Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]19 Nisan C.tesi sahilde mangal nasıl olur buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa aradan bi gün geçince insan yazıcak bişiy arıyo bulamıyo
    Gelen geldikleri gelmeyenlere gelmedikleri için çok çok teşekkürler
    En çok keyif aldığım buluşmalardan biri daha gerçekleşmiş oldu
    Erdinç tüm akşam çalıştı, kuzu hem çalıştı hem homurdandı , jesse yedi içti yattı , M inn sağolsun buluşmadan önce benim jantları bi güzel parlattı

Hadi bi daha yapalım
    gerçektende çok güzel bir organizasyodu.
    bencede en az üçkere daha gerçekleştirilmesi gerekir.
    erdinç kolları sıva şimdiden
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bawebaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Suzuki VL250 Intruder
    [QUOTE=darkeagle;1051096][/URL][/IMG]

Elimde gördüğünüz bıçak Ümmet Abi'nin gezilerinde geyik avlarken kullandığı bıçaktır.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konu Başlığı:
    [MT İstanbul]19 Nisan C.tesi sahilde mangal nasıl olur ?
    Gayet güzel olur
    26 Nisan Cumartesi nasıl olur peki ?

Olmadı 3 mayıs..O da olmadı 10 mayıs.O da olmadı 17 mayıs

"Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muharrem çok üşüdün gece çoook :D
    Sıcak bir şeyler lazımdı sana

Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muharrem çok üşüdün gece çoook :D
    Sıcak bir şeyler lazımdı sana

allah kimseyi aclıkla terbiye etmesin abi o mangal yuzunden 3gun ac gezdm kendimi hazırladım
    true love..

Drift Religion

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    abicim bizim çocuklar 10 numara ya valla can onlar can hayatımın etini yedim yemin ederim yetmedi bide eve küçükdesperadosta getirdim bereketliydi valla elleriyle beslediler bizi allah (cc)razı olsun kardeşlerim elleinize sağlık iyiki varsınız...yalnız muzo ya ne güldüm sen buluşmayı bugün zannet git sahile anaa bide erhanı aamış ehueheuehu allah senin varya muzom çok öptüm kardeşim canım benim
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bizim çocuklar 10 numara ya valla can onlar can hayatımın etini yedim yemin ederim yetmedi bide eve küçükdesperadosta getirdim bereketliydi valla elleriyle beslediler bizi allah (cc)razı olsun kardeşlerim elleinize sağlık iyiki varsınız...yalnız muzo ya ne güldüm sen buluşmayı bugün zannet git sahile anaa bide erhanı aamış ehueheuehu allah senin varya muzom çok öptüm kardeşim canım benim
    abi nedemek sende bizim canımıssın afiyet olsun ufaklıgada afiyet olsun oda senin gibi güzel sesli olurda bizden sonraki nesillere şarkılar soyler .. seviyoruz abi seni
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nedemek sende bizim canımıssın afiyet olsun ufaklıgada afiyet olsun oda senin gibi güzel sesli olurda bizden sonraki nesillere şarkılar soyler .. seviyoruz abi seni
    canım kardeşlerim ya rabbim kazadan beladan uzak tutsun hepinizi hep böyle sağlıklı bir arada olalım inşallah sağolun çok öpüyorum hekezi çok güzel bir gündü yemin ederim bir dahaki sefere gitarıda getireceğim söz ne isterseniz çalacağım

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşlerim ya rabbim kazadan beladan uzak tutsun hepinizi hep böyle sağlıklı bir arada olalım inşallah sağolun çok öpüyorum hekezi çok güzel bir gündü yemin ederim bir dahaki sefere gitarıda getireceğim söz ne isterseniz çalacağım
    Bu sözünü unutma gitarsız gelmiyeceksiniz . Mangal partisinde bahsettigim yazıyı koydum siteye yorumlarınızı beklyorum http://www.motosiklet.net/forum/moto...astirmasi.html

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok güzel bir mangal buluşmasıydı hepiniz sağolun varolun arkadaşlar
    emin ve ismaili baya bi bekledik arkadaşlarımızı teprik ediyorum burdan 70 km hızla giderken bizi kaybettiler nası becerdilerse artık
    normal aslında emün kardeşim sağa sola bakınarak sürüyodu motoru herhalde
    yeni tanıştığım kişilerde oldu güzeldi herşey
    bugün gün içinde bendeki resimleri yüklemeye başlıyacağım umarım izmirli dostlarımız çatlamazlar
    ben fuarda onlara sölemiştim yaz gelio biz coşarız diye ama inandıramadık demek ki topic içinde okuduğum yazılarda gene küçümsemişler bizi kendilerine yakında yapacağımız yuvacık gezisinden bahsedeyim biraz ama en iyisi yuvacık gezisini yaptıktan sora resimlerle cevap verelim
    katılan katılamayan tüm MT dostlarıma teşekkürler harika bi gece yaşattınız sağolun
    bu arada dünkü etkinlikle beraber yaklaşık 120 resim var bunları yüklemem biraz zaman alıcak az sora resimler geliyor bekleyin canlarımmm benimmm
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin ve ismaili baya bi bekledik arkadaşlarımızı teprik ediyorum burdan 70 km hızla giderken bizi kaybettiler nası becerdilerse artık
    bugün gün içinde bendeki resimleri yüklemeye başlıyacağım umarım izmirli dostlarımız çatlamazlar
    ben fuarda onlara sölemiştim yaz gelio biz coşarız diye ama inandıramadık demek ki topic içinde okuduğum yazılarda gene küçümsemişler bizi kendilerine yakında yapacağımız yuvacık gezisinden bahsedeyim biraz ama en iyisi yuvacık gezisini yaptıktan sora resimlerle cevap verelim
    katılan katılamayan tüm MT dostlarıma teşekkürler harika bi gece yaşattınız sağolun
    bu arada dünkü etkinlikle beraber yaklaşık 120 resim var bunları yüklemem biraz zaman alıcak az sora resimler geliyor bekleyin canlarımmm benimmm
    emin 299 la gitseydi bile gene sizi kaybederdi kalıbımı basarım
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    70 km/hızmı bıraksana olm allah aşkına 50'ye çıkmadınız be nerdeyse köprü yoluna kadar.

Alper şu yuvacık işi işin haftasonuna ayarlamaya bakalım. Hadi bakalım İstanbul MT'nin cevval organizatörü organize et şu geziyi yakışır sana. ( İyi verdim gazı ama dimi )
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emin arkadaşımı çoook seviyorum....
    Yalnız başına yanlış yola sapmasına gönlüm razı olmadı :D taaaki Mecidiyeköy yol ayrımına kadar... Dibindeydim görememiş...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin arkadaşımı çoook seviyorum....
    Yalnız başına yanlış yola sapmasına gönlüm razı olmadı :D taaaki Mecidiyeköy yol ayrımına kadar... Dibindeydim görememiş...
    Allah razı olsun abi sen olmasan kurtlar yerdi beni şelepsizim

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper şu yuvacık işi işin haftasonuna ayarlamaya bakalım. Hadi bakalım İstanbul MT'nin cevval organizatörü organize et şu geziyi yakışır sana. ( İyi verdim gazı ama dimi )
    halletcem kardeşim sen merak etme
    ama biraz vakti var tabi bu hafta ayvalık gezisi var haftaya çocuk esirgeme war ondan soraki haftaya bi bakıcaz artık
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alper bu hafta yapma yuvacık gezisini yaa.. Benim izin günüme göre ayarlasan olmazmı

ama biraz vakti var tabi bu hafta ayvalık gezisi var haftaya çocuk esirgeme war ondan soraki haftaya bi bakıcaz artık
    Heh iyi iyi..
    Bende izin günüme bakıyım bi.. Ona göre açarsın topiği dimi canım kardeşim benim
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alper bu hafta yapma yuvacık gezisini yaa.. Benim izin günüme göre ayarlasan olmazmı

Heh iyi iyi..
    Bende izin günüme bakıyım bi.. Ona göre açarsın topiği dimi canım kardeşim benim
    Dostlar size nasıl uyarsa öyle olsun. Mayıs sonundada bizim finaller var ondan belki müsait olamayız diye düşünmüştüm ama yinede ayarlama yapmaya çalışırız. Nede olsa senede bir ancak yapıyoruz Yuvacık değilmi
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar size nasıl uyarsa öyle olsun. Mayıs sonundada bizim finaller var ondan belki müsait olamayız diye düşünmüştüm ama yinede ayarlama yapmaya çalışırız. Nede olsa senede bir ancak yapıyoruz Yuvacık değilmi
    Evet yaaa çok süper bi gezi olur
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet yaaa çok süper bi gezi olur
    pınarr sen calıştıgın gunleri sole biz bulent abiyle uygun bi tarih secelim smd
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    TİGER 250 S
    alperrrr hadi fotolarrr ağaç oldum

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)