Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

[MT Ankara] 26 haziran emrah kardeşimizi anma toplantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar biz bugün normal toplantımızı yaptık emrah kardeşimizi andık, haberiniz olsun yarın anatolia cafe de odtu öğrencilerinin partisi varmış , o kadar insanı oraya sığdıramazsınız ya tarihi değiştirin ya da lokasyonu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Sığmasını da geç, aynı anda aynı yerde bir grup eğlence yapacak diğer grup anma! Hayırlısı bakalım.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yarım yamalak organizasyon olunca böyle oluyor ne yazık ki.. Sadece sağa sola duyurmakla bitmiyor iş!
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    doctor is the down

arkadaşlar ben emrahın okuldan devre arkadaşıyım öncelikle hepimize allah sabır versin hepimizin başı saolsunn.acımız büyük.benim sizden tek bi isteğim var elinize emrahın fotolarından varsa ban gönderebilirmisiniz(zip dosyası yapıp) rşca ediyorumm e-mail adresim o_g_v@hotmail.com rica ederşm varsa yollayın arkadaşlarr

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı osman_1632 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben emrahın okuldan devre arkadaşıyım öncelikle hepimize allah sabır versin hepimizin başı saolsunn.acımız büyük.benim sizden tek bi isteğim var elinize emrahın fotolarından varsa ban gönderebilirmisiniz(zip dosyası yapıp) rşca ediyorumm e-mail adresim o_g_v@hotmail.com rica ederşm varsa yollayın arkadaşlarr
    hocam resimlerin geneli site içinde yayıldı oradan temin edebilirsin heralde!

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar bu toplantıyı yapmaya hatırlarsanız siz dünki görüşme için karar vermeden önce karar verilmişti.(ankara mt nin sayfasındaki geçmiş mesaj tarihlerini inceleyin bir zahmet).
    üstelik milli maç nedeniyle özellikle toplantı tarihi 26 sına alınmıştı.
    şimdi diyorsunuz ki orda odtü gecesi var.
    geçen hafta da hatırlarsanız yabancı öğrenci değişim program toplantısı vardı.
    bu tür bir iş halka açık yerde yapılacaksa bu tür bir risk her zaman vardır.
    sonuçta bu toplantı tarihi düşünülürken:
    orda zaten toplanan moturnet in toplantı gününe denk getirilmesi,başka grupların da kendi toplantılarına denk gelmemesi hesaplandı.
    kaç kişinin geleceği belli olmayan bir toplantıyı da mecburen halka açık bir yerin bahçesinde yapmanızdan başka çareniz yoktur.
    siz istediğiniz kadar doktor kardeşinize kızıp küsün ama o merak etmeyin çok şey düşündü.ama her şeyi hesap edemiyorum,özür dilerim
    ama ne yapalım keşke emrah yaşasaydı da ben onu alıp bir yerlere gezmeye götürseydim siz de off sıkıldık ben toplantıya gelmiyom diyebilseydiniz.

bu saatten sonra lütfen grubumuza sahip çıkıp şöyle oldu böyle olduyu biraz erteleyip bu gün gelebilecek tüm arkadaşlar anatolyaya gelsin.
    çünki ok yaydan fırladı bu saatten sonra toplantı yapılamayacak yada tarih değişecek denirse dışardan insanların bunu nasıl algılayabileceklerini düşünün.
    ve eğer söz verenler gelirse ankara mt nerde diye soracak bir sürü kişi orda olacak.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu saatten sonra lütfen grubumuza sahip çıkıp şöyle oldu böyle olduyu biraz erteleyip bu gün gelebilecek tüm arkadaşlar anatolyaya gelsin.
    Bütün yapılan muhabbetler şunlar bunlar bir yana orada olacağım

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Kesinlikle Sevgili Doktor ile aynı fikirdeyim. Zamana ve mekana bağımlı değiliz çünkü acımız zamansız ve mekansız geldi. Toplantıya katılmak için taaa Sakarya'dan arkadaşım gelecek. Yöneticisi olduğum motor sitesinde olayı duyurdum ve ayrıyetten sitemizi temsilen orda olacağım. Acı hepimizin acısı. Hiç olmazsa herşeyi tekrar gözden geçiririz ve bir daha böyle acılar yaşanmaması için ne yapılabilir onu konuşuruz.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

Motosikleti
    CBR 600 f
    bursada olduğum için katılamıcam
    emrah kardeşimizin mekanı cennet olsun
    siz yakınlarına sabırlar diliyorum
    saygılarımla TAYLAN
    her zaman
    her yere

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    bu toplaşma anma toplantısı olarakmı kalacak yoksa mevlüt olacakmı merak ettim

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı chopper-delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu toplaşma anma toplantısı olarakmı kalacak yoksa mevlüt olacakmı merak ettim
    arkadaşım mevlüt genelde cenazenin 7 sinde yada 40 ında yapılır.
    bu toplantının amacını zaten motobey arkadaşım açıklamış:
    "Hiç olmazsa herşeyi tekrar gözden geçiririz ve bir daha böyle acılar yaşanmaması için ne yapılabilir onu konuşuruz."

arkadaşlar kazasız belasız toplantıyı gerçekleştirdik.sanılanın aksine odtü grubu da yoktu.çok saygın ve içten bir toplantı gerçekleşti.tüm dostlarıma ve katılan tüm motosiklet doslarına tek tek katıldıkları için teşekkür ederim.
    ayrıca çok ince bir ayrıntıyı düşünerek emrah kardeşimizin yaka fotoğraflarını bastıran motobey arkadaşımıza ve slayt gösterisini 2 gün uğraşarak yapan aytaç arkadaşıma çok çok teşekkürler.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)