Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

6-7 ekim teorik+pist eğitimi İZMİR

Motovento
    REKLAM ALANI
    sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Selamlar 6-7 ekim teori ve pist eğitimine katılacak kişi sayısı 40 kişi ile sınırlı oldugundan dolayı listelerin kesinleşmesi için müracat eden kişilerin en geç 4 ekim perşembe akşamı saat 20:30 a kadar alsancak surucu kursuna kayıt yaptırmaları rica olunur....
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Çağatay,
    Ben sana İstanblue'lu kafayla 60 YTL verdiğimi hatırlıyorum.
    Benim ayrıca sürücü kursuna gelip kayıt yaptırmama gerek var mı? Bilgilerim zaten orada vardır, ehliyeti oradan almıştım.
    Ben herhalde direk Çeşme Otoyolu'ndaki (Shell) yere gelirim. Doğru mudur?

Sokemon ben de geliyorum. Tabi yeriniz varsa.Gerçi arayacağım ama yine de buradan da haber vermek istedim.Hem sizlerle tanışmak istiyorum yeni bir üye olarak.Herkese selam.

Motosikleti
    ...
    selim abi cumartesi 16:30 da bizim kursta ok teorik eğitimler cumartesiii

DİKKAT: cumartesi 16:30

pazar 08:30 da eğitim yerlerinde bulunmanız rica olunur...

Motosikleti
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selim abi cumartesi 16:30 da bizim kursta ok teorik eğitimler cumartesiii

DİKKAT: cumartesi 16:30

pazar 08:30 da eğitim yerlerinde bulunmanız rica olunur...
    Haa doğru, tamamdır. Teorik kısmı unutmuşum.

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    alp_tunay demiş ki;

Çağatay ücretsiz demişsin başlıkta 60 ytl yemek ve go kart ücreti varmış içerikte....

Sadece eğitim almak isteyenler ücret vericekmi orasını anlamadım?.... Belki anlamayan ve katılmak isteyenlerde vardır diyerekten sormak istedim....
    sonra sokemon da cevap vermiş..

60 ytl lik ücretin içinde yemek+gokart tunuvası ve sizin için hazırlanan diğer giderler vardır...organizasyon karışıklıgı olacagından grubu bölemeyiz ,bu organizasyonun formatı bu şekilde olacak...
    bu durumdan benim da anladığım eğitim ücretsiz değilmiş...

peki o zaman başlıkta neden ücretsiz yazıyor, anlayamadım.
    İZMİR

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce durum tam olarak anlaşılamadığı,isteyen carting ve yemek yer ücret mukabilinde,istemeyen ise sadece eğitime ücretsiz olarak katılır şeklinde anlaşılmasından dolayı başlığın böyle olmasına izin verilmiştir.Ancak durum anlaşıldığı üzere öyle değil.

Başlıktan olması gerektiği gibi Ücretsiz ibaresi kaldırılmıştır.

Motosikleti
    Evet, bu eğitim de bitti. İlk olarak cumartesi günü teorik eğitim yaptık. Yağ, lastik, kaza istatistikleri ve diğer güvenlik konularında sözlü olarak bilgi aldık. Pazar günü ise ben piste 08:10'da geldim ve 20:30 cıvarında ayrıldım, yani 12 saat 20 dakika pratik eğitim aldım. Tabii hepsi eğitim değildi, benim gibi münafıklar için yemek de vardı, dinlenmeler ve en sondaki vurdulu kırdılı karting yarışları da vardı. Neyse, işte cep telefonumla çektiğim fotoğraflar:

Eğitim pistinde yerimizi alırken geyik muhabeti çevirirken:

Aramızdaki savcılara iş düşüyor, madde 301 gereğince işlem görülmesi gerek dermişim. Oradaki topluluk ikiye bölündü yani bölücülük yapıldı; 10,000 km altında yol yapmışlar ve üstündekiler. 10,000 km altındakilere siyah t-shirt, üstündekilere kırmızı t-shirt hediye edildi. Montun üstüne de giyilebiliyor:

Herkes yerini bilmeli, kırmızılarla siyahlar ayrı yerlerde toplandılar:

Motosiklet arızalandığı zaman motor nasıl en rahat itilir konulu eğitim:

Motor ile denge arttırıcı antremanlardan bazıları:

Daha sonra t-shirtler içe giyildi:

Münafıklar yemek yerken:

Arka fren tekerlek kilitleme antremanı:

Karting sonrası eve gitmeden önce çekilen toplu fotoğraf:

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Merhaba...

5 yıldızlı bir eğitim aldığıma inandığım ; hafta sonu yapılan organizasyonda emeği geçen öncelikle Alsancak sürücü kursu sahibi liderimiz Hakan bey'e ;

cumartesi günü verilen teorik (ücretsiz ) Bridgestone ve Castrol profesyonel ekiplerine ,Sponsor firma (bizlerden çok değerli hediyelerini esirgemeyen -cömert ve standart dışı motorcu ) M.C.A motor sahibi Adem bey'e ,

yakışıklı ve tatlı sert hocamız Çağatay bey'e ;acil durum sigaraları ile bizlere sürekli moral veren Şebnem hanıma çok teşekkür ederim.

60 ytl gibi cuzi bir rakam ile yemek -ara ikramlar -organizasyon /güvenlik giderleri ve go-kart turnuvası için verilen bir ücret olmasına rağmen ; neredeyse hemen her zaman hayatımızı kurtaracak paha biçilmez çok değerli bilgilere ve deneyimlere sahip olduk...

Çağatay hocamızın azimli ve kararlı duruşu ile yorgunluktan bittiğimiz halde sürünerek de olsa tebessümle eğitimimizi tamamladık...

Bir sonraki eğitimleri sabırsızlıkla bekleyeceğim...

Saygılarımla...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Çağatay hocamıza teşekkürlerimizi sunuyorum...kısa bir süre sora Bursa'da bir benzerini inş birlikte organize etmeyi amaçlıyoruz...Ellerine ve yüreğine sağlık...
    AKIN FİDAN

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    cumartesi bridstone ve castrolle yapılan fikir alışverişleri ve sonunda bana göre çağatayın büyük emek vererek hazırladığı rapor gerçekten güzeldi, pazar günü erken saatlerde başlayıp gece go-kart la sona eren gün valla o yorgunluğun üzerine çok tatlı geldi
    eğitim boyunca mükemmel bir hizmet benim başımı döndürdü vallasu ve sigara yardımları oglen ardı kesilmeyen giderek uzayan güzel bir yemek ve bol bol hediye sahibi oldu herkes.
    ben kendi adıma emeklerinden dolayı herkese teşekkür ederim özellikle çagatay ve hakan hocaya ve bu eğitimin devamını bekliyorum
    Ride your way

Motosikleti
    hedowich,

Bu eğitime katılanlar 3 tane daha ileri aşamaya katılabilecek. Tabii bu eğitimi alamayanlar bir üsttekine katılamayacak. Yanlış mı hatırlıyorum?

Motosikleti
    CBF 150
    nasıl anlatsam
    nerden başlasam
    kaç kişiydik o zaman kaç kişiyiz şimdi ...
    Zaten duyuruyu ilk gördüğümde dolu dolu bir eğitim olduğunu düşünmüştüm ve yanılmadım.

Öğrendiklerimden bahsetsem... ne kadar keyifli bir hafta sonu geçirdiğimi mi anlatsam... Panik freni çalışarak frenden sonra panik yapmamayı öğrendiğimden mi bahsetsem... motosiklete oturuşumu bile değiştirdiğimden mi bahsetsem... Lastik seçiminin ve bakımının ne kadar önemli olduğunu öğrendiğimi mi anlatsam... lastik değiştirmeyi kara kara düşünürken kazandığım hediyeyi mi anlatsam...

Ne kadar anlatsam da boş. Katılanlar zaten biliyor

Böylesine bir organizasyonu hazırlayan Alsancak Sürücü Kursuna, Pistte de bizi yalnız bırakmayan su dağıtımı bile yapan Hakan Bey ve Reha Bey'e, Bilgilerini bize aktarmak için ta İstanbullardan gelen Bridgestone ve Castrol firması görevlilerine, Bilgilerini ve tecrübelerini bizimle paylaşan sevgili Burak Albayrak'a, Dağıttığı şık hediyelerle M.C.A Motor Adem Bey'e vee kahrımızı çeken , araştırmalarını bizimle paylaşan pistte herkesle tek tek ilgilenen Çağatay Hocama sonsuz teşekkürler.
    Bugün de yine arayıp tarayıp iyice, Güzel bir neden bulmak lazım.
    Yataktan kalkıp da hayata karışayım diye, Kendimi kandıracak sağlam yalanlar lazım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    maalesef görev nedeniyle katılamadım.... bir daha da bu fırsatı ne zaman bulurum bilemiyorum.... üzgünüm...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Gelemeyen arkadaşlara sözüm yok,ama gelmeyenler ne çok fırsatlar kaçırdıklarını bir bilseler.Hele gelmeyenler arasında ben zaten biliyorum ki diyenler varsa çok gülerim doğrusu.Motorsikletçilik öyle motorsiklet alıp caddelere çıkmakla olmuyor sevgili dostlar.
    Bende emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Güleryüzlülüğü için ve sabrı için camiamızın kesene kadar! kuyruklu yıldızı olan hocamız Çağatay'a şükranlarımı sunarım.Tadı damağımda kalan fakat niyetli olduğum için 17:30 a kadar temposuna dayanabildiğim eğitimin devamının olacağını duymak beni çok sevindirdi.En kısa zamanda görüşmek umudu ile sevgi ile kalın.

Motosikleti
    ...
    Selamlar ,

Öncelikle kendi adımıza ve tüm katılımcı arkadaşlar adına organizasyonumuzda emeği geçen CASTROL - BRİDGESTONE ve bu siteninde sponsorlarından M.C.A motors a sonsuz teşekkürler...

Motosiklet kullanımında eğitimin ve güvenliğin farkında olarak organizasyonumuza iştirak eden tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür eder birdahaki etkinliklerimizde biraraya gelmek dileğiyle güvenli sürüşler....

eğitim alan arkadaşlar için dipnot: ilerisurus@googlegroups.com ---buradan herkese davetiye yolladım almayanlar lütfen bana ulaşsınlar...

güvenli sürüşler...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler