Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 6 Temmuz Cuma Toplantısı - İnciraltı -

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben de fotoğrafları merak etmeye başlamıştım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MECİT, görmezmiyim dumanı abi,girdim bile içeriMasaları organize edicez derken canımdan oluyordum Sonra attım kendimi dışarı...
    Gerçekten kalabalıktık akşam,bundan sonra böyle giderNe gelmeyen insanlar vardı,buna rağmen oldukça kalabalıktık,bir de gelmeyenler de gelseydi düşünemiyorum ne olacaktı Bundan sonra düğün salonlarında ayarlayacağım toplantıları

MrCool
    ,fotolar gelicek daha,bunlar başlangıç fotoları.Akşam fotoğraflarını gör sen asıl Hepsi ve daha fazlası azzzzz sonraaa (En çok foto wallace da var ama o birazdan yola çıkacak kuşadasına doğru,fotolar biraz gecikebilir bu sebepten...). Özlettin kendini,gurupta senin tipini anımsayan insanlar bile az,biri sarışın uzun saçlı mavi gözlü 1.50 boyundaydı diyor,biri kızıl saçlı ve uzun sakallı biriydi diyor.Bilmiyorum artık Gel abi bir ara,özletme bu kadar kendini...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    MrCool, sen nerelerdesin kardeşim??

seni gören cennetlik olacak herhalde

epey zamandır gelmiyorsun ve görüşemiyoruz! umarım sağlık sorunu yoktur.

sevgiler
    özer

Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de fotoğrafları merak etmeye başlamıştım.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    bir dahakine fuarda GÖL GAZİNOSUNDA yapalım ozaman toplantıyı tuncer...olmamı??
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Olur tabi olmaz mı Bu arada sen gittikten sonra gelenler de oldu

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşamki buluşmaya gitmeden önce rahmi abime süpriz yapayım dedim yaptımda çok şaşırdılar. yangemle ikisi beni görünce, neyse çabuk atlattılar şaşkınlıklarını.ikisinede çok teşekkür ederim sıcak sohbet ve enfes ikramları için.verdiğim rahatsızlık için özür dilerim kendilerinden.

Rahmi abi ve eşi çok şeker ya
    Bu bazılarının gelmedigi haliyse gelenlerle beraber toplantı için Restaurantı kapatmak gerekecek
    forrap
    Hade forapım bu seferlik oyle olsun kardeşim bizde 2 kuruşa anahtarlık sahibi olduk di mi ama
    Bundan sonra toplantılara gelmeye çalışacam ama biraz erkene alalım saatleri yaw
    TrTarık bende seninle tanıştıgıma memnun oldumNice toplantılara

PIERzig,toplantıları erkene alamayız.Çünkü,çoğu arkadaş işten çıkıp geliyor. İşten çıkış saatleri baz alınarak bu saatler ayarlanıyor,ee herkesde 16:00 - 17:00 da işten çıkmıyor.Saat 17:00 da toplantı yaparsak sen ve ben baş başa bir yemek yerizBu da pek hoş olmaz

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    motor kullanmayı bir hayat felsefesi olarak benimsemiş olan tüm dostlarıma..karmakoma ile beraber geldiğim bu buluşma hakikaten tahmin ettiğimden de müthiş bir geceydi..diğer arkadaşlarıma anlata anlata bitiremedim böylesine tebessüm dolu geceyi ve dostluğu..;) bir dahaki buluşmayı iple çekiyorumm..;)

forrap ,dostum 20 tane motor az be abii... şunu 40 50 yapalım istersen...anlaşıldı siz benim bir gecede cacığımı çıkaracak gibisiniz...ne yapalım kaçış yok anlaşılan..

hedowich, abii naptın baktın mı fren hidroliğine..amann unutma sakın haa!!hatta diğer tüm arkadaşlar baksınlar bi zahmet..ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU BU BENCE...hade bak bi arada bizim çiftliğe de kaçarız...;)
    As The Years Go Passing By...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostları tekrar görmek bizleri gerçekten mutlu etti.

Hele apv41 Cengiz seni gerçekten çok özlemiştim geldiğine çok sevindim.

Ümmet kardeşim, ne demek her zaman bekleriz böyle tatlı sürprizlerini.

AHH LODOS AH seni göremedim haber vermeden sessizce katıldım toplantıya ama sen korktun gelmedin . Neyse bakalım Demircide ne olur.

bütün aileye candan davranışları, için teşekkür ediyorum, ALLAHIMA her zaman böyle güler yüzlü ve neşeli olmamızı sağladığı için dualar ediyorum.
    tekrar görüşünceye kadar mutlu kalın

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    başıma gelecekleri biliyodum rahmi abi gelirmiyim hiç .
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle yeni üye arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum

mrcool abim sen nerelerdesin yaaaa özledik vallaha bak bir dahaki toplantıya mutlaka gel özletme kendini.

cengiz abicim ayaklarına sağlık hoşgeldin ama bir daha bu kadar açma arayı tamammı

ümmet abim senide görmek sevindirdi bizi. ama akşam çok durgundun oda ayrı bir konu.

mecit ayağına sağlık arkadaşım sen olmasan manisa unutturacak kendini vallaha.

güreli abim semra ablam iyiki geldiniz sizi özlemişiz. tekrar görüşmek için güneş gözlüğümü almaya uğrarız size. zaten ben bahane olsun diye bırakmıştım onu masada

muraaaaaaaaaaaaaat fotolar nerde yahuuuuuu

özer abim ve marinacım arayı açmayalım özlüyoruz sizi.

bütün arkadaşlara teşekkürler çok güzel bir akşamdı.

veeee son olarak forrap a teşekkürler. tuncer cim yine süper bir organizasyondu.

speedygirl şule,çok teşekkürlerİyi ki geldiniz dün...Yarın sabah görüşürüz yine

ORGANİZASYON da wallace ın da emeği büyüktür,mekanı birlikte gidip ayarladık.Ona da sonsuz teşekkürler

Motosikleti
    honda 1000 rr
    bıtanem, hayat bagım, yeterınce yazmıs bana bır soz kalmamıs

herkese saygılar F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yawww arkadaşlar nerde fotoların devamıı
    çatladım merakımdannnn
    ama bir fotoğrafta bile belli yüzünüzdeki tebessümler
    çokkk özledimm sizleriii
    bir ayarlayabilsem gelicem toplantıya ama ya tatil ya aile ziyaretleri bitmedi bir türlü
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    keşke dikiliye gitmek zorunda olmasaydım da gelip tanışsaydık sizlerle.
    hem narlıderede oturduğum için mekan da bana çok uygundu ( aslında uzaklık önemli değil sorun kendimi acemi bulmam)
    umarım sonraki toplantılarda bulunurum...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yawww arkadaşlar nerde fotoların devamıı
    çatladım merakımdannnn
    ama bir fotoğrafta bile belli yüzünüzdeki tebessümler
    çokkk özledimm sizleriii
    bir ayarlayabilsem gelicem toplantıya ama ya tatil ya aile ziyaretleri bitmedi bir türlü
    hımmm..çok mu geziyoruz ne_?;) şu sıcaklardan dolayı hiç canım yola çıkmak da istemiyor doğrusu..bir de türkiyenin her bi yerinde yol çalışması var diyolar..o da tırstırıyo beni..gezdiğin gördüğün yerlerde var mı öle bişey_?ayvalıka gitmek istiyorum gerçi ama...

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmm..çok mu geziyoruz ne_?;) şu sıcaklardan dolayı hiç canım yola çıkmak da istemiyor doğrusu..bir de türkiyenin her bi yerinde yol çalışması var diyolar..o da tırstırıyo beni..gezdiğin gördüğün yerlerde var mı öle bişey_?ayvalıka gitmek istiyorum gerçi ama...
    walla foça yolu temizdi
    biz manisadan menemen üzerinden gittik
    hiçç 130un altınada düşmedik şehir içi hariç
    bozuk olsa basamazdık

ayvalık yoluda en son gittiğimde temizdi
    15 gün kadar önce
    ama sonradan bi değişim varsa bilemem

yazınn bu güzel havaları kaçmazz
    yooll moll kazı falanda varsa belli alanlarda vardır oralardada daha temkinli gidersin olur biter
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MrCool[/B]gurupta senin tipini anımsayan insanlar bile az,biri sarışın uzun saçlı mavi gözlü 1.50 boyundaydı diyor,biri kızıl saçlı ve uzun sakallı biriydi diyor.
    Bu çok iyiydi. Kendi kendime güldüm, yanımda biri olsaydı bana deli falan derdi.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben urfa istedim adana yedim, adana isteyip urfa yiyen kimdi onu bulmak istiyorum bi yemek borcum olur.. anahtarlıkda çok hoş bi jestti kıyamıyom poşetten çıkarmaya , teşkkürler forrap
    May The Force Be With You

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla foça yolu temizdi
    biz manisadan menemen üzerinden gittik
    hiçç 130un altınada düşmedik şehir içi hariç
    bozuk olsa basamazdık

ayvalık yoluda en son gittiğimde temizdi
    15 gün kadar önce
    ama sonradan bi değişim varsa bilemem

yazınn bu güzel havaları kaçmazz
    yooll moll kazı falanda varsa belli alanlarda vardır oralardada daha temkinli gidersin olur biter
    teşekkür ederim güzel açıklamaların için belifeless..gerçi ismini de bilmiyorum ama...
    tur için yapılabilecek en güzel zaman aslında ilkbahar ve sonbahar ayları benim için.yolculuğun asıl tadı bu zamanlarda çıkıyor hakikaten..şu yaz aylarında ise biraz sucuk olma kıvamı alıyor uzun yolculuklar özellikle..ama bişey varki şu günlerde gece yolculuğu mükemmel bir hal alıyor..gündüzün yakıcı sıcaklığından sonra gecenin o müthiş serinliği bütün illeti alıp götürüyo birden..;)
    bu arada küçük bir tavsiyem hızı seviyosan bile şu günlerde yapma derim..asfalt hamur halini almış durumda..amann diyimm!! benim başıma gelen seninkine de gelmesin isterim..HATTA KİMSENİN BAŞINA GELMESİN!!

karmakoma senin urfayı ben yedim abii...zaten bir yemek borcum varr biliyosun..;)bölelikle 2 etti galiba..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)