Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tvs apache rtr , mondial 125mh drıft eskişehir -akdeniz ve ege sahil turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bu malzemeleri sırtımda mı taşıyayım yoksa kamyonet mi tutayım
    kanka ne gerek var bu kadar malzemeye, sadece motorunun bagajına bi tane mayo şort bide çadır alacaksın.
    zaten kamp yerlerinde tüm malz. sana veriyorlar. bak keyfine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ne gerek var bu kadar malzemeye, sadece motorunun bagajına bi tane mayo şort bide çadır alacaksın.
    zaten kamp yerlerinde tüm malz. sana veriyorlar. bak keyfine
    bu konuya en guzel cevap abi motor 150 cc . çift dingilli kamyan değil

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    Arkadaşlar yola çıkmadan motorlara bakım yaptıracagız nelerıne baktıralım uyaracagınız konular var mı

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    yağ değişimi, hava filtresi temizliği, yağ filtresi temizliği gerekirse değişimi, karburatör temizliği, debriyaj ve fren telleri kontrolü gerekirse değişimi, hava ayarı, arka ön takozlar, rulmanlar kontrol gerekirse değişim, debriyaj balatasının durumuna göre değişimi, lambalar da önemli yedek almayı unutmayın, ayrıca buji ile ilgili kontroller, fren balataları, yedek zincir ve zincir bakımı gerekirse zincir gerersiniz, Tabi yanınızda böyle durumlar için alet edevat lazım, daha sonra yedek buji falan aklıma gelenleri sıraladım arasından duruma göre seçersiniz Siz bence motoru komple bakıma sokun
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Bu kadar malzemeyi kamyon anca alır heralde
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Merhaba tüm motor tutkunu,sevdalırına.

İzmir Seferihisar'ın Gödence köyünde Chat-in adında Bio Enjoy Garten isminde tümü organik olan yiyecek,içecek sunan bir konaklama,dinlenme evi açtımEkmeği,yemeği ,tandır kebabını doğal sunmak istiyorum.Önceden bilgi verilmesi halinde her arzu ve istekleriniz mümkün olduğunca yerine getirelecekdir,kamp kurabilirsiniz istediğiniz kadar.Şarap ve Kebab evi olarak Telefonve maillerinizi bekliyorum.Hayırlı,mutlu,huzurlu,kazasız yolculuklar hepinize.[IMG]chat-in[/IMG]telefon 05447949551 mail adresim chat-in@windowslive.com

Karahisar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 K8
    Nacizane bir iki tavsiyede bulunayım sizlere. Bir kaç yorumu okudum, motorlarınız için yok bu yol fazla falan diyenler olmuş. Kesinlikle hiç bir motor için hiç bir yol fazla değildir. Motorlarınızın bakımlı olduğunu söylemişsiniz, yanınızda elzem malzemeleri bulundurun. Lastik tamir tüpü ve seti mutlaka olsun. Basit müdahaleler yapabileceğiniz motorun avadanlığı bulunmalı artı bir iki sigorta ve lamba sizin için yeterli olur. İhtiyaç duyduğunuzda her yerden yardım bulabilirsiniz zaten. Ben motor kollanımı ile ilgili bir iki nasihatte bulunayım. Kurallara uyacaksınız bunu ikilemiyelim. Püf noktalara gelelim, Yolda konumlanmaya, yolu ve trafiği okumaya, akan trafikte proaktif olmaya , sürekli yol ,araçlar, trafik ve engeller ile tehlikeleri okumaya bilgi toplamaya özen gösterin. Uzun mesafe ve zamanda motor kullanmayın. Motor üzerinde Maksimum Birbuçuk saatten fazla kalmayın mümkünse bir saat kullanım ilk mola 5 dakika, ikinci saat sonunda 20 dakika gibi yapın. Duraklamalarınızda mutlaka bir miktar kısa da olsa yürüyüş yaparak bacak ve ayaklarınızda kan dolaşımını çalıştırın. Oturma pozisyonuz itibariyle ve eğer belliği de biraz sıkarsanız 2. saat sonunda bilinki ayaklarınızı yere koyduğunuzda sizi ve motorunuzu taşımayacak üzerinize yıkılacaktır unutmayın. Belliğiniz sıkı olmasın. İyi yolculuklar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.
    Ferudunn bunu beğendi.
    ===================================
    Kaskını tak. İki damla ter akması Kan akmasından iyidir.
    TB5DT

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Geciktiricide alın yanınıza
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    [QUOTE=Karahisar03;2736671]Nacizane bir iki tavsiyede bulunayım sizlere. Bir kaç yorumu okudum, motorlarınız için yok bu yol fazla falan diyenler olmuş. Kesinlikle hiç bir motor için hiç bir yol fazla değildir. Motorlarınızın bakımlı olduğunu söylemişsiniz, yanınızda elzem malzemeleri bulundurun. Lastik tamir tüpü ve seti mutlaka olsun. Basit müdahaleler yapabileceğiniz motorun avadanlığı bulunmalı artı bir iki sigorta ve lamba sizin için yeterli olur. İhtiyaç duyduğunuzda her yerden yardım bulabilirsiniz zaten. Ben motor kollanımı ile ilgili bir iki nasihatte bulunayım. Kurallara uyacaksınız bunu ikilemiyelim. Püf noktalara gelelim, Yolda konumlanmaya, yolu ve trafiği okumaya, akan trafikte proaktif olmaya , sürekli yol ,araçlar, trafik ve engeller ile tehlikeleri okumaya bilgi toplamaya özen gösterin. Uzun mesafe ve zamanda motor kullanmayın. Motor üzerinde Maksimum Birbuçuk saatten fazla kalmayın mümkünse bir saat kullanım ilk mola 5 dakika, ikinci sa

sayin hemserim yazdiginiz seyleri cok iyi dusunduk uygulayacagimizdan emin olabilirsiniz yarin motorlari bakima sokacagiz iyice baksinlar heyecanda basladi bizde hadi hayirlisi
    Ferudunn bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    Arkadaşlar konaklama ve rota ile ilgili bazı önerilerim olabilir.
    Kemerin ici cok kamp yapabileceginiz bir yer degil. Onerim kemerden sonra Fasalis, Tekirova veya Olimpos gibi alternatifleri değerlendirmeniz. Daha sonra sahilde Kas oldukca guzel bir yer belki bir gece Kas Kamping'de kalabilirisiniz. Eger Kemer'de kalirsaniz Fethiye'ye gecerken Finike yol uzerinde uygun fiyatli konaklama icin baska bir alternatif.
    Fethiye'de Oludenizi kesinlike tavsiye ederim, kampingler var. Ayrica Oraya gitmisken Kayakoyu ve Kayakoyden sonra bir koy daha var ordada cadir kurabileceginiz kamping mevcut.
    Fethideyen Marmarise gececekseniz Marmarisin icinde kamping durumunu bilmiyorum ama Turunc ve Bozburun tarafina gecebilirisiniz. Bu bölgede yollar asfalt ama dag yolları ve yakit durumunuz onceden ayarlayin, Bozburuna kadar yakit bulamassiniz.
    Bu yolu tercih etmezseniz Marmaris Datca yolu uzerinde Marmaris cikisindan sonra 50 km. icinde 2 tane Orman İsletmeye ait kamping var. İsmini anımsamiyorum ama ikincisi oldukca guzel. Zamaniniz var eger para durumunu hallederiz derseniz Datca'ya gecin orda hayit buku, Orta buku alternatiflerinden birinde kalabilirisiniz ve Kinidosu gorun derim. Datcadan Bodruma feribot ile gecilebilir ucretlerini hatirlamiyorum ama web sitesinden bulabilirisiniz. Bodrumda kamping oneremem ama izmire gecerken Bafa golu kenarinda kamp yapabilirisiniz. Eger Datca tarafına gitmezseniz marmaristen sonra mutlaka Akyakada Orman isletme kampinginde kalın.
    Mugla üzerinden Kusadasi uzerinden İzmire gececekseniz Kuzadasi icinde kamping bilmiyorum ama Guzelcamli'da var tavsiye ederim.

Aklima gelenler ve genel fikir olarak bunlari soyleyebilirim. Detay veya sormak istediginzi birsey olursa, cevaplamaya calisirim.
    Yolunuz acik olsun.

Motosikleti
    tvs apache rtr ''08
    Alıntı ahmetrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konaklama ve rota ile ilgili bazı önerilerim olabilir.
    Kemerin ici cok kamp yapabileceginiz bir yer degil. Onerim kemerden sonra Fasalis, Tekirova veya Olimpos gibi alternatifleri değerlendirmeniz. Daha sonra sahilde Kas oldukca guzel bir yer belki bir gece Kas Kamping'de kalabilirisiniz. Eger Kemer'de kalirsaniz Fethiye'ye gecerken Finike yol uzerinde uygun fiyatli konaklama icin baska bir alternatif.
    Fethiye'de Oludenizi kesinlike tavsiye ederim, kampingler var. Ayrica Oraya gitmisken Kayakoyu ve Kayakoyden sonra bir koy daha var ordada cadir kurabileceginiz kamping mevcut.
    Fethideyen Marmarise gececekseniz Marmarisin icinde kamping durumunu bilmiyorum ama Turunc ve Bozburun tarafina gecebilirisiniz. Bu bölgede yollar asfalt ama dag yolları ve yakit durumunuz onceden ayarlayin, Bozburuna kadar yakit bulamassiniz.
    Bu yolu tercih etmezseniz Marmaris Datca yolu uzerinde Marmaris cikisindan sonra 50 km. icinde 2 tane Orman İsletmeye ait kamping var. İsmini anımsamiyorum ama ikincisi oldukca guzel. Zamaniniz var eger para durumunu hallederiz derseniz Datca'ya gecin orda hayit buku, Orta buku alternatiflerinden birinde kalabilirisiniz ve Kinidosu gorun derim. Datcadan Bodruma feribot ile gecilebilir ucretlerini hatirlamiyorum ama web sitesinden bulabilirisiniz. Bodrumda kamping oneremem ama izmire gecerken Bafa golu kenarinda kamp yapabilirisiniz. Eger Datca tarafına gitmezseniz marmaristen sonra mutlaka Akyakada Orman isletme kampinginde kalın.
    Mugla üzerinden Kusadasi uzerinden İzmire gececekseniz Kuzadasi icinde kamping bilmiyorum ama Guzelcamli'da var tavsiye ederim.

Aklima gelenler ve genel fikir olarak bunlari soyleyebilirim. Detay veya sormak istediginzi birsey olursa, cevaplamaya calisirim.
    Yolunuz acik olsun.
    ahmet bey bu yazınızı cıktısını aldım bile dıkkate alacagım ozellıkle buraları bulmaya calışacagım . dedıgınız gıbı kam yerleri olarak şuraları planladık.
    EĞİRDİR ALTIN KUM 1GUN
    FETHİYE 3 GUN
    MARMARİS 3 GUN
    BODRUM 2 GUN
    İZMİR 1 GUN
    ....... Dediğiniz üzere kaşı da listeye dahil edebiliriz 1 gece olarak kam yerlerını buldukça karar verdıgımız yerlerı paylaşacağım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)