Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

26 EKİM ÇARŞ. 2. GELENEKSEL TOPHANE TAVLA NARGİLE BULUŞMASI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Alpay, hacI sen ve ben olmadan motosiklet.net bulusması olurmu yaw.. Eksik kalmıştır buluşma.. Bak sitemizin çiçeği Peroş da evinde oturuyo kös kös.. Yok abi bu buluşmanın tadI olmaz
    +1000 :silly:

olmuyo bölee)))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Olıur olur neden olmasınki. bu dünyada herşey olur.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bak snde yoksun bellli yok yok olmaz kardeşim ititraz ediyorummm

gözlerimiz sizleri gerçekten aradı ama yeni katılan arkadaşlar ile tanıştık muhabbet ettik yine güsel bir gezi idi bayramın 3 ncü günü 2 nci geleneksel riva balık mangal gezimizi düzenlemeye karar verdik şimdiden çalışmalara başladım bayramın 3 ncü günü herkez hazır olsun bu arada altuğ kardeşim organize bir gezi düzenlemek adına gerçekten ders verdi onada teşekkür ederizzzz.kitabıda yakında çıkar zaten

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ben gelmiycem. 1. sinde donuma kadar ıslandım. istediğim hızda gidemedim, birazda hatır hesabı olmuştu ama bu sefer hayır. size şimdiden iyi eğlenceler...

Valla Altuğ amca organizasyon mükemmeldi tek kelime ile... hele Miya ve Zühtüpaşayı tavlada yenişim çok daha güzeldi... eh bidaha ki sefere amcalar ablalar...

CANGO, kardeşim canın sağolsunnn 3 ncüsüne bekleriz inşallah
    bu arada scuba intikamım acı oldu tavlada hehehehhee[/b]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    harıka bır aktıvıte ıdı katılan herkes cok ılgılıydı ben ve esım cok memnun olduk altugcum tekrardan tesekkur ederım kardesım ayrıca biscuit kardes senınle de tanıstıgıma cok memnun oldum.... tekrar gorusmek dılegıyle........

necef, kardeşim bi mukabele bende çok memnun oldum dostluğumuz uzun seneler sürer inşallah...
    2 nci geleneksel riva mangal gezimizin topiği önümüzdeki pazar açılacaktır merak etmeyin organizatör benim rahat olun koltuğunuza yaslanın kafanızı dinleyin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ınsallah kardeslerım hepınız cok ıyısınız tekrar tekrar tesekkur ederız hepınıze

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    telefonla çekebildiğim kadarıyla bi iki resim ekliyim hemen...
    bu arada daha yeni geldim eve , avrupa grubu meğer ikiye ayrılmış , yannış yerden sapınca beykent, bakırköy ve bahçelievler e giden arkadaşları kaybettim neyse bana tecrübe oldu bu , kobayashi dostum herşey çok iyiydi ellerine - emeğine sağlık... tanıştığım tüm arkadaşlara tekrarlıyorum : -sizlerle tanışmak benim için büyük zevkti...
    buyrun size bikaç resim...........

saygılarımla...

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    nihayet ewdeyiz..herşey çok güzeldi çok keyifli wakit geçirdik dönüşte koptuk ama ilk defa 4 motorla ewimize dönebildik herşey için altuğa t.ederiz..saygılar sizinle olmak güzeldi..

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    nihayet ewdeyiz..herşey çok güzeldi çok keyifli wakit geçirdik dönüşte koptuk ama ilk defa 4 motorla ewimize dönebildik herşey için altuğa t.ederiz..saygılar sizinle olmak güzeldi..
    hocam ben sizi kaybettim nası oldu anlamadım valla , bi anda g.o.paşa tarafına giden gruba karışıverdim , unkapanında onlardan ayrıldım ve avcılara fooru aktık............ dediğim gibi tecrübe oldu bu bana

cango hava kuru olsa da gelmeyecen mi?
    hava kuru olursa race'ler gelir ama yine de sen bilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    nunu kardes muhabbetıne doyum olmadı yawww sagol hersey ıcın en yakın zaman da burgmanla gelcem yanına ayrıca mınderlerı ıstedıgın zaman ıstedıgın yere gonderıyım baba....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

PEŞPEŞE (FLOOD) MESAJ atarsanız UYARILMADAN içeriği ne olursa olsun biri hariç diğer mesajlarınız silinecektir..!!
    Sonradan yazmanız gereken yazı olursa DÜZENLE butonunu kullanıp postunuza ekleme yapınız..!!..

+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ***************X******************X*********

Forumdan Uzaklaştırıldı
    *************UYARIDIR..!!************************* ****
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

PEŞPEŞE (FLOOD) MESAJ atarsanız UYARILMADAN içeriği ne olursa olsun biri hariç diğer mesajlarınız silinecektir..!!
    Sonradan yazmanız gereken yazı olursa DÜZENLE butonunu kullanıp postunuza ekleme yapınız..!!..

+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ***************X******************X*********

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    evet güzel bir geleneksel tophane nargile+tavla keyfi oldu
    arkadaşlara süpriz yaptım bende damladım oraya gittiğim de iyi oldu sevgili arkadaşlarımla nezamandır görüşemiyordum işlerden dolayı ,hasret giderdim.
    Yeni katılımcı arkadaşlarlanda tanıştım.
    -vakit bulup tophaneye gelen arkadaşlarıma
    -WomenRiders grubundan gelen bayan motorsikletli arkadaşlara
    -BBRR kardeşime
    -yeni katılıcımcı kardeşlerime teşekkür ederim
    akşam keyifli saatler geçirdik.
    böyle toplantıların devamını dilerim.

evet arkadaşlar tophane harikaydı herkeze çok teşşekkürler çok keyifli bir akşamdı...

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    merhaba,
    bikaç resim eklemek istiyorum ama işyerinde upload sitesini blokelemişler
    akşam evden ekleyeceğim...alicanda da birsürü resim vardı akşam şenlendiririz diye düşünüyorum...
    güzel buluşma oldu daha önce buluşmalara katılmamış arkadaşlarla tanıştık.marmaristen bile misafirimiz vardı daha ne olsun

katılan herkese teşekkür ederim...

riva yaparsak güzel olur valla.CANGO ismail de race var bizcuit te aldı en azından üçünüz önden uzarsınız hocam bizim için sorun değil.gider yerleşirsiniz bizde yarım saat soora geliriz nedir yani seninde aramızda olmanı isteriz...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler