Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[Manisa MT] 5 Ekim Iftar Yemeği....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuşadası aquacentera gitmeden önce Forrapım Tuncerim bi kahvaltı yeri ayarlamıştı.Çaylar beleşti
    Sadece bir eleman çay dolduruyor ve getiriyor boşları topluyor ve bi daha bi daha bi daha....... en sonunda kız biz gidince 2 kişiyi cinnet geçirerek cineyete karışmış.Ha bunu neden anlattım.Oradaki garsonlara allah sabır versin...
    hehehe hatırladım oraya benim bandanalı resmimi asmışlar.

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

15 Ağustos Akhisar gölet buluşmasında KARMACOMA ya bu soruyu sorun,zira en iyi cevap onda.Bekleme dakikasını değil yediği ve içtiği sigaraları da sorarak bu zor denklemin x sayısını bulabilirz.YEPPAAAAA!!!!
    evet ya yazık KARMACOMa merak etmişti bizi bir arıza mı var diye de aramıştı. oysa biz sucuk keyfini bitirmiş bilmem kaçıncı çaylarımızı yudumluyorduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Arkadaşlar ben geldim, en sonunda izmir'deyim, ama iki sorunum var, belki de üç...

1- Motosikletim hala arızalı, biriniz beni artçıolarak alabnilir mi? hatta gelemeyen bir arkadaş motosikletini bile verebilir yani

2- Kaskım da yok bu arada, bir de kask rica edeceğim

3- Dönüşte Akhisar'a gitme durumum var, Akhisar'dan gelen bir arkadaşın beni artçı alması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Belki de +1 gelirim o zaman bu durum 3. madde dışında geçerliliğini yitirir.

Not: Gitarla geliyorum, herkes gitarını, sazını sözünü alsın gelsin
    ...Sergerdan...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    AHMEEEETTTTT !!!!
    pisikopatım kardeşim
    topiği dibine kadar geyiğe sardırmışınız ALLAH sizi bildiği gibi yapsın

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Ya biri geyiği bırakıp okusun yaw... Kime diyom ben...
    Lodos, senin KA'da bir kişilik yer var mı abi (benimki de soru yani. Olur mu hiç? KA zaten 1 kişilik )
    ...Sergerdan...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya biri geyiği bırakıp okusun yaw... Kime diyom ben...
    Lodos, senin KA'da bir kişilik yer var mı abi (benimki de soru yani. Olur mu hiç? KA zaten 1 kişilik )
    kardeşim izmire hoşgeldin. Artçı durumuna bakalım bir ayarlama yapalım. Millet gitardando yu yalnız bırakmayalım izmirde. alıversin birisi. Arabayla gelecekler varsa ya da artçısı olmayanlar varsa yazsın mutlaka.

Akhisar işine gelince ordan gelen yok sanırım. akhisarda kim var ki motorcu tanıdık. benim bildiğim kimse yok.

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genellikle yeni gruba katılan arkadaşlarla yola çıkmadan önce bazı kriterlerimiz var,yani bazı şeyleri bilmemiz,onun da bazı şeyleri bilmesi gerekiyor.Grup sürüşü şakaya gelmez,kimseyi daha doğrusu kimsenin motor tecrübesini,bilgisini ya da kişiliğini bilmeden yol yapmayı pek göze almıyoruz,sonuçta kimseyi tehlikeye atma gibi bir lüksümüz yok.
    Ama bu yemeğe giderken pek kalabalık olacağımızı sanmıyorum 3-5 motosiklet oluruz,o yüzden istersen arkadan yetişip gelebilirsin.
    Tabi ki yine temkinli bir şekilde...
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sen istersen önce bir Tr_Tarık ile konuş bakalım o ne diyecek bu duruma. Genelde grup sürüşü sırasında dışardan motosiklet sokmuyoruz gruba. arkadan yetişirsen artçının artçısı olarak devam et ya da iftar mekanında buluşalım
    Alıntı TrTarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben o hatayı bir kere yaptım gruba sonradan dahil olayım dedim yolda denk geldik şuan forumda açılmış topiclere dahi sonradan dahil olmuyorum.
    Alıntı
    [B
    adlı üyeden alıntı
    holygun[/B] bir kere urladan dönüyorduk Tarık da o zamanlar yeni katılmıştı gruba ve bizi görmüştü yolda. aramıza girmek istedi başına neler geldi neler. sonra durduğumuzda epey bir sohbetini yapmıştık o anın.
    haklısınız tanışmadık daha tecrübemi bilmiyorsunuz ozaman ben 2. grupla buluşmak icin elimden geleni yapayım kacırırsamda yapacak birşey yok birdahaki toplantıda buluşuruz...

TrTarık neler olmuştu biraz bahsetsene bu da bize tecrübe olsun

ama iftar menusu cok guzelmiş cay sınırsız ne demek yahubana paket yaptırırsınız olmazmı?
    [B]Bayrakları bayrak yapan ustundeki kandır,
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandır[/B]

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    dersim var ama bilemiorum bi süpriss yapıp yetişebilirsem gelmeyi düşünüorumm..katılamazsam ii eglenceler.Şimdiden afiyet olsunn
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    holygun saat 6 da yetişemezsen kampüs girişine direk buluşma yerine gel yolda bize denk gelirsen en arkadan takip et...ama gel artık gelmemezlik yapma
    extreme1925 saat 6da dersmi olur sen 2. öğretimmisin...+1 inide al gel
    ceyzgel sende gel sensiz olmaz...hatta bi aralar rots vardı hayal meyal hatırlıyorum yazmaz oldu gruba...onu da al gel olmazsa...
    gitardandosenlede tanışalım artık hocam gelmeye çalış, bende artçı olucak olmayan biri seni alıcaktırda bide kask ayarlamak lazım bide ordan akhisara naklin lazım işimi zor bakalım şartları zorluycaz
    lodosabi bize belli olmaz manisadan sonra istikameti şaşırıp akhisarda bulabiliriz kendimizi, zaten akhisar manisa izmir arasındaydı dimi

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    [QUOTE=chatkut;826287]holygun saat 6 da yetişemezsen kampüs girişine direk buluşma yerine gel yolda bize denk gelirsen en arkadan takip et...ama gel artık gelmemezlik yapma

haberleşebilecegimiz bir telefon numarası verirsen sevinirim
    [B]Bayrakları bayrak yapan ustundeki kandır,
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandır[/B]

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    extreme1925 saat 6da dersmi olur sen 2. öğretimmisin...+1 inide al gel
    aykutcum 19.30 da hukuk dersim var bakıcam programa aynı hocanın 13.30 da dersi varsa öğlen girerim derse ;)
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    cumaya daha kaç gün varya ben daha yemek yemiyorum çayda içmedim hiç manisaya katliama geliyoruz modifiye zeytin varmı orada
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    cengizabi,,ayarlıcaz artık bişeyler..peynir ekmek zeytin....
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    manisalılarr
    topiği gördüğümdeee cok sevınçlı bır sekılde gelicektımm herseyıı ayarladımm derkenn izmirdenn halam gelıcekmıss eve gitmek zorunda kalıcamm r6 olsadı altımda gelırdımm :(:( manisalılarr çok üzgünümm gelemıyorumm yaa offfffff
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet ya yazık KARMACOMa merak etmişti bizi bir arıza mı var diye de aramıştı. oysa biz sucuk keyfini bitirmiş bilmem kaçıncı çaylarımızı yudumluyorduk.
    hey maşallah yolda sucuk yemişler, akhisarda sofrayı sildik süpürdük, kediyi yiyecektik ki haydi kalkalım artık dedik, kedi yaşamına devam etti.

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben geldim, en sonunda izmir'deyim, ama iki sorunum var, belki de üç...

1- Motosikletim hala arızalı, biriniz beni artçıolarak alabnilir mi? hatta gelemeyen bir arkadaş motosikletini bile verebilir yani

2- Kaskım da yok bu arada, bir de kask rica edeceğim

3- Dönüşte Akhisar'a gitme durumum var, Akhisar'dan gelen bir arkadaşın beni artçı alması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Belki de +1 gelirim o zaman bu durum 3. madde dışında geçerliliğini yitirir.

Not: Gitarla geliyorum, herkes gitarını, sazını sözünü alsın gelsin
    gittardando çözüm 3ü1 arada geldi: kaska ihtiyacın olmayacak, gitarını getirebileceksin, hatta +1inide getireceksin, mazot 1ytl olacak, her doğan çocuğa A2 verilecek, motosikletlerde vergi kalkacak, ........
    bu vaadlerden inandırıcı gelenlerin ayrıntılarını pm den görüşürüz.

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykutcum 19.30 da hukuk dersim var bakıcam programa aynı hocanın 13.30 da dersi varsa öğlen girerim derse ;)
    gökalpçim dersleri elbette takip edeceksin ama bu taraftada devamsızlığın artıyo ona göre, çorbacı seboda imzanı başkasına attırmışsın hemen yok yazdık bilesin.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AHMEEEETTTTT !!!!
    pisikopatım kardeşim
    topiği dibine kadar geyiğe sardırmışınız ALLAH sizi bildiği gibi yapsın
    Abi can sıkıntısı ne yapcan işte,ya iftara gelmiyosunuz olmadı şimdi.Hoş Mecit sert teklifini yapmış ama(tehdit var ısrar yok) bilemem artık.

Dostlar olmadan oturulan iftar masası bademsiz zeytine,baharatsız zeytinyağına,boş market raflarına benzer...hehheheee

Serkan abi size de tekrardan kolay gelsin,allah zeytin cımbızınıza zeval vermesin.Allah gümrük kapılarınızda zeytinleri bekletmesin...hatalı üretim yaptırmasın...AMİİİİİİN

Akhisar işine gelince ordan gelen yok sanırım. akhisarda kim var ki motorcu tanıdık. benim bildiğim kimse yok.
    Yalnız bu ağır olmuş,kavgada sözlenmez...

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dersim var ama bilemiorum bi süpriss yapıp yetişebilirsem gelmeyi düşünüorumm..katılamazsam ii eglenceler.Şimdiden afiyet olsunn
    ya bırak şimdi birbirimizi tanıyan insanlarız hukuk senin neyine.Hukukda tek kural.HERKESİN TUTTUĞU KENDİNE ilkesidir.Çaktın davayı...

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumaya daha kaç gün varya ben daha yemek yemiyorum çayda içmedim hiç manisaya katliama geliyoruz modifiye zeytin varmı orada
    HAHAhahahahahahhaa!!!!!!!
    :pr::pr::pr:

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    holygun, pmden telefon numarası verdim...bizi bulamazsan cepten ulaşabilirsin...
    günaydın millettt!!!

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ALİ !!! İZMİR'de olmana çok sevindim kardeşim...Hoşgeldin...
    iftardan sonra AKHİSAR'a geleceksen kesinlik ile görüşelim ,geldinmi yerini yurdunu haber et bana ben damlarım oraya olmadı müsait olursak(n) ufak çaplı Bİ AKHİSAR-MT toplaşması bile org edebilirim(lodos ,iski ,gürkay, favorii, deniss, linkinpark ,mototalha,morningstar,bisanmehmet vs..) tabi neden geldiğini bilmiyorum buraya müsait isen özledik len seni şaşkın gitarcı

chatkut ! olm yaparsanız öyle bi delilik haberim olsun (wallace'a belli olmaz)

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Tamam MrCool ama olmuyor hep yalnız hallediyorsun bu işleri bir gün bizi de çağır da beraber bir istanbulue yapalım
    Tabii ki. Genelde ramazanda ben çaktırmadan halletmeye çalışıyorum ama iftarda da olmaz herhalde. Ben bile rahatsız olabilirim.

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650

bu buluşma kaçmaz arkadaşlar.

arkadaşlar en nihayet ben ve kadim dostum muttide buluşmadayız.birde sevindirici haber olarak arabayla geliyoruz.(fakat motosiklet olmaması için bizim için kötü). bu yüzden 2 arkadaşı "yancı" olarak alabiliriz.bir aksilik olmazsa 18.00 da kampüs girişindeyiz.sevgilerle.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili dostlar aranızda olamayacağım için çok üzgünüm kusura bakmayın yıl başına kadar sahalardan pardon yollardan uzağız napalım ekmek parası kısmetse en kısa zamanda görüşürüz herkez kendine iyi baksın size iyi sohbetler ve iftarlar.

mecit'im kusura bakma dayım kafanda başka şeyler kurma size canımız feda dostlar
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)