Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

[izmir] Tüm İzmire Davet ( Motosiklet Fuarına Gidiyoruz )

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    adımıza düşen fark ne ise ben razıyım otobüs olsun bizim olsun en janjanlısından izmire ve izmirli motorculara bu yakışır ben son anda gelenleri alacağım yanıma AV BAŞLADI yanlız bunun intikamını alacağım gelmeyenlerden almazsam otoyolda benzinsiz kalayım
    abi be tır olsun bizim olsun ama bar lı olan tırlardan motorcu içkisiz yapamaz
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar son durum böyle;görenler görmeyenlere göstersin(ülen amma laf ettim haa,yanlış anlamayın,listeyi kastediyorum )

1.kedimi10lar7 *
    2.tomahawk*
    3.udp47*
    4.fisherman*
    5.fisherman*(oğlu)
    6.fisherman*(oğlu)
    7.fisherman*(amcası)
    8.ferotep*
    9.marko*
    10.halaoğlu*
    11.by_screem(sabri)*
    12.nevZAT(bahtiyar)*
    13.nevZAT(ahmet)*
    14.APV41(cengiz)*
    15.photoemre*
    16.ferjovi(ferhat)*
    17.ecz600rr*
    18.ecz600rr*(arkadaşı)
    19.upinsmoke*
    20.serkan saat*
    21.egelim*
    22.MaLi*
    23.Attis*
    24.hakan*
    25.ecz600rr(amcaoğlusu)
    26.alkan
    27.hakan'ın abisi
    28.EgeKnn(tek gidiş)

hadi bakalım,pskolojik sınırı(30 ) geçmemize az kaldı,bu arada sağolsun bir arkadaş daha kapora getirip bıraktı işyerine,otobüsün kaporası verildi arkadaşlar,otobüs 1500ytl,kişi sayısına böleceğiz,artık ne çıkarsa bahtınıza

[izmir]fuar organizasyonu ile ilgili bir teklif

arkadaşlar bildiğiniz gibi bir otobüs organizasyonumuz var,tamam fuara gideceğiz ,ama nasıl? kimseden belli bir fikir çıkmadığı için bu konudaki bir teklifimi size sunmak istedim,evet ilk konuştuğumuzda plan otobüsle fuarın önüne kadar gitmek ,3-4 saat gezdikten sonra metro ile şehir merkezine dönmek ve serbest olarak gezdikten sonra gece(24:00) taksimde buluşup otobüsümüze binip geri dönmekti.

ben bu konuyu araştırdım,akşam toplu bir yemek planladım,sanırım aramızda istanbulda çok fazla yer mekan bilen arkadaş yok ,çok samimi arkadaşım ve istanbulda kurye olan yusuf'la(delimengi)bu konuyu görüştüm,beylerbeyi tarafınında (anadolu yakasında üsküdarı 5-6 km geçince) güzel ve makul yemek yenecek yerler olduğunu öğrendim,kendisi şu anda bizim için fiyatları araştırıyor.şimdi benim teklifim şu;

sabah kadıköy'de kahvaltı (tahminen varışımız 9:00 civarı olacak)
    kadıköyden karşıya vapurla geçiş
    vapur(sirkeci)-tranvay(aksaray)-metro ile fuara(yeşilköy) ulaşım(toplam gidiş 3,60 ytl)
    fuarda 2-3saat gezdikten sonra şehir merkezine metro ile ulaşım(1,30ytl)
    akşamüstü tahminen 19:00 civarı karşıya üsküdara geçiş
    20:00 civarı akşam yemeği için önceden rezervasyon yaptırdığımız beylerbeyi'ndeki restauranta giriş(fix menü için görüşmeler muhtemelen yarın neticelenecek)
    ve gece 24:00 te otobüs bizi beylerbeyinden alacak,yola çıkacağız

bu fikir için yorumlarınız benim için önemli,benim amacım birlik beraberlik,ama çoğunluk istemezse herkes kendi kafasına göre takılsın derim,gece de buluşur bir toplanma yeri ve saati belirleyip otobüse biner döneriz?

ne dersiniz?

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    işte bu ya organizasyon budur sonuna kadar sana katılıyorum benimde arzu ettiğim böyle birşeydi istanbul koca şeher biz izmir köylüleri ( KENDİ ADIMA ) kaybolmayalım beraber olalım ben bu seferlik koyun olmaya razıyım
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    ben ist. de tek başıma gezmem. gezemem çünkü ist i bilmiyorum... eğer takılacak arkadaşlar varsa onların yanında gezerim şimdiden söyleyeyim.

ama yaptığın plan uygun bana... benden + 10

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ankara grubuyla buluşmak istemez misiniz?
    Biz de Karaköy'de kahvaltı yapacaktık. Yolumuzun üzeri olduğu için. Ne dersiniz?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    organizasyonu mustafa kardeşim yapıyor uygunsa neden olmasın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Prometheus arkadaşlarım ile bu konuyu görüşeceğim,siz bize katılmak istermisiniz?bir de ben sorayım

Axis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Merhaba arkadaşlar ben yavuz.
    Dost canlısı,saygıdeğer insan PHAETONW12 nin yardımıyla,
    istanbul-fuar gezinizle ilgili bilgi aldım.
    Haftasonu,6 aydır bulunduğum istanbul dan izmir e taşınacağım.
    Bu nedenle motorumu nasıl götüreceğimi kara kara düşünürken
    MT İzmir duyurusuyla aklımda şimşekler çaktı
    İzniniz olursa,motosikletimi sizinle burdan atıp izmir de tutmak istiyorum.Bi anlamda benim yerime o binecek.
    Bugün arkadaşımız mustafa,şöför amcayla konuşup durumla ilgili bilgi verecek sanırım.
    Sizlerin de onayınızın gerekli olduğunu düşündük.Ne dersiniz??

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Biz İstanbul'a trenle geleceğiz. Haydarpaşa'da indikten sonra Karaköy'e geçeceğiz. Orda karnımızı doyurduktan sonra tramvay ile Zeytinburnu'na gideceğiz. Sonra aktarma yapıp tekrar tramvayla fuar alanına geleceğiz.

Cumartesi sabahı İstanbul'a varış saatimiz tahmini 8.00 civarı (TCDD'ye göre 07.30 ama güvenilmez demiryollarına).
    Eğer fuara gidiş yolunda buluşamazsak, fuar alanında buluşuruz mutlaka.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Tramvaya Karaköy, Sirkeci veya Eminönü'den binip doğrudan Zeytinburnu'da inmeniz, oradan hafif metroyla fuar alanına gitmeniz kolay olur. Aksaray'da metro girişinin etrafı çok hoş mekanlar değil. Cumartesileri çalışıyor olmasaydım size gönüllü rehber olurdum, kısmet değilmiş sanırım. Pazar günü fuarda olanlarla görüşürüz

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Cuma akşamı otobüs nereden kalkıyor? Yolcu etmeye geleyim sizi.
    I'M BACK !!!

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Mustafa kanka fuarla ilgili bir topiğimiz zaten vardı ikinci bir topikle konu fazlasıyla dağılmasın bu mevcut başlığımıza birleştirdim buradan takip edelim istanbuldaki zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmemiz için teklifte bulunmuşsun bence de iyi bir planlamayla gidilirse zamanımızı iyi değerlendiririz yanlız bide şöyle bir durum var lütfen topiklerden takip edelim istanbul gurubu ve ankaradan gelecek arkadaşlarımız la hep birlikte bir organizasyon zaten yapıcaz bunun için bir topikte açıldı zaten bence kesinlikle kimse guruptan ayrılmasın orada izmir istanbul ve ankara buluşup fuara hep beraber gidicez çıkışta da akşam için bir organizasyon yapılacak zaten benim isteğim ve düşüncem ankaralı ve istanbullu dostlarla tanışmak buluşmak ve akşamı beraber geçirmek buna Yusuf kardeşimde dahil kendisiyle konuşmuştuk bu konuyu geceye ve fuar gezimize o da katılacak zaten akşam o da bizimle olacak inşallah.. İzmirden katılım gösterenlerin listesini istanbul ayağının açmış olduğu buluşma topiğinde yayınlayacağım ve sizdende ricam o topiğe ilgi göstermeniz cumartesi akşamı için hep beraber olalım

kenan ben o zaman kendim ve benim gibi düşündüğünü bildiğim arkadaşlarım adına beers'taki partiye katılamayacağımızı belirtmek isterim,çünkü benim akşam için gönlümden geçen şöyle boğaz manzaralı sakin nezih bir mekanda ,dinlenip yorgunluğumu atarken 1-2 kadeh rakı içmek ve türk sanat müziği dinlemek,çoğunluğun istediği benim için esastır,çoğunluk beer's taki toplantıya katılmak istiyorsa saygı duyarım,ama ben kesinlikle katılmayacağım,buda benim fikrim.sebebi şu;ben geçen sene fuar zamanı MD izmir ayağının en aktif üyelerinden biriydim,yusufla da MD vasıtasıyla yaklaşık 2 senedir tanışıyoruz,geçen sene fuara yaptığımız gezinin akşamında ortaköy'de riders cafe'de MD'nin düzenlediği partiye katılmıştık,parti ince detaylarına kadar düşünülmüş güzel bir parti olmasına rağmen çalınan müziğin gürültüsünden hem kafamız şişti(yorgunluğun üstüne gitmiyor bence) hem de birbirimizi duymak mümkün olmadığı için 3-4 kişi haricinde hiç bir istanbullu üye ile kaynaşamadık,ve keyif alamadık,ben bu sene de aynı yorgunluğu yaşamak istemiyorum,diğer görüşlerin hepsine saygı duyarım,bu benim görüşüm.

ayrıca açtığım topiği bu topicle birleştirmen topiğin görülmesini engellediği için bence uygun olmamış,ama bu bir kuralsa veya gereklilikse buna da saygı duyarım dostum.

İzniniz olursa,motosikletimi sizinle burdan atıp izmir de tutmak istiyorum.Bi anlamda benim yerime o binecek.
    Bugün arkadaşımız mustafa,şöför amcayla konuşup durumla ilgili bilgi verecek sanırım.
    Sizlerin de onayınızın gerekli olduğunu düşündük.Ne dersiniz??
    dostum senin işi şöförle görüştüm,problem yok,konuştuğumuz gibi motorunu biz getireceğiz

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    mustafa abi planın çok iyi olmuş bana uyar
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Mustafa ben Beers a gidilecek dedimmi??

Öyle bir plan yok beers a gidilecek diye de bişey yok daha uygun bir mekanda ben arkadaşlarla olucam

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım arkadaşlarım..güle güle gidin sağsalim gelin..bizden çok çok selamlar sevgiler götürün..birçok broşür toplayın.fotolarınızı bekleyeceğiz.Ayrıca boğaza karşı rakı balık...offf keşke aranızda olabilseydik.neyse bir dahaki sefere diyorum.kendinize iyi bakın.. uğurlamaya geleceğiz..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler