Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

[Manisa MT] 5 Ekim Iftar Yemeği....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güzel bir geceydi herkese teşekkür ederim. foroğrafları az sonra ekleyeceğim.

Grup sürüşü ile ilgili olarak asıl hata bende. ben bir an daldım ve grubu dönüşte bilgilendirmedim. Sadece Rots'a sen 1 ol dedim herkesin grup sürüşü yaptığını düşünmüştüm bizle. Neyse. bornova ayrımında da kopan bendim çünkü grup ikiye bölünecekti. bornovada kalanlar ve evlerine doğru yola devam edenler şeklinde. Bu konuda da Rots a bilgi vermediğim için koptum ve öne geçtim. Gerisini toplantılarda yüzyüze konuşuruz.
    Sevgilerle.

Murat yaz başından beri bir çok kez grup sürüşü yaptık biliyorsun.Daha önce toplu sürüş yapmamış olan arkadaşlar dışında diğer arkadaşlar bilir yazılı olmayan kurallar vardır bu tip sürüşlerde.

"Kendini ve başkalarını tehlikeye atacak hareketler yapma"
    "Sürüş arkadaşlarını gözlemle ters bir durum olduğunda diğerlerini uyar"
    "Grup içinde yol güvenliğini koru" ve
    "Ana ayrım noktalarında dur"

Orda ileri çıkman senin koptuğun anlamına gelmiyor zaten doğal öncümüz sensin sürüşlerde, normal bir hareketti bence.

Uzun süreden beri görmediğim arkadaşları görmek güzeldi bidahakine tekrar görüşmek üzere inşallah.
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    topiğin amacı dışına çıkmadan şunu söyleyeyim ;grup sürüşü kuralları ve uygulamaları sürekli gruplar içinde canlı tutulması gereken sürekli gündemde olması gereken bi konu
    nedeni ise ; son bu buluşmamızda da olduğu gibi sürekli yeni ARKADAŞLARIN GRUBA KATILMASIDIR .
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat yaz başından beri bir çok kez grup sürüşü yaptık biliyorsun.Daha önce toplu sürüş yapmamış olan arkadaşlar dışında diğer arkadaşlar bilir yazılı olmayan kurallar vardır bu tip sürüşlerde.

"Kendini ve başkalarını tehlikeye atacak hareketler yapma"
    "Sürüş arkadaşlarını gözlemle ters bir durum olduğunda diğerlerini uyar"
    "Grup içinde yol güvenliğini koru" ve
    "Ana ayrım noktalarında dur"

Orda ileri çıkman senin koptuğun anlamına gelmiyor zaten doğal öncümüz sensin sürüşlerde, normal bir hareketti bence.

Uzun süreden beri görmediğim arkadaşları görmek güzeldi bidahakine tekrar görüşmek üzere inşallah.
    evet haklısın kardeşim. bende senle aynı görüşteyim. ama yine de her zaman yaptığımız gibi yola çıkmadan önce keşke ufak bir bilgilendirme yapsaydık.

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Bu da bize ders olsun....
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    arkadaslar aranızda olamadıgim için çok üzgünüm aksilik işte serkan abi aramış zeytinlikleri dolasmaya gitmiştim tel evde kalmıs artık seneye görüşürüz kib
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

Motosikleti

Motosikleti
    CBF 250
    İskender abim seni de görmek isterdik ama olmadı,bi daha ki toplantıya görüşmek üzere.

Bu arada resimler iyi olmuş hhahaaaaa.Ya bi de iki kişi bi cekete nasıl sığarlar konulu belgeesel çekimi avrıd o yok mu???
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    yaww murat abi fotoların hiçbirinde ben yokum.. ohoo yeni katıldık die adamddan saymıonuz mu yani neyse birazdaha kıdemleneyim o zaman hesaplaşırıs susuyorum şimdi
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS

bocek az daha ceyzin arkasına geçseymişsin tek bedenden 2 kafa çıkıyo olcakmış...
    (pardon ya arkadaki ceyzmiş puahahha,öndeki kim yaw ayrılın bakiim çözemedim ben bu kıskacı )

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bocek az daha ceyzin arkasına geçseymişsin tek bedenden 2 kafa çıkıyo olcakmış...
    (pardon ya arkadaki ceyzmiş puahahha,öndeki kim yaw ayrılın bakiim çözemedim ben bu kıskacı )

Bir ben vardır benden içerüüüü

Motosikleti
    piaggio zip 100

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızzzz

Motosikleti
    Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızzzz
    fidan???? sizi gidi meşe palamutları sizi

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    (minimum 25 karakter)
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    sattım...
    ERENNNNN !!!
    söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun
    okuduk artık
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ERENNNNN !!!
    söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun
    okuduk artık
    üstad gene döktürmüşsün. al benden de o kadar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heavy_incitement,mesajda bişeyler yazılıp silinmiş sanırımBiz okuyamadık ama istihbaratımız kuvvetlidir,elbet okumuş kadar olurum...
    Böyle daha kötü olmuş,silmesen belki mahkumu olmazdın.

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heavy_incitement,mesajda bişeyler yazılıp silinmiş sanırımBiz okuyamadık ama istihbaratımız kuvvetlidir,elbet okumuş kadar olurum...
    Böyle daha kötü olmuş,silmesen belki mahkumu olmazdın.
    ya bak eren herkes ne diyor. dün imageshack.us da bir sorun vardı resimlerin hepsini ekleyemedim parti parti oldu ama olsun oldu ya.

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    durun yaww teker teker gelinn.. Alla Alla

@wallace murat abi maksat muhabbet olsun bea sorun yok dewam sıkıştımayın beni artık...

Motosikleti
    sattım...
    neymiş...
    kardeşimiz(eren)heavy_incitement
    wallace dostum ,kardeşim, canyoldaşım,,, eren'in resimlerini hiç çekmemiş hep başkalarını çekmiş ama birazcık kıdemli olunca bu böyle olmayacakmış !!!(öldürücü darbeyi vurdum çok kötüyüm ya )
    diye yazmış
    eh be eren (şimdi mesajını silmemiş olsaydın bu kadar allayıp pullayamazdım dimi ) senin kıdem ilerliyecekte bizimki yerindemi sayacak (anam anaaamm laflara bak )
    eeee şimdi arkadaşlar
    eren kardeşimizin internet kafesini basıp ,tüm gün bedava pcleri meşkul edip ekonomik olarak eren kardeşimizi zayıflatmayı teklif ediyorum.

buyrun başka önerileriniz varsa bekliyorum ... (dur be olum serkan iki dkk sus bea)

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)