Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT] Ankara-İstanbul-Bolu ve Çevre İller Buluşması / 20-21 Ekim 2007

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eski köye yeni adet getiriyorsun ...nazdan değil...madem vaktin yok üşeniyosun o zaman başka biri bu sorumluluğu alabilirdi...allahaşkına gelen gelsin gelmeyen gelmesin olayı değil...ama bu topiğe bakacak biri olayın güzelliğine kimlerim katılıp katılmayacağına bakmazmı...yani 04 ten beri böyleydide şimdi ne oldu saldım çayıra mevlam kayıra gezi şekli olmaz biliyorsun...niçin niçın niçın...yer bellimi nerde kalıcaz nerde yicez içcez....ulaşım buluşma yerleri toplaşma vs ...yarım yamalak olmadımı sence...Detaylar Bolu MT de falan topiği açan biri olarak bana ters geldi...nedir bu üşengeclik anlamıyorum...neyse pro boşver sen hep bildiğini okursun kafanında dikine gidersin...fazla uzatmayalım paşam...saygılar herkese...bütün sitemim bi liste oluşturmaman ve Bolu Mt de detaylar demendi....
    Ankara MT olarak liste oluşturmak adetimiz değildir. Yani '04 ten beri böyle olan sizin uygulamalarınız Detaylar Bolu MT'de demedim. Bolulu arkadaşlar bölgeyi kontrol edecek ve oteller hakkında bilgi verecekler dedim (kabaca bu anlamda dedim).

Her neyse, Motosiklet.NET ailesinde ilk defa yapılacak olan bu etkinlik ciddi önem taşımakta ve birçok arkadaşımızı bir araya getirme çabasındadır. Aramızda olmanı, diğer tüm üyelerin katılması gibi çok isterim. Liste yapmıyorum ben, yapana da niye yaptın demem. Hep insanları belirli kalıplara sokmak istediğinizden yaşanmıyor mu bölünmeler.

Her neyse maç başlayacak gidiyorum
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadsaşlarr bütün toppiği inceledimm benimm kafamaa yattı, hatta kendimee artçı bilemm buldummm yanlızz gözümden kaçmiş olabilirr sanırımm izmir den hiç gelenn yokkk...?... neysee şöyle gezinin masrafları programı tarihide (tarih sanırımm değişebilir) birazda kesinleşsinn.. zatenn bolu yu hiç görmemiştimmm zevkle gelirimm yanlızz banaa çadırr uyarrr yokk ölee pansiyonn mansiyonn tamamöenn motorcu ruhuu ileee......
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zatenn bolu yu hiç görmemiştimmm zevkle gelirimm yanlızz banaa çadırr uyarrr yokk ölee pansiyonn mansiyonn tamamöenn motorcu ruhuu ileee......
    Aha bir çadırcı daha buldum
    Onur Yollarda

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Liste yapmıyorum ben, yapana da niye yaptın demem. Hep insanları belirli kalıplara sokmak istediğinizden yaşanmıyor mu bölünmeler.

Her neyse maç başlayacak gidiyorum
    saçmalıktan öte bişey değil bu hocam....

eğer taşın altına elini sokuyosan araştırıcaksın arıcaksın sağı solu telefon denilen internet denilen bi medeniyet var ... herşeyi netleştireceksin... ki herkes ayağını yorgunanı göre uzatsın böyle bi buluşma için varım ama ben öğrenciyim her nekadar çalışsamda... ona göre hazırlık yapıcam kendimi ayarlicam belki işyerinden izin alıcam uzun yol için motosikletimi bakıma sokucam... gerekli eşyaları alıcam... falan filan birsürü şeyi var bunun

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @denizcimuzaffer Abi Ben sinekli Yaylasına bi daha adımımı atmam Töbeliyim valla

@mete_han Affetmem paşam... O kadar sonra bekleyip , Bütün millet senle tanısmaya canatarken Pro Halt eder Sen takma abi onu Bekliyorum Ben seni...

Arkadaşlar Artık Tartısma Ortamını Kapatın İsterseniz... Pro ya Ben Soyledim Araştırmayı ayarlarız biz diye. Geçen senede Büyük Bi organizem olmustu 10 Eylül Abant Gezisinde... Ne nedir biliyorum... Boludaki arkadaşlarımızla birlikde Arastırmaya başladık Zaten... Zamanla Herseyin Bilgisi Burdan Verilecek. İsteyenler Cadır Basında sabahlara kadar eglenecek İsteyenler otellerde pansiyonlarda kalacaklar... Bunların Fiyat arastırması resimlerle birlikde Olacak yakın bi zamanda.. Biraz Sabredelim ve birbirimizide kırmayalım...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalıktan öte bişey değil bu hocam....

eğer taşın altına elini sokuyosan araştırıcaksın arıcaksın sağı solu telefon denilen internet denilen bi medeniyet var ... herşeyi netleştireceksin... ki herkes ayağını yorgunanı göre uzatsın böyle bi buluşma için varım ama ben öğrenciyim her nekadar çalışsamda... ona göre hazırlık yapıcam kendimi ayarlicam belki işyerinden izin alıcam uzun yol için motosikletimi bakıma sokucam... gerekli eşyaları alıcam... falan filan birsürü şeyi var bunun
    Kusura bakma da, o taş ikimize de eşit mesafede Hani diyorum sen bakıp araştırsan da biz okusak ona göre kendimizi ayarlasak Olmadı de mi? Eee, o zaman ne yapıyormuşuz, daha önce de defalarca belirttiğim gibi Bolulu arkadaşlardan yardım istiyormuşuz. Sanırım sonunda anladın

Kimse kimsenin uşağı değil sonuçta. Başlıktan günlerce önce myheart ile görüşmem ve ondan olur almam üzerine başlığı açtım. Ankara MT olarak gideceğiz biz, istedik ki gelebilen tüm arkadaşlar gelsin. Ne para aldığımız, ne de sonsuz vaadlerde bulunduğumuz bir organizasyon bu. Gidiyoruz, eğlenecegiz, döneceğiz. Hepsi bu
    Onur Yollarda

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Gelirim ama çadırda kalmam
    ilk resimde görünen evi ayarlarsanız sevinirim

Görüşmek üzere

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelirim ama çadırda kalmam
    Merak etme Fazer binmenden belli zaten
    Pis pastaneci
    Onur Yollarda

Motosikleti
    tabanvay
    Kusura bakma da, o taş ikimize de eşit mesafede Hani diyorum sen bakıp araştırsan da biz okusak ona göre kendimizi ayarlasak Olmadı de mi? Eee, o zaman ne yapıyormuşuz, daha önce de defalarca belirttiğim gibi Bolulu arkadaşlardan yardım istiyormuşuz. Sanırım sonunda anladın

Kimse kimsenin uşağı değil sonuçta. Başlıktan günlerce önce myheart ile görüşmem ve ondan olur almam üzerine başlığı açtım. Ankara MT olarak gideceğiz biz, istedik ki gelebilen tüm arkadaşlar gelsin. Ne para aldığımız, ne de sonsuz vaadlerde bulunduğumuz bir organizasyon bu. Gidiyoruz, eğlenecegiz, döneceğiz. Hepsi bu

dostum bu uşaklık değil sorumluluktur fikri ortaya atan sensin o yüzdens en araştırlamasın yok dersenki araştırmam ozman ben yaparım merak etme yeterki ben yapmicam de sen...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu uşaklık değil sorumluluktur fikri ortaya atan sensin o yüzdens en araştırlamasın yok dersenki araştırmam ozman ben yaparım merak etme yeterki ben yapmicam de sen...
    İlla "bir kişi" mi yapmalı bu işleri Herkes bildiklerini paylaşır zaten, merak etme. Sen de araştırıp yazarsan seve seve okuruz tabi Ben yakın zamanda kamp yeri için arazi taramasına gideceğim.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    tabanvay
    bak bu arazi taraması fikrine bayıldım işte..

O kadar motor tek grup halinde gidilmez çok riskli olur. O yüzden maksimum 5'erli gruplar halinde 10 ile 20 dk civarı arayla çıkılır yola. Motoru düşük hızda olanlar ilk çıkar. Ardından super sportcular çıkar, daha sonra da yavaş yavaş büyük hacimli motorlar gruplanır ve çıkar. Belirli başlı mola yerleri söylenir. Her grup kendinden sonraki grup mola yerine ulaştığında yola devam eder.

Bu şekilde olursa hiçbir cc ayırımı olmadan tüm gruplar belirlenen zamanda ve güvenli bir şekilde kamp alanına ulaşmış olur.

Geçen gün bi abiyle arabalı vapurda tanıştım adama 2 ayda bir Antalya'ya gidiyor (adam Kemer'li) benim motorun aynısı var onda da. Yani yapılmıycak bişey değil. Ben geliyorum scootercılar varsa beraber arkadaşımızın dediği gibi önden yola çıkarız biz...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    @mete_han

abi bu kadar hayranini kiracakmisin yani,kac kisi senle tanismak istiyo.sende camura yatiyon.Kirma bu kadar insani
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @@mete_han Affetmem paşam... O kadar sonra bekleyip , Bütün millet senle tanısmaya canatarken Pro Halt eder Sen takma abi onu Bekliyorum Ben seni...
    ...
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mete_han

abi bu kadar hayranini kiracakmisin yani,kac kisi senle tanismak istiyo.sende camura yatiyon.Kirma bu kadar insani

beni zamana ihtiyacım var...beni kendimmlenn başbaşaa pırakın...kısmet abiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Keşke biraz daha yakın olsa ben de gelebilirdim. Ama internetten gördüğüm kadarıyla mükemmel bir yer. Fotoğrafta gözüken konuk eviymiş zaten. Şimdiden size iyi eğlenceler. Ben Konya ovasında dolanmaya devam
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    yaaa arkadaslar bende gıtmek ıcın sımdıden sabırsızım ama ıst dan katılımın artmamasından suphelıyım,kalabalıkda daha neselı ve ıyı olucagından emınım,bırde ekımın ortası oldugundan cadır olayı sıkıntı yaratmazmı?

arkadaşlar bolu mt den bir kardeşiniz olarak dilerseniz konaklama süresince ceatring hizmeti veren bi arkadaştan indirim yaptıra bilirim zaten boluda olmamın avantajını kullanarak ben de sizinle camping olayına giricem.

organizasyon kesin olarak yapılacaksa ve kalınacak gün sayısına göre organizasyon ayarlaya bilirim (görülmesi gereken yerler,nerde kalınır,kaça kalınır,ne yenir vs. gibi)
    burn to be wild than live to ride ride to live

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @uimblack Daha Katılım Ve Organizasyon tam olarak bi kesinleşsinde Senlede görüşürüz... Piyasa araştırması yaparız.. Dediğin gibi indirimler fiyatlar neler yapılacagı konusunda kesin ve net bilgiler veririz...

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı jasmn_e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Prometheus
    Yani evet tabiki bu şekilde olursa çok iyi olur ama sen arabayla gelirsin fln demişsin ya ben onun için şeetmiştimm
    yaw sen boludansında biz nie seni tanımıyoz

b dkkkk biz sizi beypazarı gezisine kampuste davet etmişmiydik?

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @L.SAHİN Banada öyle geliyo kanka... İktisat kantininde otururken gidip Beypazarı gezisine davet etmiştik.. Adını soylemişti sanırım Yasemin Nick de @jasmn_e olunca o mudur diye bende merak etmiştim gerçekten??

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)