçi mi olduk zaten istem dışı çıkarılmış aynalar...
    Hadi birisi istem dışı diğeri ne oluyor peki?
    Aynayı geçtim ehliyet yok hadi onuda geçtim soba borusu eksoz var motorda
    Gürültü ile gezerken küfür yemek hoşunuza gitmiyor olsa gerek
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    korumaları on numara olan arkadaşım arkanı nasıl kontrol ediyorsun?
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    o motor benim yanımdan gitti bütün yol boyunca

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    güzel olmuş sadece elde sigaralı fotoyu yok edelim kötü örnek olmayalım
    hellboys bunu beğendi.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    Extrema hocam apaci ye benzer bi halimiz mi var.Sadece 2 motorda ayna yok diye bu ön yargıyı kullanıyorsanız ayıp ediyorsunuz.Bir düşünün.Hangi apaci kendine koruma alır.Agv kask+zandona dizlik yakın zamanda alıcağım alpinestar atem mont+alpinestar gp pro eldiven.Kudrette dainese tulum+eldiven+beon kask+dainese bot.Bir düşünün bu motora yaptığım+yapacağım 3 bin küsür ekipmanı başka hangi apaci kendine yapar.Bir düşünün.1000cc motorda bile bu ekipmanı kullanıyorlarken ben 150 lik gariban bi motora neden alıcam.Kendime aldiğim ekipman motordan pahalı olucakki düştüğüm zaman beni korusun.2-3 ay içinde alınca alpinestar mont+eldiveni biliyorum herkez bana gülecek.Şimdiden gülüyorlar zaten kask konusunda.Ama kask yüzünden arkadaşım öldüğü için aldığımı bilmiyorlar.Ben kendime+çevreme koruma sağlıyorum mu sağlıyorum.Sırf 20 tl lik basit ayna için apaci kavramını kullanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.Bi düşünün niye takmıyorum.İnsanın ön yargıları karşısındakini eleştirmeye çok meraklı.Biliyorum ayna takmamak kötü birşey.Sol aynam kırık.Sağı takıyorum sol şeridi göstermiyor.Üzerimdeki bulutları ve telleri gösteriyor.Benim ne işime yarıyacak o.Konu dışına çıktıysam özürlerimi iletiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

korumaları on numara olan arkadaşım arkanı nasıl kontrol ediyorsun?
    Serdar abi biliyorum ayna yok.Aynalı olan arkadaşın arkasında seyir halinde takip ettim hep.Kimseye bir yanlışımız,şerit ihlalimiz olmadı.Sol ayna kırık.Sağ aynada rüzgarda katlanıyo,yukarı aşşağı hareket ediyor.Arkamı tam net göstermiyor.Ondan takmıyorum.Arkamla zaten hiç alakası yok.Bulutları filan gösteriyor.Az önce sipariş geçtim zaten ayna konusunuda çözmüş bulunuyorum.

Mondial Drift deki Eğsoz çok Çirkin gürültülü ses çıkarıo Bizim bursada Apaçiler kullanıo
    ExTReMa bunu beğendi.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Sizin yaşlarınızda olan çoğu gençler ne forum okur nede gezi fotografı çekip sitede paylaşırlar.Hatta bak birisi aynasızsınız diye size apaçi demiş ona laf yetiştirmek yerine ayna siparişi verdiğini söylüyorsun.Afferin size şu deli dolu yıllarınızı kazasız belasız atlatın en kral motosikletçi siz olursunuz gençler.
    hellboys ve nefretxx bunu beğendiler.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    apaçi değilsiniz belki ama liseli detected bi tarzınız yok değil hani. zaten ben ehliyetsizlikten sizi sınıfta bıraktım. elbete motoru ehliyet değil sürücü kullanır ama sen hem kurallara uygun iyi sür hem de ehliyetli sür. diploması olmayan birisi isterse tüm literatürü ezbere bilsin doktor olamaz. benimki sadece abi tavsiyesi, kırmak istemem, ileride hak vereceksiniz.

Motosikleti
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçi değilsiniz belki ama liseli detected bi tarzınız yok değil hani. zaten ben ehliyetsizlikten sizi sınıfta bıraktım. elbete motoru ehliyet değil sürücü kullanır ama sen hem kurallara uygun iyi sür hem de ehliyetli sür. diploması olmayan birisi isterse tüm literatürü ezbere bilsin doktor olamaz. benimki sadece abi tavsiyesi, kırmak istemem, ileride hak vereceksiniz.
    Hocam ehliyet şart.Evet liseliyizve tam olarak 1 sene var ehliyetimi almaya.Ehliyeti sağ sağlim alayım bir daha polis korkusu kalmıyacak.Şehir içi sessiz sakin kullanımda trafiklerin birşey dedikleri yok.Ama bugün gelirken 2 yerde trafik korkusundan ehliyetli arkadaş gidip baktı sağolsun.Ama polis yoktu ortalıkta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin yaşlarınızda olan çoğu gençler ne forum okur nede gezi fotografı çekip sitede paylaşırlar.Hatta bak birisi aynasızsınız diye size apaçi demiş ona laf yetiştirmek yerine ayna siparişi verdiğini söylüyorsun.Afferin size şu deli dolu yıllarınızı kazasız belasız atlatın en kral motosikletçi siz olursunuz gençler.
    Abi 20 tl lik bi basit ayna için başkasını kırmaya laf dalaşına hiç gerek duymuyorum.Bir dahaki gezimiz aynalı olacak.O zaman apaci diyecekler mi bilemiyorum.Bu dolu dizgin çağımızda biz yine yavaş gitmeyi kuralları uymayı tercih ediyoruz.Max yaptığım hız 120 oda benzin bittiği için gittiği yere kadar frensiz bastığımdan dolayı oldu.Normal 80-90 takip ediyoruz.Fazla hızda merakım yok.Yolda çabucak dursun,80-90 km hız yapsın ama varsın fazla gitmesin.Gideceğim yere 5-10-15 dk geç gideyim ama bana bişey olmasın orasını tercih ederim.Ama supersport makinelere ilgim baya yüksek.Bu arada teşekkür ederim abi kendi adıma şu konu başlığında ilk kez senden duyuyorum böyle bi iltifat başka üyelerin hepsi 2 ayna takmadık diye hemen apaci diyolar.
    hellboys, sarıdev ve haojin2005 bunu beğendiler.

Birdahaki resimlerede bakıcaz bakalım ayna olacak mı.
    Aynadan ziyade eksozuda değiştirinde kulaklarınız çınlamasın boşu boşuna..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    arkadaşa söylüyoruz zaten yakalanırsak o boru yüzünden yakalanıcaz :D

arkadaşa söylüyoruz zaten yakalanırsak o boru yüzünden yakalanıcaz :D
    Muratlının emniyet müdürü değişti dua edin geçen sene senin motorun eski sahibi özgür yakın arkadaşım olmasına rağmen bana eksozdan ceza kesmişti
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi birisi istem dışı diğeri ne oluyor peki?
    Aynayı geçtim ehliyet yok hadi onuda geçtim soba borusu eksoz var motorda
    Gürültü ile gezerken küfür yemek hoşunuza gitmiyor olsa gerek
    emrah olsun onlar benım kardeşlerim.. olur okadar gençlik ateşi

hellboys bunu yazdım kenara kara deftere hayrabol-malkara-t.dağ donus olabilirdi

....
    ExTReMa ve hellboys bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hellboys bunu yazdım kenara kara deftere hayrabol-malkara-t.dağ donus olabilirdi

....
    Ya topraam oluyo hepside eleştiri yapmadan da olmaz
    Nede olsa bende muratlılıyım
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya topraam oluyo hepside eleştiri yapmadan da olmaz
    Nede olsa bende muratlılıyım
    F gurubuna gel az

...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Racing kullananlara laf atmak gibi olmasında.
    Ben Honda 1000 RR ve YZF R1'e .kasksız ,parmak arası terlik ,şortla bineni gördüm.
    Tamam aynası olmaması hata .En başta ben karşı çıkarım.Ama sanki türkiyedeki bütün motor kullanıcılarının aynası var bir tek onların yokmuş gibi davranmalar fln.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

güzel gezi

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Geleceğin motorcularısınız tek eksik var onunda siparişini zaten vermişsiniz takdir ettim ... Bir sonraki de hikayeli ve anlatımlı olursa tadından yenmez
    hellboys ve nefretxx bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

....
    teşekkürler volkan abi benim eşşeği görüyon onunla gelemedik ama birdahakine yanına geliriz

Motosikleti
    teşekkürler volkan abi benim eşşeği görüyon onunla gelemedik ama birdahakine yanına geliriz
    bu hafta sonu rota belirlendi o zaman malkara ama yol durumu radat-trafik polisi onlarıda bi belirlesek güzel olucak
    hellboys bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)