Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

!!! İlköğretim Okuluna Yardım Kampanyası !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam evde kullanılmadan duran sağlam ve bir o kadarda işe yarayabilecek 15 cılt'e yakın ansiklopedi var,

işinize yarayacağını düşünüyorsanız p.tesi yollayabılırım,
    ben ptt'de çalışıyorum p.tesi yollarım salı elınızde olur sanırım...
    Çok teşekkür ederim faydalı olur, aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    metci hocam, özel mesajı hala açmamışsın o yüzden buradan yazmak durumunda kalıyorum hoşuma gitmese de. Kırtasiye ihtiyaçlarını bana bildir. Bayram dönüşü karşılayacağım. Özelden bildirirsen sevinirim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metci hocam, özel mesajı hala açmamışsın o yüzden buradan yazmak durumunda kalıyorum hoşuma gitmese de. Kırtasiye ihtiyaçlarını bana bildir. Bayram dönüşü karşılayacağım. Özelden bildirirsen sevinirim.
    Selamlar, özel mesajım kapalı değil, sanırım mesaj yazarken alttaki Send message to users even if they are not on your contact list. yazan kutucuğa tıklayıp mesajı gönderirseniz gelecektir... Özelden size en kısa zamanda ulaşacağım...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Tamam bekliyorum. Şimdiden iyi bayramlar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar bazılarınız benden ihtiyaç listesi istemişti,

-İlkokuma yazma kitapları (el yazısı ile olanlardan olursa daha uygun olur)
    -İlköğretim Matematik setleri
    -Resim defteri için boya malzemeleri
    -Defterler
    -Modeller (Dünya modeli gibi)
    -Harita ve atlas
    -Beden Eğitimi için top
    -Ansiklopedi setleri
    -Duvar panoları
    -6-13 yaş için önlük kazak pantolon ayakkabı gibi giyim malzemesi
    -Projeksiyon makinesi
    -Bilgisayar

:İlk etapta aklıma gelenler bunlar,
    Bilgisayar, sıva-boya, yakacak gibi kargo sorunu olan malzemelerde yardım etmek isteyen olursa başlığa ya da mcakir_1@hotmail.com adresinden ulaşabilirler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    devlet yardım yapmıyormu bunlara

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı portakal44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet yardım yapmıyormu bunlara
    Yeteri kadar değil malesef, resimlerden anlaşılacağı gibi...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugün PTT çok yoğun olduğu için gönderenlerin kolilerini alamadım, elime geçince bilgilendirme yapacağım...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ptt çok yoğun olduğu için gönderenlerin kolilerini alamadım, elime geçince bilgilendirme yapacağım...
    ... ... ...

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Şu anda libyadayım 11 eylülde türkiye ye izne geliyorum ve bir bakayım neler gönderebilceğime sanırım bol miktarda ilköğretim ders kitapları göndermeye çalışıcam ve birde bulabildiğim kadar giyisi ve ayakkabı. (ankarada kullanmadığım bir bilgisayarım vardı eğer bizimkiler birine vermedilerse onuda gönderebilirim) Ama sana şu kadarını söyliyim eğer bunu basına duyurmazsan maalesef bir başarı elde edemezsin. gerçi duyursan da çok bir şey edebilceğini sanmıyorum.

Van a yakın arkadaşlar ya da van da yaşayan arkadaşlar bir gezi düzenleyebilirler (eğer motoru mu almış olursam bende seve seve katılmak isterim tabi iznim bitmeden gerçekleşirse) Bu geziyi de basına haber verirler ise hiç değilse biraz dikkat çekmiş olursun ve en azından okul biraz tamirat görür ve bizlerinde yardımıyla belki bir kaç kış öğrenciler rahat edebilir.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda libyadayım 11 eylülde türkiye ye izne geliyorum ve bir bakayım neler gönderebilceğime sanırım bol miktarda ilköğretim ders kitapları göndermeye çalışıcam ve birde bulabildiğim kadar giyisi ve ayakkabı. (ankarada kullanmadığım bir bilgisayarım vardı eğer bizimkiler birine vermedilerse onuda gönderebilirim) Ama sana şu kadarını söyliyim eğer bunu basına duyurmazsan maalesef bir başarı elde edemezsin. gerçi duyursan da çok bir şey edebilceğini sanmıyorum.

Van a yakın arkadaşlar ya da van da yaşayan arkadaşlar bir gezi düzenleyebilirler (eğer motoru mu almış olursam bende seve seve katılmak isterim tabi iznim bitmeden gerçekleşirse) Bu geziyi de basına haber verirler ise hiç değilse biraz dikkat çekmiş olursun ve en azından okul biraz tamirat görür ve bizlerinde yardımıyla belki bir kaç kış öğrenciler rahat edebilir.
    Teşekkürler...

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Bazen nefret ediyorum her şeyden insanda zevk, mutluluk, huzur hiçbir şey kalmıyor. Daha çeşmenin başında kesilen vergilerin kullanılması gerektiği yere gitmemesi insanı deli ediyor. Daha geçen perşembe günü sırf yeni motosiklet aldım diye 9.611,11TL vergi ödedim. Bu memlekette alınan vergiler nereye gidiyor? Şu bayram arefesinde bu işlerden sorumlu olup da sorumluluklarını yerine getirmeyen tüm görevlilere lanet ediyorum.
    Rüşvet yiyen, (bazılarının deyimiyle) bahşiş alan, emeklerimiz karşılığında aldığımız maaşlardan kesilen vergilerin birilerine peşkeş çekilmesine aracı olan, göz yuman, görüp de görmemezlikten gelen herkesin Allah belasını versin. Elbet bir gün adalet yerini bulur.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Merhabalar öğretmenim , ben de yardım etmek istiyorum neler yapabilirim ?

Özellikle gerekli olan şeyler neler acaba ?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öğretmenim , ben de yardım etmek istiyorum neler yapabilirim ?

Özellikle gerekli olan şeyler neler acaba ?
    Selamlar, ihtiyaç duyulan şeyleri bir kaç mesaj önceden yazmıştım, önceki mesajlarda adres bilgileri de var, teşekkürler...

selamlar..sırf bu kampanya için üye oldum şuan..okulunuza bır saglık kurumu olarak kardeş okul kampanyası ile saglık,giyim,eğitim arac gerecleri vb.yardımında bulunmak istiyoruz.bu sayede sızde herhangı bır rısk almamıs olacaksınız..yardımlarıda ayrıca kendımız sıze getıreceğiz..aynı zamanda gelen ekıbımızle ufaklıkların saglık kontrolu de saglanmıs olacak..sıze ulasmak ıcın msn adresınıze talep yolladım fakat onay gelmedı..acıl olarak sıze ulasmam gereklı !!!

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı angiocat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar..sırf bu kampanya için üye oldum şuan..okulunuza bır saglık kurumu olarak kardeş okul kampanyası ile saglık,giyim,eğitim arac gerecleri vb.yardımında bulunmak istiyoruz.bu sayede sızde herhangı bır rısk almamıs olacaksınız..yardımlarıda ayrıca kendımız sıze getıreceğiz..aynı zamanda gelen ekıbımızle ufaklıkların saglık kontrolu de saglanmıs olacak..sıze ulasmak ıcın msn adresınıze talep yolladım fakat onay gelmedı..acıl olarak sıze ulasmam gereklı !!!
    Talebinizi onayladım, istediğiniz kanaldan irtibata geçebiliriz... Teşekkür ederim.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bende 14 cılt ansıklopedı yolladım dün,
    sanırım yarın elınızde olabılır...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adamlar buyuyunce daga ciksalar agzimizi acip tek kelime etmeye hakkimiz yok arkadas.Devlet hangi hizmeti sagliyor buralara, hic.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @serkanADH13:
    Teşekkür ederim ilginiz için, elimize ulaşınca haberdar edeceğim...

İlgilenen arkadaşlar, bir müjdemi sizinle paylaşmak isterim...

Dün köyümüze davet ettiğimiz Sayın Özalp Kaymakamımız ve Sayın Milli Eğitim Müdürümüzden onarım sözü alınmıştır... Okul binası ve tuvalet fiziki olarak onarılacaktır (inşallah)...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 14 cılt ansıklopedı yolladım dün,
    sanırım yarın elınızde olabılır...
    Sayın Serkan Gürcan...

Gönderdiğiniz ansiklopediler bugün saat 12:08 itibarı ile okulumuza ulaşmıştır...

Öğrencilerim adına teşekkür eder, gözlerindeki ışıltıda payınız olduğunu belirtmek isterim...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)