Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT İZMİR] 14 Mart Tıkabasa Cafe Banada Buluşma Topiği Açmak Nasip Oldu Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Abimm o senin girdiğin KPSS/2i Ben kpss/1e giriyorum Ee bölümümle alakalı olmadıgından sınav kapsamı haliyle uğraştırıyo,bu arada ben 2oo6da mezun oldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimm o senin girdiğin KPSS/2i Ben kpss/1e giriyorum Ee bölümümle alakalı olmadıgından sınav kapsamı haliyle uğraştırıyo,bu arada ben 2oo6da mezun oldum

Hayır anlamadığım sen niye giriyon?... Öğretmen diilmisin sen?.... Yeni örtmen alıyolardı..Hatta bizde sevindiydik.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    yok
    ya bu hafta kimse gitmiyor sanırım toplaşmak toplantısına, e ben zaten karmacoma giderse gidebiliyodum,geçen hafta erken kaçtım diye içime oturduydu hatta Ceydaynan tavla oynamak istiyodum ...vs neyse ben hiç gelemiyorum o zaman

ya daaaa bi dakika herkes ben gelemicem sanırım,korna çalcam,öcüüü dicem gelip geççem dediyse demek ki baya kalabalık olcak sanırım
    yani zannımca,bilhassa bu şekilde düşünmekteyim...
    ...her tercih bir kaybediştir...:bounce:

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    [QUOTE=gureli;992084]
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kesin gelecektim ama etiketlerde adım yok, hem kimse de ayakkabı koruyucumdan almıyo, ehh belki satın alacak yeni uyeler olursa gelebilirim... belki de gelmem yaa... zaten miss kolpa da gıcık oluyo sanki bana.. oyle hissediyom nedense...

zaten ne oyle her hafta her hafta, sizde gitmeyin abicim yaa, zaten sıkılmıs millet baksanıza... biraz aksiyon lazımmmm...

bu arada kolpa cım organizasyona danscı falan getittireyim istersen daha etkili ve gosterişli olacagından buyuk ilgi toplarsın...

boyle mekanın ortasında ve her kosesinde kafesler icinde dans ederler, boxların ustunde falan yaneee...[/QUOTE

sen hala konuşuyormusun seni bir daha eve sokmıycam haberin olsun buralara kadar gel bana uğramadan geri dön . Korkma evin işi bitti sana yaptıracak bir işim yok .
    abi ben sizin oralara kadar daha gelmedim ki en son gorustugumuzden beri... ben oyle bisey yaparmıyım hic... beni tanımamissin.. fıstık gibi ev bulmusum, ihanet edermiyim, elden kacirirmiyim... bi de senin motor da benim sayilir zaten.. niye oyle bisey yapayim.. hani bu kadar imkanı niye tepeyim

Alıntı miss kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheeh nasıl da anlamışsın walla ama şu yazdıklarına bak bakalım gıcık olunmıcak bi tarafın var mı??
    sen kolpayla bizim aramiza girmesene... adamı kızdırıyon oda durmadan bana yazıyo msnden, ozelden.. yalan mı kolpa.. yazmiyon mu?

hem de sen miss kolpayı kafana takma diyor bana... zaten biz kolpayla guzel takılıyoz aksamları... gecen gece de guzel takıldık

Alıntı MARCHOCIAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan yakacan başımızı gelemicez hiçbi toplantıya zaten gelemiom ya hiç gelemicem uzak dur diyo hanım yoldan çıkartır seni diyo senin için

bu hafta bi kaçamak yapmam lazım ama sürpriz falan varmış du bakalım...
    ya kardesim siz zaten basınızı yakmıssınız... ben ne yapayımmmmm... abicim tırsmayın bu kadar hatununuzdan yaawww alp tunay 1, sen 2... boyle motorculuk ruhu olmaz ki... free, free ,bu işin felsefesi bu.. yeri geldimi ben bu gece gelmiyom hanım diyeceksin... atlıyacan motoruna gideceksin... unutma bu işin felsefesini.. free takılcan...

Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nie kimse bişi yazmıyo benim topiğime yaa
    sen de iki de bir topigi hortlatma, zorla mıı yazcaz kardeeim yawww... ala ala git bisseyler arastır sen... bos bos durma.. geyik yapma

Alıntı captain1580 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sizinle orada cook karsılastım ama nasipse bende sizinle takılırım hatta sizin arkadaş var ybr si var onunla tanışıyoruz
    hangi ybr? duyulmaz mı? trtarık mı, yoksa berberler odası baskan vekili Mehmet abi mi?

Alıntı miss kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolpam ya yazık sana kimse gelmiomus topik açma sen bidaha
    Erkek işine karısma sen... Eren icin İstanbuldan bile gelecekler varmış haberin olsun. gecenin surpriziymis bu... benden soylemesi...

Alıntı memoli35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasipse yarın bende geliyorum meyve yermisiniz
    abi meyve olurda, ama yanına rakı da lazim simdi bunun anladınız siz onu...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    SkyGo SG 250-4
    ya arkadaşla ben de gelmeyi çok isterim de daha motorun plakası çıkmadı ve ehliyetim de daha gelmedi
    :( çiğlide oturuom. ama sizlerle tanışmak için otobüse atlayıp gelebilrim. kabul edilir mi bilmem :( sonuçta motorum yanımda olamıcak

Motosikleti
    piaggio zip 100
    yaww herkes geçerken uğrayacakmış, ben de öyle yapayım desem yolumun üstü değil.

süprüz de varmış, gelmesem de olmaz. akşama görüşürüzzzzzzzz o zaman

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline bir kova ,bir fırça ,birde deterjan al atla otobuse gel kardeşim seni nasıl kucaklarız kendin gör. son yağmurlardan sonra motorların çoğu yıkanmadı daha

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    rahmi amca akşama gelebilcekseniz akşam üstü sizin eve uğrayalım beraber gidelim bende urlada kampüsdeyim

Sahi bu ne ya
    Eklemişim ama hiç farkında değilim
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    rots gelmesin bence
    boylece kolpada farkında olmadan yüklediği resmi neden yüklediğini hatırlayamasın

Motosikleti
    aman diyim ağzını hayır aç
    hadi resimi geçtim etiketlerdede bi gariplik yokmu onu neden yazmışım ki acaba?
    (\__/)
    (")_(")*

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Arkadaşlar ben geldim ki Antalya dayım yani . Amma ne yalan sölim İZMİR MT mi özlemedim deil yani.. Bi süprüz müprüz falan diolar, ne kaçırmışım walla merak etmedim deil hani .

Bide MAntı diolar, bu yapılırmı be bana ...

Özer Abi sana hayırlı olsum, kıskanmadım deil hani . Şaka bi yana kazasız belasız sürmek nasip olsun işallah.. Darısı artık bizim başımıza .

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sandman antalyada ne istenir ben araştırma yapayım kesin yazacam sana
    WAlla ben şu an Antalyadayım pazar dönüom bak ona göre .

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey sandman antalyanın vizörü meşhurmuş ordan sıkı yapışıp yüzsüzlüğü ele alıp indirebildiğin kadar indirip uygun bi vizör al, biliyon takılacak yeri sanırım.
    Antalyanın başka şeyleri de meşur ama sen bilmiosun sanırım ..Bi bakayım vizör olmadı boş vaktimde, belki çingenliğim hat safa olur da ucuza kapatırım .

Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende gelmek istiyorum

Yalnız otomobil kullanıcısına yer var mı ? Motosiklet ile gelmesem?
    Eser nerlerdesin kardeşim ya ?? Geçen facebook tan msj attım nasılsın durumlar nasıl çok meraklanmadım deil hani. İzmirde seninle çok görüşmek istiordum, böle arada sırada uğrama, gel çok ki bi görüşelim ya..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WAlla ben şu an Antalyadayım pazar dönüom bak ona göre .

saol kardeşim sorman yeter.. sen kazasız belasız gel yeter
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eser nerlerdesin kardeşim ya ?? Geçen facebook tan msj attım nasılsın durumlar nasıl çok meraklanmadım deil hani. İzmirde seninle çok görüşmek istiordum, böle arada sırada uğrama, gel çok ki bi görüşelim ya..
    Erdem gördüm mesajını da cvp veremedim, ancak toparlanıyorum, babamı kaybettim. hayatım bi anda alt üst oldu. Özür dilerim cvp veremediğim için. . .
    Everything goes the way it should...

Erudute başın sağolsun,sabır dilerim.

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Erdem gördüm mesajını da cvp veremedim, ancak toparlanıyorum, babamı kaybettim. hayatım bi anda alt üst oldu. Özür dilerim cvp veremediğim için. . .

Çok üzüdüm şimdi kardeşim benim. Başın sağolsun. Allah sabır ve dayanma gücü versin ki unutma her zaman biz arkandayız, yanındayız. Keşke arasaydın, haber etseydin ki biraz yükünün ucundan tutabilseydik..

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Sağolun arkadaşlar,

En kısa süre içerisinde görüşelim Erdem. bende muhabbetini çok özledim
    Everything goes the way it should...

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Sağolun arkadaşlar,

En kısa süre içerisinde görüşelim Erdem. bende muhabbetini çok özledim
    Eser nasılsın kardeşim bir ara görüşelim kendine iyi bak.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Erudite başınsağolsun..Allah büyük sabırlar versin..Yapabileceğimiz bişey varsa mutlaka söylemeni isterim...Tekrar tekrar başınsağolsun...
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti

elaleş

gelmeyen
    elaleŞ
    i kaçırır ahha burdada yazım vay ben bilmiyodum demeyin
    (\__/)
    (")_(")*

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolpa amma heyecanlandın yav,bilsem ben önceden ayarlardım senin için ondan Bi çakmağa bakar

İyi buluşmalar arkadaşlar..Fırsatını bulursam 5 dakikalığına da olsa geçerken korna çalarım

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler