Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[TRAKYA MT 11 Mayıs 2. TEKİRDAĞ Hıdrellez Şenlikleri Yamaç Paraşütü Festivali ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    DETAYİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250cc Cruiser
    İslam büfenin arkasındaki çay bahçesi liman çay bahçesi aynı bölge zaten köftecilerin tam karsısı orda buluşuruz rıhtım çay bahçesi biraz dağa içerde kalıyor orayı bilmeyen arkadaşların bulması biraz dağa zorlaşır sanıyorum ok ..
    DENİZ SEMA :0 545 710 12 12
    RÜZGARLA YARIŞ HAYATIN TADINI YAŞA
    No Matter What You Ride, It's All The Same Wind....
    AKLINIZ ve KASKINIZ BAŞINIZAN EKSİK OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    sırf yamaç paraşütü için gelebilirim
    daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim. fiyat nedir, nerede yapılır??
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf yamaç paraşütü için gelebilirim
    daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim. fiyat nedir, nerede yapılır??
    valla bende yapmayı düşünüyorum Hatta Sırf Bunun İçin pazar Günü GeliBoludan bir astsubay arkadaşım gelecek.. Fiyatı 60 ytl o gün ama;Ben oradaki uçuş hocalarından biri ile konuştum Bize Daha uygun Bir Fiyat vereceklerini Söylediler...20 25 dk civarında sürüyor

detaylı bilgi için valiliğimizin sitesi http://www.tekirdag.gov.tr/yp/tr/index.htm eğer gelirsen senide bekleriz sahilde hep beraber gideriz güzel olacak emin ol

ayrıca arkadaşlar yukarda piknik tarzı bişilerde yapabiliriz ona göre hazırlıklı gelsek iyi olur kanımca
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fevkalade bir aksilik olmazsa ben geleceğim.
    Bu uçmakderede yeme içme sorunsalına çözüm getirmemiz gerekiyor yoksa soğan sapı ve meşhur Naip Köy Ekmeğine talim etmek zorunda kalabiliriz.
    Bir iki alternatif daha olabilir,Dönüşte Kumbağ'da Balık yenilebilir.veya İnecik'e uzanıp oğlak yiyebiliriz.Yol üzerinde bir yerlerde yemek daha iyi olur bence.

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97

hadi bakalım havada güzel olucak inşallah
    ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Faruk kardeşim,bu yolda yemek yenecek bir yerleri de biliyorsundur sen.
    Mevsimidir şöyle oğlak filan yesek,ya da çevirme.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faruk kardeşim,bu yolda yemek yenecek bir yerleri de biliyorsundur sen.
    Mevsimidir şöyle oğlak filan yesek,ya da çevirme.
    Bence kendi yemeğimizi kendimiz yapalım alalım bir mangal birde et köy ekmeği ile birlikte iyi gider
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    mondial zat150,daelim s2,hyosung gt650r,suzuki gsr
    Arkadşlar Hava Guzel Olursa Bizde Ordayız 3 Motor Ve Kesinlikle Ucuyoruz Paraşütle

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı genc_erdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadşlar Hava Guzel Olursa Bizde Ordayız 3 Motor Ve Kesinlikle Ucuyoruz Paraşütle
    oo full action bu yamaç paraşutu işini bende yapıcam ama 15 hazirandan sonra tekrar tekrar belirtiyorum...imkanı olupta gitsem mi diye dusunen arkadaş varsa hiç duşunmesin bence...bikere gelipte ya bu ne ben burasını beğenmedim diyen adam hazır oraya gitmişken kendini uçurumdan aşaa atsın
    oncedende belirttiğim gibi buluşma yeri için liman cok uygun bence...
    yemek işini nasıl yapıcaz hiç bilmiyorum valla..mangal hesabı olmaz bence cunku onları sırtımızda kim tasıcak tekirdağ merkezden buraya yazmayıpta geziye katılcak olan cok arkadaş var..onlarlada orda buluştum mu piyasa karışır gibime geliyo
    [B][COLOR="Red"]ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam :))[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    böyle cok kişinin geleceğini görüyor olmak gerçekten cok eğlenceli ve keyif verici biz herkez için elimizden geleni ardımıza koymıcaz arkadaşlar..! SAnıyorum Sabah saat 11.30 gibi tekirdağ SAhilde limanda bulusacağız.. Herkesin o saatlerde orada olmasında fayda var gibime geliyor..aksamda saat 18 gibi çıkarız rahat rahat toparlar döneriz canerim sende fazla geçe kalmamış olursun canım kardeşim !

bu arada hazır mangallar var bir araştırırsanız böyle alüminyum folyo içinde... İçinde Kömür ve Teli falanda Var normal bi sırt çantasına sıgıyor olmassa onlardan alabiliriz. Elimde Var Bitane.. Ama herkese yetmez tabi Yukarda Yemelik erzak merzak cephane ALırsınız sizde Bİşeyler İşte BU GEZİ GÜZEL OLACAK GÜZELLL
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    250cc Cruiser
    SÜPERRRR OLUCAKKK orda mangal yakabilmek için uygun yerler bulucaz zaten arkadaşlar bunun adını koyalım karmakarısık olmasın herkez gelirken yanına birer kangal sucuk alsın SUCUK PARTİSİ YAPARIZ tabi çoğunluğa uyarsa kabul görürse.....

MALZEME LİSTESİ
    1 kangal sucuk
    0.5 dometez
    0.5 salatalık
    2 adet ekmek
    2lt cola

DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR MİSALİ HEPİMİZE YETER ARKADAŞLAR BU SEKİLDE NE DERSİNİZ?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    bi 2 lik kola ve 2 ekmek tursu ve tavuk burger + sucukta benden olabilir Tavuk kanadıda yapabilirim Süper Olur Süper :D Çekirdekte Alayım bari :D

Motosikleti
    250cc Cruiser
    adını kolayalım derken yemeğin sabit olmasından bahsettim dostum herkez sucuk getirirse ogun herkezin menüsü sucuk olur ALSANA SUCUK PARTİSİ İŞTE!HERKEZ FARKLI SEYLER GETİRİRSE KARMAKARISIK OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA ORTAK KARARA SAYGIM VAR yinede yoruma açık olarak kalsın öneri. Abur cuburda kafamıza göre getiririz zaten(çekirdekler cipsler)istersen mısırda patlattırayım by_star paraşütle süzülürken 625 ten keyifli olur yersin ne dersin?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı DETAYİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adını kolayalım derken yemeğin sabit olmasından bahsettim dostum herkez sucuk getirirse ogun herkezin menüsü sucuk olur ALSANA SUCUK PARTİSİ İŞTE!HERKEZ FARKLI SEYLER GETİRİRSE KARMAKARISIK OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA ORTAK KARARA SAYGIM VAR yinede yoruma açık olarak kalsın öneri. Abur cuburda kafamıza göre getiririz zaten(çekirdekler cipsler)istersen mısırda patlattırayım by_star paraşütle süzülürken 625 ten keyifli olur yersin ne dersin?
    valla kanka havadaki akımı varsayarsak;Elimden uçar gider mısırlar Mındar Etmeyelim bu arada caner KArdeşim Kırklareliden hakan abinlerle baglantıyı kur; Sevginlerle Beraber Onlarda GEleceklermiş Sanırım Babaeskide Bulusup hep beraber gelirsiniz kardeşim

Poğaca falan lazım ben sucuk sevmiyorum fazla bu aralar rejimdeyimde
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakan abi ler gelicekmi? ben direk Emrah abi in yanına giteyi sonra da sizin yanınıza gelmeyi planlıyorum

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Honda Nc700x
    evet gelmeyi düşünüyorlar bugün konustum onunla gelmeye istekli bakalım... BU ARADA CUMARTESİ AKSAMI HERKES KESİN OLARAK GELCEM DİYE BURAYA YAZSIN ONA GÖRE BEKLİYELİM ARKAADAŞLARIM

burdan 4 motor kesın özer takma kafana
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benide sayın abiler

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    250cc Cruiser
    Arkadaşlar pazar gunune az kaldı şenlikler için tekirdağdan belediye başkanı otobuste kaldıracakmış yani kalabalık olucak umarım guzel bi gun olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)