Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İZMİR] 28 Aralık inciraltı Tıkabasa Cafe Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    üçünü birdenmi alacaklar askere EYÜP,SABRİ,TUNCER ordu gibi oldu be
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üçünü birdenmi alacaklar askere EYÜP,SABRİ,TUNCER ordu gibi oldu be
    Eyüp dede oluyor.... Sabri baba..... tuncer de torun.... Yani 2 baba 2 oğul....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650

bu nereden girdi buraya bilmiyorum NAİL baba unuttu herhalde ya TUNCER ya tarık canımıza okuyacak
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

bu nereden girdi buraya bilmiyorum NAİL baba unuttu herhalde ya TUNCER ya tarık canımıza okuyacak

Muhabbeti boşver de resim güzelmiş..... Bu hayvanın adı neydi hatırlayamadım?.... Bizon muydu buffalo mu?......

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Antilop Yakinen tanırım ben geyik akrabası hayvanları Misal 1. Sabri
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antilop Yakinen tanırım ben geyik akrabası hayvanları Misal 1. Sabri
    Antilop olurmu lem..... Bu bizim oraların geyiği....Hatırladım...Ren dolaylarının....

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    GERGEDAN o be tanıyamadınız
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    GERGEDAN o be tanıyamadınız
    Onun tek boynuzu olur ba..Baksana bunun çatallı..Hemde 2 tane......

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalben üyesi hissettiğim İzmir MT'nin yeni yılını kutlar, Güleryüzlü, pozitif ve kazasız bir sene geçirmelerini canı gönülden temenni ederim. Alsancak'ta martılara simit atan kıza da selam ederim ayrıca
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalben üyesi hissettiğim İzmir MT'nin yeni yılını kutlar, Güleryüzlü, pozitif ve kazasız bir sene geçirmelerini canı gönülden temenni ederim. Alsancak'ta martılara simit atan kıza da selam ederim ayrıca
    Bizde senin yeni yılını kutlar selamını o kıza iletiriz.....

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    İsim:
    İZMİR İN KIZI DENİZ,DENİZİ KIZ,SOKAKLARI HEM KIZ HEM DENİZ KOKAR
    Tür:
    Geography - Cities
    Açıklama:
    1-Izmirli bir kiz; kimseye baglanmaz, cok gerekiyorsa baglar.
    3-Izmirli bir kizin; boyuyla kilosu arasindaki fark asla 20'nin
    altinda olamaz.
    4-Izmirli bir kiz; zekasini kanitlamaya calismaz. Dunya alemin
    bildigini kanitlamaya gerek yok tabii!!
    5-Izmirli bir kiz; hastaliktan olse bile kuafordeki randevusuna gec kalmaz.
    6-Izmirli bir kiz; erkekleri siniflara ayirmaz. Sadece en iyileri bilir,tanır, çıkar. Canı isterse evlenir.
    7-Izmirli bir kiz; capkinlik yapmaz. Daimi çapkındır.
    8-Izmirli bir kiz; capkinligi da gizli yapmaz.Gostere gostere yapar.
    9-Izmirli bir kiz; bastan cikmaz, cikarir.
    10-Izmirli bir kiz; kumruyu bir cins kus sananlara, her kusun etinin yenmeyecegini cok guzel ogretir.
    11-Izmirli bir kiz diger bir Izmirli kizi tirnaklarindan tanir.
    13-Izmirli bir kiz; kimin olursa olsun, asla kocalara el atmaz.Istisnalar kaideyi bozmaz!
    14-Izmirli bir kiz; kaprisin Allahini yapar. Yakisir da!
    15-Izmirli bir kiz; herseyde oldugu gibi, is yasaminda da coook basarilidir. Basarsiz birsey varsa, calistigi sirkettir.
    18-Izmirli bir kizi; tanimlayacak bir cumle yoktur. Çünkü mukemmelin tanimi yoktur!
    19-Izmirli bir kiz; toplum icinde aglamaz olsa olsa gozune kirpik kacmistir.
    20-Izmirli bir kiz; kendisi hakkinda yapilan olumsuz elestirileri dinler.Bu arada hep 18. maddenin ne kadar dogru oldugunu
    dusunur durur!
    21-Izmirli bir kiz; kizdigi zaman, ortalikta olmamaniz tavsiye
    edilir.
    22-Izmirli bir kiz; uyusturucu kullanmaz. Uyarici olarak kendi
    ustun ve ozgun yeteneklerini kullanir.
    23-Izmirli bir kiz; cani isterse herseye bir kulp takabilir.
    24-Izmirli bir kiz; en populer mekanlarda babasinin yeriymis gibi rahatdavranir.Kasmaz!
    25-Izmirli bir kiz; en salas mekanlarda da babasinin yeriymis gibirahat davranir.Kasmaz!
    26-Izmirli bir kiz; her yola gelir. Yeter ki cani ceksin.
    27-Izmirli bir kiz; vazgecmez!
    29-Izmirli bir kiz; icince sapitmaz.
    30- Ve herkesin bildigi birsey..Butun güzel kizlar Izmir'den
    cikar!!
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İsim:
    Tür:
    Geography - Cities
    Açıklama:
    1-Izmirli bir kiz; kimseye baglanmaz, cok gerekiyorsa baglar.
    altinda olamaz.
    bildigini kanitlamaya gerek yok tabii!!
    5-Izmirli bir kiz; hastaliktan olse bile kuafordeki randevusuna gec kalmaz.
    6-Izmirli bir kiz; erkekleri siniflara ayirmaz. Sadece en iyileri bilir,tanır, çıkar. Canı isterse evlenir.
    7-Izmirli bir kiz; capkinlik yapmaz. Daimi çapkındır.
    8-Izmirli bir kiz; capkinligi da gizli yapmaz.Gostere gostere yapar.
    9-Izmirli bir kiz; bastan cikmaz, cikarir.
    10-Izmirli bir kiz; kumruyu bir cins kus sananlara, her kusun etinin yenmeyecegini cok guzel ogretir.
    11-Izmirli bir kiz diger bir Izmirli kizi tirnaklarindan tanir.
    13-Izmirli bir kiz; kimin olursa olsun, asla kocalara el atmaz.Istisnalar kaideyi bozmaz!
    14-Izmirli bir kiz; kaprisin Allahini yapar. Yakisir da!
    15-Izmirli bir kiz; herseyde oldugu gibi, is yasaminda da coook basarilidir. Basarsiz birsey varsa, calistigi sirkettir.
    18-Izmirli bir kizi; tanimlayacak bir cumle yoktur. Çünkü mukemmelin tanimi yoktur!
    19-Izmirli bir kiz; toplum icinde aglamaz olsa olsa gozune kirpik kacmistir.
    20-Izmirli bir kiz; kendisi hakkinda yapilan olumsuz elestirileri dinler.Bu arada hep 18. maddenin ne kadar dogru oldugunu
    dusunur durur!
    edilir.
    ustun ve ozgun yeteneklerini kullanir.
    23-Izmirli bir kiz; cani isterse herseye bir kulp takabilir.
    24-Izmirli bir kiz; en populer mekanlarda babasinin yeriymis gibi rahatdavranir.Kasmaz!
    25-Izmirli bir kiz; en salas mekanlarda da babasinin yeriymis gibirahat davranir.Kasmaz!
    26-Izmirli bir kiz; her yola gelir. Yeter ki cani ceksin.
    27-Izmirli bir kiz; vazgecmez!
    29-Izmirli bir kiz; icince sapitmaz.
    cikar!!
    Anam bu nerden çıktı?.... Sende az teneşirci değilsin hani.....

APV hocam gaza getirdin bir sözlüğe izmir başlığına yazdığım giriyi de ekleyeyim

yaşamayı ve bir hayat kurmayı istediğim yegane şehirdir ülkemde. izmir'i izmir yapan kendisine has insanlarıdır, göçmenlerdir. yine güzel ülkemin en güzel hatunlarıda bu göçmen kitlesinden çıkmaktadır. tecrübe ile sabittir.
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirin kızları martılara simit atmaz "gevrek" atar "çiğdem" çıtlar bi yanlışın olmasın

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    bak kolpa biliyor izmirin kızlarını demekki. helal olsun kardeşime. Harbiden de izmirin kızları başkadır başka.

simit, gevrek olayı evet hocam haklısınız, güzel yakaladınız
    Comfirmation Bias

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel geyik dönmüş yine

Cengiz abi yapma allasen Sen inandın mı bu yaptığın alıntıdaki yazılara (Diğer konuya girmiyorum Anladın sen..)

Ben bu yazıya cevap vermek istiyorum,realist olmak lazım ..
    Gerçekler böyle değil bence..

Yav özür dilerim,ciddi ciddi düzgün kızlarda var tabi ki.Ama bu yazıdaki gibi tozpembe değil hiç bişey..Eğri oturup doğru konuşmak lazım..Keşke o yazıdaki gibi mükemmel olsaydı herşey ama değil.Ben bir genç olarak görüyorum zaman geçtikçe herşeyin bozulduğunu..Bu yazı belki bir 10-15 sene önce doğru olabilirdi,ama şimdi hiç sanmıyorum..
    Aramızda bayan arkadaşlar var,düzgün insanlar her zaman düzgündür onları ayrı tutuyorum.İzmir lisi felan yok maalesef bunun.
    Benimde ablam var..
    Düzgün bayanlar tabi ki de var bu şehirde,ama dediğim gibi aşağıdaki yazıda acayip toz pembe gösterilmiş herşey..En az iyisi kadar kötüsüde var..

İyi ve düzgün olanları tenzih ediyorum Cengiz abim,senin yazına cevap yazdım İdare edin artık.. Biraz ağır olmuş olabilir ama birazda geyiğe vurdum işte,can sıkıntısı diyelim
    Bu yazıyı yazan arkadaş ya benimle aynı şehirde yaşamamış,ya da bu yazı yazılalı çok olmuş..
    Ya da bu yazıyıda yazan bir bayan ..

İsim:
    Tür:
    Geography - Cities
    Açıklama:
    1-Izmirli bir kiz; kimseye baglanmaz, cok gerekiyorsa baglar. - Son zamanlarda İzmir e yaşanan abaza göçü saolsun,kız arkadaşların (ki buna en çirkinleri dahil) dünyanın en güzel kızı sanmasına yetecek kadar övdüğünden kendilerini ulaşılamaz sayarlar.Ama burada bağlayabilecekleri erkekler yine o onlara övgü yağdıran arkadaşlardır..Şükür daha kimse beni bağlayamadı Turkcell le bağlanıyorum ben hayata
    altinda olamaz. - Evet,ciddi anlamda kilosal olarak iyidir İzmir kızı,çoğunluk dediğin gibi buna katılıyorum Ama bununla beyne yetersiz giden enerjinin etkisi olduğunu düşünüyorum.Az ve yetersiz yemek,az ve yetersiz zeka..
    bildigini kanitlamaya gerek yok tabii!! -Valla haklısın Görünen köy kılavuz istemez..Hep şunu söylerim abi,güzel kız bulursun ama zeki kız bulunmaz,o yüzden zeki kız bulduğunda asla kaçırma.Tipsiz de olsa en zor bulunan türü bulmuş olman sana sunulmuş bir lütuftur..Ben evlenmek istemesemde,zeki bir kız bulursam kesinlikle kaçırmam
    5-Izmirli bir kiz; hastaliktan olse bile kuafordeki randevusuna gec kalmaz.-Bu çok doğru..O kadar fön makinasıyla içli dışlı oldukları için belkide kafaları üşütüyorlar Ben iş yapmayan,batan kuaför görmedim..Zaten çirkin kız da yoktur,az votka ve bakımsız kız vardır (Yağmur yağdığında yanındaki kızı tanıyamaz olmak gayet doğaldır,suratın altından başka bir katman çıkar..)
    6-Izmirli bir kiz; erkekleri siniflara ayirmaz. Sadece en iyileri bilir,tanır, çıkar. Canı isterse evlenir. -Canı istemezse de sadece takılır..Kendini özgür sanar,ama akşam 9 da evde olması gerekir..Evde olması gerekmeyen tipleri ise kordon da bira içip sağa sola kusar
    7-Izmirli bir kiz; capkinlik yapmaz. Daimi çapkındır. -Yaa demi..Bunun başka isimleri de var ama neyse..
    8-Izmirli bir kiz; capkinligi da gizli yapmaz.Gostere gostere yapar. -
    9-Izmirli bir kiz; bastan cikmaz, cikarir. -Hiç sakıncası yok bizim için Erkekler için çok hayırlı bir durum bu zaten Ben baştan çıkmak istemiyorum demez ki kimse Bizim için hiç bi sakıncası yok
    10-Izmirli bir kiz; kumruyu bir cins kus sananlara, her kusun etinin yenmeyecegini cok guzel ogretir. - Allah Allah,bu kız değilmiydi üst maddelerde herkese asılıp çapkınlık yapan Hem sağa sola salça olan,çapkınlığı bile alenen yapacak kadar rahat hemde bu kadar mütehassıp öyle mi Vay be..Bu uçarken ayaklarının yerden kesilmemesi gibi bir şey olmalı...
    11-Izmirli bir kiz diger bir Izmirli kizi tirnaklarindan tanir. -Şaşırmam.Bütün gün tırnakları,saçları ve benzer yerleriyle uğraştıkları için tanıyacak şeyleri ancak o olur..Keşke zekasal bir şeyden tanısalardı
    13-Izmirli bir kiz; kimin olursa olsun, asla kocalara el atmaz.Istisnalar kaideyi bozmaz! -Çoğu manken İzmirlidir.Mankenlerin çoğu evli insanlarla bir aşk yaşamıştır.. Böyle bir şey yaşamayan mankenler istisnadır,istisnalar kaideyi bozmaz
    14-Izmirli bir kiz; kaprisin Allahini yapar. Yakisir da! -Bu da çoook doğru.Acayip nazlılar..Yakışması konusunda emin değilim.Eğer olayı abarttıkları halde yanındaki erkekler onlara katlanıyorsa,bu ya o erkeklerin abazalığı ya da birşey bekledikleri içindir Mantıklı olmak lazım..Aşk olursa belki(ki o nokta mantıksızlığın başıdır zaten),ama onun haricinde nazı kimse sebepsiz yere çekmez
    15-Izmirli bir kiz; herseyde oldugu gibi, is yasaminda da coook basarilidir. Basarsiz birsey varsa, calistigi sirkettir. -Allah Allaaaah Ne mükemmelmiş meğer buranın kızları.. Bana hep dandirikleri denk gelmiş demek ki,çin malımıdır nedir bana denk gelenler Çok amaçlı çakı gibi maaşallah,her elinde on marifet
    18-Izmirli bir kizi; tanimlayacak bir cumle yoktur. Çünkü mukemmelin tanimi yoktur! - Bir cümleyle tanımlanamaz gerçekten.Hatta UFO bile diyebiliriz.. Tanımlanamayan yabancı nesne
    19-Izmirli bir kiz; toplum icinde aglamaz olsa olsa gozune kirpik kacmistir. - Yok yavv Mutant bunlar da maaşallah.. Bence ağlar abi yer mekan farketmez,gözlerim beni yanıltmadıysa sümküre sümküre,anıra anıra ağlayanları bile mevcuttur
    dusunur durur! -Olumsuz eleştrileri dinler sonra da gönül koyar Doğruları söylemek suç sanki.. Ne yani,burnun büyük ve aptalsın işte Ne diyim sana iyi olarak ? ..
    edilir. -Vay anasını be Kurtlar vadisi gibi he mi ?.. Kız dayağı yiyen bir erkeğe rastlamadım hiç...Hoş bence bir erkekte bir kıza asla vurmamalıdır..
    ustun ve ozgun yeteneklerini kullanir. -Bu maddeleri yazan arkadaş kesinlikle akşam 8 de uyuyan,clup vs. görmemiş bir insan,şimdi belli oldu
    23-Izmirli bir kiz; cani isterse herseye bir kulp takabilir. - He valla doğru..Özellikle acayip dedikodu yapıyorlar yahu Bunların dedikodu yapmayanından da üretmeliler..
    24-Izmirli bir kiz; en populer mekanlarda babasinin yeriymis gibi rahatdavranir.Kasmaz! -Evet,doğru..O mekanlarda yaptıkları abidik kubidik hareketler sonucu erkekler asılır (amaç belli) ve kızlarda kendini birşey sanar..Dünyada ki en güzel varlık olduğunu mesela..Oysa ki en çirkin kız bile istediğinde kendine çok rahat bir şekilde bu şehirde erkek arkadaş bulabilir..Kız değerlidir.. Erkekse saolsun abaza arkadaşlar sayesinde müsvettedir..Aaahhh Rusya aaaah
    25-Izmirli bir kiz; en salas mekanlarda da babasinin yeriymis gibirahat davranir.Kasmaz! -Kasacak bişey yok zaten.Karşında ne olursa olsun seni kabul edecek birileri var..
    26-Izmirli bir kiz; her yola gelir. Yeter ki cani ceksin. -Gayet açık bir cümle.. Katılıyorum..
    27-Izmirli bir kiz; vazgecmez! -Sorma yaa..Şu saçmalamaktan vazgeçseler yeter bana
    29-Izmirli bir kiz; icince sapitmaz. -Ben içince sapıtmayan bir kızla tanışmadım Tam tersine,neredeyse bir bardak musluk suyu bile yetiyor sapıtmalarına Belediye suyundaki klorür azaltılmalı
    cikar!! -İzmir den çıkar,başka şehirlere giderler..Bize de burada kel kör topalları kalır Bknz.Bütün mankenler İzmirliyse,bu kadar çirkin kız neden burada ?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Forrap coşmussun gene
    neyse polemik yaratasım geldi şimdi sen izmirin kızlarına ne demek istiyorsun bakayım? insan yemek yediği kaba laf eder mi yaw???

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    cikar!! -İzmir den çıkar,başka şehirlere giderler..Bize de burada kel kör topalları kalır Bknz.Bütün mankenler İzmirliyse,bu kadar çirkin kız neden burad

Sizler boş kalmayın diye..... Güzelleri bizler kaptık.....

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forrap coşmussun gene
    neyse polemik yaratasım geldi şimdi sen izmirin kızlarına ne demek istiyorsun bakayım? insan yemek yediği kaba laf eder mi yaw???
    Senin için farketmiyor galiba.......

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bak ciddi ciddi düzgün bayanlar var,onları ayrı tutuyorum Tek demek istediğim yukarıdaki yazıdaki kadar tozpembe değil herşey.Madem açıldı hesap defteri,ee doğruyu konuşmak gerekli..
    Bu tarz yazılara inanıp buraya göçüyor sonra erkekler

Ben düzgün bir tane bulacağım ama,kararlıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler