Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 31 Ağustos Cuma "Elime diken battı" Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bende süpriz yapabilirim gökalpcim ne oldu yahu ??
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    oooooo erkmenim iyilestin mi nasil oldun kardesim?
    As The Years Go Passing By...

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    arkadaşlar ben ve acuzemde aranızda olmayı çok isterdik ama ne yazıkki o gün ben tiyatro sahnesinde acuzemde müzik için ışık odasında olacağız sizlere şimdiden iyi eğlenceler
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gelmek istiyorum ama ilk önce yaşadıgım kazanın stresini üzerimden atmalıyım.
    2. olarakta ayagımdaki ezilmiş bölgenin iyileşmesi gerekiyor.
    Motor kullanabilecek gibi olmazsam beni kim artçı alarak alır???
    Artçı alacak bir dost aranıyor...

Gökalp'cimm, ablamm noldu sana? Umarım çok çok önemli bişeyin yoktur.. Büyük geçmiş olsun o ayrı.. Allah beterinden saklasın, korusun.. Kendine dikkat et..

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee bu seferde bennn nispett yapıyımmm bariii
    ben çrş akşamı izne ayrılıyorummmmm ve o gece adanaya yola çıkıyorummm
    cumada mersine geçmişş olucamm sanırımmm
    siz kahvenizi yudumlarkennn roka-balıkk yapıyprrr olacağımmmm
    ohohohhhhhh değmeyin keyfimeee

bu arada annemlerin izmir olayıı değişti
    bazı sebeplerden dolayııı
    manisada benim yan apartmandann bi daire tuttuuk
    artıkk iskilere misafir oluruzz
    kapım tüm dostlara sonuna kadar açık. ne demek özlem muhabbeti bile olmaz.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oo sayın adaşım arapkadri abicim, ne inciler varmış sende, ilk karşılaşmada adres, koordinat, program falan sorgusuna çekip sahnede görmek isterim seni, şimdiye kadar ilkokul müsamereleri hariç hiç sahnede tanıdığım birinin oynadığı bir oyun izlemedim. dünyayı kurtaran adamı izlerken cüneyt arkını tanıyom demek gibi, transformersı izlerken ben bu c4 ü tanıyom demek gibi bi duygu olmalı.
    May The Force Be With You

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    oo PHAETONW12 kardeşim valla bizde seni özledik fırsat bulursan çık gel çok seviniriz. ilk çayın benden.

Extreme1925 artçı olarak daha iyi birisini bulamazsam seni alabilirim ama son tercihimsin bilesin

Arapkadri nedir bu oyun yaw yoksa yine adem baba mısın? arkadaşlar ben ilk oyunu izlemiştim gülmekten geberdim belirteyim. özellikle de arapkadri yi sahne de görünce şok oldum gözlerim boyoz gibi açıldı.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende süpriz yapabilirim gökalpcim ne oldu yahu ??
    Hiç sorma kardeşim yaaa
    10 la giderken soldan Toros cıktı zemin berbattı,asfalt yoktu ve aynı zamanda izmirgaz projesinde kazılan yerlere dökülen betondan kalan mıcırlar kazaya davetiye cıkardı
    duramadık ben arabanın önüne fren yapınca motorun önü saga kaydı.Bir anda arabanın önünde buldum kendimi.Motoru sağa atmayı başardım ama sol ayağımı koydugum yerden çekebilecek zamanım yoktu.İlk önce sol dizimin arabanın farına girdigini hissettim ardından sol baldırımda yogunlaşan baskının acıyla birlikte içime işledigini hissettim
    olan olmuştu adamında bir suçu yoktu
    eve kadar geldim hastanenin aciline gittik.Film çekildi kırık çatlak yok deyince rahatladım
    Buna da şükür...ucuz atlattım yani
    Ben bu hale geldim ama motorun sol sinyalinin orda 2 parmaklık bir yerde Torostan kalma mavilik vardı.Allahtan motoruma bişey olmadı şu an bnm için tek teselli bu

Alıntı I-BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gökalp'cimm, ablamm noldu sana? Umarım çok çok önemli bişeyin yoktur.. Büyük geçmiş olsun o ayrı.. Allah beterinden saklasın, korusun.. Kendine dikkat et..
    Ayben ablacım teşekkür ederim
    Allah hepimizi daha büyük kazalardan korusun...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Extreme1925 artçı olarak daha iyi birisini bulamazsam seni alabilirim ama son tercihimsin bilesin
    Benden ii artcı bulursan kafamı tavus kuşu gibi kuma gömerim
    bnm gibi artçıyı buldun da bunuosun
    napalım artıq iileşirsem de seninde dedigin gibi Yusuf abiyi aljam arkama artçı olarak
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Forrap grupça gidilen pikniklerde kıçımıza batan platonik diken buluşmalarının ikincisi mi bu
    (Gökalp geçmiş olsun kardeşim "önce emniyet sonra hareket")
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    [QUOTE=extreme1925;787995]Hiç sorma kardeşim yaaa
    10 la giderken soldan Toros cıktı zemin berbattı,asfalt yoktu ve aynı zamanda izmirgaz projesinde kazılan yerlere dökülen betondan kalan mıcırlar kazaya davetiye cıkardı
    duramadık ben arabanın önüne fren yapınca motorun önü saga kaydı.Bir anda arabanın önünde buldum kendimi.Motoru sağa atmayı başardım ama sol ayağımı koydugum yerden çekebilecek zamanım yoktu.İlk önce sol dizimin arabanın farına girdigini hissettim ardından sol baldırımda yogunlaşan baskının acıyla birlikte içime işledigini hissettim
    olan olmuştu adamında bir suçu yoktu
    eve kadar geldim hastanenin aciline gittik.Film çekildi kırık çatlak yok deyince rahatladım
    Buna da şükür...ucuz atlattım yani
    Ben bu hale geldim ama motorun sol sinyalinin orda 2 parmaklık bir yerde Torostan kalma mavilik vardı.Allahtan motoruma bişey olmadı şu an bnm için tek teselli bu QUOTE]

Geçmiş olsun extreme1925.. yine buna şükür ucuz atlatılmış bir kaza allah beterlerinden ve benzerlerinen korusun..

arkadaşlar cuma akşamı allah nasip ederse aranızdayım..

bu arada sevgili dostlar motorum için (cbf 150) jant reflektörü arıyorum. (yapıştırma kırmızı olanlardan) çevresinde olan satılan yeri bilen bir arkadaş var ise benle bağlantıya geçebilir mi acaba.. yardımlarınız için teşekkür ederim..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tugcetugce,daha önce Dublin,Paris,Münih,New York,Detroit gibi yerlerle canlı bağlantı kurmuştuk(çok ısrar ettiler).İstanbul la da kurarızMsn den cam açarız Ama cam de garip hareketler yapanlar olursa şaşırmayın,bizim grup böyle.

lodos,rots sormayın abi,şu dikenler bir türlü rahat durmuyor Aslında başka yere battı da burada yazamadım (rots yazmış gerçi) Yav Beyazgül de buluştuğumuz için bu kod adını kullandım.Aslında uzun süredir yapmak istediğim bişeydi kod adları kullanmak.Sanırım bundan sonra böyle kod adları kullanırım Sırada " eşeğimi kim tekmeledi ? " , " O hareket bana mı ? " , " Hey o da nesi " , buluşmaları var (Mesela yani ).

extreme1925,çooook geçmiş olsun.Bilmiyordum valla,yapabileceğimiz bir şey olursa söyle dostum,elimizden geleni yaparız...

APV41,geçen sefer film vardı biliyosun.Muhabbet de gerekli,bırak biraz sohbet edelim yahu Seni kimse beğenmiör,senle gonuşmuyor diye mi yapiyörsün bunları (Eğitim olayı sırada var zaten,bu toplantı böyle geçsin,olmadı arada soft motosiklet videoları ya da genel anlamda motosiklet videoları var elimde onlar döner,bu hafta biraz sohbet edelim).

PHAETONW12,bekliyoruz Hakkaten açtın arayı...Özletme kendini bu kadar

Arap Kadri,size iyi oyunlar
    (Yakında MT de de bir tiyatro düşüncemiz var,ama md yaptığı için biraz ara açılsın diye bekliyorum,taklit gibi olmasın...)

yurtdas,bekliyoruz (Gelebilirsen 1-2 saat erken gel,reflektör şerit olayına Kahramanlara bak,mutlaka bulursun,o da olmadı çankaya tarafındaki motosiklet parçası vs. satan yerlerde bulursun.Yakın olsam ben hallederim ama o tarafa yol gözükmüyor bir kaç gün.Gidersem bakarım yine).

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    extremebindokuzyüzyirmibeş geçmiş olsun,

hani mekanlara, organizasyonlara hatta yemeklere bile ingilizce isimler verince daha bi prim yapıyo ya , bu toplantımızda küçük bi rutuşla "the can me but the" olabilir mesela,
    May The Force Be With You

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    gökalp geçmiş olsun ...kaza olması üzücü ama sana birşey olmaması sevindirici

cuma günü sevgili vuyu'ya bir sözüm oldugundan aranızda olamıyacagım iyi eglenceler...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karmacoma,fuara gidicez yakında,hayvanat bahçesine de geçerken başlık zaten hazır şimdiden, " why hi one why " buluşması (Bu arada iğrençliğinden bahsetmek istemiyorum,sabah sabah maşallahın var ).

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    millet kopmuş cuma görüşmesek mi acaba?

Motosikleti
    şehir efsanesi
    bi tarafımıza tikende batsa güzel mekan arkadaşlar bu arada Mustafa'nın (beyazgülün işletmecisi arkadaşımız) babası bundan yakın zaman önce vefat etmiş arkadaşlar bilgilerinize.
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    forrap benime bulunduğum mevkii nedeniyle pek zamanım olmuyor. özel olarak bu iş için kahramanlara geldim iş çıkışı ben gelene kadar br çok dükkan kapanmıştı. kapanmayanlarda ne diyor der gibi baktılar bana ve beni arama modifiyeilerin yönlerdiler. ben inat ettim yinede açık olan tüm dükkanlara girdim ama hiç birinde yoktu. baktım olmayacak araba modifiyecilerine gittim ama onlarda bana motorculara gitmemi önerdiler. anlayacağın iki arada kaldım.. bu yüzden dedim ki belki bilen veya alabilecek birisi olursa cuma günü toplantıda bana iletebilirdi.. ilgin için teşekkürler.. cuma akşamaı görüşmek dileğiyle. geçen toplantıda seninle tanışamadık..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben yarın gece oğluşumun yanına gidiyorum pztesiye kadar hem de... size iyi eğlenceler muhabbetler ....
    hem ben motoru da sattım. mekana gelsem de içeri almazsınız dışlarsınız beni biliyom : )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yarın gece oğluşumun yanına gidiyorum pztesiye kadar hem de... size iyi eğlenceler muhabbetler ....
    hem ben motoru da sattım. mekana gelsem de içeri almazsınız dışlarsınız beni biliyom : )
    motorun parasını yeme oralarda burada bırak git dönünce artçı olur kalırsın fena koyar
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun parasını yeme oralarda burada bırak git dönünce artçı olur kalırsın fena koyar
    Dedim ona benim motoru satıyım sana diye...Almadı....Senin motor yaramaz dedi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)