Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kitap Yardım Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncell
    Oğlunla sen çok yaşayın hep beraber.
    Nice oğullar sizi beklemekte derbeder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İlginize taşekürler. Yüreğinize sağlık, dünyamıza ve hayllerimize umut oldunuz.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben yardım ederdım ama terore sözüm var

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimizden geldiğince yardım ederiz

Yardımlarınıza karşılık biz de size güzel bir gelecek kuşak hazırlatacağız.

Ha gayret dostlar. Son bir viraj kaldı. Varışta sizi beklemekteyiz.

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    diğer topikten devam etsek arkadaşlar. hem konu güncellenmiş olur.
    sayın modlarımız saygılar...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki ER 6F
    Merhaba ,

Motosiklet camiasına yeni adım atmış biriyim... Kampanyaya ben de katılmak isterim ancak elimdeki kitaplar çoğunlukla "bestseller" türü. Uygun olur mu? .

Alıntı Mmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Motosiklet camiasına yeni adım atmış biriyim... Kampanyaya ben de katılmak isterim ancak elimdeki kitaplar çoğunlukla "bestseller" türü. Uygun olur mu? .

Olur olur güzel dost. Hem de çok iyi olur. Yani kütüphane için her renk ve her sesten kitaplar olabilir. Ayrıca camiamıza hoş geldin.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre hayattta iki tür insan vardır Bunlardan;
    1. Herşeyden şikayet edip çözüm için birşey yapmayanlar
    2. Sorunlar karşısında sadece şikayet etmeyip çözüm için ugraşanlar.

Bilindigi üzere ülkemizin dogusunda eğitim eksikligi nedeniyle yaşanan sorunları ve bu sorunların bedelini yıllardır ödüyoruz ve birçok kişi bu sorunlar karşısında tv başında boş siyaset yapmaktan öteye geçmiyor.Belki bunu bizlerde yapıyoruz.Sagolsun eyong'un bizi bilgilendirmesi nedeniyle tv başında boş siyaset yapmaktan öteye geçmek için elimize bir fırsat geçti.Burda rengimizi belli etme zamanı.1. grupdaki insanlar gibi yine tv başına gibip boş siyaset yapmaya devam mı edecegiz yoksa 2. grupdaki insanlar gibi sorunu çözmek için ufakta olsa katkıdamı bulanacagız?

Okuldan birkaç fotoğraf...

Sizi bekliyoruz. Umudumuz sizsiniz.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    abilerim ben bu işte varım.çok sayıda kitap gönderebilirim.hatta bizim marketimiz var. gazetelerden aşırı fazla kalem vs. kalıyor.kırtasiye ürünlerinide elimden geldiğince karşılarım.ancak malum bende öğrenciyim.kargoya ödeyebileceğim miktar 20 tl yi geçmemesi lazım.son durum nedir?

nereye göndereceğiz .

ben hemen hallederim gönderim işini.ancak ne yazık ki henüz buluşma ve geziye katılamam :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 AM ----------

tamam abilerim ben okula direk göndereceğim.en temizi bu olacak sanırım.büyük ihtimalle pazartesi günü veririm kargoya olmadı ilerleyen günlerde...

oradaki çocukların terörden başı belada.bu yüzden bayrak , vatan , millet sevgisini onlara kazandırmamız lazım görüşündeyim.umarım bu yardımımız onlara bu sevgiyi aşılar.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim ben bu işte varım.çok sayıda kitap gönderebilirim.hatta bizim marketimiz var. gazetelerden aşırı fazla kalem vs. kalıyor.kırtasiye ürünlerinide elimden geldiğince karşılarım.ancak malum bende öğrenciyim.kargoya ödeyebileceğim miktar 20 tl yi geçmemesi lazım.son durum nedir?

nereye göndereceğiz .

ben hemen hallederim gönderim işini.ancak ne yazık ki henüz buluşma ve geziye katılamam :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 AM ----------

tamam abilerim ben okula direk göndereceğim.en temizi bu olacak sanırım.büyük ihtimalle pazartesi günü veririm kargoya olmadı ilerleyen günlerde...

oradaki çocukların terörden başı belada.bu yüzden bayrak , vatan , millet sevgisini onlara kazandırmamız lazım görüşündeyim.umarım bu yardımımız onlara bu sevgiyi aşılar.
    hakkariye kargo parası fazla gelirse, İstanbul'a benim okula yollayabilirsin malzemeleri..
    Ben oradan toplu şekilde göndereceğim..

Kitap Yardım Kampanyası için Tıklayın

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkariye kargo parası fazla gelirse, İstanbul'a benim okula yollayabilirsin malzemeleri..
    Ben oradan toplu şekilde göndereceğim..

Kitap Yardım Kampanyası için Tıklayın
    tamam abi ben yarın soracağım.bana istanbuldaki adresini verirsen yada numaranı gönderirken kargodan ararım seni , ona göre gönderiyorum falan derim.

edit : özür dilerim konuyu okuyunca adresi buldum
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nereye göndereceğiz .

Yüreği sevgi dolu dost, ilgine teşekürler. Bizler burada sizi takip ediyor, heyecandan çılgınlar gibi seviniyoruz. Göndereceğiniz yardımların buranın insanına sevgi elçisi olacağının teminatını verebilirim. Duyarlı yüreğinize saygılarımızı sunarız.

Size sonsuz güvenimiz var. Hadi sadece motorda değil, yardım ve sevgide de geçilmez olduğumuzu ıspat edelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:56 PM ----------

Hep güncel kalsın şu güzelim kampanyanız. Coşturuyor beni, umutlarımı tazeliyor.

Okudukça okuyasım gelen sayfalar, ne güzel de anlıyorsunuz siz beni.

Yürekleri paylaşmaya ve sevgiye meyilli dostlar, pazar sabahını sabırsızlıkla bakleyenlerin olduğunu unutmayın. Sizleri sınıfta anlata anlata bitiremiyorum. Yazdıklarınızı ve yapacaklarınızı öğrencilerle paylaşıyorum. Onların yüzlerindeki seviçlere, sizin de görmenizi ne çok isterdim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:58 PM ----------

Alıntı okuyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürekleri paylaşmaya ve sevgiye meyilli dostlar, pazar sabahını sabırsızlıkla bakleyenlerin olduğunu unutmayın. Sizleri sınıfta anlata anlata bitiremiyorum. Yazdıklarınızı ve yapacaklarınızı öğrencilerle paylaşıyorum. Onların yüzlerindeki seviçlere, sizin de görmenizi ne çok isterdim.

Alıntı okuyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha gayret dostlar. Son bir viraj kaldı. Varışta sizi beklemekteyiz.

Pazara az kaldı. Ha gatret dostlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    benim yazlıktada kitaplar olcak onları toplayayım hata daha iyi birşey yapabilirim toplanıp hepsini ben kargo yapabilirim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yazlıktada kitaplar olcak onları toplayayım hata daha iyi birşey yapabilirim toplanıp hepsini ben kargo yapabilirim

Çok iyi olur değerli dost. Bazen tenefüslerde okulun bahçesine çıkar kargo yolu gözlediğim olmuştur. Kütüphanenin raflarını oluşturduk. Şimdi sıra kitaplarda.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler