Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

16 mayıs cumartesi ankaraya gidiyoruz....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Valla hacım ev müsait olsaydı ağırlardım harbiden.
    Ama senin de dediğin gibi sorun değil nasıl olsa koca memleket illaki biryer bulunur
    hele bi gelin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar motorumun deposunu doldurmuş bulunmaktayım.. bir depo ile ankara yapacaz allahın izniyle.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ankara gişelerinde karsılarım sızlerı evım yakın cunku gıselere..arkadaslar bılırler elvankent te oturuyorum yakın bır mesafe..ırtıbat kuralım ona gore bende gıselerden katılırım sızlere..

burak yeğ
    05362350232

simdiden iyi yolculuklar..dıkkatli gelin

Motosikleti
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara gişelerinde karsılarım sızlerı evım yakın cunku gıselere..arkadaslar bılırler elvankent te oturuyorum yakın bır mesafe..ırtıbat kuralım ona gore bende gıselerden katılırım sızlere..

burak yeğ
    05362350232

simdiden iyi yolculuklar..dıkkatli gelin
    bize uyar... zaten bizde bize rehber olacak arkadaş arıyorduk.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    tamam gıselere gelmeden yarım saat once hbr verırsenız orada olurum bende..

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    evet dün aksam ıtıbarı ıle ramço,sedat57-taglis arkadaslarımız saat 7 sularında Ankara'ya geldiler..ben arkadaşları gişelerden karsılayacaktım fakat bana telefon ettıklerınde Aski spor salonunun orada olduklarını soyledıler.. bir sure beklemek durumunda kalsalarda kendılerını ostimden karsılamayı basardım.. önce karınlarını doyurmak ıstedıklerınden sebep arkadaslarımızı Bahçelievler 7.caddeye goturdum...cok fazla gezıp turlama sansımız olmadı oradan dırek cadırı kurabılecek yer ıcın arayışlarımızı surdururken son karar olarak konutkent tarafına yoneldık ve bır park alanı ıcerısıne cadırı kurduk..resımler sedat arkadasımızda en kısa surede ekleyecektır...benım tel.ıle cekebıldıgım 2-3 goruntu var onları paylasayım sızlerle...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Vay beyler gazanız mübarek olsun bi depoyla gidip gelebildiniz mi bari

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayır o çadırı konutkentte nereye kurdunuz onu merak ediyorum?...
    Değil çadırı kurmak parkta bile banklara uzandırmazlar da..
    Ankara tayfasından kimse yok eby den başka sanırım...

Paylaşım için teşekkür....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay beyler gazanız mübarek olsun bi depoyla gidip gelebildiniz mi bari
    yok be hacı bi depo anca götürdü ankara vardigimizda motorda degişiklik olmuştu rakımdan galiba
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sedat, o çadırı kurdunuzda kimse müdehale etmedimi?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır o çadırı konutkentte nereye kurdunuz onu merak ediyorum?...
    Değil çadırı kurmak parkta bile banklara uzandırmazlar da..
    Ankara tayfasından kimse yok eby den başka sanırım...

Paylaşım için teşekkür....
    abi çadiri kurdugumuz yeri görsen varya uzaktan hayatta şüpelenilmeyecek neredeyse kimsenin göremeyegi bi yer ama çok güzeld,i allah için sabaha kari acayip üşümme ragmen herşey güzeldi taglisin cok emegi gecti saygilarimi sunarim tambir izci

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:34 PM ----------

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat, o çadırı kurdunuzda kimse müdehale etmedimi?
    yok etmediler belki görseler ederlerdi ama gece saat 12 de kim görüpte şikayet edeceketselerde iyi olurdu geceyi karakolda gecirirdik bizde

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alp_Tunay abicim konutkent'ten yaşamkent e giden ana yol uzerınde buyukce bır park var..hatta bıraz ıcerısınde kalıyor..Ayberk abicim Zaten Ramazan arkadasım ıle çadırı kurmadan once Jandarma ya gidip durumu bıldırdık ve ıznımızı aldık..o yuzden bır sıkıntı yasanmadı.. Sedat arkadasımında soyledıgı gıbı cok sote bır yere kondurduk cadırı..kımseye rahatsızlık yaratacak bır goruntu olmadı

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp_Tunay abicim konutkent'ten yaşamkent e giden ana yol uzerınde buyukce bır park var..hatta bıraz ıcerısınde kalıyor..Zaten Ramazan arkadasım ıle çadırı kurmadan once Jandarma ya gidip durumu bıldırdık ve ıznımızı aldık..o yuzden bır sıkıntı yasanmadı..Sedat arkadasımında soyledıgı gıbı cok sote bır yere kondurduk cadırı..kımseye rahatsızlık yaratacak bır goruntu olmadı
    hacı cok sagol o kadar ilgilendin bizimle dogru dürüst teşekkür bile edemdik o 7. caddeyide ok bgendim ayrica meger ben istanbulda yaşamiyomusum 7. caddeyi gördükten sonra onu anladim

Motosikleti
    new apache rtr black
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı cok sagol o kadar ilgilendin bizimle dogru dürüst teşekkür bile edemdik o 7. caddeyide ok bgendim ayrica meger ben istanbulda yaşamiyomusum 7. caddeyi gördükten sonra onu anladim
    bende memleketten çıkınca öyle diyom geri dödüğümde yerleri yalıyom hadi hadigeldin mi abi eve sen walla maşallahınız var çok özendim imrendim hayranlaştım daha ne diyem suçuk noldu suçukakşam oldu daha yemek yicem çıkamdaım mekandan 7. cadde pakete çalışsan köfteci varsa göndertiverinabi şaka bi yana kazasız belasız varmışınız çok sevindim tekrarını göstersin allahım
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    eby78 kardeşimize dostumuza arkadaşıma burdan çook teşekkür ederim... gece yarılarına kadar bizim için uğraştı ve elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştı..... tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim.... motorum giderken 478 km de yedeğe geçti ve yakıt aldım...istanbul ankara arası 400 km.. yani motor 80 ile 100 arası devamlı gitti ve ankaraya bir depo ile girdik hatta içindede dolaştık... dönüşte depomu doldurdum ve 70 km si şehir içi olmak kaydıyla motorun km si 513 kmde şuan... ve dönüş yolunda limitleri baya bi zorladık... uzun lafın kısası yakıt ve yolculuk bakımından ybr çok ideal bi motor... çadırı kurduğumuz yer çok güzel bir yerdi... gece baya bi gülüşmelere kulak vermek zorunda kaldık.... hele 2 bayan dört erkek vardıki onların muhabbeti hiç unutulmaz..sedat ın uykudan uyanıp aman abi kaçalım demesi ise başka bi güzellikte... nurhan ve sedat kardeşim resimleri ekleyecektirler... sucukların yaapımında emeği gecen ve bana o güzel hazzı tattıran nurhana tekrar teşekkür ederim...

Motosikleti
    2000 ford
    hacı dönüşte bi resmimi çekecektin ybr nasil konforlu motor onu gösterecektim arkadaslara bi resmimi çekmedin bide diyolarki ybr uzun yolda yorar yata yata geldim

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı dönüşte bi resmimi çekecektin ybr nasil konforlu motor onu gösterecektim arkadaslara bi resmimi çekmedin bide diyolarki ybr uzun yolda yorar yata yata geldim
    kanka fotoğraf makinası yok... cep telefonu yolda güzel çekmiyorki...sende erik toplamadın....

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka fotoğraf makinası yok... cep telefonu yolda güzel çekmiyorki...sende erik toplamadın....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 PM ----------

ömrümde o kadar cadde gördüm ama 7. caddeyi ölsem unutamam hele 4-6 nöbetini

Motosikleti
    arkadaşlar çadırımızdan bi görüntüde ben atayım......

ben olayı takip edemedim ama gitmişken kalsaydınız bir kaç gün daha.yolda neler geçti bu arada . denedinizmi hanginizin moto hızlı gidiyor.

nasıl yolculukta mız mızlayanınız oldu mu. kaç saatte bir mola verdiniz.

ama var ya ybr nizin hakkını da veriyorsunuz hani.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)