Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

2006 1. İstanbul bulusması ve 2006 gezi programı (03/03/2006 CUMA)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay be numanım...yaş 14 hemi...*********..yani ybrnin önünü falan kaldırabiliyormusun...ulan seni almazlar lan gece alemlerine...sen en iyisi sütünü iç yavrucuğum...

numan taş...:annecim ben sütümü içtim yatıyorum...ama haber bülteninide izliyim noooluuurrr....bugün cuma ama anneciiiim...yarına ödev bırakmadım...ben uslu ve akıllı bir çocuğum dimi anneciiim...yarın erken kalkıp tom ve jerryi izleyeceemmmmm...

seni seviyoruz kuzenim balky...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Ulen metehan bak seni 500 no duragı yerine Van a bırakıp döncem haa..
    Bulandırme len...Hadi yırttın 2. biranda benden..

Motosikleti
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Ulen metehan bak seni 500 no duragı yerine Van a bırakıp döncem haa..
    Bulandırme len...Hadi yırttın 2. biranda benden..
    dur sen zuhtupaşa seninde defterin dürülecek şimdi...

arkadaşlar şu hikayemi dinleyin...zuhtupaşa ile gezenin burnu gübreden çıkmaz valla...geçmiş bir tarihte federalin evinde buluşma oldu...maç izledik falan...neyse eve döniyoruz...o zamanlar paşamda zort150 var...neyse beni e-5 e yola kadar atıver abi deme gafletinde bulundum...

neyse paşamın kafa iyi tabi...önümüze bir mercedes vito l kırmasınmı...ben artçıyım diyomki abiii ölüyozzz yavaşş...tık yok elemanda...lan bas frene diyom...neyse zar zor paşam gözünü açtı...çarpmaktan son anda kurtulduk...

esas komedi başka...neyse paşa beni indirdi...ben diyomki ulan burası pek e 5 otoyoluna benzemiyor anasını satayım...ama adam karşıda oturuyor bildiği vardır...500 otobüsleri geçer herhalde diye bekliyom minibüs yolunda...neyse 500 otobüslerini bekliyorum bir başıma saat 01...yarım saat geçti in cin top oynar caddede...takscinin birine dedimki abi 500 ne zaman geçer...arkadaşım burdan geçmez sen e-5 e çıkıcan demezmi...başımdam aşağı kaynar sular döküldü...

yürüyeceğim yolun 3 katını yürüyerek e-5 e çıktım 500 ler artık geçmez...neyse saat 02.00 oldu...kadıköy minibüsüne bindim...kadıköyden zar zor beşiktaşa geldim...saat.03..ama her dakka paşamın kulağını çınlatıyom...otostopla geceyarısı eve ulaşabildim valla....alkol alınca abimiz uçuşa geçiyor...dikkatli olmak lazım...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete varsa böle anektodlar dinleyelim yaaa ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    bbrr abi bende ne cevherler var...çıkarabilene aşkolsun....ama topiğin içine galiba ceviz ağacı dikiyorum...paşam beni dürtebilir...

senin bu thy pilotu arkadaşın vardı ya...ona selamlarımı iletsene abi...çok makaraydı...çok görmüş geçirmiş biriydi...Rıchard Gere gibiydi valla...çok sevdim kendisini...ulaşabilirsen öperim müsait yerlerinden...nerden geldiyse aklıma birden...

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    vay be numanım...yaş 14 hemi...*********..yani ybrnin önünü falan kaldırabiliyormusun...ulan seni almazlar lan gece alemlerine...sen en iyisi sütünü iç yavrucuğum...

numan taş...:annecim ben sütümü içtim yatıyorum...ama haber bülteninide izliyim noooluuurrr....bugün cuma ama anneciiiim...yarına ödev bırakmadım...ben uslu ve akıllı bir çocuğum dimi anneciiim...yarın erken kalkıp tom ve jerryi izleyeceemmmmm...

seni seviyoruz kuzenim balky...
    beni gaza getirsdinn bea kanka,tamam bea motoru kaçırıyom gecce.okk ama bi birada bana alın okk.hehe

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı numan_tas adlı üyeden alıntı
    beni gaza getirsdinn bea kanka,tamam bea motoru kaçırıyom gecce.okk ama bi birada bana alın okk.hehe
    Otur oturduğun yerde bakiyim sen. Yazmıştım senin topiğe daha önce, içkili mekanlarda 18 yaşın altındakiler alınmaz diye...

4 sene sonra bekleriz
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    ledo abisi gelsin be yav...süt içer abilerinin yanında....

nah gelirsin sen numan baş...ulan zibidi geçende kartalda bowlinge gelcem diyip satmadınmı...tuzladan 5 dakkalık kartala gelmedin...orda düştün gözümden zaten...bak geliyo beşkardeş...

FASTBOY3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun jl-150 classic
    millet hala kimseden ses yok öle olsun o kadar yolu motorla gelmek varken iett ile mi getirteceksiniz beni oraya bu arada bana bira ısmarlayan yokmu

Motosikleti
    Alıntı FASTBOY3 adlı üyeden alıntı
    millet hala kimseden ses yok öle olsun o kadar yolu motorla gelmek varken iett ile mi getirteceksiniz beni oraya bu arada bana bira ısmarlayan yokmu
    hoop birader noluyo bakem burda...nası yani...biralar bana ısmarlanıyor...hemen kıskanma...

tek rakibim Kemal Sunal...

Motosikleti
    Alıntı FASTBOY3 adlı üyeden alıntı
    Eveet saat 21:00 den önce orada olanlara 1 sürahi benden !

Şu maç hayırlısı ile istediğim gibi bir bitsin, ondan sonra ağanın eli tutulmaz !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    ledo abisi gelsin be yav...süt içer abilerinin yanında....

nah gelirsin sen numan baş...ulan zibidi geçende kartalda bowlinge gelcem diyip satmadınmı...tuzladan 5 dakkalık kartala gelmedin...orda düştün gözümden zaten...bak geliyo beşkardeş...
    tamam kankam sen göreceksinn senle öle bi hesaplaşcamki,görürsün ben geziye gelince,hayatın boyunca unutamayacaksınn...(motorun eksozuna havuç veya tekere duvar çivisi)hehehe

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    tanışmayı bende isterim benide ekleyin
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    keşke bu tür organizasyonlar burada da yapılsa
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Alıntı numan_tas adlı üyeden alıntı
    tamam kankam sen göreceksinn senle öle bi hesaplaşcamki,görürsün ben geziye gelince,hayatın boyunca unutamayacaksınn...(motorun eksozuna havuç veya tekere duvar çivisi)hehehe
    vayyyy...numan başşş...evladım sen akıllanmıycan dimi...tek teker mete hanzo abinle kapışmak heeee...bittin gülüm sen...eline verecem benim hayalbusanın egsozunu...

Alıntı transalp650 adlı üyeden alıntı
    tanışmayı bende isterim benide ekleyin
    transalpcim bekleriz hayatım...senin avatar benim siemens telefondaki logoya ne kadar da benziyor yav...

Alıntı seco@ybr adlı üyeden alıntı
    keşke bu tür organizasyonlar burada da yapılsa
    kıyamam sana kardeşim...uşağa geldiğimde seni ziyarete gelcem merak etme...yada biz site olarak seni ziyarete geliriz nasipse...motor gezileri dönemi başlasında...istanbul kökenli site olduğundan ambians burda...kader utansın...ben uşaklıyım...geliverdim gariii...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    mete az sus la,,zaten feneri yenemedik
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuş meteeee,bjk feneri zor yener zaten,zor kurtuldular elimizden

Motosikleti
    transalpcim bekleriz hayatım...senin avatar benim siemens telefondaki logoya ne kadar da benziyor yav...
    metehan, kardeşim, bak seni tanıyan var tanımıyan var. Böyle hayatım, canım filan olmuyo di mi kaçıracan arkadaşları !

Bak biranın içine kül serperim ona göre ! zaten canım sıkkın bıraktık 2 puanı dereliye !

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    hoppppp hadi elleri görelim
    kıskananlar çatlasın
    listeye bi güncel yap
    evet istanbul

Motosikleti
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    metehan, kardeşim, bak seni tanıyan var tanımıyan var. Böyle hayatım, canım filan olmuyo di mi kaçıracan arkadaşları !

Bak biranın içine kül serperim ona göre ! zaten canım sıkkın bıraktık 2 puanı dereliye !
    ledocum ben kül serpmenden değilde içine tükürmenden korkuyorum biranın...hani o kadar para vericen ya...

siz maç seyrederken ben topiği gündemde tutmaya çalışıyooommm...yaaa...2-2 bitmiş zaten...beşiktaşı en zayıf anında vurucaktık ama neyse...kurtuldular yine...

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler