Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

[İSTANBUL MT] Necdet abimizin mezarlığına ziyarete 02/10/2008 perşembe

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Salcano sm250
    grubun azami hızı 70-80 Km civarında olacak heralde..
    ama bide scooterler benim fikrim 60 yada 70 km ile sağ yada orta şeridi kapatmak..

Bu arada herkese İYİ BAYRAMLAR
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Herkese selam bayramınız kutlu olmuştur inşallah ama benim ki hiç de olmadı bu sabah namazdan sonra motorun yanına bir indim ve....
    sol aynamı tutan aparat kırılmış, arefe gecesi aracın biri park ederken fazla gelmiş ve aynayı zorlamış ayna kırlmayınca tutan aparatı kırılmış şu anda sol aynam yok ve galiba bu şekilde motosiklet süremeyeceğim. Ustam eğer yarın o parçadan bulabilirse gelirim ama tek ayna ile sürmek ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum tereddütteyim. Bu arada moralim çok bozuldu 2. kez kırılıyor aynı yer ve tam 68 ytl az maz bi para değil mahfoldum ya bayram boyunca açık motorcu nasıl bulucam ooof of
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam bayramınız kutlu olmuştur inşallah ama benim ki hiç de olmadı bu sabah namazdan sonra motorun yanına bir indim ve....
    sol aynamı tutan aparat kırılmış, arefe gecesi aracın biri park ederken fazla gelmiş ve aynayı zorlamış ayna kırlmayınca tutan aparatı kırılmış şu anda sol aynam yok ve galiba bu şekilde motosiklet süremeyeceğim. Ustam eğer yarın o parçadan bulabilirse gelirim ama tek ayna ile sürmek ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum tereddütteyim. Bu arada moralim çok bozuldu 2. kez kırılıyor aynı yer ve tam 68 ytl az maz bi para değil mahfoldum ya bayram boyunca açık motorcu nasıl bulucam ooof of
    sııntıntı yapma arkadaşım boşver giden ayna olsun ya üstünde sen olsaydın,ayna senden önemli değil bayram boyunca aynasız gez hatta otobüse bin boşver neşeni bozma,motorculukta olur böyle şeyler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sııntıntı yapma arkadaşım boşver giden ayna olsun ya üstünde sen olsaydın,ayna senden önemli değil bayram boyunca aynasız gez hatta otobüse bin boşver neşeni bozma,motorculukta olur böyle şeyler.
    Ya olurmu Ümmet abi çok istiyorum gelmeyi ama taa burdan karşıya gidice ordan tekrar çekmeceye geçicez motorsuz çok zor olur. Ama motorla da sol aynasız ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum umarım ustam bu sorunu giderebilir çok moralim bozuldu ya bayram bayram yapılırmı bu bana büyük acı verdi ya

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Ya olurmu Ümmet abi çok istiyorum gelmeyi ama taa burdan karşıya gidice ordan tekrar çekmeceye geçicez motorsuz çok zor olur. Ama motorla da sol aynasız ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum umarım ustam bu sorunu giderebilir çok moralim bozuldu ya bayram bayram yapılırmı bu bana büyük acı verdi ya
    sengenede hayra yor,bakben 3 aydır deynekle geziyordum,daha bugün attım onları beterin beteri var,çok üzülme
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Arkadaşlar, inşallah ben de yarlayabilirsem gelmeyi düşünüyorum sizlerle ilk defa tanışma fırsatı yakalamış olacağım ama o gün başka ziyaretlerim de var. Gelmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Beylikdüzünde oturuyorum. Bayramlaşmak için beylikdüzü veya mimarsinan bence de uygun. Hangi saatlerde mimarsinanda oluruz onu da bir kesinleştirirsek çok güzel olacak.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, inşallah ben de yarlayabilirsem gelmeyi düşünüyorum sizlerle ilk defa tanışma fırsatı yakalamış olacağım ama o gün başka ziyaretlerim de var. Gelmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Beylikdüzünde oturuyorum. Bayramlaşmak için beylikdüzü veya mimarsinan bence de uygun. Hangi saatlerde mimarsinanda oluruz onu da bir kesinleştirirsek çok güzel olacak.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum
    demek beylikdüzünde oturuyosun biz 2 3 arkadaş haftada 1 beylikdüzü go-kart ta buluşup okey çeviriyoruz bekleriz bigün
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    geçmiş olsun eyüp
    canını sıkmana gerek yok ama ümmet abinin de dediği gibi çok daha fazlası olabilirdi
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek beylikdüzünde oturuyosun biz 2 3 arkadaş haftada 1 beylikdüzü go-kart ta buluşup okey çeviriyoruz bekleriz bigün

Tamam dostum, özelden msj at, msn'e ekleyeyim...

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun eyüp
    canını sıkmana gerek yok ama ümmet abinin de dediği gibi çok daha fazlası olabilirdi
    Gün doğmadan neler doğar derler yaa Bizim Bahçelievlerdeki MOTOMARKETİM e bi tlefon açtım parçayı sordum bana var dediler. Ne kadar dedim 40 ytl dediler şaşırdım... ee dedim yarın acil lazım benim için 2 dk dükkanı açabilirmisiniz dedim tabiki yarın alabilrisiniz dedi birdaha şaşırdım
    Bu şaşkınlıklar yarın mutluluğa dönüşür umarım..
    Dua ediyorum.....Amiiiiiiiinnnnnn

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    perşembe günü büyükçekmeceye geliyo musunuz arkadaşlar hala belli bişey yok Nasıl Bir Organizasyon bu? OrganizaTör ! SAna Sesleniyoruz
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Gün doğmadan neler doğar derler yaa Bizim Bahçelievlerdeki MOTOMARKETİM e bi tlefon açtım parçayı sordum bana var dediler. Ne kadar dedim 40 ytl dediler şaşırdım... ee dedim yarın acil lazım benim için 2 dk dükkanı açabilirmisiniz dedim tabiki yarın alabilrisiniz dedi birdaha şaşırdım
    Bu şaşkınlıklar yarın mutluluğa dönüşür umarım..
    Dua ediyorum.....Amiiiiiiiinnnnnn
    inşallah eyüp hayırlısı olsun şimdiden

by star mod o mod aman dikkat
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    cadı sorucam sorucam hep unutuyorum bizim rafel ne zamandır ne siteye griyo ne buluşmalara geliyo en son kaza yapmıştı durumu nasıl acaba numarasını bilen varsa bi arayalım gerekiyosa ufakta bi ziyaret yapalım
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cadı sorucam sorucam hep unutuyorum bizim rafel ne zamandır ne siteye griyo ne buluşmalara geliyo en son kaza yapmıştı durumu nasıl acaba numarasını bilen varsa bi arayalım gerekiyosa ufakta bi ziyaret yapalım
    rafel siteden ayrıldı hikmet :(
    kazadan sonra telefonla görüşmüştük iyiyiydi
    bi görüşelim belki oda bayramda bizimle olur
    [/B]

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rafel siteden ayrıldı hikmet :(
    kazadan sonra telefonla görüşmüştük iyiyiydi
    bi görüşelim belki oda bayramda bizimle olur
    neden ayrıldı peki kendi sebeplerinden dolayımı
    bencede bi görüşelim
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç arıyordum ama sanırım ben ağır gelirim kilo olarak
    125 cc lik bi scooter hocam..Alpere söyle yavaş gitsin

Eee bu kadarmı koskoca mt de bayramlaşmak isteyen ?

Dipnot: Mekan hala mı belli değil..Taksim tarafında hala ısrarcıyım ben...
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ziyaret sonrası için güzel mekan önerilmesi istenirse hepimiz bir yerler önerebiliriz arkadaşlar. Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Ortaköy, Bakırköy, Üsküdar, Kadıköy vs. ama mantıklı bir yer önerilmesi isteniyorsa akla bence Anadolu yakasında köprüye ters olmayan bir yer geliyor.

Neden mi? Çünkü ziyaret sonrası eğer bir yere oturup soluklanmak istiyorsak grubun dağılmaması adına mesafeyi fazla da açmadan ve dönüşte Avrupa yakasına gideceklerin yolunu da uzatmadan bir yere gitmemiz lazım.

Varın benim bu açıklamamdan sonra mantıklı biryer önerin lütfen.

Ümmet abi Çengelköy Çınaraltı demişti. Bence çok mantıklı bir yer. Park problemi olur mu orası kafama takıldı sadece. Evet önerisi olan?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar,

O gün ben de aranızda olmayı planlıyorum.
    Rahmetli Necdet abimiz ile bir kez yüzyüze geldim. O da ilk katıldığım MT buluşması idi, Rumeli Hisarında bir kafe de toplanmıştık. Kendisiyle daha yakından tanışma fırsatı bulamadığım için kendimi şanssız adledenlerdenim. Benim için hem bu yönden, hem de dünya iyisi bir motosiklet tutkunu olarak ardında bunca sevenini bırakmış olmasından ötürü Necdet abimin yeri çok özel.

Gülen yüzü hepimizin kalbini ısıttı, hatırası ile de daima ısıtacak. Ziyareti tertip etmek için emek sarfeden Alper arkadaşıma ve katılan katılamayan tüm duyarlı kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim.

Benim bazı arkadaşlar ile aynı doğrultuda bir önerim olacak. Büyük Çekmece ben dahil bazı üyelere uzak düşeceği için ziyaret sonrası gidilecek mekan konusunda kopmalar olabilir. Hep birlikte olmak adına daha merkezi bir yerde oturup vakit geçirmeyi öneririm. Ziyaretten dönerken Anadolu yakasında merkezi bir yere gider isek katılım eminim yüksek olacaktır.

Saygılar,
    Tamer
    tamer e katılıyorum. b.çekmece gezisini başka bir güne tehir etme imkanımız var mıdır ?

Alıntı Bam Bam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyükçekmece güzel yerdir,ayrıca hep avrupa yakası anadoluya geçiyo birazda anadolulular avrupaya geçsin memleket görsünler)
    hem bakın trakyalılar bile taa tekirdağdan gelmeyi düşünüyo....
    .. abi hastayım bu tarkya mt ye valla adamlar uzak demiyor yakın demiyor her türlü etkinliğe tam tekmil iştirak ediyolar helal olsun takdir ediyorum .işte ekip ruhu buuuuu
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    büyükçekmece de bayramlaşma yapıcaksanız bizde burdan gelebiliriz.
    ::tutkuy::

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyükçekmece de bayramlaşma yapıcaksanız bizde burdan gelebiliriz.
    Valla Kanka halen belli Bişey yok.. Ben +6 motorize ile yollarda olucaz planlarınıza göre dün konuştuk biz kendi içimizde planladık... he buyukçekmece olmassa,oraya yakın bi yerleride tercih ederiz.. maksat bizi buyuksehir trafiğine sokmayın abicim biz kayboluruz orlarda
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)