Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 30 Eylül Pazar Kaya34 arkadaşımızı yalnız bırakmıyoruz,yarışa gidiyoruz !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çooook güzel bir gündü.Herkesin yüreğine sağlık...
    Hasan,Nemrut ve Doktor arkadaşla tanıştığımıza çok memnun olduk.
    Hasan yarışta gayet iyiydi,son turlara geldiğimizde maalesef ki talihsiz bir durum oldu ve Hasan arkadaşımız maalesef ki yarış dışı kaldı.MD grubunun yarışcısı arkadaşın 1. olarak gittiği yarışta Hasan şartlarının alakasız olduğu motoruyla elinden gelenin çok fazlasını yaptı,ama tabi ki limitleri fazla zorladı ve ufak bir kayma sonucu pist dışına çıktı,ufak bir düşüş yaşadı.Neyse ki ne onda ne de motorunda bir şey yok...
    Hasan ı izlemek bir zevkti,1000 cc ve oldukça full bir makinaya karşı standart diyebileceğimiz 600 lük bir makinayla yarıştı ama mükemmel gitti düştüğü ana kadar.
    Çok sıcak kanlı bir arkadaş Hasan,onu tanımak bir zevkti bizim için.İrtibatı koparacağımızı hiç sanmıyorum,grup olarak oldukça sevdik kendisini..
    Daha sonraki yarışlarda çok iyi dereceler elde edeceğinden hiç şüphem yok.
    Biz elimizden geldiğince yanında olmaya çalışacağız,gerek onun gerekse diğer yarışlara katılan dostlarımızın.
    Nemrut cbr 125 cup ta 4. oldu,o da gayet iyiydi,bu yolda umuyorum ki önü açık olacaktır.
    Tebrikler ona da

Doktor arkadaşımızın da ilerleyen yarışlarda daha iyi işlere imza atacağını umuyorum...Kendisine de bu yolda iyi şanslar diliyorum

Elimizden geleni yapmak için gayret verdik,umarım Hasan arkadaşımız ve diğer dostlarımıza az da olsa bir faydamız dokunmuştur,yalnız hissetmemişlerdir...
    Keşke elden daha çok şey gelse ama şu durumda ancak bu geliyor,umuyorum ki ilerleyen yıllarda çok daha iyi işler yapacağız,MT olarak çok daha iyi şartlarda bu tarz organizasyonlara giren dostlarımızın yanında olacağız.

Fotoğrafların devamı gelecek...
    Çok fotoğraf çektik,bol bol fotoğraf var

---
    Alp,o Hasan ın motor değildi,doktor arkadaşın motoruydu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu arada cbr125 cup ta gülmekten yarıldık cbf250 de de kulaklarımız yarıldı.... Tamamen açık eksozlu idi motorlar....

Hala motorlar geçiyor kulağımın dibinden.........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tam bir ekip çalışmasıydı yapımda ve yayında emeği geçen herkeze teşekkürler ve şu motor olayını çok abartmayın şımarırım ben yarışı tamamladığımda ne önümde ne arkamda kimse yoktu buda demektirki ya birinciyim ya sonuncu
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam bir ekip çalışmasıydı yapımda ve yayında emeği geçen herkeze teşekkürler ve şu motor olayını çok abartmayın şımarırım ben yarışı tamamladığımda ne önümde ne arkamda kimse yoktu buda demektirki ya birinciyim ya sonuncu
    Şeref turunu attın işte...... Daha ne istiyon........

bişey sorucam nası oluoda 600cc ve 1000cc aynı yarışta yarışıyor

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı whitemane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey sorucam nası oluoda 600cc ve 1000cc aynı yarışta yarışıyor
    Süpersport yarışlarında oluyor....

Md nin eleman bir gün önce sıralama turlarını derecesiz bitirince 1000 cc lik makineyle süpertsportB de birinci oluyor.... Üçkağıt var ama....

İnsanların emeğine yazık oluyor böylece.....

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bir tane anlayan varsa gelsin ÖPÜCEM bizans oyunları bunlar yarış başlamadan sonucu belli olsun diye yapıyorlar ama birde tersini düşün hasan bu olayı bitirseydi ne olurdu büyük ihtimalle o arkadaşı 1000 liğin arkasına bağlayıp pistte bir tur atarlardı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tane anlayan varsa gelsin ÖPÜCEM bizans oyunları bunlar yarış başlamadan sonucu belli olsun diye yapıyorlar ama birde tersini düşün hasan bu olayı bitirseydi ne olurdu büyük ihtimalle o arkadaşı 1000 liğin arkasına bağlayıp pistte bir tur atarlardı
    abi amaç upa olunca böyle oyunlar oluyo tabiiki eğer aynı oyunu hasan körfez pistinde yapmış olsaydı orda kupa alacaktı büyük ihtimalle...

ama bunlara gerek yok kendi kategorisinde iyi yarışanında hakkını yiyip hevesini kırıyolar...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarış bitmişti.... Kimse kalmamıştı...... Zaten motor uzaktı...............

Bir de Hasanın motoru diil Burak ın motoruydu.... Hasan ın motoru karmaçomayla bikerboy getirdiler....Yanlış yazmışım özür......

Ben şemsiyeci Forrap takozcu Wallace basıncı (fotocu) Karmaçoma Burak ın şemsiyecisi Bikerboy da takozcusu idik.... Herkes görevliydi .mt olarak...
    abi nası bi görev aşkıdır bu nası bi görev organizasyonudur helal size

körfezde sıra bizde

bu arada izmirliler sizde körfeze gelinde bi tanışmış olalım çok sevdim ben sizin ekibi

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Yarışlarda uspet adına yarışan mavi tulumlu göbekli bi abimiz vardı onun tarzına hasta oldum bende. Heralde uspetin sahibimi neymiş kendisi zaten.
    startı alıyo 4-5 tur basıyo sonra yoruluyo heralde kendi halinde kordon turu gibi gitmeler teker yapmalar fln canı sıkılıncada çekiyo motorunu hemen tırının yanına 2 yarışta start aldı ikisindede aynısını yaptı.
    ben şeklimi yaparım yarışmak bahane tarzında bi havası vardı

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarışlarda uspet adına yarışan mavi tulumlu göbekli bi abimiz vardı onun tarzına hasta oldum bende. Heralde uspetin sahibimi neymiş kendisi zaten.
    startı alıyo 4-5 tur basıyo sonra yoruluyo heralde kendi halinde kordon turu gibi gitmeler teker yapmalar fln canı sıkılıncada çekiyo motorunu hemen tırının yanına 2 yarışta start aldı ikisindede aynısını yaptı.
    Evet o adamı ben de fark ettim. Benim de çok hoşuma gitmişti.

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğrudur uspetin sahibidir...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur uspetin sahibidir...
    bahsettiğiniz kişi mazhar uslu sanırım.uspet in sahiplerinden.Para var huzur var derler ya öyle bişey işte adamlar kafalarına gore takılıyo.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğiniz kişi mazhar uslu sanırım.uspet in sahiplerinden.Para var huzur var derler ya öyle bişey işte adamlar kafalarına gore takılıyo.
    Yok sanki motorunun üstünde bişey acar yazıyordu. soyadı acar sanırım

gelen gelemeyen herkse cok tsekkurler cok guzel bı gundu... hasan arkadasımız cok ıyıgı derken talıhsız bı sekılde son turlara doğru vırajda lastığı bırakınca yarıstan ayrılmak zorunda kaldı ama ben ınanıyorumkı hasan arkadasımız cok ıyı derecelere ımza atıcak son yarısta enhızlkıtur zamanı hasandaydı 1:15 lıbıseyler cok ıyı gıdıyodu 1000lık makınadan bıkle daha hızlı tur zamanı vardı helal olsun dıyorum gozu kara bı arkadasımız tebrık edıyorum ve saygı duyuyorum ızmıt'tekı yarısada ızmır mt olarak gelebılırız daha net ve kesın bısey yok ama bı ıhtımal....HASAN kalbımızın bırıncısısın...

selım abı fotolar super elıne sağlık benım makınanın hafıza kartında sorun varmıs hıc bı foto cıkmadı.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selım abı fotolar super elıne sağlık benım makınanın hafıza kartında sorun varmıs hıc bı foto cıkmadı.
    Ciddi olamazsın Offff,en çok fotonun olduğu makina seninkiydi sanırım.Yazık oldu
    Neyse,yapacak bişey yok.
    Wallace da da sağlam fotolar var,daha çok fotoğraf var elimizde,ama seninkiler de olsa hiç fena olmazdı...

Bu arada evet,yarıştığı grupta en hızlı tur zamanını 1.15 ile Hasan kaydetti.
    MD li elemana kıl olup o kadar kasmasa kaza yapmazdı,ama dediğim gibi,limitlerini oldukça zorladı.Sonuçta 1000 lik bir makina (ki bu makina full bir makina,oldukça modifikasyon yapılmış) ya karşı 600 lük (standart bir makina) ile yarışması tabi ki onu kasmak,elinden gelenin en iyisini yapıp risk almak zorunda bıraktı.
    Ama benim için o yarışın birincisi Hasan dır,o kupa denilen şey aynı şartlarda alınmadıktan,işin içinde başka işler olduktan sonra anlamını yitiriyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    fotografları merak ediyoruz mümkünse ekleyebilirmisiniz
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

fotoğraflarda benden olsun arkadaşlar..

USPET Takım Tırı ve Sinan Sofuoğlu yarışa son hazırlıklarını yaparken (sinan'ın orda olduğunu sonradan öğrendim yoksa daha ayrıntılı fotoğraflarını çekmeye çalışırdım, Ne kadar büyük bir yetenek olduğunu bugün bir daha ispatladı)

Küçük de olsa kazalar yaşandı.

honda cbr 125 cup

sinan Sofuoğlunun Harika Startı!

lastik yakma..(olay yerine yaklaşmak için biraz sarsıntı ve hedeften şaşma olduğu için üzgünüm:p )

akabinde yaşanan ilginç olay..

motoru bozulan pilot pit alanına atv ile gidiyor..
    The World is yours...

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Arkadaşlar yazacak çok şey var ama yeni geldim ve evden çıkmak zorundayım, akşam yazarım.
    Öncelikle İzmir mt ye çok çok teşekkür ederim,beklediğim ilgiden fazlasını gördüm,gelen herkese hatta yarış bitmesine rağmen beni hala bırakmayan arkadaşlarla tanıştığıma çok sevindim. hepsi sıcakkanlı kişilerdi.
    Buarada yapılan en iyi ortalama hızı ben yapmışım. kaza önemli değil zaten hepsi seneye hazırlık benim için.
    simdi evden çıkıyorum aksama yazacağım.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    kaya34 tebrik ederiz...
    çok güzel yarışıyordun hırsına yenik düşmesen en azından 2. bitirip kupayla dönmen kesindi.yinede çok güzel bir yarış çıkardın ve eminiz biz yavaş yavaş kupaları toplamaya başlarsın
    tekrar görüşmek üzere...

nemrut senide tebrik ediyoruz hem iftarımızı şereflendirdin istabullardan hemde iyi bir yarış çıkardın...yine bekliyoruz

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    herkese teşekkür ederim.
    sabahki antremanı kaçırmasaydım (pisti tanımak açısından) büyük ihtimalle kürsüye çıkabilirdim.
    yarışı tamamladıktan sonra hatalarımı farkettim.
    2 tane virajımda çok problem vardı. onları yarış boyunca hatalı dönmüşüm.
    eger bunlar olmsaydı önümdeki ile 1,5-2 saniye olan farkı çok rahat şekilde kapatırdım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)