Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

[MT] Ankara-İstanbul-Bolu ve Çevre İller Buluşması / 20-21 Ekim 2007

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    eyvallah dostum,maksadım zaten burada saglam arkadaslar bulmak.ve yavas yavasda buluyorum.tanıdıkların su ana kadar delıkanlı cocuklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda Boluya gelmeyen ne olsun Akınım...Anca canım çıkar öle...hadi bayrama alıverin şunu...cumartesi pazar yapalım rahatca...

Valla şöle bi hesapladım da ...Öğrenci maaşım ile çeyreğini bu geziye yatırıyor olacağım...Eksiklerim olmasaydı sorun deildi ama tasarruf'a gittiğim şu dönemde sanırım aranızda ne zaman olursa olsun bulunamayacağım...
    AKIN FİDAN

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    bayram yada bir pazar günü birlik olursa katılırım bende
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @achille Tanısırız İnş.. Mete Abiminde Sozu Var Ekmeyecek Artık Beni...

Ben Bu Necdet Abinin Olayını Duyduktan Sonra Tamamen Bu Organizeyi Unuttum Ya

Neyse Proyla İşbirliği Yapalımda YeniÇağa Olabilir Diye Düşünüyoruz... Hem Cadırcı Ekip Hemde Otel de kalmak isteyen ekip. Gece Cadırcıların Mekanında Ateş Yakılır Ortam olusur.. Gecede Otelde Kalacakları Bırakırız... Yenıcaga Hem d100 hemde Otoban kenarında Gölü olan bi güzel Mekan... Bakalım Bi gideyimde tekrardan resim fln cekip Yayınlayacagım...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Neyse Proyla İşbirliği Yapalımda YeniÇağa Olabilir Diye Düşünüyoruz... Hem Cadırcı Ekip Hemde Otel de kalmak isteyen ekip. Gece Cadırcıların Mekanında Ateş Yakılır Ortam olusur.. Gecede Otelde Kalacakları Bırakırız... Yenıcaga Hem d100 hemde Otoban kenarında Gölü olan bi güzel Mekan... Bakalım Bi gideyimde tekrardan resim fln cekip Yayınlayacagım...
    slm myheart,merhaba arkadasım necdet arkadasımızın aramızdan ayrılısı tum camıa olarak hepımızı uzdu,bugunde cenazesını kaldırdık,Allah rahmet eylesın..

sanırım bu bolu gezısı bayagı aksıycak cunkı bız bayrama alalım dıyorduk,bırde suvar havanında gıdecegımız gunku akıbetı cok onemlı saganak yagmurdada kımsenın o yola cıkması mumkun degıl.

sayın ıstanbul mt;bolu gezısıne kımler gelıcek?ellerı kaldırın sayalım ona gore planlar kurabılırız.saygılar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

valla abicim o tarihte ben gelemem...cumartesi 5 e kadar çalışıyorum...akşam yemiyo 330 km...sabah yolculuğuda eziyet ne zaman dönücem...bayramda olurdu bak ama cevap yazan bile yok...achille le berabermi çıkalım 2 kırık...

sırf tarih yüzünden yatar...proyuda bahane etmek istemiyorum...onu zaten kimse sevmiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

rapunzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr-125
    ben geliyorum pro, yaz benide

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    20 Ekim öğlen saatlerine kadar İstanbul'da olacağım eğitim için. Kendi yazdığım tarih şu dakika itibariyle bana da uymuyor ne yazık ki
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    valla abicim o tarihte ben gelemem...cumartesi 5 e kadar çalışıyorum...akşam yemiyo 330 km...sabah yolculuğuda eziyet ne zaman dönücem...bayramda olurdu bak ama cevap yazan bile yok...achille le berabermi çıkalım 2 kırık...

sırf tarih yüzünden yatar...proyuda bahane etmek istemiyorum...onu zaten kimse sevmiyor...
    Ben seviyom olm...Sen istediğin kadar sevme.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben seviyom olm...Sen istediğin kadar sevme.....
    pis yalaka...Pronunda çok umrundayız sanki ha...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    pis yalaka...Pronunda çok umrundayız sanki ha...
    Oda beni seviyo olm.... Kıskanç....

Pro kadar delikanlı varmı lem bu alemde.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    doğru delikanlı çocuk bak...içi dışı bir....

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    doğru delikanlı çocuk bak...içi dışı bir....
    teşekkür ederim bak buna.

Sen de gereksiz alınganlık yapmasan iyi birisin

Ayrıca Alper Abi'yi de hala aramızdan saymakla birlikte Ankara MT'de birbirini sevmeyen 2 kişiyi bulamazsınız
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    geyik yapmayın beyler topici pisletmeyin

Bu gezi bayramdan sonra hava güzel oldugu bi zaman ayarlayalım bence... Cünkü Benim İş nedeniyle En yogun oldugum zaman Bayramlar.. Otobus İşletme

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 Ekim öğlen saatlerine kadar İstanbul'da olacağım eğitim için. Kendi yazdığım tarih şu dakika itibariyle bana da uymuyor ne yazık ki
    arkadaslar anladıgım kadarıyla bu bolu gezısı göçtü,neyse artık baska bır gune planlarız,

metehan dostum herhangı bır aksılık cıkmazsa buyuk ıhtımalle artcımla bırlıkte cuma oglen yola cıkacagım,sapancamı olur duzcemı olur,uzuycam.
    kaldı tek kırık.330 km mi ufffff bıtmez o yol........koptum gene yav

Motosikleti
    geyik yapmayın beyler topici pisletmeyin

Bu gezi bayramdan sonra hava güzel oldugu bi zaman ayarlayalım bence... Cünkü Benim İş nedeniyle En yogun oldugum zaman Bayramlar.. Otobus İşletme
    OOohhoo evsahabıda yan gel osman yaparsa bizimiz halimiz nice olur...

bak yine olmadı mayhart paşam...kısmet işte...

achılle 250 cc üstü motosikletlerle geziye çıkmak adedim değil...hiç beklemiyolar beni paşam...sabit 90 la gidince serfiyatda azalıyor diyorum tınlayan olmuyo gezilerde valla...neyse...inşallah hava güzel olur alemlere akarsın...dikkat et kendine...byyyyyyy...

400 lükl eöyle bir geçerki...merak etme...bize yalan o yollar...tırt makinalar işte naparsın...garibanlığın gözü kör olsun...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    achılle 250 cc üstü motosikletlerle geziye çıkmak adedim değil...hiç beklemiyolar beni paşam...sabit 90 la gidince serfiyatda azalıyor diyorum tınlayan olmuyo gezilerde valla...neyse...inşallah hava güzel olur alemlere akarsın...dikkat et kendine...byyyyyyy...

400 lükl eöyle bir geçerki...merak etme...bize yalan o yollar...tırt makinalar işte naparsın...garibanlığın gözü kör olsun...[/QUOTE]

bu bayram sanırım alemlere akamıycamm,yagmurlu hayatta cıkmam bırde oyle uzun yol cekılmez,oturur evımde dvd ızlerım

Motosikleti
    Alıntı achille adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bayram sanırım alemlere akamıycamm,yagmurlu hayatta cıkmam bırde oyle uzun yol cekılmez,oturur evımde dvd ızlerım

bizde seni hakiki moturcu sandıydık...yanılmışım....ne o öyle yağmur falan tırstın bakıyom...Etfaldeki görüntün başkaydı gözümde...sende tatlı su kelebeği çıktın...tırt çıktın paşam...bize KTM ci hadi deyince himalaya çıkacak maynak adamlar lazım...sen Belgradda kaybolursun gibime geliyor..değilki Himalaya...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ben zaten yagmurlu olacagını bildigim için bayramda geziyi organize etmedim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    bizde seni hakiki moturcu sandıydık...yanılmışım....ne o öyle yağmur falan tırstın bakıyom...Etfaldeki görüntün başkaydı gözümde...sende tatlı su kelebeği çıktın...tırt çıktın paşam...bize KTM ci hadi deyince himalaya çıkacak maynak adamlar lazım...sen Belgradda kaybolursun gibime geliyor..değilki Himalaya...
    hocam sana bırsey dımmı-kısın en soguk karlakarısık yagmurlu ve ara arada kar atan donemlerıydı ıstanbulda ve herkes kahvaltısını bılem yapmadan ben cıkardım enduro motorumla daha maslak yapmadan sırıksıklam olur ve donardım,ona ragmen yınede gezımı bıtırmezdım,hee ne mı bır kereye mahsus degıl ama sureklı bu kosullarda calıstıgımıbılırım,oyuzden ılerleyen donemlerde acısı cıkmaya basladı,agrılar...sen 330 km dıyorsun yagmurda olsa gıdıcekmısın pekı,yureklımısın o kadar..hadı bakalım soz kımdene tatlısı tuzluyu gectım asit seklınde yagmurda bıle kullanırım soylum sana...dostum keyfı olmaz demek ıstedıgım budur.

ben zaten yagmurlu olacagını bildigim için bayramda geziyi organize etmedim
    myheart dostum ıyı yapmıssın cunkı katılım olmayacaktı,pekı sana soylum ıst bulusma olsa sen boludan saganak yagmurda motor la gelebılırmısın?hanı ezıyet olucak esprısı olmaz,oylemı.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)