Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[Manisa MT] 5 Ekim Iftar Yemeği....

Motovento
    REKLAM ALANI
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o tarihte istanbulda olacağım. gelemeyeceğim için üzgünüm. sizlere iyi iftarlar...
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tarihte istanbulda olacağım. gelemeyeceğim için üzgünüm. sizlere iyi iftarlar...
    hadi ya tüh be kardeşim. izmirde de görüşemedik zaten yeterince. neyse çok üzüldüm bak şimdi bu habere ama

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen sanırım ordan geçersin mekana. ya da tahammül edersen bizi de beklersin. hoş bizim izmirden kaçta çıkacağımız daha belli değil kaçta varacağımızı da allah bilir. Bir izmir manisa yolu ne kadar sürebilir diyen arkadaşlara eski topiclere bakmalarını öneririm.
    bayrama kadar özgürüm, bayramdan soorada bi iki hafta daha istirahat ediimmi dedim de o kadar boşluk sıkar diye bu kadara karar verdim, sizlere iyi çalışmlalar

yani burdan gideceğim, hatta ben bu defa test edebilirim, yolda gördüğüm böcekler , karıncakar, benzin istasyonları , ağaçlar ne varsa hepsi için dura dura gideceğim bakalım sizin geldiğiniz sürede varmak mümkünmü anlayacam.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    kawasaki klv1000
    arkadaşlar herkesin aklında 1 milyoncu kalmış ben bundan sonra manisanın neyi meşhur dediklerinde ayni ali falan demiyim 1milyoncuları diyeyim.bide bizim meşhur 70 cm dürüm var belifeless'ın dediği gibi kedi eti mi at eti mi bilmem oda baya ucuz bizim arkadaşlarla ona verdiğimiz isim de köpek doyuran.neyse arkadaşlar son olarak belifeless'a sorayım peki kır kahvesine gittiniz mi hem şelaleyi de görmüş olursunuz...........ama nargile yokkkk:(((((

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben saat 18 30 kadar çalışıyorum pazarlar hariç daha hanımla bile iftarı açamadık buda demektirki bende iftardan sonra geleceğim ama o yemekleri yinede yiyeceğim kimse ile buluşabileceğimi sanmıyorum yolu yanlız geleceğim ( cuma olduğundan saat net belli olmaz ) bu şekilde daha hızlı olacağımı sanıyorum sadece bana yeri kısaca tarif edin zamandan kazanayım yer aramayım yada anıtın orada birinizi arayım yolda karşılayın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    abi yeri manisalılar tarif eder ama ben kısaca söyleyim...manisa girişinde bi tane otel varya giderken solda kalıyo onun yanındaki benzinliğin kafesi burası VES cafe yazıyo kocaman manisaya girince sola bakmaya başla görürsün kesin...

bu arada ben iftara geliyorum yani 18 de ege önünde buluşuruz en geç 18:15 te teker döner

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    otelin doğramalarını ben yapmıştım yer anlaşıldı o zaman kafe falan yoktu tabi sadece benzinlik vardı o bile tam değildi
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yeri manisalılar tarif eder ama ben kısaca söyleyim...manisa girişinde bi tane otel varya giderken solda kalıyo onun yanındaki benzinliğin kafesi burası VES cafe yazıyo kocaman manisaya girince sola bakmaya başla görürsün kesin...

bu arada ben iftara geliyorum yani 18 de ege önünde buluşuruz en geç 18:15 te teker döner
    bende sana katılabılırım bı aksılık bısey olmazsa

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı cagriko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .neyse arkadaşlar son olarak belifeless'a sorayım peki kır kahvesine gittiniz mi hem şelaleyi de görmüş olursunuz...........ama nargile yokkkk:(((((
    mt olarak kır kahvesine falan gitmedik daha önce
    bennn de bilmiyorummm yeriniiii
    ama duymuştum şelale diye bir yer olduğunuu
    organizatör çayı düşünmüştürr eminimde bi farklılıkda fena olmaz hani
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Bravo Mecit

Bu Ramazan gerçekten de bayram havasında geçiyor nazar değmesin.
    Bir aksilik olmas ise orada olacağı bizde.

Herkese selamlar...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    gelemiyoruz arkadaşlar ...
    iş saatleri uymuyor (sabah 07:30-akşam 22:00)
    ben ,gürkay,favorii,deniss...
    iski de ist'e gidiyormuş...
    ALLAH iftarınızı kabul etsin ...

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben maalesef gelemeyeceğim. APV41 neden gelemediğimi biliyordur. Artık bir daha bırada yazmayayım yoksa çarpılacağım.

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelemiyoruz arkadaşlar ...
    iş saatleri uymuyor (sabah 07:30-akşam 22:00)
    ben ,gürkay,favorii,deniss...
    iski de ist'e gidiyormuş...
    ALLAH iftarınızı kabul etsin ...
    öyle olsun kardeşim iş önce gelir.

Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben maalesef gelemeyeceğim. APV41 neden gelemediğimi biliyordur. Artık bir daha bırada yazmayayım yoksa çarpılacağım.
    Tamam MrCool ama olmuyor hep yalnız hallediyorsun bu işleri bir gün bizi de çağır da beraber bir istanbulue yapalım

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    1 kacar 2 kacar ama 3.buluşma kacmamalıişten cıkış durumuma gore bende gelmeyi istiyorum buluşma saatini kacırırsam yolda yetişiriim olurmuki?
    [B]Bayrakları bayrak yapan ustundeki kandır,
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandır[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı holygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kacar 2 kacar ama 3.buluşma kacmamalıişten cıkış durumuma gore bende gelmeyi istiyorum buluşma saatini kacırırsam yolda yetişiriim olurmuki?
    Genellikle yeni gruba katılan arkadaşlarla yola çıkmadan önce bazı kriterlerimiz var,yani bazı şeyleri bilmemiz,onun da bazı şeyleri bilmesi gerekiyor.Grup sürüşü şakaya gelmez,kimseyi daha doğrusu kimsenin motor tecrübesini,bilgisini ya da kişiliğini bilmeden yol yapmayı pek göze almıyoruz,sonuçta kimseyi tehlikeye atma gibi bir lüksümüz yok.
    Ama bu yemeğe giderken pek kalabalık olacağımızı sanmıyorum 3-5 motosiklet oluruz,o yüzden istersen arkadan yetişip gelebilirsin.
    Tabi ki yine temkinli bir şekilde...

Motosikleti
    merhaba sen istersen önce bir Tr_Tarık ile konuş bakalım o ne diyecek bu duruma. Genelde grup sürüşü sırasında dışardan motosiklet sokmuyoruz gruba. arkadan yetişirsen artçının artçısı olarak devam et ya da iftar mekanında buluşalım

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Ben de gelebilir miyim..

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12

Valla ben o hatayı bir kere yaptım gruba sonradan dahil olayım dedim yolda denk geldik şuan forumda açılmış topiclere dahi sonradan dahil olmuyorum.

Motosikleti
    Alıntı ceyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelebilir miyim..
    nedemek gelebilir miyim? seviniriz

holygun bir kere urladan dönüyorduk Tarık da o zamanlar yeni katılmıştı gruba ve bizi görmüştü yolda. aramıza girmek istedi başına neler geldi neler. sonra durduğumuzda epey bir sohbetini yapmıştık o anın.

Motosikleti
    CBF 250
    oooooo süper menü. özellikle çay kahve limitsiz demişsiniz bayıldım. bu adamlar beni tanımıyor galiba. O saydığın yemekleri yiyeceğim bir de üstüne normal miktarda çayımı içeceğim ve 13.5YTL vereceğim. Çok güzel fiyat almışsın kardeşim. Nasipse ordayım.

Bu arada VES kafeye de benim resmimi asarlar mı acaba? bu adamı içeri almayın bir daha diye!!!!!!!!

Kuşadası aquacentera gitmeden önce Forrapım Tuncerim bi kahvaltı yeri ayarlamıştı.Çaylar beleşti
    Sadece bir eleman çay dolduruyor ve getiriyor boşları topluyor ve bi daha bi daha bi daha....... en sonunda kız biz gidince 2 kişiyi cinnet geçirerek cineyete karışmış.Ha bunu neden anlattım.Oradaki garsonlara allah sabır versin...

sen sanırım ordan geçersin mekana. ya da tahammül edersen bizi de beklersin. hoş bizim izmirden kaçta çıkacağımız daha belli değil kaçta varacağımızı da allah bilir. Bir izmir manisa yolu ne kadar sürebilir diyen arkadaşlara eski topiclere bakmalarını öneririm.

15 Ağustos Akhisar gölet buluşmasında KARMACOMA ya bu soruyu sorun,zira en iyi cevap onda.Bekleme dakikasını değil yediği ve içtiği sigaraları da sorarak bu zor denklemin x sayısını bulabilirz.YEPPAAAAA!!!!

Alıntı ceyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelebilir miyim..
    gelmeyenin başı bitten kurtulmasın (artık kesin gelir!!!) hehehhee

bu arada yeni çanta almışsın hayırlı olsun. gelirsen o çantayı mutlaka tak da gel ablaaam...

geçen hafta annemin cuma iftar saatinde gelmesinden dolayı iftar yemeğine katılamadım o gün bugündür açım arkadaşlar o nedenle manisada inşallah acısını çıkartırız.

Duyulmaz:İki tas kebabı alabilirmiyim...

Garson:size 3 ayran,iki çay 4 tane de kapuskamıydı???

Duyulmaz:Bi de işkence yok derler...Evet hocam ver ne yemek varsa getir.
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)