Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

2006 1. İstanbul bulusması ve 2006 gezi programı (03/03/2006 CUMA)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    o başarılıııııııııııııııı
    o muhteşeeeemmmmmmm
    o müthiiiiişşşşşş
    o dost canlııııısıııııııııııııı
    o o o
    o issssttaannnnnbbuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllll ll
    evet beyler, eller havaya.gelmeyenleri tahtaya yazıcaz, ceza var ona göre...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    mete_han, ashes, ccbbdd, federal, Shamyl

ulan şu an başlıkta onlıne tam sevdiğim tayfam var yav...hepinizi müsait yerlerinizden öperim...hiçbirinizi ayırmadan kucaklıyorum dostlar...tam tayfa bunlar ya...ölüme git bunlarla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Ölüme gitme metehancım benle mümkünse Geziye git
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    kimseler kalmamış herkeze iyi geceler yarın artık buluşmaya dönelim bu kadar gereksiz olay yeter sevgilerle uyumadan istanbul hadi buluşalım onca bizleri engelleyenlere iyi bir cevap olsun bu buluşma olmasın diye(çabalıyorlar ) yılmayız

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Gelmem mi ledo abi Laf benim ağzımdan 1 defa çıkar Pardon klavyemden Ya bana öyle uzaktan kumanda falan işlemez...kimse yapmaz da zaten, beni az çok bilen bilir. Ben keyfime bakarım
    helal sana şamil
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Eveeet Istanbul HAde bakalım pazar pazar bulusmayı hatırlatalım...

FASTBOY3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun jl-150 classic
    Abi gelicemde önceden dediğim gibi bende motor yok oda çok koyuyor şimdi gelicem herkeste motor biz yine ezik ezik kalıcaz orda bilmiyoumki napsam

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı FASTBOY3 adlı üyeden alıntı
    Abi gelicemde önceden dediğim gibi bende motor yok oda çok koyuyor şimdi gelicem herkeste motor biz yine ezik ezik kalıcaz orda bilmiyoumki napsam

+1

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    FASTBOY3, ulasturhan ;

arkadaşlar, amma da yaptınız ha! Olur mu hiç öyle şey ?

Motorcu demek, illa motoru olan, demek değildir.

Motorcu demek, motoru ve motoru sevenleri seven demektir !

Hadi seni de bekliyoruz, ulasturhan. Fastboy3 zaten geliyor.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    belki bizde motorla gelmiyecez, havaya bağlı ne ile geleceğimiz
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR

Şansa bak bizdeki

Varmı böyle bir şey ya aylardır bu buluşmayı bekliyordum fakat 2 mart'ta İzmir'de duruşmam var ve hemen gelmeyip biraz İzmir'de birkaç gün takılmayı düşünüyordum eee şimdi ne olaacak o zaman
    ya cuma için dönecem İzmir'de fazla takılmadan ya da İzmir"de kalıp İzmir tayfasına takılacam

Asri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    arkadaslar ben ankaradan gelmeyı planlıyorum toplantı bıtınce sabaha karsı döneriz EGER GERCEKTEN GELMEK ISTEYEN VARSA ANKARADAN GIDELIM ARABAM 4 KISILIK PAYLASIRIZ PAŞA PAŞA GIDERIZ TOPLANTIYA TELNO:05432217483 OKAN ASRİ

Motosikleti
    canavar ankaradan geliyor beyav... ...helaaalll...yürü be asricim...kim tutar seni...sen aslansın parçalarsın...bizim istanbul tayfası biraz kelebek olur...özellikle federal diye bir zat(150) var...bembeyaz narin hassas güzel poposunu kızıltopraktan kaldırıp şurdan şuraya gelemiyor...

e sen ankaradan gelirsin ankara tayfası uyuyyormu...proemethus ne iş yaparsın kankacım...mt.net ankara şube müdür başyardımcısı sen değilmisin hocam...sende gel tanışak kaynaşak fokurdayak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gelememem konusunda sanırım beni yanlış anlayanlar var..elbette kimse kimse yerine karar veremez.Aranızda olmak isterdim ve belki fırsatım olsa çok kısa da uğrayabilirim ancak aynı gün önemli bir program olduğundan aranızda olmayabilirim.

hepinize şimdiden bol eğlenceli bir akşam dilerim.resimlerinizi bekliyoruzzzz

Motosikleti
    Alıntı demgah adlı üyeden alıntı
    Varmı böyle bir şey ya aylardır bu buluşmayı bekliyordum fakat 2 mart'ta İzmir'de duruşmam var ve hemen gelmeyip biraz İzmir'de birkaç gün takılmayı düşünüyordum eee şimdi ne olaacak o zaman
    ya cuma için dönecem İzmir'de fazla takılmadan ya da İzmir"de kalıp İzmir tayfasına takılacam
    demgahcım ben senin için adalet bakanlığından özel izin alıcam hayatım merak etme...

Motosikleti
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar gelememem konusunda sanırım beni yanlış anlayanlar var..elbette kimse kimse yerine karar veremez.Aranızda olmak isterdim ve belki fırsatım olsa çok kısa da uğrayabilirim ancak aynı gün önemli bir program olduğundan aranızda olmayabilirim.

hepinize şimdiden bol eğlenceli bir akşam dilerim.resimlerinizi bekliyoruzzzz
    perilcim gelmek yada gelmemek...işte bütün mesele bu... kendi kararlarını lütfen başkaları açıklamasın...

Alıntı FASTBOY3 adlı üyeden alıntı

yav şu fastboy kardeşimi biriniz alın yaaa....ben motor satın alıcam kankama valla...ağlayıp duruyor garip...küçükten hiç oyuncağıda olmamıştı ordan biliyom...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metecim rahatol sen,başası dediğin çok uzak biri değil bana ,amacı yardımcı olmaktı oda bunu yaptı ve ardında bende söyledim..
    dediğin gibi sorun yok...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Aslam metehan, yokluğumuzda sahip çıkmış topiğe

İlk biran benden
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Aslam metehan, yokluğumuzda sahip çıkmış topiğe

İlk biran benden
    kanka bira beni bozar...ben zemzem suyu içerim sadece...gayet efendi tıknaz 5 vakitçi ve dinibütün bir genç olarak alkollü içkilere karşıyım...

içene içme demem...

içmeyene iç demem...

ama beleş olduğundan bira teklifini reddedemiyeceğim...mezar han kardeşinden sevgilerle...

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    kanka bira beni bozar...ben zemzem suyu içerim sadece...gayet efendi tıknaz 5 vakitçi ve dinibütün bir genç olarak alkollü içkilere karşıyım...

içene içme demem...

içmeyene iç demem...

ama beleş olduğundan bira teklifini reddedemiyeceğim...mezar han kardeşinden sevgilerle...

hehehe süperrr bea abi,kimm tutarr seni...
    haaa bu arada abi bana gezilere katıl falan demişsin benim topic de,ama yani yaşş daha 14 bu yaştayken kim oğluna izin verirki?ben tuzladan bosatncıya kaçar gelirim ama babam ve annem duysa benim ebemi kovalar valla...haa bide polis falan yakalasa ii ce ayvayı yerim.keşke gece 1'de 2'de falan olsaydı tuzladaki arkadaşlarla birlikte gelirdim.yaaa sizde hep taa istanbulun başka bi yanına gezi düzenliyonuz birazda buralarda düzenleyin...

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler