Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 31 Ağustos Cuma "Elime diken battı" Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    geldik . gördük ve gittik dün akşamki toplantıda emeği geçenlere tşk ederim uzun süre sonra sizleri görmek iyi geldi . bir dahaki toplantıda görüşmek üzere
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geceydi....Ama en güzeli Büyük PİER küçük zig in bize gitarla konser vermesiydi.... Eline ve ağzına sağlık....
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay klavyeme biber süreyim, çok özür ya PİERzig e teşekkürü unuttum ilk msjımda, dostum eline ağzına sağlık, mt sanatın ve sanatçının yanındadır da biz sen çalarken gerekli tezahüratı yapamadıysak kusurumuza bakma, ikisi beraber çok uyumluydular dimi alper abi.
    Sağolun varolun alkışlayan elleriniz dert göreye

Erudite,Alico,bur-k@,PHAETONW12 ile tanıştıgıma memnun oldum

Gelmeyenlerinde kulaklarından mıncırıyoruz

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tek kişilik dev orkestra harikaydı pier çaldı küçük ZİG söyledi torbalıda vokaldeydi ( allah sizi ne yapsın bilmemki ) bu arada 1925 kardeşim sanada büyük geçmiş olsun çok ucuz yırtmışsın allah korumuş

not; tuncer şu yaka kartı olayını halledelim abi insanları isimleriyle tanımıyoruz ayıp oluyor çok kalabalık bir grubumuz var isimler akılda tutulmuyor birde bende yaşlılık var hafıza zayıfladı ( ne diyordum unuttum ) kalabalık bir grubuz diyordum sanırım ama şu tema üyeliği sadece kuru kalabalık olmadığımızı ülkemiz içinde faydalı olduğumuzu daha iyi gösterecek sana bu konudaki DUYARLILIĞIN konusunda ayrıca teşekkür ederim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    APV41,ben herkesin ismini,nerede oturduğunu,kaç doğumlu olduğunu,ne iş yaptığını,ne zamandır grupta olup hangi buluşmalara gelip hangilerine gelmediğini aklımda tutuyorum Databank gibi adamımSen yaka kartlarıyla bunu yapabilirmisin Tamam tamam abi,yaka kartı işini yapıcaz şaka maka

Zig unutmuşum seniEline sağlık...Ayrıca motorla alıp bıraktığın için de teşekkürler

---
    TEMA hakkındaki düşünceleriniz ve duyarlılığınız için ben teşekkür ediyorum
    ---

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Sonunda gelebildim İnşallah bundan sonra daha aktif katılımcı olabilirim. PIERzig , bende tanıştığıma çok memnun oldum. Herkesle tanıştığıma memnun oldum. Erdem, forrap özlemişim sizi. Cengiz abimi de gördüm die çok sevindim hem
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tekrar hoş geldin eser sen bizim tepedeki gözümüz kulağımızsın bundan sonra daha sık görüşmek dileğiyle
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kişilik dev orkestra harikaydı pier çaldı küçük ZİG söyledi torbalıda vokaldeydi ( allah sizi ne yapsın bilmemki ) bu arada 1925 kardeşim sanada büyük geçmiş olsun çok ucuz yırtmışsın allah korumuş

not; tuncer şu yaka kartı olayını halledelim abi insanları isimleriyle tanımıyoruz ayıp oluyor çok kalabalık bir grubumuz var isimler akılda tutulmuyor birde bende yaşlılık var hafıza zayıfladı ( ne diyordum unuttum ) kalabalık bir grubuz diyordum sanırım ama şu tema üyeliği sadece kuru kalabalık olmadığımızı ülkemiz içinde faydalı olduğumuzu daha iyi gösterecek sana bu konudaki DUYARLILIĞIN konusunda ayrıca teşekkür ederim
    Büyük PİER in gitar çalması harikaydı.... Ama küçük zig in sesi biraz akortsuz du.... Arada akort vermek lazım....

Kart olayını ertelemeyelim.... Dün tanıştığım iki kişinin adını da unuttum.... Hiç olmassa akılda isimleri ve nick leri kalır....

Hatta Mt bandanaları yaptıralım.... İsimler ve nicler yazılı olan.... Ya da istanbuldan özel t-shirt ler isteyelim isimli nickli......

Alico senide aramızda görmek isteriz ailecek...Bizde herkes aslında ailecek gelir.... Bakma hanımların hep işi aynı zamana denk gelmiş.....

Böcük senin de motoruna hayran kaldım.....Güle güle bin....Alsammı acaba?....
    Seninkini diil....Korkma....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Eser (erudite),valla en çok ben sevindim seni gördüğüme Kafamda garip düşünceler dolaşıyordu,acaba uzun saçlı sarışınmıydı yoksa uzun sakallı dazlakmıydı diye düşünmeye başlamıştım Açma arayı bu kadar...Cidden özlettin kendini ama sonunda gelebildin Ama biliyorum bundan sonra gelirsin sen,gelirsin gelirsiiin...

Alico96,hoşgeldin aramıza,tekrar görüşmek dileğiyle

PIERzig,yandığının resmidir bu mesajlar Büyük PIER im küçük zig'im

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hoş geldin eser sen bizim tepedeki gözümüz kulağımızsın bundan sonra daha sık görüşmek dileğiyle
    abi çok duygulandım daha ne geziler düzenleriz inşallah.

Forrapım, gelirim ben gelirimmm sen merak etme
    Everything goes the way it should...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    güzel bi gece geçirmişsiniz malum şehir dışında olduğumdan katılamadım bi dahakine artık kısmetse.
    ama hiç ses soluk yok noldu benim mötör olayını konuşmadınız mı hiç yahu ? acil bulmam lazım arkadaşlar......yok mu sarı gs200 ü olan sercanı tanıyan cebini bilen ???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bi geleneksel buluşmamızı daha yaptık...yine güzel bir gece ve ortam oldu...
    pierzig ağzına sağlık, bahşişleri çalmadan önce toplamaya kalktın elin boş döndünbidahakine gösteri bitince ben senin yerine kaskı dolaştırırım avantamıda alırım
    Erudite çok memnun oldum,motorunu deneme şansımda oldu çok beğendim güle güle kullan...
    Forrap hadi aktivite gidelim biyerlere deniz mangal falan...ocakbaşı topiğini bekliyorum...

aykut : tuncer kokoreç yemeye gidiyoruz gelsenize...
    tuncer : yaw ne kadar b.ktan iş varsa beni çağırıyosunuz
    aykut :

chatkut,kokoreç mevzuunu açma Hakkaten öyle ama Kokoreç konusunda neden bana bu kadar cömertsiniz (herkes söyledi kokoreç yemeye gel diye) niçün niçün Amma meraklısınız bana mok yedirmeye

Yakında mangal partisi var arkadaşlar (aslında haftaya olacaktı ama aöf sınavları var,gruptan ben dahil bir kaç arkadaş -bknz ben,sandman ve ismini saymakla bitmeyecek aöf zedeler- sınavlara girecek,du bakalım naapcaz ).

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    şöyle bir program yapalım; siz sınava girin biz arkadaşlarla motorumuza atlayalım grup sürüşüyle mangal yakılacak mekana gidelim mangalları yakalım köfteleri adanaları tavukları sucukları pişirelim vah vah diyerek onları yiyelim sizin için üzülelim resim çektirelim en üzgün halimizle mangal dumanlarından gözlerimiz yaşarmış halde sonra siz sınavdan çıkın evinize dönün oturun televizyon seyredin daha sonra gezi resimlerinize bakarsınız

bu mesajdan sonra ; hepinizi çok sevmiştim arkadaşlar iyi kötü yol yapmıştık tuncer beni banlamadan önce ve diğer arkadaşlar bir araya gelip motorumu ateşe vermeden önce
    CENGOMOTO

Hımmm o fikirde güzelmiş Cengiz abi...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi gece geçirmişsiniz malum şehir dışında olduğumdan katılamadım bi dahakine artık kısmetse.
    ama hiç ses soluk yok noldu benim mötör olayını konuşmadınız mı hiç yahu ? acil bulmam lazım arkadaşlar......yok mu sarı gs200 ü olan sercanı tanıyan cebini bilen ???

Yeni mi çıktı gs 200 sayın hakimim..... Gel sana er-200 verelim.....

Neden rezil ediyosun abi adamıBende gördüm ama bahsetmemiştim Zealsun gs200 ünü sattı ya,suzuki nin de gs500 ünü gs200 gibi görüyor,biz buna eski motor tramvası diyoruz Sevgiliden,çok sevdiğin biri ya da bir nesneden ayrılınca bu tarz şeyler oluyor...
    Geçer ama,pek üzülmeye değmez...
    Yenisini almakla geçmesi bir olur

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çabucak bulun şu adama motörünü..... Travma sonrası kötü olabilir.....

Emircim çabuk gel sen konyadan buluruz sana bi traktör....

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Sercan'ın cebini sana özelden göndereyim ama baştan söyleyeyim üzerindeki aksesuarlar dahil değil Ona kanıp alma yani...

Neyse arkadaşlar kaybolmayın bir yere, Ramazan ayı itibariyle hep birlikte olacağız,
    Bizim İzmir-MT Çalgı-Çengi topluluğu gitgide büyüyor anlaşılan, her toplantıda gitarı eline alıp, çalıp söyleyen arkadaşların isimlerini görüyorum, kışlar daha zevkli geçecek desenize... Hadi bakalım, biz ünlü bilem oluruz bu gidişle...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kötü bir niyetim yok sadece nasıl bir şey hatırlatayım dedim

CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tamam hadi gidelim......

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)