Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MARDİN'E UZUN SOLUKLU GEZİ PROJESİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJR 1200
    Arkadaşlar bu sene Mardin'e uçmak suretiyle gittim, Güneydoğu Anadolu'da zorunlu hizmetini yapan Selçuk Yaşar kardeşim sağ olsun çok ciddi gezdirdi, (Selçuk çok değerlisin unutma)...
    Buralara muhakkak motosikletle gütmek lazım diye düşündüm ve Mayıs ayı civarı güzel Yurdumun, aşağıdaki haritadaki bölgelerine gitme planım var..

ROTA:
    https://maps.google.com/maps?saddr=Band%C4%B1rma,+T%C3%BCrkiye&daddr=Ulube y,+U%C5%9Fak,+T%C3%BCrkiye+to:Ak%C5%9Fehir,+T%C3%B Crkiye+to:%C5%9Eerefliko%C3%A7hisar,+T%C3%BCrkiye+ to:Ni%C4%9Fde,+T%C3%BCrkiye+to:Mersin,+T%C3%BCrkiy e+to:Adana,+T%C3%BCrkiye+to:Hatay,+T%C3%BCrkiye+to :Gaziantep,+T%C3%BCrkiye+to:%C5%9Eanl%C4%B1urfa,+T %C3%BCrkiye+to:Mardin,+T%C3%BCrkiye&hl=tr&ie=UTF8& sll=38.376115,34.277344&sspn=9.520469,19.753418&ge ocode=FSTWZwId2-2qASnxsL-od9O1FDEOhVhwvdIzvQ%3BFRsxSgIdBdS-ASlPKk4BEMnHFDHwWeLPxjzVKw%3BFcdDSQIdcVzfASklLI5uQ OjPFDESHSt97Of97Q%3BFbw-UgIdOM__ASm7mst_EEfUFDFsp5nUNTIeHA%3BFUtTQwIdxTkRA ilh7SJb5ucpFTFvq_AQwbZG5g%3BFQCGMQIddXYQAimfbr7ApP QnFTF3fR74sfK-TQ%3BFUCTNAId9fUaAimTcZynOI8oFTEG6gtY2HQW1g%3BFbly KwIdcqcqAikrZc50F_MlFTHTHg0GYinjmw%3BFeyVNQIdmGw6A ikvjPH3tOYxFTHQqmsRNYsuwA%3BFe0ANwIdbf5PAimRkGHc63 E0FTFsRgm3FoV4jg%3BFct5OQId_WdtAin9Cq-Kw4gKQDFB-LBH_CDfRw&oq=hata&mra=ps&t=m&z=6

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Bandırma-Mardin
    Rotayı değiştirdim, bu nasıl Beyler?...
    http://goo.gl/maps/nv2VE

Mardin-Bandırma
    Buda dönüş rotası nasıl beyler?...
    http://goo.gl/maps/Yyu8d

FACEBOOK:
    https://www.facebook.com/BuVatanBizimGidelimGorelim

Şu an için rotanın son durumu:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Yollardan bir kaç fotoğraf, geçmişte yaptıklarım, gelecekte yapacaklarımın teminatıdır... ;)

oguzcelik, haojin2005 ve esirci bunu beğendiler.
    ...der __face__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    hadi hayırlısı şimdiden geçerken kırıkkaleyede uğra bi çayımı içersin değiştir rotayı
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Haziranın ilk haftasonu Diyarbakıra gideceğim Bende Diyarbakırda görev icabı bulunuyorum.Vaktimiz uyuşsaydı size Diyarbakır Batman Mardin gibi eşlik ederdim.Yinede kısmet.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Hocam fotoğraflar çok güzel olmuş bu şekilde nasıl yaptınız?
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende Adana'dan Mardin'e gitmeyi düşünüyorum. Fakat bir problem var. Benim motosiklet 100'lük, üstelik Çinli.
    Hızı beni sıkmaz derseniz, Adana'dan itibaren size eşlik etmek isterim.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Feyzhan'ım, her ne kadar fuarda görüşecek olsak ta, Antakya ziyaretini sabırsızlıkla bekliyorum.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    gezi rotanızda gördüğüm kadarıyla şanlıurfa da var bende doğu hizmetimi yapmaktayım burada

buraya gelmeden önce haberleşirsek sizi karşılayabilirim (iş bakımından uygun olmak kaydıyla)

inşallah urfayı beraber gezeriz
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)